Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
princ7 - poruka glasi:

Uplatio sam nešto novca za fond Branislava Peranovića,putem pošte.To je najmanje što kao pojedinac mogu da uradim za velikog Srpskog junaka i njegovu porodicu.
Samo je potrebno da neko obavjesti i pošalje joj moje podatke i kontrolni broj sa uplatnice koju sam dobio, kako bi žena junaka mogla da podigne novac.

Ja vjerujem da Bog može da oslobodi svoga junaka ovoga trenutka, ali koja bi bila svrha toga, koliko ljudi bi se radovalo, koga briga za Peranovića?!
Misliš da te je briga?A šta si uradio za brata junaka dok leži u zatvoru nevino osuđen, a mogao si nešto da uradiš?
Bog ne želi da on bude pasivni učesnik čuda.
Bog sigurno može sam, ali On hoće zajedno sa nama.
A da li mi hoćemo?
Trgni se, pokaži na čijoj si strani!

Imas na sajtu broj njegove zene Milanke Peranovic, evo i ovde: 063-612-770
 
Miroljub Petrovic
Pavle Tomic - poruka glasi:

Evo jednog zanimljivog iskustva u 2. razrednu srednje skole su nam dosli neki debili iz Durexa,neka mlada devojka i neki gej i odvojili 2 casa i to dvocas "zdravstvene higijene" koji smo trebali da imamo.I krenuli oni nama da postavljaju pitanja neka debilna pitanja da li ste imali seks,pa da li sa istim polom,pa su nas pitali o stavovima prema LGBT zajednici i osoba koja je izrazavala najpodobniji stav i bila kao "najiskrenija" je dobijala kondome kao "poklon".Bilo je tu i zdravstvenih pitanja necu da lazem ali to cisto da bi opravdali sto gubimo cas "higijene".I tako ja mentol i moji drugovi mentoli sakupili par kondoma,srecom na zdravstvenim pitanjima i srecom smo ih samo punili vodom i gadjali se posle skole.A najjaci su mi bili komentari "drugarica" iz razreda kao vidi ove jadnike gadjaju se punjenim kondomima a te iste drugarice su ustekale triput vise kondoma a gadjale se nisu sigurno ;)

Sto niste provocirali te majmune ili napustili cas? Kondomi nisu nikakva zastita, imas o tome na donjem linku:

https://drive.goo...VQd28/edit
 
MilosRadovic
Evo jednog neprijatnog, ali surovo istinitog video snimka:

https://www.youtu...5rita8a9_E
 
RSK
Jel mozete da mi preporucite neku knjigu o Titovim i komunistickim zlocinima na balkanu jer me to dosta zanima,a ako nema to,onda bar neka o cetnickim dobrim delima . Hvala Smile
 
Miroljub Petrovic
RSK - poruka glasi:

Jel mozete da mi preporucite neku knjigu o Titovim i komunistickim zlocinima na balkanu jer me to dosta zanima,a ako nema to,onda bar neka o cetnickim dobrim delima . Hvala Smile

Imas na sajtu www.pogledi.rs

a najbolji serijal videa je onaj sa donjeg linka:
http://kingdom-of...n-ww2.com/
 
RSK
Zanima me vase mislenje o Baji Malom Knindzi i tim krajiskim pevacima,da li ih slusate i da li da ih ja slusam ?
 
Djans88
Sta mislite Miroljube o ovom momuku,bio je kod Tese pre neki dan,inace prica izmedju ostalog o Ilirima kao starosedeocima na Balkanu,i o falsifikatima Vatikana krozi istoriju?

https://www.youtu...N6LuNA2Vuk
 
MilosRadovic
Miroljube, slusao sam tvoje poslednje predavanje kod Tese i imam jedno pitanje. Pricao si kako je Skenderbeg bio milostiv i kako se smilovao nad pasinim zivotom i zivotom njegovih ljudi. Takodje se smilovao i nad zivotom njegovo bliskog prijatelja koji ga je izdao. Da li je ta milost Biblijski ispravna? Ustvari, moje pitanje je, sta je ispravno uraditi u takvoj situaciji?
 
NM
Pozdrav ,Doktore imao bih jedno pitaje u vezi higijene.Mnogi preparati koji se danas proizvode pocev od sapuna,sampona ulja su toksicni.Koji prirodni preparat bi covjek trebao da koristi za intimna podrucja u toku tusiranja da li je voda samo dovoljna.hvala.
 
Miroljub Petrovic
RSK - poruka glasi:

Zanima me vase mislenje o Baji Malom Knindzi i tim krajiskim pevacima,da li ih slusate i da li da ih ja slusam ?

Slusam ih, osim pesama gde pevju o alkoholu i tudjim zenama, a to su retke pesme.
 
Miroljub Petrovic
Djans88 - poruka glasi:

Sta mislite Miroljube o ovom momuku,bio je kod Tese pre neki dan,inace prica izmedju ostalog o Ilirima kao starosedeocima na Balkanu,i o falsifikatima Vatikana krozi istoriju?

https://www.youtu...N6LuNA2Vuk

Dobar je.
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Miroljube, slusao sam tvoje poslednje predavanje kod Tese i imam jedno pitanje. Pricao si kako je Skenderbeg bio milostiv i kako se smilovao nad pasinim zivotom i zivotom njegovih ljudi. Takodje se smilovao i nad zivotom njegovo bliskog prijatelja koji ga je izdao. Da li je ta milost Biblijski ispravna? Ustvari, moje pitanje je, sta je ispravno uraditi u takvoj situaciji?

To se procenjuje na licu mesta. ne mogu da ja kazem iz ove perspektive sta bi tacno bilo ispravno.
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:

Pozdrav ,Doktore imao bih jedno pitaje u vezi higijene.Mnogi preparati koji se danas proizvode pocev od sapuna,sampona ulja su toksicni.Koji prirodni preparat bi covjek trebao da koristi za intimna podrucja u toku tusiranja da li je voda samo dovoljna.hvala.

Moze sapun iz prodavnice zdrave hrane.
 
Grujan
Kada ce biti dostupna i objavljena biografija Skender Bega?
 
Srbsko
Da li mislite da bi bilo uredu da se slusaju pesme zanrova npr. pop,rep, folk,... kada bi tekst govorio o poboznim stvarima i moralnim vrednostima?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
Miroljub Petrovic
Grujan - poruka glasi:

Kada ce biti dostupna i objavljena biografija Skender Bega?

vrlo brzo, za koji dan ili koju sedmicu
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Da li mislite da bi bilo uredu da se slusaju pesme zanrova npr. pop,rep, folk,... kada bi tekst govorio o poboznim stvarima i moralnim vrednostima?

Ne bi bilo u redu, jer je muzika satanska, kao i njen ritam.
 
Srbsko
U Bibliji pise da se treba krstiti i nositi krst a xasto onda jevreji to ne rade?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
Mikiz
Porodica na udaru !
Bahatost i Zlocin " socijalnih" centara za " brigu" deteta po ugledu na " savremeni svet"...

https://www.youtu...mp;t=4180s
Izmenio/la Mikiz na 23.12.2017 08:19
 
John Abruzzi
Miroljube kako komentarisete "kolegu" Stojana Mandica sa televizije Tv Duga , gde ste gostovali i gde je on navodno tvrdio kada su rusi busili zemlju i tragali za naftom, navodno dubina je bila negde oko 14kilometra , i culi su krike umrlih dusa, onda su spustili sondu i izmerili temperaturu 1.500c
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!