Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
stole1389 - poruka glasi:

Како напредује, кад можемо и где да очекујемо преведену биографију Скендербега?
поздрав

Vrlo uskoro.
 
Miroljub Petrovic
adzici - poruka glasi:

pozdrav miroljube, jel imate neke knjige o poljoprivredi?

Poljoprivreda se, kao i voznja automobila, uci na terenu, vrlo jednostavno. Evo jedne korisne knjige:

https://drive.goo...sp=sharing
 
Miroljub Petrovic
Ethereal - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube
Pre nego sto bilo šta kažem, ne bih voleo da dobijem ban, već bilo kakav odgovor.

Nema razloga da dobijes ban, osim ako postavljas glupa pitanja o ravnoj Zemlji ili komentarises tudje postove.

Gledao sam mnoge vaše klipove i često govorite da kada čovek umre, on zaspi i čeka vaskrsenje. Ako sam dobro razumeo, to znači da čovek nije svestan svoje smrti sve do kraja sveta, tj. kada Bog vaskrsne sve i sudi im? Ako je tako, ja mislim da je to potpuna nebuloza... kako može duh da spava?

Nisi razumeo. Covek se sastoji iz tela i duha, i spoj ta dva entiteta daje zivo bice ili dusu. Nakon smrti, telo ide u fizicki grob (hebrejski "kever"), a duh ide u duhovni grob (hebrejski "sheol"). A spava dusa ili zivo bice (spoj dela i duha). Dakle, ne spava duh, i ne spava telo, nego spava zivo bice ili covek ili dusa, koji predstavlja spoj tela i duha.

Sledeće što bih Vas pitao, kada se čovek pomoli Bogu za oproštaj grehova, da li postoji neko vreme koje treba da prodje da bi Bog oprostio čoveku? Čitao sam neku knjigu, gde piše da se čoveku praštaju gresi posle 3 dana.

Gresi su oprosteni pre nego sto covek izgovori molitvu jer Bog vidi ljudsko srce koje se kaje i On to prihvata, a izgovaranje molitve je samo forma. Bitno je sta je u ljudskom srcu. Mnogi se recima kaju, a u srcu su i dalje zli i prave planove kako ce neko zlo da naprave. To "pokajanje" pred Bogom ne vredi nista. U Biblije se kaze: "Ko priznaje (Bogu) prestupe svoje i ostavlja ih (vise ih ne cini), dobice milost." Dakle, pokajanje je ostavljanje greha i izvinjenje Bogu. sto smo ga povredili svojim nemoralnim zivotom.

Govorili ste kako ste sa 20 i kusur godina mislili da život nema smisla, evo ja kao mlad momak mogu da kažem da život i nema nekog smisla,

Cini ti se da zivot nema smisla jer nisi naucen sta je zivot. Kad budes imao za koga da zivis, onda ces videti da zivot itekako smisla i da je zivot velika radost. Nabavi kera pa ces videti kako ce ker da ti se raduje i kako ces biti srecan sto mozes da brines o njemu. A vrhunac zivota je da se dobro ozenis, da imas decu i da zivis za njih, a da se deca utrkuju ko ce da te vise voli i da ti ugodi (ovo je sve pod uslovom da se dobro ozenis, i da decu dobro vaspitas, a za to je potrebna trenirana devojka za majcinske poslove i poslove sa decom, a ne ove evropljanke sto su ceo zivot isle u skolu).

jer kad pogledate koliko čovek lako može da umre (zdrav zivot... ujede te neki insekt i od toga možeš umreti), onda nema nekog smisla da se trudi oko nekih stvari.

Ha ha. Gde si video da je pametan covek umro od uboda insekta? Sta pricas? Lako umiru ljudi koji ne cuvaju svoje zdravlje, druze se sa budalama i idu na minsko polje. Od uboda insekta moze da umre samo neko ko ide nezasticen na podrucja gde ima opasnih insekata (kao severna Afrika) ili ima razvaljen imuni sistem pa ga ujede komarac i on padne mrtav. Pametan covek umire ili od starosti (danas je radio u basti, dosao posle rada kuci, sa svima se pozdravio, legao i zaspao), ili su ga ubili satanisti jer nije hteo da postane satanista i tako postao najveci junak u Bozjim ocima.

Ako djavo zna da će Bog na kraju uništiti sve grešnike, zašto i dalje čini zlo ako zna da će biti uništen?

Pa to je kao da kazes: "Meni je nezamislivo da neko pusi duvam, a zna da je duvan jedan od vodecih uzroka bolesti i smrti." Ziveti u grehu je duhovna bolest, duhovna zaraza, za to je potrebna snaga karaktera, i kao sto misici treba da se vezbaju, tako i duh treba da se vezba, inace covek postaje satanista.

Meni je nezamislivo da duh bude uništen,

Duh nije nastao sam od sebe, nego je stvoren od strane Tvorca. Sta je problem da Onaj koji je stvorio ljudski duh, moze da ga unisti?

kao Å¡to ne mogu da zamislim da svemir ima kraja.

