Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
VSepecan - poruka glasi:

Sta mislite o masturbaciji, jel greh ako se upraznjava bez pozude? Ako da, zasto?

Masturbacija je duhovno razaranje organizma, kao i fizicko. Oni koji to upraznjavaju postaju impotentni, kao i depresivni, imaju panicne napade, kosmarne snove i dr, dakle bivaju opsednuti demonima.
 
Jedan
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

stole1389 - poruka glasi:

Мирољубе, шта мислите о Јовану Мемедовићу и његовој емисији "Сасвим природно"? Ако пратите, и ако сте упознати са његовим радом.
П.С. Знам да сте рекли да је РТС ђубре, али бар ја мислим да Сасвим природно мало другачије. Ипак он апелује на људе да се врате на село, показује чари села, природе и даје људима до знања да град није природно место човека за живот итд.
Поздрав

Gledao sam par njegovih emisija i nijedna mi se nije svidela. Snima neke fanatike, dijabolike koji su ceo zivot protracili u inostranstvu i onda dosli u otadzbinu sa deviznim penzijama i zive kao pustinjaci bez dece po nekim zabitima. Njegove emisije nisu nikakva promocija zivota u prirodi nego fanatizma koji odbija ljude od zivota u prirodi. Ali mislim da on to radi iz neznanja.


Evo dobrih primera iz serijala sasvim prirodno Jovana Memedovica:
Porodica, sloboda, rad i zajednica u prirodi:
https://www.youtu...COKB-2aG-w
Lecenje na prirodan nacin:
https://www.youtu...dt2dOrTEvs
Malo poznati visoko hranljivi sastojci u nasoj okolini i svedocanstvo izlecenja:
https://www.youtu...AHwpWEvzYE
 
Miroljub Petrovic
Jedan - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

stole1389 - poruka glasi:

Мирољубе, шта мислите о Јовану Мемедовићу и његовој емисији "Сасвим природно"? Ако пратите, и ако сте упознати са његовим радом.
П.С. Знам да сте рекли да је РТС ђубре, али бар ја мислим да Сасвим природно мало другачије. Ипак он апелује на људе да се врате на село, показује чари села, природе и даје људима до знања да град није природно место човека за живот итд.
Поздрав

Gledao sam par njegovih emisija i nijedna mi se nije svidela. Snima neke fanatike, dijabolike koji su ceo zivot protracili u inostranstvu i onda dosli u otadzbinu sa deviznim penzijama i zive kao pustinjaci bez dece po nekim zabitima. Njegove emisije nisu nikakva promocija zivota u prirodi nego fanatizma koji odbija ljude od zivota u prirodi. Ali mislim da on to radi iz neznanja.


Evo dobrih primera iz serijala sasvim prirodno Jovana Memedovica:
Porodica, sloboda, rad i zajednica u prirodi:
https://www.youtu...COKB-2aG-w
Lecenje na prirodan nacin:
https://www.youtu...dt2dOrTEvs
Malo poznati visoko hranljivi sastojci u nasoj okolini i svedocanstvo izlecenja:
https://www.youtu...AHwpWEvzYE

Ultra glupe emisije, sa puno netacnih podataka, koje mogu da gledaju samo mnogo naivni i neobrazovani, a takvih je mnogo.
 
Lukenzi
Pozz zanima me od koga je vas sin ucio ono cime se sada bavi mislim na ono sto ste spomenuli u emisiji (telekomunikacije i tako to) posto ja idem u skolu koja treba da me nauci to a neverujem da ce se to desiti pa me zanima gde je on naucio zanat ako nije isao u skolu?
 
Milorad Popov
Postovanje Miroljube. Mozda je glupo pitanje ali malo sam sokiran nekim zakonima u starom zavetu. Na primer zasto je moralno da ako imam nestasno dete, da ga vodim na kamenovanje?
 
Miroljub Petrovic
Lukenzi - poruka glasi:

Pozz zanima me od koga je vas sin ucio ono cime se sada bavi mislim na ono sto ste spomenuli u emisiji (telekomunikacije i tako to) posto ja idem u skolu koja treba da me nauci to a neverujem da ce se to desiti pa me zanima gde je on naucio zanat ako nije isao u skolu?

Ucio je preko interneta, uglavnom iz tutorijala i nesto sitno od ljudi koji se time bave.
 
Miroljub Petrovic
Milorad Popov - poruka glasi:

Postovanje Miroljube. Mozda je glupo pitanje ali malo sam sokiran nekim zakonima u starom zavetu. Na primer zasto je moralno da ako imam nestasno dete, da ga vodim na kamenovanje?

