Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Njegos - poruka glasi:

Miroljube u Bibliji pise postuj vlast a sta ako je na vlasti neko ko ubija narod kao sto su radili komunisti ?

Govorio sam o tome. Vlast treba da se postuje sve dok ne trazi od coveka da krsi Bozji zakona, a krsenje Bozjeg zakona je ubijanje ljudi, koje su radili komunisti, tako da je njima trebalo da se suprostavlja.
 
Aleksanda_t
Da li preporucujete fiksne proteze ili nekim prirodnim putem da se resi problem sa zubima?
 
Miroljub Petrovic
Aleksanda_t - poruka glasi:

Da li preporucujete fiksne proteze ili nekim prirodnim putem da se resi problem sa zubima?

Proteze su ok ako neko hoce da ispravi krive zube.
 
duche_bg
Postovana braco,
Informacija za one koji imaju udruzenja gradjana:

u toku je provera APR svih udruzenja gradjana koje nisu dostavile izjavu o neaktivnosti iz 2014. god.( od kada je ova izjava obavezna)

Na kucnu adresu stize poziv za privredni sud opstine u kom ste registrovali udruzenje na kome se ustanovljavaju razlozi nedostavljanja izjave .

U zavisnosti od opstine i toga da li je bilo ostvarenog prometa preko udruzenja mozete proci bez novcane kazne pa do 20.000 rsd ukoliko nije bilo prometa a kazne su od 20.000 din pa na vise ukoliko je prometa bilo.

Sugerisem vam da neaktivna udruzenja ugasite sto pre ukoliko ih ne koristite kako bi izbegli neprijatnosti i kaznu.
 
JelenaSimic123
Поздрав
Може рецепт за сок од зове?
 
Miroljub Petrovic
JelenaSimic123 - poruka glasi:

Поздрав
Може рецепт за сок од зове?

Pitaj prvu babu iz komsiluka.
 
Djukic
Pozdrav

Gospodine Miroljube zanima me, ljudi koji nikad nisu culi za Bibliju , kao plemena u Africi ili Juznoj Americi koja nemaju dodira sa civilizacijom, kako oni uopste mogu da znaju o moralu i kako da upoznaju Istinu?
 
Nikola92
Irkići gaje osmoro dece


https://www.youtu...ture=share
 
Miroljub Petrovic
Djukic - poruka glasi:

Pozdrav

Gospodine Miroljube zanima me, ljudi koji nikad nisu culi za Bibliju , kao plemena u Africi ili Juznoj Americi koja nemaju dodira sa civilizacijom, kako oni uopste mogu da znaju o moralu i kako da upoznaju Istinu?

Preko savesti, o tome govori i apostol Pavle u Rimljanima poslanici 2. poglavlje.
 
hasko31
Miroljube, da li znaš neku knjigu, tekst ili predavanje o tome zašto je sport loš (fudbal, košarka...) ??
 
Miroljub Petrovic
hasko31 - poruka glasi:

Miroljube, da li znaš neku knjigu, tekst ili predavanje o tome zašto je sport loš (fudbal, košarka...) ??

Imas u poslednjem i preyposlednjem poglavlju knjige sa donjeg linka:

http://www.cps.or...ravlja.pdf
 
DragutSrbija
Поздрав за Мирољуба, једну ходајућу енциклопедију, једну људску громаду, и поздрав за све људе који се боре за боље сутра и за све оне који примењују Мирољубов тј Библијски концепт.
Пратим већ пар месеци овај форум и рекох време је да се јавим као још једна велика подршка Мирољубу чији паралелни систем промовишем где год је потробно... Мало је рећи колико сам научио од Вас, колико сам се променио, и колико ми се живот променио слушајући и примени Ваших предавања. Нема те речи колико сам Вам захвалан не само због себе, него и због других који су се променили слушајући Ваша предавања у залагању у обнови Небеског Царства. Човеку који толико добрих ствари ради за овај народ и несебично дели своје знање са њиме и даје све на изволте сажето да свако може да разуме.

Питање: Ако занемаримо цену справе и ако узмемо у обзир да повећава атмосферски притисак као што је било до потопа, да ли је здраво да се свакодневно у кућним условима користи хипербарична комороа, тј да ли би му свакодневно коришћење или спавање у њој продужило живот?
Које је ваше мишљење за то?

Знајте да има људи који се моле за Вас и за Вашег будућег наследника, студента, којег верујем да ће бити.

Хвала Богу што нас је даровао Мирољубом, и хвала Мирољубу што нас је упознао са Богом. Живи били.
 
Djukic
Hvala na odgovoru.
Imam jos jedno pitanje, kako objasnjavate ledeno doba i Panonsko more, ako je uopste postojalo?
 
