Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Milos19920401
Zasto su enormno bogati ljudi mahom jako nesrecni ljudi skloni razvratu itd?
Odnosno jako je malo ljudi koji su bogati i duhovno i materijalno.
 
Miroslav88
Postovanje gospodine Petrovicu, pregledao sam dobar deo foruma i nisam nasao ovo pitanje koje me interesuje pa vas pitam sada...
Sta mislite koji je uzrok kod relativno mlade osobe (16-17 godina) za takozvano pucketanje u zglobovima (kolena, ramena, zglobovi stopala) dakle ne radi se samo o kolenima. Cuo sam da se to povezuje sa propadanjem hrskavice ali to koliko znam vazi za stariju osobu i nikako ne moze za nekoga ko nije jos ni punoletan?
Sta mislite o ovome i ono sto je najbitnije, ima li resenja za konstantno pucanje prvi svakom savijanju tih zglobova?

Hvala unapred!
 
Gvozdenovic
Da li bi se u Dusanovom Carstvu Brda odvojila od Crne Gore i pripojila Srbiji?
 
Miroljub Petrovic
Milos Milosavljevic - poruka glasi:

Gospodine Miroljube imam brata koji je bio dobar i sve je bilo u redu.Od pre dve i po godine ponasa se cudno, drnovito i prema meni i prema roditeljima.Kada otac nesto radi ja mu uvek pomazem i to a njega ne zanima,samo se zatvori u sobu i bulji u telefon.Ne ponaze ni meni ni majci a i izgubio je kontrolu a misli da sve korektno radi .Pitanje je sta moze tu da se uradi?,posto otaci majka pricaju kao svrbece ga zadnjica u zivotu sto se ovako ponasa i tako.Dal mogu ja nesto da uradim tu ,jel on treba na neko peglanje i sta da radim?

To je posao roditelja, jer su od njega napravili kretena. Najvise sto mozes jeste da gledas svoja posla i da zivis ispravno, pa blejac kad vidi kako ti zivis, mozda mu se svidi pa i on pozeli da bude kao ti. I mozes da se molis Bogu za njega.
 
Miroljub Petrovic
Milos19920401 - poruka glasi:

Zasto su enormno bogati ljudi mahom jako nesrecni ljudi skloni razvratu itd?
Odnosno jako je malo ljudi koji su bogati i duhovno i materijalno.

Pa zato sto se danas materijalno bogatstvo stice nempralom, a nemoralni ljudi nemaju iskrene prijatelje, zenu i decu koja ih postuje, i pate, a lazno se prikazuju da su srecni. Sreca ne zavisi od para, nego od znanja (teoloskog i radnog) i karaktera. Kad to imas, onda mozes da zivis i bez para.
 
Miroljub Petrovic
Miroslav88 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Petrovicu, pregledao sam dobar deo foruma i nisam nasao ovo pitanje koje me interesuje pa vas pitam sada...
Sta mislite koji je uzrok kod relativno mlade osobe (16-17 godina) za takozvano pucketanje u zglobovima (kolena, ramena, zglobovi stopala) dakle ne radi se samo o kolenima. Cuo sam da se to povezuje sa propadanjem hrskavice ali to koliko znam vazi za stariju osobu i nikako ne moze za nekoga ko nije jos ni punoletan?
Sta mislite o ovome i ono sto je najbitnije, ima li resenja za konstantno pucanje prvi svakom savijanju tih zglobova?

Hvala unapred!

Problem je u nezdravom zivotu (ishrana, neadekvatno odmaranje...) i ucestvovanje u gladijatorskim takmicenjima (sport) gde se lako covek povredjuje.
 
Miroljub Petrovic
Gvozdenovic - poruka glasi:

Da li bi se u Dusanovom Carstvu Brda odvojila od Crne Gore i pripojila Srbiji?

Ne bi se nista odvajala, nego bi se i Brda i Crna Gora i Stara Srbija (Albanija i Makedonija) pripojile Srbiji, uz druge teritorije zapadno od Drine, a glavni grad bi bio Skadar. Ocekujem da za dan ili dva postavim ovde knjige o Skenderbegu i Opsada Skadra 1478 - Srbi brane staru prestonicu.
 
tumbak123
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

stole1389 - poruka glasi:

Поздрав Мирољубе,
зашто Бордошка дога, а не наш Шарпланинац? Grin Зар постоји бољи чувар од "Шарца"?



Sarplaninac je divlja zivotinja, moras da drzis na lancu da nekog ne pokida. Njega bi eventualn omogao samo Sirko da izdresira da bude miran, ali to nije pas za kucu i porodicu, a Bordoska Doga moze za sve, i za porodicu, i za policiju, i za vojsku...