Nisi razumeo ili imas problem sa moralnim kriterijumima. Moguce da je za tebe "biti nestasan" kada dete nece da slusa roditelje, psuje ih, ide nocu po kafanama da pije, da se drogira i kurva. Po Bibliji, osoba postaje punoletna negde oko 12 godina i postaje odgovorna za svoje postupke. Dakle, ako mladic od 17 ili vise godina, nece da slusa roditelja, isteruje ih kuce, dolazi pijan i drogiran, ponasa se kao kabadahija, a roditelju mu ne mogu nista jer je ono jace od njih, onda zajednica upozorava dete da se dovede u red ili se primeni Peranovicev metod lecenja. Ako i posle toga dete nastavi da ubija sebe i sve oko sebe, onda se kamenuje. Kraj price. Sta je tu problem?
 
stole1389
Поздрав Мирољубе,
зашто Бордошка дога, а не наш Шарпланинац? Grin Зар постоји бољи чувар од "Шарца"?
 
Miroljub Petrovic
stole1389 - poruka glasi:

Поздрав Мирољубе,
зашто Бордошка дога, а не наш Шарпланинац? :D Зар постоји бољи чувар од "Шарца"?

Bordoska doga je ubedljivo najpametniji pas, verovatno najjaci od svih, ali ono sto je najvaznije svestan je svoje snage i pameti i ne obraca paznju na druge pse, ne laje na njih, dakle kao Svarceneger medju pacicima. Dalje, ne obraca pazjnu na decu kao na opasna bica, u smislu da se zalece na njih iako ih prvi put vidi, samo reaguje na odrasle ljude koje ne zna i koji mu udju u sesnaesterac (njegovu teritoriju) i onda je nezgodan, ali na pametan nacin - prvo zalaje da ti se sledi krv u zilama, i tako te upozori da mu ne prilazis, a ako pridjes - kukala ti majka. Ali kada je gazda prisutan, onda moze da udje ko hoce, on samo dodje da ga onjusi i da ga zna za sledeci put. Kralj medju psima.

Verovatno cu imati za koji mesec stence za prodaju, jer ne nameravam da drzim puno pasa u dvoristu, pa ko je zainteresovan moci ce da nabavi. Pario sam kuju sa svetskim sampionom, nije bilo jeftino, ali za takva pametna bica to je sitna para.

Sarplaninac je divlja zivotinja, moras da drzis na lancu da nekog ne pokida. Njega bi eventualn omogao samo Sirko da izdresira da bude miran, ali to nije pas za kucu i porodicu, a Bordoska Doga moze za sve, i za porodicu, i za policiju, i za vojsku...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 07.02.2018 12:16
 
15mije
Imate li neki savet oko problema pojacane maljavosti? A da nije depilacija Grin
 
Aca011
Поздрав г. Мирољубе,
интересује ме зашто у својим предавањима никад не помињете неопходност одласка у цркву и св. тајну причешћа? Сам Господ Христос је нагласио важност ове свете тајне и рекао да ово вршимо у Његов спомен, а код Вас се стиче утисак да ту тајну, као и одлазак у цркву је обезвредњен. Без Цркве нема спасења, тј ако нисмо по речима ап. Павла удови Христови.
Свако добро
 
Milos19920401
Verovatno cu imati za koji mesec stence za prodaju, jer ne nameravam da drzim puno pasa u dvoristu, pa ko je zainteresovan moci ce da nabavi. Pario sam kuju sa svetskim sampionom, nije bilo jeftino, ali za takva pametna bica to je sitna para.[/code]

S'obzirom da je jako skupa ta rasa koja je cene ako nije tajna?

Ja imam crnog nemackog ovcara poslusan je,pametan je dobro sam radio sa njim,ali mnogo laje bez potrebe.
Kada je bio stene imao sam taktiku da ga polijem vodom kada laje bez potrebe i podviknem komandu ''dosta'' i slusa i sada...Ali zato cim ne nema u blizini po starom nastavlja narocito zna nocu leti da terorise komsiluk lajanjem pa moram da ucutkujem,bas laju kako sam cuo od drugih vlasnika svi nemacki ovcari bez potrebe na sve i svasta.
 
Miroljub Petrovic
15mije - poruka glasi:

Imate li neki savet oko problema pojacane maljavosti? A da nije depilacija Grin

Pojacana maljavost je poremecenim hormonalnim sistemom, a to se desava kod ljudi i zena (ze sa brkovima) koji nezdravo zive (ishrana pre svega, rafinisani proizvodi...). Problem se resavanja korigovanjem zivotnih navika prema donjoj kratkoj knjizi:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf
 
Dzoks
Kada bude započeo 3. svetski rat,mi koji smo osigurani i nezavisni od sistema,sa svojom zemljom,vodom i ogrevom,zar nije realno očekivati da će ljudi koji ovo ne poseduje početi da kradu naše resurse,kako recimo jedan pojedinac sa svojom porodicom,eventualno 5-6 komšija,da se odbrani od 150 ili više ljudi? Da li ste razmisljali o ovakvoj situaciji,i nadam se da sam bio jasan.Pozdrav!
 