Nigde u Bibliji ne pise da svemir ima kraj.
 
Miroljub Petrovic
qzmagretna - poruka glasi:

Помаже Бог! Поштовани Мирољубе са 5 година сам пао са бицикла.Сломио сам нос.Имам проблема са дисањем цео живот.Снимао сам нос и лекари су ми рекли да се ништа не секирам и да немам девијацију а да нос увек могу да оперишем из естетских разлога али да то неће решити мој проблем. Не знам шта да радим?Уз то ми се стално перута нос ал то и није толико битно за сада.

Ценим и пратим ваш рад дуги низ година.Погледао сам сва ваша предавања по неколико пута.

Ако можете да ми дате било који савет помогло би ми.

Срдачан поздрав!

Ako imas problem sa disanjem, onda moras da operises nos, samo nadji nekog dobrog strucnjaka za nos, najbolje privatnog, da ti to resi. A to sto ti se nos peruta, to je zato sto ne pijes dosta vode i sto nezdravo zivis. Koriguj zivotne navike prema donjoj kratkoj knjizi:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf
 
Miroljub Petrovic
http://cps.org.rs...jarhat.pdf
 
15mije
Kako uopste i zapoceti sa trgovinom na internetu? Da li ste pod tim mislili na MLM firme? Inace, imam 16 god i gledao sam Vase gostovanje u emisiji desni klik i svideli su mi se Vasi odgovori na pitanja i Vas koncept rada pa sam odlucio i da Vam postavim koje pitanje. Veliki pozdrav!
 
Lazar11
Profesore procitao sam upravo da ste dobili krivicnu prijavu zbog vaseg stava i promovisanja o stetnostima vakcina. Nadam se da nece uspeti da vam iskrompomituju i da nece uspeti da stanu istini na put.
 
Miroljub Petrovic
15mije - poruka glasi:

Kako uopste i zapoceti sa trgovinom na internetu? Da li ste pod tim mislili na MLM firme? Inace, imam 16 god i gledao sam Vase gostovanje u emisiji desni klik i svideli su mi se Vasi odgovori na pitanja i Vas koncept rada pa sam odlucio i da Vam postavim koje pitanje. Veliki pozdrav!

Mozes da prodajes tudju robu koju reklamiras preko FB i sajta, kao sto to radi firma sa donjeg linka:

https://www.olimp...

Dakle, prodajes po visim cenama, a narudzbe preuzmeravas prodavcu koji ispporucuju robu, a to dobijas svoj deo. Tako mozes da prodajes bilo koju robu jer se tebi prvo uplati, pa ti narucujes da se salje na adresu kupca.
 
Miroljub Petrovic
Lazar11 - poruka glasi:

Profesore procitao sam upravo da ste dobili krivicnu prijavu zbog vaseg stava i promovisanja o stetnostima vakcina. Nadam se da nece uspeti da vam iskrompomituju i da nece uspeti da stanu istini na put.

Blejaci mi samo prave reklamu.
 
Milos Milosavljevic
Veliki pozdrav gospodine Miroljube.
Imam jedno pitanje za vas, a pitanje glasi:Kako bih sad kao "klinja" mogao da zaradim neki novac?.Kao sto ste rekli u emisiji Desni klik.Da platim roditeljima struju da se smire malo.Sta mislite o pcelarstvu?I sta mislite o tehnolozima za hranu?Pozdrav.
MilosMSmile
 
Bojan1
Veliki Pozdrav. Hvala na prijemu da budem clan.

Ne pusim 4 nedelje posle Vase recenice u Balkan info "prime se ljudi da je zemlja ravna ploca, isto kao sto se prime da puse cigare" ne znam zasto ali to je uticalo...

Jedan dogadjaj u prodavnici. Prica prodavac kako komsiji uzeli kola jer nije platio porez za oruzje koje je imao, covek sad propade. Upada u razgovor prijatelj koji tu sedi s njime i kaze meni, Pokazuje mi zenu u "bljicu" gde zena polu gola i kaze, momak nije to nista, vidis Ova, od ove ode i kola i stan i kuca i pare i zena i dete Smile
Pozdrav Svima Wink
 
Korisnicko ime
Postovanje

Pratim Vas rad od Vase mladosti .. Slazem se u 98% stvari.. Zanima me jos da li je tacno
-Da ste adventista,tj da ste krsteni tamo i da zato propagirate pricu da covjek kad umre "spava" do Hristovog dolaska ,a ne ide odmah posle smrti na sud kao sto tvrde Pravoslavni ?
- I posjecujete li SPC i koliko cesto?

Nadam se da nisam previse direktan,ako jesam ne morate odg.

Ps puno je zbrkan forum ne znam sto niste malo to podjelili na razne teme..
Poz
No Evolution
 
MilanMilan
Питање за ове приватне поруке.
Кликнем на PM крај вашег профила, укуцам поруку, напишем наслов и кликнем ПОШАЉИ, и порука као оде, а поред броја послатих порука стоји 0. Вјероватно вама и не стигне порука. Не знам ђе гријешим у процесу слања.
 