Ja imam sarplaninca i tvrdim da ovo nije istina, sve zavisi od vlasnika, vidjao sam sarplanince koji odgovaraju tom opisu ali to nije samo slucaj kod sarplaninca, nego kod bilo kog teritorijalnog psa. Dosta je slican vuku i on postuje coporsku hijerarhiju u sto sam se i sam uverio, jer kad on jede i ja kad mu pridjem on mora da se skloni od toga sto jede i to ostavi tu jer na mene gleda kao alfu u coporu, a recimo neke komsije koje inace ne napada jer je navikao na njih, ne smeju da mu pridju na 2m dok jede jer odmah pocinje da rezi i napada. Takav je slucaj sa svim ovcarskim psima, sarplaninac, azijski ovcar, tornjak, turski kangal itd, i sa njima mora MNOGO da se radi u prvoj godini njihovog zivota, da shvate ko je ko u "coporu", ali ko to ne uradi ispravno posle se cudi kad ga njegov pas napadne. Nije preporucljiv sarplaninac za neiskusne vlasnike pasa, to mogu ljudi koji poput sirka posvecuju dosta paznje psima i znaju sta rade.
 
Stefan95
Поштовање Мирољубе,данас смо у школи радили лекцију „докази еволуције"...и професорица нам је рекла да постоје дјеца која се роде са репом и са длакавим лицем..причала нам је о мутацији,ја сам јој рекао да мутација када настане утицајем хемијског дјеловања човјека води у деструкцију организма а да није могуће да се створи неки нови орган,па ми је рекла да не паметујем,али ја ћу је сваки час наставит зезат..јер је ретардирана ,прича овим дјевојкама из разреда како не треба да се удају прије тридесет,прича нам како не треба да будемо "хомофобични,и како треба легализовати марихуану..Тако да сте управу када кажете да је школа дебилана..а и мени је остала још година,иначе идем гимназију али имам комшију аутомеханичара па идем код њега често да учим да радим
Stefan Radic
 
David Kostic
Pozdrav Miroljube,imam 20 godina, da li mozete da mi konkretno navedete neke postupke ili namirnice koje da konzumiram kako bih imuni sistem ojacao i podigao na visi nivo...usput (imam neku kijavicu i nos mi je zapusen)..hvala unapred
David Kostic
 
Miroljub Petrovic
tumbak123 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

stole1389 - poruka glasi:

Поздрав Мирољубе,
зашто Бордошка дога, а не наш Шарпланинац? :D Зар постоји бољи чувар од "Шарца"?



Sarplaninac je divlja zivotinja, moras da drzis na lancu da nekog ne pokida. Njega bi eventualn omogao samo Sirko da izdresira da bude miran, ali to nije pas za kucu i porodicu, a Bordoska Doga moze za sve, i za porodicu, i za policiju, i za vojsku...


Ja imam sarplaninca i tvrdim da ovo nije istina, sve zavisi od vlasnika, vidjao sam sarplanince koji odgovaraju tom opisu ali to nije samo slucaj kod sarplaninca, nego kod bilo kog teritorijalnog psa. Dosta je slican vuku i on postuje coporsku hijerarhiju u sto sam se i sam uverio, jer kad on jede i ja kad mu pridjem on mora da se skloni od toga sto jede i to ostavi tu jer na mene gleda kao alfu u coporu, a recimo neke komsije koje inace ne napada jer je navikao na njih, ne smeju da mu pridju na 2m dok jede jer odmah pocinje da rezi i napada. Takav je slucaj sa svim ovcarskim psima, sarplaninac, azijski ovcar, tornjak, turski kangal itd, i sa njima mora MNOGO da se radi u prvoj godini njihovog zivota, da shvate ko je ko u "coporu", ali ko to ne uradi ispravno posle se cudi kad ga njegov pas napadne. Nije preporucljiv sarplaninac za neiskusne vlasnike pasa, to mogu ljudi koji poput sirka posvecuju dosta paznje psima i znaju sta rade.

Samo si potvrdio to sto ja pricam, a kazes da nije tacno to sto ja kazem. I sarplaninac moze da bude kao bordoska doga ako mu je gazda Sirko. Ja pricam o sirokim narodnim masama koji hoce da imaju vrhunskog kera u dvoristu, i oko kojeg ne moraju mnogo da se trude vezano za dresuru. Dakle, batali tu suplju pricu o sarplanincima, medvedima, vukovima i drugim divljnim zverima.
 
Miroljub Petrovic
Stefan95 - poruka glasi:

Поштовање Мирољубе,данас смо у школи радили лекцију „докази еволуције"...и професорица нам је рекла да постоје дјеца која се роде са репом и са длакавим лицем..причала нам је о мутацији,ја сам јој рекао да мутација када настане утицајем хемијског дјеловања човјека води у деструкцију организма а да није могуће да се створи неки нови орган,па ми је рекла да не паметујем,али ја ћу је сваки час наставит зезат..јер је ретардирана ,прича овим дјевојкама из разреда како не треба да се удају прије тридесет,прича нам како не треба да будемо "хомофобични,и како треба легализовати марихуану..Тако да сте управу када кажете да је школа дебилана..а и мени је остала још година,иначе идем гимназију али имам комшију аутомеханичара па идем код њега често да учим да радим

Batali pricu sa tom blejacicom, mozes samo da imas problema, a ujedno gubis vreme i zivce sa budalom. Isus je lepo rekao: "Ne bacajte bisere pred svinje."
 
