Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
George
Pozdrav svima,

Hocu da zapocnem organsku proizvodnju da ne zavisim od sistema, imam kucu na selu sa bastom od nekih 18 ari na kojoj nista nije sejano zadnjih 15tak godina (samo se kosila trava). Planirao sam sad na prolece za pocetak da stavim jedan plastenik, da izbusim bunar sa pijacom vodom i da stavim jos neke sadnice voca.
Pa eto da pitam za savet ako je neko skoro spremao bastu za organsku proizvodnju, ako zna neke ljude koji to rade, majstore, cene, kako i sta ide i sve to...moze mi pisati na privatnu poruku. Svaka pomoc je dobrodosla. Svako dobro Smile
 
Milorad Popov
U jednom predavanju rekli ste da je postojalo samo 4 velika carstva, koliko ja znam bilo je vise. Mozete li da pojasnite?
 
Miroljub Petrovic
Milorad Popov - poruka glasi:

U jednom predavanju rekli ste da je postojalo samo 4 velika carstva, koliko ja znam bilo je vise. Mozete li da pojasnite?

U pitanju su carstva koja su kontrolisala ceo civilizovani svet, a to su vavilonsko, medo-persijsko, grcko i rimsko.
 
Milos19920401
George - poruka glasi:

Pozdrav svima,

Hocu da zapocnem organsku proizvodnju da ne zavisim od sistema, imam kucu na selu sa bastom od nekih 18 ari na kojoj nista nije sejano zadnjih 15tak godina (samo se kosila trava). Planirao sam sad na prolece za pocetak da stavim jedan plastenik, da izbusim bunar sa pijacom vodom i da stavim jos neke sadnice voca.
Pa eto da pitam za savet ako je neko skoro spremao bastu za organsku proizvodnju, ako zna neke ljude koji to rade, majstore, cene, kako i sta ide i sve to...moze mi pisati na privatnu poruku. Svaka pomoc je dobrodosla. Svako dobro Smile


Zoran Ristanovic od 1.marta organizuje obuku kod njega prijatelj i ja smo se nesto bili raspitivali pa nam je tako rekao.
Mi nismo sigurni da li cemo moci od marta,kontakiraj Zorana da ti objasni sve kako to ide,pa eto i ako mi budemo mogli ja cu ti se javiti ovde pa mozemo zajedno da otputujemo do tamo ,naravno i jos neko ako bude hteo.
 
Matija 16
Sad sam video po novinama kako vas pljuju znaci muka mi je kako lazu,nek dodju na forum novine pa da vidimo dal ce imati argumenata onda,u vezi toga citao sam da je fakultet u Americi koji ste studirali na adresi koju je dr.Milisav ostavio,ispostavilo se da je to neka obicna zgrada jel mi mozete reci nesto o tome? Mislim otisao sam na google earth i tamo sam ukucao tu adresu i video da je tacno sto novinari pricaju sto se tice tog dela,ali jel ima neka pozadina iza toga ili jednostavno samo izgleda kao zgradurina a ustvari jeste fakultet?
 
Miroljub Petrovic
Matija 16 - poruka glasi:

Sad sam video po novinama kako vas pljuju znaci muka mi je kako lazu,nek dodju na forum novine pa da vidimo dal ce imati argumenata onda,u vezi toga citao sam da je fakultet u Americi koji ste studirali na adresi koju je dr.Milisav ostavio,ispostavilo se da je to neka obicna zgrada jel mi mozete reci nesto o tome? Mislim otisao sam na google earth i tamo sam ukucao tu adresu i video da je tacno sto novinari pricaju sto se tice tog dela,ali jel ima neka pozadina iza toga ili jednostavno samo izgleda kao zgradurina a ustvari jeste fakultet?

Nemoj nista da se nerviras, samo mi prave reklamu.

Nas fakultet nije nikakva zgrada. Mi smo registrovani na obicnoj lokaciji gde postoje lokali i apartmani. Nas fakultet je online i ne zahteva zgrade i ucionice, dakle sve se obavlja online. Tupavci misle da je fakultet samo ono sto su oni naucili u svom govedjem zivotu, dakle da sedis u klupi i da se zaglupljujes. Zahvaljujuci tehnologiji, danas svako moze da ima svoju skolu ili fakultet ako poseduje znanje za koje su ljudi zainteresovani (tako je to u Americi). Dakle, fakultet je tamo gde sam ja, a adresa mora da postoji zbog registracije. Uci se od mene, a ne od zgrade.
 
dusan02
Neko misljenje o bitcoinu, kao kriptovaluti i rudarenju istih? Velika zavera ili?
dukenyyyyy
 
Milorad Popov
Zanima me ako bi mogli da mi objasnite koji su argumenti da Kuran nije Bozija rec i kako je nastao Islam?
 
stole1389
Поздрав Мирољубе,
шта мислите о Крсту, односно ношење истог као привезак око врата, држања у колима у кући итд?
Шта мислите о српској слави? Да ли је то идолопоклонство? Шта мислите о иконама? Да ли постоји начин да се српска слава слави, а да је "пријатна" Богу?
 