Miroljub Petrovic
Milos Milosavljevic - poruka glasi:

Veliki pozdrav gospodine Miroljube.
Imam jedno pitanje za vas, a pitanje glasi:Kako bih sad kao "klinja" mogao da zaradim neki novac?.Kao sto ste rekli u emisiji Desni klik.Da platim roditeljima struju da se smire malo.Sta mislite o pcelarstvu?I sta mislite o tehnolozima za hranu?Pozdrav.

Dva posta iznad sam objasnio jednom momku. Trgovina je najbrzi i najlaksi posao, proizvodnja zahteva ulaganje i vreme.
 
Miroljub Petrovic
Bojan1 - poruka glasi:

Veliki Pozdrav. Hvala na prijemu da budem clan.

Ne pusim 4 nedelje posle Vase recenice u Balkan info "prime se ljudi da je zemlja ravna ploca, isto kao sto se prime da puse cigare" ne znam zasto ali to je uticalo...

Jedan dogadjaj u prodavnici. Prica prodavac kako komsiji uzeli kola jer nije platio porez za oruzje koje je imao, covek sad propade. Upada u razgovor prijatelj koji tu sedi s njime i kaze meni, Pokazuje mi zenu u "bljicu" gde zena polu gola i kaze, momak nije to nista, vidis Ova, od ove ode i kola i stan i kuca i pare i zena i dete Smile

Dobro mu je rekao. Smile
 
Miroljub Petrovic
Korisnicko ime - poruka glasi:

Postovanje

Pratim Vas rad od Vase mladosti .. Slazem se u 98% stvari.. Zanima me jos da li je tacno
-Da ste adventista,tj da ste krsteni tamo i da zato propagirate pricu da covjek kad umre "spava" do Hristovog dolaska ,a ne ide odmah posle smrti na sud kao sto tvrde Pravoslavni ?
- I posjecujete li SPC i koliko cesto?

Nadam se da nisam previse direktan,ako jesam ne morate odg.

Ps puno je zbrkan forum ne znam sto niste malo to podjelili na razne teme..
Poz

Ako me pratis od moje mladosti onda imas odgovore na sva pitanja koja si postavio, ali ti si ocogledno jedan od onih koji ne veruju onome sto ja pricam, nego citas komentare ispod mojih emisija gde satanisti otvore po 20 i vise naloga, i samo truju, pa to citas da "proveris" da li je istina ono sto ja pricam. Dakle, budi ozbiljan ako hoces da komuniciramo.

Sto se tice stanja mtvih, stav da mrtvi spavaju zastupaju i neki ugledni svestenici SPC-a, i to pitanje nije kanonima utvrdjeno u crkvi. Pored toga, takav stav po pitanju stanja mrtvih zastupaju i Jehovini svedoci i jos neke verske zajednice, tako da satanisti mogu da me i medju njih svrstaju.
 
Miroljub Petrovic
MilanMilan - poruka glasi:

Питање за ове приватне поруке.
Кликнем на PM крај вашег профила, укуцам поруку, напишем наслов и кликнем ПОШАЉИ, и порука као оде, а поред броја послатих порука стоји 0. Вјероватно вама и не стигне порука. Не знам ђе гријешим у процесу слања.

Stizu mi poruke na PM, ali je podeseno da se mail boksovi clanova ne pune da se ne bi opterecivao forum
 
stole1389
Мирољубе, шта мислите о Јовану Мемедовићу и његовој емисији "Сасвим природно"? Ако пратите, и ако сте упознати са његовим радом.
П.С. Знам да сте рекли да је РТС ђубре, али бар ја мислим да Сасвим природно мало другачије. Ипак он апелује на људе да се врате на село, показује чари села, природе и даје људима до знања да град није природно место човека за живот итд.
Поздрав
 
sko
Zanimljivo i neverovatno...

https://www.youtu...7Cui-E0DOY
 
15mije
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

15mije - poruka glasi:

Kako uopste i zapoceti sa trgovinom na internetu? Da li ste pod tim mislili na MLM firme? Inace, imam 16 god i gledao sam Vase gostovanje u emisiji desni klik i svideli su mi se Vasi odgovori na pitanja i Vas koncept rada pa sam odlucio i da Vam postavim koje pitanje. Veliki pozdrav!

Mozes da prodajes tudju robu koju reklamiras preko FB i sajta, kao sto to radi firma sa donjeg linka:

https://www.olimp...

Dakle, prodajes po visim cenama, a narudzbe preuzmeravas prodavcu koji ispporucuju robu, a to dobijas svoj deo. Tako mozes da prodajes bilo koju robu jer se tebi prvo uplati, pa ti narucujes da se salje na adresu kupca.


Da ali kako to da zapocnem? Kako da stupim u kontakt sa poslodavcem?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.64 sekundi!