Miroljub Petrovic
David Kostic - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,imam 20 godina, da li mozete da mi konkretno navedete neke postupke ili namirnice koje da konzumiram kako bih imuni sistem ojacao i podigao na visi nivo...usput (imam neku kijavicu i nos mi je zapusen)..hvala unapred

Zivi po donjoj kratkoj knjizi i nikad neces biti bolestan

http://cps.org.rs...ecenja.pdf
 
Milan7373
Pozdrav Miroljube, kako da se resim bubuljica? I sta mislite o knjigama Miloslava Samardzica?
 
tox7
Lijep pozdrav gospodine Petrović. Jako vas cijenim i uvažavam. Zanima me Vaš stav o pencilinu kao antibiotiku, naime dobio sam gnojnu anginu i bio sam jako loše izbjegavao sam bilo kakave lijekove, pokušao dizanjem imuniteta povratiti zdravlje , ali uzalud bolest se nije povukla sve dok na nagovor nisam otišao kod doktora koji mi je prepisao pencilin u vidu inekcije. I evo nakon 5 dana korištenja dosta sam bolje. Sada me zanima kako se liječe ovakve bolesti i je li mi puno stetilo konzumiranje pencilina iako sam ozdravio i koji su štetni efekti.
Hvala unaprijed.
 
pavle1609
Pozdrav Miroljube, ja sam direktni potomak crnogorskog junaka Novice Cerovića koji je ubio Smail-agu Čengića.Poslije ubistva zbog bezbjednosti prezime je kompromitovano na više prezimena među kojima je i Tuševljak (po mjestu Tušina rodnom mjestu Novice), da li si upućen u ove podatke i prezime i Novičin podvig i možeš li mi nešto više reći o tome, i da li smatraš ti Novicu velikim junakom.
 
Miroljub Petrovic
Milan7373 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, kako da se resim bubuljica? I sta mislite o knjigama Miloslava Samardzica?

Za zdravstbene probleme javljaj se na e-mail: . Poslao sam ti odgovor na PM.

Milosav Samardzic je najbolji svetski poznavalac Drugog svetskog rata, njegove knjige su obavezno stivo za svakog pametnog coveka.
 
Miroljub Petrovic
tox7 - poruka glasi:

Lijep pozdrav gospodine Petrović. Jako vas cijenim i uvažavam. Zanima me Vaš stav o pencilinu kao antibiotiku, naime dobio sam gnojnu anginu i bio sam jako loše izbjegavao sam bilo kakave lijekove, pokušao dizanjem imuniteta povratiti zdravlje , ali uzalud bolest se nije povukla sve dok na nagovor nisam otišao kod doktora koji mi je prepisao pencilin u vidu inekcije. I evo nakon 5 dana korištenja dosta sam bolje. Sada me zanima kako se liječe ovakve bolesti i je li mi puno stetilo konzumiranje pencilina iako sam ozdravio i koji su štetni efekti.
Hvala unaprijed.

Za resavanje problema potrebno je da se koriguju zivotne navike i da se koriste prirodni antibiotici, a ne vestacki, kao penicilin. Ali kad ne znas za prirodne antibiotike (beli luk i dr) onda mogu i sinteticki (vestacki). Poslao sam ti na PM (privatna poruka) program prirodnog ozdravljenja.
 
Miroljub Petrovic
pavle1609 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, ja sam direktni potomak crnogorskog junaka Novice Cerovića koji je ubio Smail-agu Čengića.Poslije ubistva zbog bezbjednosti prezime je kompromitovano na više prezimena među kojima je i Tuševljak (po mjestu Tušina rodnom mjestu Novice), da li si upućen u ove podatke i prezime i Novičin podvig i možeš li mi nešto više reći o tome, i da li smatraš ti Novicu velikim junakom.

Vojvoda Novica Cerovic je poreklom iz Drobnjaka, a preci moje majke su iz Drobnjaka, iz Godijelja. Nisam proucavao tvoju granu njegovih potomaka.
 
Miroljub Petrovic
Poceli smo da prevodimo izraelske filmove da se ljudi malo upoznaju sa onim sta se radi u Izraelu, kakva je kultura, kakva je situacija oko terorizma i dr. Evo jednog filma, zove se "Razvod", koji je vrlo zanimljiv jer pokazuje kako u Izraelu pitanje sklapanja braka i razvoda je iskljucivo pod kontrolom religioznih Jevreja. Ako neko hoce da sklopi gradjanski brak mora da ide izvan Izraela (najcesce idu na Kipar), tamo da se ozeni, i onda sa tim dokumentom da dodje u Izrael jer drzava Izrael priznaje brakove sklopljene izvan Izraela. Evo filma koji je tragi-komican:

1. deo
https://vimeo.com...

2. deo
https://vimeo.com...
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!