Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
nkls9
Занима ме колико је пара потребно за један солидан веб сајт, јер бих покренуо нешто везано за здравље. Колико знам, Мирољубе, ви имате доста веб сајтова. На који начин сте их издрадили и да ли препоручујете неки повољан закуп и хостинг?
 
Miroljub Petrovic
nkls9 - poruka glasi:

Занима ме колико је пара потребно за један солидан веб сајт, јер бих покренуо нешто везано за здравље. Колико знам, Мирољубе, ви имате доста веб сајтова. На који начин сте их издрадили и да ли препоручујете неки повољан закуп и хостинг?

Izrada sajta kosta par desetina evra, preporucujem momka koji izradjuje kvalitetne i jeftine sajtove preko donjeg linka:
www.sajt19.info

Takodje, preporucujem da se sajtovi postavljaju preko firme GTI Host, e-mail za kupovinu sajta je:
 
Mladen00
https://m.faceboo...0906741976 😀
Banjanin
 
pijesak
Zdravo doktore Miroljube, sta mislite o spontanom pobacaju (od par tjedana pa nadalje), dogada li se krivicom roditelja? po promislu Bozjem? gdje ta djeca idu i moze li cak i takve situacije biti blagoslov za tu obitelj? u kojoj mjeri je to bilo kod nasih starih? hvala
Smile))5
 
Igor Milicevic
https://youtu.be/...
 
Miroljub Petrovic
pijesak - poruka glasi:

Zdravo doktore Miroljube, sta mislite o spontanom pobacaju (od par tjedana pa nadalje), dogada li se krivicom roditelja? po promislu Bozjem? gdje ta djeca idu i moze li cak i takve situacije biti blagoslov za tu obitelj? u kojoj mjeri je to bilo kod nasih starih? hvala

Spontani pobacaj je uzrokovan sa vise faktora: pre svega krsenje zakona zdravlja majke, pa onda i oca, kao i nebriga o tome ko sa kim ulazi u brak pa bolesni ljudi sa losom genetikom pokusavaju da udju u brak. Ta deca ce jednog dana biti vaskrsnuta i spasena, naravno, jer nisu nista kriva.
Bilo je toga i kod nasih starih.
 
Slobodan90
" Теократија 8.део - Теократија у пракси " - гост - др Мирољуб Петровић
https://www.youtu...96EHi9uS18
 
designer
Evo nekih bitnih pitanja.

1. Znamo da Bog upravlja okolnostima i dopušta nevolju. Ako nekome gori kuća i taj neko zove u pomoć, Bog mu dopušta nevolju. Tako da, ako odemo da ga spasemo, ispada da idemo protiv Božje volje i mešamo se u njegova posla. A savest nalaže da pomognemo. Šta s tim?

2. Nakon smrti onih ljudi koji neće biti spaseni, Bog im neće dati nove šanse, jer unapred zna da je nikada neće iskoristiti, jel da? Zašto im onda daje šansu u ovom životu, jer on i sada unapred zna da je neće iskoristiti. A ako im daje šansu sada, uprkos tome što zna da od toga nema ništa, što im onda ne da nove šanse i posle smrti, kao i sada?

3. U vezi prethodnog pitanja. Zašto ne bi Bog stvarao samo one ljude za koje zna da će se spasiti? Kad On ne bi znao kakav će biti ishod, onda bi imalo logike da pokuša. Ali kad zna da se neće desiti, šta onda ima da pokušava? Samo će džaba ljudi da zarade muke u paklu, neće se spasiti i sve će biti uzalud.

4. Zašto ljudi ne mogu da naprave izbor da li će uz Boga ili neće, tako što će jednom rečenicom da se izjasne, bez da prođu kroz ovaj zemaljski život? Mnogi ljudi žele da budu spaseni, ali nikako da pobede u ratu protiv Sotone. A bilo bi lakše kad bi mogli samo da odlučimo da budemo uz Boga, a da Bog bude taj koji će da vodi bitku za nas. Umesto toga, mi se oslanjamo na svoju volju i snagu, koja čak i ako je silna, lako pada, lako se umori i prevari. Kad ne bi smo prolazili kroz ovaj zivot, ne bi značilo da nemamo slobodnu volju da biramo. Dakle, stvori nas, da nam izbor, izjasnimo se i slučaj zaključen u 10 sekundi. Ideš u večnost ili nazad u nepostojanje, i to je to.
 