Miroljub Petrovic
Milos19920401 - poruka glasi:

Verovatno cu imati za koji mesec stence za prodaju, jer ne nameravam da drzim puno pasa u dvoristu, pa ko je zainteresovan moci ce da nabavi. Pario sam kuju sa svetskim sampionom, nije bilo jeftino, ali za takva pametna bica to je sitna para.[/code]

S'obzirom da je jako skupa ta rasa koja je cene ako nije tajna?

Ja imam crnog nemackog ovcara poslusan je,pametan je dobro sam radio sa njim,ali mnogo laje bez potrebe.
Kada je bio stene imao sam taktiku da ga polijem vodom kada laje bez potrebe i podviknem komandu ''dosta'' i slusa i sada...Ali zato cim ne nema u blizini po starom nastavlja narocito zna nocu leti da terorise komsiluk lajanjem pa moram da ucutkujem,bas laju kako sam cuo od drugih vlasnika svi nemacki ovcari bez potrebe na sve i svasta.

Svi kerovi laju, osim americkog staforda i bordoske doge, s tim da je staford fica za bordosku dogu (ferari).

Jos nisam formirao cene za stence, ali otprilike, muzjake cu prodavati za 500 evra, a zenke najmanje za 1000 evra. Posto nemam nameru da vodim pse na takmicenja, ne trebaju mi muzjaci, a i zenke su mnogo zahvalnije za kucu jer su mirnije i lepse. Ko hoce da vodi pse na izlozbu, onda mu je bolji muzjak, jer ako osvoji neke nagrade moze njegov skok na zenku mnogo da kosta. Ovaj muzjak sto je skakao na moju zenku do sada je imao preko 300 skokova, a cena skoka je kod nas 800 evra, a kad ga vodi u inostranstvo onda je cena jos veca (sedne u kombi sa psom i krene po dve sedmice na turneju po Evropi, i vodi psa da skace, i vrati se sa vrecom para). Nudili su mu 20.000 evra za psa, ali ovaj nije hteo da ga proda.

Sa druge strane, zenke svake godine daju stence, cak i po 18 odjednom, nekada 5-6, tako da sve zavisi ko sta voli.
 
Milos19920401
Koliki im je zivotni vek?
Ne bih da se oslanjavam na vikipediju gde su stavili 5-8 godina.
Botovi sa dezinfomacijama zaglupljuju narod,voleo bih iz prve ruke da saznam Smile
 
15mije
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

15mije - poruka glasi:

Imate li neki savet oko problema pojacane maljavosti? A da nije depilacija Grin

Pojacana maljavost je poremecenim hormonalnim sistemom, a to se desava kod ljudi i zena (ze sa brkovima) koji nezdravo zive (ishrana pre svega, rafinisani proizvodi...). Problem se resavanja korigovanjem zivotnih navika prema donjoj kratkoj knjizi:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf


Ali musko sam i za moje godine ovo nije normalno...
 
Miroljub Petrovic
Milos19920401 - poruka glasi:

Koliki im je zivotni vek?
Ne bih da se oslanjavam na vikipediju gde su stavili 5-8 godina.
Botovi sa dezinfomacijama zaglupljuju narod,voleo bih iz prve ruke da saznam Smile

12-14 godina najmanje, ako ga zdravo hranis (mesom, a ne granulama)
 
Miroljub Petrovic
15mije - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

15mije - poruka glasi:

Imate li neki savet oko problema pojacane maljavosti? A da nije depilacija :D

Pojacana maljavost je poremecenim hormonalnim sistemom, a to se desava kod ljudi i zena (ze sa brkovima) koji nezdravo zive (ishrana pre svega, rafinisani proizvodi...). Problem se resavanja korigovanjem zivotnih navika prema donjoj kratkoj knjizi:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf


Ali musko sam i za moje godine ovo nije normalno...

Jeo si mnogo smeca pa si malo poremetio hormote. Batali pljeskavice, cokolade, kekseve, gazirane sokove, alkohol i dovesces se u red. Bolje da si malo maljaviji nego da si cosav.
 
Milos Milosavljevic
Gospodine Miroljube imam brata koji je bio dobar i sve je bilo u redu.Od pre dve i po godine ponasa se cudno, drnovito i prema meni i prema roditeljima.Kada otac nesto radi ja mu uvek pomazem i to a njega ne zanima,samo se zatvori u sobu i bulji u telefon.Ne ponaze ni meni ni majci a i izgubio je kontrolu a misli da sve korektno radi .Pitanje je sta moze tu da se uradi?,posto otaci majka pricaju kao svrbece ga zadnjica u zivotu sto se ovako ponasa i tako.Dal mogu ja nesto da uradim tu ,jel on treba na neko peglanje i sta da radim?
MilosMSmile
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!