Miroljub Petrovic
DragutSrbija - poruka glasi:

Питање: Ако занемаримо цену справе и ако узмемо у обзир да повећава атмосферски притисак као што је било до потопа, да ли је здраво да се свакодневно у кућним условима користи хипербарична комороа, тј да ли би му свакодневно коришћење или спавање у њој продужило живот?
Које је ваше мишљење за то?

U pitanju je tehnika koja moze da bude problematicna jer tesko je simulirati prepotopne uslove psoto ne znamo tacno kakvi su bili. Ovu komoru mogu da koriste samo oni koji su sve isprobali, pa da i sa tim pokusaju, ali nisam cuo da je nekome pomogla u lecenju bolesti. Zdravim ljudima sigurno ne treba.
 
Miroljub Petrovic
Djukic - poruka glasi:

Hvala na odgovoru.
Imam jos jedno pitanje, kako objasnjavate ledeno doba i Panonsko more, ako je uopste postojalo?

Postojalo je zahladjenje nakon Potopa, jer se klima promenila, i to je "Ledeno doba" - prelaz sa prepotopne na danasnju klimu. Panonsko more je vodeni basen koji je bio formiran nakon Potopa, ali koji je nakon izdizanja kontinenata i formiranja reka nestalo jer je voda otisla u druge vodene basene.
 
Djukic
Hvala jos jednom na odgovoru.
Imam jos jedno pitanje, zasto se dogadja da nevina deca ginu (jedan od primera Milica Rakic tokom bombardovanja)? Deca u tom uzrastu su dobra, ne iskvarena, a opet ih zadesi takvo zlo? Mozda je to opomena za njihove roditelje koju Bog salje ili sta vec, voleo bih da mi objasnite?
 
hemicar
Zdravo Miroljube,

Studiram hemiju godinama vec i dosta mi je gubljenja vremena. Hteo bih da zapocnem biznis i da ne zavisim od drugih tj da budem slobodan covek. U debilani sam potrosio par godina ali sam naucio kako da pravim ulja. Proces je jednostavan i lagan. Hteo bi da pocnem da pravim ulja od raznih vocki/biljki. Istrazivao sam dosta, i video sam da je ulje origana dosta skupo a generalno se lako pravi.

Da li bi mogao da mi preporucis jos neke proizvode od kojih se isplati praviti ulje? Po meni najteze je prodati ovakav proizvod. Ljudi danas ne razmisljaju i samo uzmu suncokretovo ulje, a nemaju pojma koliko je lose.

Jel imas neki savet oko moje ideje za biznis (savet za prodaju i od cega da ga pravim)?

Hvala unapred
 
Miroljub Petrovic
Djukic - poruka glasi:

Hvala jos jednom na odgovoru.
Imam jos jedno pitanje, zasto se dogadja da nevina deca ginu (jedan od primera Milica Rakic tokom bombardovanja)? Deca u tom uzrastu su dobra, ne iskvarena, a opet ih zadesi takvo zlo? Mozda je to opomena za njihove roditelje koju Bog salje ili sta vec, voleo bih da mi objasnite?

U drzavi koja nije povezana sa Bogom, meta satanista su svi ljudi, ukljucujuci i deca. Dakle, treba da obnovimo teokratiju i da niko ne moze da nas dira jer ce nas Bog stititi.
 
Miroljub Petrovic
hemicar - poruka glasi:

Zdravo Miroljube,

Studiram hemiju godinama vec i dosta mi je gubljenja vremena. Hteo bih da zapocnem biznis i da ne zavisim od drugih tj da budem slobodan covek. U debilani sam potrosio par godina ali sam naucio kako da pravim ulja. Proces je jednostavan i lagan. Hteo bi da pocnem da pravim ulja od raznih vocki/biljki. Istrazivao sam dosta, i video sam da je ulje origana dosta skupo a generalno se lako pravi.

Da li bi mogao da mi preporucis jos neke proizvode od kojih se isplati praviti ulje? Po meni najteze je prodati ovakav proizvod. Ljudi danas ne razmisljaju i samo uzmu suncokretovo ulje, a nemaju pojma koliko je lose.

Jel imas neki savet oko moje ideje za biznis (savet za prodaju i od cega da ga pravim)?

Hvala unapred

Mozes da pravis hladno cedjeno ulje od suncokreta, zatim lana, i da to reklamiras na internetu. Takodje razna esencijalna ulja, kao i ulje od zimzelena koje se koristi za pravljenje melema za regeneraciju kostiju i misica.
 
Udzejl
Pozdrav Miroljube.
Imam dva pitanja:
1.Šta mislite o pčelarstvu i o medu da li je med zdrav kao sto sam cuo od mnogo ljudi
Procitao sam par knjiga i u njima pise da med leci mnoge bolesti(mislim da ne moze bas toliki broj bolesti da izleci ali ipak mislim da neke manje zaista moze) zanima me vase misljenje.


2. Ako imate neki link kako se prave tinkture za cirkulaciju.
Pozdrav
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.66 sekundi!