Miroljub Petrovic
dusan02 - poruka glasi:

Neko misljenje o bitcoinu, kao kriptovaluti i rudarenju istih? Velika zavera ili?

Teska manipulacija. Treba se osposobljavati da se zivi bez novca, da imas na imanju sve sto ti treba, a ne da neko s tobom manipulise sa parama. Glavna sotonska ucena na kraju istorije bice: "Ne moze niko ni da kui ni da proda ako nije satanista." Ako si pametan, osposobis se da ne moras nista ni da kupujes ni da prodajes i niko ne moze da te ucenjuje.
 
Miroljub Petrovic
Milorad Popov - poruka glasi:

Zanima me ako bi mogli da mi objasnite koji su argumenti da Kuran nije Bozija rec i kako je nastao Islam?

Glavni problem sa Kuranom je sto ne priznaje Bibliju kao autenticnu objavu od Boga, vec tvrdi da Jevreji nisu sacuvali Bibliju u originalnom tekstu, sto nije tacno. Prvi deo Biblije ili Tanah (katolcika crkva ga je prozvala "Stari zavet", "to je staro, to ne valja, to je za Jevreje") je sacuvan u najsitnijem detalju o cemu svedoce Kumranski spisi, i postoji posebna knjiga o tome na donjem linku:

http://www.cps.or..._spisi.zip

Drugi deo Biblije (jevandjelja i dela apostola, ili po katolickoj terminologiji "Novi zavet") nije sacuvan na originalnom hebrejskom jeziku, hriscani nisu bili azurni oko toga, sacuvane su samo kopije prevoda na grcki jezik, a Jevreji koji su pisali taj drugi deo Biblije su vremenom bili sve manji na broju, tako da sada imamo sacuvano samo Jevandjelje po Mateju na originalnom hebrejskom tekstu, imas o tome u knjizi sa donjeg linka (posle Biblije najbolja teoloska knjiga koju sam citao):

http://www.cps.or...shua02.zip

Islam i za drugi deo Biblije tvrdi da nije autentican u smislu negiranja Isusovog raspeca, vaskrsenja i dr, iako i grcki prevod, kao i istorijski dogadjaji, jasno ukazuju da je i drugi deo Biblije itekako autentican, o cemu imas u knjizi na donjem linku:

http://www.creati...-hrist.pdf

Dakle, ako neznamo sta je Sveti Spis, odnosno sta je Bozje pisano otkrivenje, kako cemo da razumemo sta je Bozija volja. O nastanku islama imas u poglavlju "Prorok" u knjizi sa donjeg linka:

http://www.cps.or..._ubice.zip

Ali, i pored toga sto islam negira verodostojnost Svetih Spisa i nema adekvatan izvor informacija, muslimani mnogo moralnije zive od hriscana, mnogo vise ulazu u porodicu i stvaranje dobrih ljudi.
 
Miroljub Petrovic
stole1389 - poruka glasi:

Поздрав Мирољубе,
шта мислите о Крсту, односно ношење истог као привезак око врата, држања у колима у кући итд?
Шта мислите о српској слави? Да ли је то идолопоклонство? Шта мислите о иконама? Да ли постоји начин да се српска слава слави, а да је "пријатна" Богу?

Govorio sam o tome vise puta na forumu, procitaj forum od pocetka ili preko opcije "Trazi".
 
Milos19920401
Sta mislite o ruskoj narodnoj medicini?
 
Milos Milosavljevic
Zanima me u kom programu pravite Junacki Crtani?????
MilosMSmile
 
Miroljub Petrovic
Milos19920401 - poruka glasi:

Sta mislite o ruskoj narodnoj medicini?

Ima puno paganskih elemenata, dosta je slicna hinduistickoj medicini i pod njenim uticajem.
 
Miroljub Petrovic
Milos Milosavljevic - poruka glasi:

Zanima me u kom programu pravite Junacki Crtani?????

Ne znam, ali evo tutorijala za izradu crtanih filmova koji mi je poslao kolega koji vodi taj projekat:

http://cps.org.rs...macija.pdf
 
adzici
pozdrav miroljube, sta mislite o svinjskoj masti?
 
Miroljub Petrovic
Prisilna vakcinacija (film)

https://vimeo.com...
 
Miroljub Petrovic
adzici - poruka glasi:

pozdrav miroljube, sta mislite o svinjskoj masti?

Dobra je da se sa njom mazes po glavi, ako imas klempave usi, i onda se usi brzo isprave.
 
VSepecan
Sta mislite o masturbaciji, jel greh ako se upraznjava bez pozude? Ako da, zasto?
 
http://vasilije.sepecan@gmail.com
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!