Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Natfes
Miroljub Petrovic je napisao:
Natfes je napisao:
Zašto se Lazar nakon što ga je Isus Hristos vaskrsao nije nikada više u životu nasmejao?
Kakvo je to iskustvo imao, šta je video?

Ako ti znaš da li se on smejao ili se nije smejao, i da li se češao po glavi ili nije, onda dobro. Ja to stvarno ne znam.


To je prema predanju. Predanje kaže da se nasmejao samo jednom kada je video nekog čoveka kako krade grnčariju. Kaže predanje da se samo tada nasmejao i rakao: Gle, prah krade prah.
Po glavi se verovatno počešao barem jednom ako ne i više puta jer je živeo još trideset godina nakon što ga je Isus vaskrsao Grin
 
Miroljub Petrovic
Natfes je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Natfes je napisao:
Zašto se Lazar nakon što ga je Isus Hristos vaskrsao nije nikada više u životu nasmejao?
Kakvo je to iskustvo imao, šta je video?

Ako ti znaš da li se on smejao ili se nije smejao, i da li se češao po glavi ili nije, onda dobro. Ja to stvarno ne znam.


To je prema predanju. Predanje kaže da se nasmejao samo jednom kada je video nekog čoveka kako krade grnčariju. Kaže predanje da se samo tada nasmejao i rakao: Gle, prah krade prah.
Po glavi se verovatno počešao barem jednom ako ne i više puta jer je živeo još trideset godina nakon što ga je Isus vaskrsao

Mi se ovde bavimo istorijskim cinjenicama i naucnim dokazima, a ne babskim pricama.
 
Nektarije
Da vas malo dopunim recima Sv.Jovana Kronstatskog:"Kada se setim Sina Bozijeg,koji je primio covecansku prirodu u jedinstvo svoga Bozanstva i kada se setim kako zive takozvani Hriscani,mene hvata i strah i zalost: strah stoga sto ocekujem veliki gnev Boziji na nepazljive,nezahvalne i rdjave,a zalost stoga sto vidim ogromno mnostvo Hriscana koji sebe dobrovoljno lisavaju neizrecivog blazenstva buduceg zivota i bacaju se u oganj i na muku."
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.01.2009 11:47
U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
nikola
Ovo treba da pogleda svaki ozbiljan čovek o.Nikolaj iz manastira Crna Reka, o unijacenju:

http://www.ihtus....%EA%E0.avi
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.01.2009 11:47
 
xxx
Miroljube zašto imate samo dvoje djece? Znamo da su nam djeca najbolji prijatelji, pa bi nekako bilo logično da ako volimo ljude i želimo imati puno najboljih prijatelja da imamo puno djece! 16 god. braka = 2 djece...hm!!!
 
Miroljub Petrovic
xxx je napisao:
Miroljube zašto imate samo dvoje djece? Znamo da su nam djeca najbolji prijatelji, pa bi nekako bilo logično da ako volimo ljude i želimo imati puno najboljih prijatelja da imamo puno djece! 16 god. braka = 2 djece...hm!!!

Ja sam mlad covek, imam tek 44 godine, bice jos dece ako da Bog.
 
xxx
Miroljub Petrovic je napisao:
xxx je napisao:
Miroljube zašto imate samo dvoje djece? Znamo da su nam djeca najbolji prijatelji, pa bi nekako bilo logično da ako volimo ljude i želimo imati puno najboljih prijatelja da imamo puno djece! 16 god. braka = 2 djece...hm!!!

Ja sam mlad covek, imam tek 44 godine, bice jos dece ako da Bog.


naravno da ste mladi i dao Bog da bude još toliko djece, ali ipak čovjek treba to željeti, pa će mu Bog i dati! pitao sam vas to zato što i sam imam sedmero braće i već 4 nećaka, pa znam koja je to neprocijenjiva vrijednost!
 
nikola
Znate možda kakvo je stanje u Izraelu oko biometrijskih dokumenata, da li će Izrel pokrenuti akciju odbrane od "terorizma" čipovanjem
 
Filip A
Sotona je, nasim recnikom, duhovno bice. E sada da li on moze biti u isto vreme samo na jednom mestu, ili moze da utice na Peru u Srbiji i Hansa u Nemackoj i Yiklea u Brazilu u isto vreme i da obitava na svim tim mestima.
Mislim da me razumete sta hocu da vas pitam. Moj jedini logican odgovor bi mogao da bude da je svaki demon zaduzen za jednog ili vise coveka, pa na taj nacin deluju, a Satana se ukljucuje samo tamo gde je potrebno i njegovo prisustvo.
Sta vi mislite?
 
Srb
Miroljube mozete li da mi navedete neki link ili referencu na istrazivanja ili radove po pitanju biljne ishrane, prirodnih preparata i njihovih efekata na ljudski organizam? Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Znate možda kakvo je stanje u Izraelu oko biometrijskih dokumenata, da li će Izrel pokrenuti akciju odbrane od "terorizma" čipovanjem

Ne znam.
 