AcaUsa
Dobar dan Dr. Miroljub! Imam 18 godina i studiram u USA. Gledao sam vasih predavanja i sam impresioniran. Jel ima neku sansu da postavite engleski prevod na istima ili dali slucajno imate te isti predavanja na engleskom. Hocu moji prijaltelji koji ne razume Srpski da mogu da gledaju vasih predavanja. Hvala unapred! Slava Bozja!
 
BozjiLav
AcaUsa - poruka glasi:

Dobar dan Dr. Miroljub! Imam 18 godina i studiram u USA. Gledao sam vasih predavanja i sam impresioniran. Jel ima neku sansu da postavite engleski prevod na istima ili dali slucajno imate te isti predavanja na engleskom. Hocu moji prijaltelji koji ne razume Srpski da mogu da gledaju vasih predavanja. Hvala unapred! Slava Bozja!


Verovatno mozes uskoro ocekivati isecke (6-7min) iz emisije "pragmatikos" prevedene, u dogovoru sa vlasnikom kanala cu raditi prevod za te isecke na novom kanalu
 
Miroljub Petrovic
designer - poruka glasi:

Evo nekih bitnih pitanja.

1. Znamo da Bog upravlja okolnostima i dopušta nevolju. Ako nekome gori kuća i taj neko zove u pomoć, Bog mu dopušta nevolju. Tako da, ako odemo da ga spasemo, ispada da idemo protiv Božje volje i mešamo se u njegova posla. A savest nalaže da pomognemo. Šta s tim?

Los ti je zakljucak. Bog dopusta nevolju da bi se ljudi popravili, jer nece da prihvate da zive po svojoj savesti. Takodje, Bog kroz neciju nevolju testira druge ljude da li su spremni da pomognu. Ima jos mnogo drugih razloga.

2. Nakon smrti onih ljudi koji neće biti spaseni, Bog im neće dati nove šanse, jer unapred zna da je nikada neće iskoristiti, jel da? Zašto im onda daje šansu u ovom životu, jer on i sada unapred zna da je neće iskoristiti. A ako im daje šansu sada, uprkos tome što zna da od toga nema ništa, što im onda ne da nove šanse i posle smrti, kao i sada?

Ne moze Bog nekome da sudi zato sto On zna da ce oni da odbiju Boziji poziv, nego zato sto su oni u praksi zaista odbili Boziji poziv.

3. U vezi prethodnog pitanja. Zašto ne bi Bog stvarao samo one ljude za koje zna da će se spasiti? Kad On ne bi znao kakav će biti ishod, onda bi imalo logike da pokuša. Ali kad zna da se neće desiti, šta onda ima da pokušava? Samo će džaba ljudi da zarade muke u paklu, neće se spasiti i sve će biti uzalud.

Naravno da Bog moze i to da uradi, ali on stvara stvorenja i dopusta im da pogrese, i zbog tog dopustenja je On najveca zrtva, ne samo zbog svoje smrti na krstu nego i zbog posmatranja zla 6000 godina. Tako se pokazuje Njegova ljubav jer svima daje sansu, cak i onima koji pogrese da se pokaju. Tim svojim postupkom Bog prihvata da On prodje kroz svu tu patnju, a ne da pusti da stvorenja radjaju decu i da se deca pobune, a da On kaze da se sami snalaze sa problemom. Dakle, On resava problem tako sto On najvise pati, ali tako pokazuje svoju ljubav prema stvorenjima. Neko moze da pita: "A zasto ne dopusti svojim stvorenjima da radjaju samo onu decu za koju ce znati da se nece pobuniti protiv Njega?" Sve to sto hipoteticki pitas bi se na kraju svelo na prigovor: "Bog stvara bica za koja zna da se nikada nece pobuniti. Ne sme da pusti bica da se izjasnjavaju i protiv Njega jer bi se tako ugrozio Njegov autoritet i Njegova vlast." Ljudi koji traze izgovor za pobunu protiv Boga uvek ce imati nerazumna pitanja.

4. Zašto ljudi ne mogu da naprave izbor da li će uz Boga ili neće, tako što će jednom rečenicom da se izjasne, bez da prođu kroz ovaj zemaljski život? Mnogi ljudi žele da budu spaseni, ali nikako da pobede u ratu protiv Sotone. A bilo bi lakše kad bi mogli samo da odlučimo da budemo uz Boga, a da Bog bude taj koji će da vodi bitku za nas. Umesto toga, mi se oslanjamo na svoju volju i snagu, koja čak i ako je silna, lako pada, lako se umori i prevari. Kad ne bi smo prolazili kroz ovaj zivot, ne bi značilo da nemamo slobodnu volju da biramo. Dakle, stvori nas, da nam izbor, izjasnimo se i slučaj zaključen u 10 sekundi. Ideš u večnost ili nazad u nepostojanje, i to je to.

Bogu ne trebaju navijaci nego karakterne osobe koje su u stanju da obave svoj mali deo posla koji im je zadat. Slabici kukaju kako je to prejako i previse, sto nije tacno. U Bozjem carstvu ima mesta samo za junake, a to svako moze da bude.
 
Miroljub Petrovic
AcaUsa - poruka glasi:

Dobar dan Dr. Miroljub! Imam 18 godina i studiram u USA. Gledao sam vasih predavanja i sam impresioniran. Jel ima neku sansu da postavite engleski prevod na istima ili dali slucajno imate te isti predavanja na engleskom. Hocu moji prijaltelji koji ne razume Srpski da mogu da gledaju vasih predavanja. Hvala unapred! Slava Bozja!

Izvoli:
https://m.youtube...76wy-DnmBW
 
Miroljub Petrovic
Dva nova videa od dr Sulca:

Herbal mucil i kajen prah - Dr. Ričard Šulc
https://youtu.be/...

Voli, opusti se i budi smiren + eliksir - Dr. Ričard Šulc
https://youtu.be/...
 
Zmajche
Pominjali ste one tri Vase skripte:

- Osnovi religije
- Komentari starog zaveta
- Komentari novog zaveta

Upravo sam procitao Bibliju, hteo bih jos da procitam tajne Biblije i ove tri skripte, tako da me zanima kojim redosledom da idem? Prvo tajne pa skripte ili obratno?
 
Alex88
https://www.youtu...vuI4G5OiJs
 
Miroljub Petrovic
Zmajche - poruka glasi:

Pominjali ste one tri Vase skripte:

- Osnovi religije
- Komentari starog zaveta
- Komentari novog zaveta

Upravo sam procitao Bibliju, hteo bih jos da procitam tajne Biblije i ove tri skripte, tako da me zanima kojim redosledom da idem? Prvo tajne pa skripte ili obratno?

Prvo Tajne Biblije pa onda komentari.
 
Miroljub Petrovic
Dobio sam sledeci mejl:
Postovani doktore Petrovicu,
Pisem Vam zbog proganjujeceg stanja u kom se nalazim vec nekoliko mjeseci. Naime, otkad sam posao kod lokalne vracare ciganke, progone me demoni-trepere mi sijalice i pucaju same od sebe, stvari po kuci mi se pomjeraju, gube, u mraku vidim oci crvene.
Iz tih i mnogih drugih razloga ne mogu nocima da spavam, idem na posao kao hodajuci zombi.
Molim Vas da me posavjetujete kako najbolje to da rijesim, pomozite mi jer ako Vi ne mozete ne moze niko.

Unaprijed zahvaljujem.
 
martinslo
https://www.youtu...NYCiqV7KOo
"DA LI BEZALKOHOLNO PIVO IMA ALKOHOL"
 
Markovicc
Da li je u Bibliji opisano kako ce izgledati drugi Hristov dolazak?
 
VladimirT
Jedno od pet dece u Americi uopšte ne pije vodu.

https://www.upi.c...555963685/
Dobro misli, dobro radi, dobrom se nadaj.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.72 sekundi!