Drazen
Pozdrav Miroljubu i svima ostalima,

Upravo citam jedan clanak koji me ponukao da napisem ovaj post. Radi se naime o tome da taj clanak kaze da: "napredak civilizacije najvecu zahvalnost duguje dva slucaja (accidents) prirode, a to su neogranicene kolicine rude gvozdja i ulje i ugalj koji daje potrebnu energiju za preradu gvozdja". Ovo mi je skoro suze natjeralo na oci. Pored svega sto je Bog stvorio za nas i nase blagostanje mi ne samo da mu nismo zahvalni nego ga jos otvoreno poricemo i nazivamo sve slucajnoscu, treba navodno da zahvalimo slucaju za sve sto imamo. To je isto kao da sin gleda ocu u oči i odriče ga se svojevoljno a uzima darove iz njegove ruke koju mu otac i dalje daje jer ga ljubi.
Mislim da je ovo najocigledniji i najdirektniji nacin kako se djeca uce ateizmu, tako sto u svojim udzbenicima jos od prvog razreda citaju formulacije tipa: "greskom prirode", "majka priroda ucinila to i to".
Miroljube, u vezi ovoga htio sam da te pitam, zar u udzbenicima nije mogao da se nadje neko alternativni izraz koji ne bi imao skrivenu poruku i ne bi na nista aludirao, ovako se otvoreno negira postojanje Boga i uci se ateizam. Ko u stvari ima zadnju rijec kad se revidiraju udzbenici?

Pozdrav!
 
Miroljub Petrovic
Filip A je napisao:
Sotona je, nasim recnikom, duhovno bice. E sada da li on moze biti u isto vreme samo na jednom mestu, ili moze da utice na Peru u Srbiji i Hansa u Nemackoj i Yiklea u Brazilu u isto vreme i da obitava na svim tim mestima.
Mislim da me razumete sta hocu da vas pitam. Moj jedini logican odgovor bi mogao da bude da je svaki demon zaduzen za jednog ili vise coveka, pa na taj nacin deluju, a Satana se ukljucuje samo tamo gde je potrebno i njegovo prisustvo.
Sta vi mislite?

Dobro si zakljucio.
 
Miroljub Petrovic
Srb je napisao:
Miroljube mozete li da mi navedete neki link ili referencu na istrazivanja ili radove po pitanju biljne ishrane, prirodnih preparata i njihovih efekata na ljudski organizam? Pozdrav

Najbolje je da pogledas knjigu "Zakoni zdravlja i izlecenja" i "Moc ishrane", kao i "Enciklopediju prirodnih lekova" na sajtu www.zakonizdravlj... Za koji dan cemo postaviti na sajtu enciklopediju ishrane i enciklopediju lekovitog bilja.
 
Miroljub Petrovic
Drazen je napisao:
Pozdrav Miroljubu i svima ostalima,

Upravo citam jedan clanak koji me ponukao da napisem ovaj post. Radi se naime o tome da taj clanak kaze da: "napredak civilizacije najvecu zahvalnost duguje dva slucaja (accidents) prirode, a to su neogranicene kolicine rude gvozdja i ulje i ugalj koji daje potrebnu energiju za preradu gvozdja". Ovo mi je skoro suze natjeralo na oci. Pored svega sto je Bog stvorio za nas i nase blagostanje mi ne samo da mu nismo zahvalni nego ga jos otvoreno poricemo i nazivamo sve slucajnoscu, treba navodno da zahvalimo slucaju za sve sto imamo. To je isto kao da sin gleda ocu u oči i odriče ga se svojevoljno a uzima darove iz njegove ruke koju mu otac i dalje daje jer ga ljubi.
Mislim da je ovo najocigledniji i najdirektniji nacin kako se djeca uce ateizmu, tako sto u svojim udzbenicima jos od prvog razreda citaju formulacije tipa: "greskom prirode", "majka priroda ucinila to i to".
Miroljube, u vezi ovoga htio sam da te pitam, zar u udzbenicima nije mogao da se nadje neko alternativni izraz koji ne bi imao skrivenu poruku i ne bi na nista aludirao, ovako se otvoreno negira postojanje Boga i uci se ateizam. Ko u stvari ima zadnju rijec kad se revidiraju udzbenici?

Udzbenike pise direktno Sotona ili neki demon preko ateistickih naucnika koje interesuje samo karijera i novac.
 
Miroljub Petrovic
b92 je napisao:
Miroljube sto si izbrisao informaciju za film na b92
sto to radis

To ce da bude neko ismejavanje Biblije i zato sam to obrisao. A i ti imas mnogo lep nik. Hajde, registruj se pod nekim drugim imenom, a to ime cu da obrisem.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.01.2009 20:24
 
Miroljub Petrovic
Evo da jedan nas politicar uradi nesto pametno:

http://www.blic.r...p?id=74722
 
Miroljub Petrovic
Dobra vest je da za deset dana pocinje kurs hebrejskog jezika, drugi nivo - "bet", u okviru kojeg ce biti obradjena i kompletna gramatika biblijskog hebrejskog jezika (ta gramatika se u nekim detaljima razlikuje od gramatike savremenog hebrejskog jezika). Ceo kurs ce biti sniman, a zatim postavljen na internetu i dostupan na diskovima.
 
Nektarije
Sta mislite o stanju u Vojsci Srbije,da li je to neka respektivna sila sada?! Ja znam jednog oficira koji je pobozan i moralan al kolko on moze da utice ako je sístem los? Sta biste porucili vojnim staresinama? Mislim da su ti pobozni u manjini.
U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
Sta mislite o stanju u Vojsci Srbije,da li je to neka respektivna sila sada?! Ja znam jednog oficira koji je pobozan i moralan al kolko on moze da utice ako je sístem los? Sta biste porucili vojnim staresinama? Mislim da su ti pobozni u manjini.

Znate i sami kakvo je stanje. Bolje da nista ne pricam, nego da se bavimo lepim stvarima.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.40 sekundi!