Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Nikola_CRO
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

U cetvrtak 14. decembra u 19 sati drzacu predavanje u sali opstine Zemun, Kosovska 9, na temu "Kako se dobro ozeniti - udati":

http://cps.org.rs...enidba.jpg


Pozdrav doktore, kada ce video biti postavljen na youtube?
Unaprijed zahvaljujem. Smile
SmilePomaže Bog
 
princ7
http://www.kurir....ivotu-tamo
 
Miroljub Petrovic
Nikola_CRO - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

U cetvrtak 14. decembra u 19 sati drzacu predavanje u sali opstine Zemun, Kosovska 9, na temu "Kako se dobro ozeniti - udati":

http://cps.org.rs...enidba.jpg


Pozdrav doktore, kada ce video biti postavljen na youtube?
Unaprijed zahvaljujem. Smile

Ovih dana, javice mi ljudi sa Balkan Info.
 
Miroljub Petrovic
BEZ USTRUČAVANJA - Miroljub Petrović: Svi dosmanlijski lideri su trebali da budu likvidirani!

https://www.youtu...wApvl0fhk8
 
Rovcanin
Pozdrav,
U Isaiji u 55 glavi stoji:
"Evo,zvaces narod koji ne poznajes,i k tebi ce pohrliti ljudi iz naroda koji te nije poznavao,zbog Gospoda ,tvog Boga, i Svetog Boga Izraelovog,jer će te on ukrasiti".
Enriko Josif kaze da se ovi stihovi odnose na nas Srbe.Enriko je govorio sve najlješe o nama da smo nebeski narod da ce se Jevreji obratiti preko nas Srba sto ste i Vi spominjali u izlaganjima.
Da li ste u Bibliji igdje jos pronasli neke stihove slicne ovim,gdje se govori o nekom nepoznatom narodu bliskom Jevrejima?
Hvala unaprijed.
Sin Božji
 
Miroljub Petrovic
Rovcanin - poruka glasi:

Pozdrav,
U Isaiji u 55 glavi stoji:
"Evo,zvaces narod koji ne poznajes,i k tebi ce pohrliti ljudi iz naroda koji te nije poznavao,zbog Gospoda ,tvog Boga, i Svetog Boga Izraelovog,jer će te on ukrasiti".
Enriko Josif kaze da se ovi stihovi odnose na nas Srbe.Enriko je govorio sve najlješe o nama da smo nebeski narod da ce se Jevreji obratiti preko nas Srba sto ste i Vi spominjali u izlaganjima.
Da li ste u Bibliji igdje jos pronasli neke stihove slicne ovim,gdje se govori o nekom nepoznatom narodu bliskom Jevrejima?
Hvala unaprijed.

Nije mi poznato.
 
vb
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Rovcanin - poruka glasi:

Pozdrav,
U Isaiji u 55 glavi stoji:
"Evo,zvaces narod koji ne poznajes,i k tebi ce pohrliti ljudi iz naroda koji te nije poznavao,zbog Gospoda ,tvog Boga, i Svetog Boga Izraelovog,jer će te on ukrasiti".
Enriko Josif kaze da se ovi stihovi odnose na nas Srbe.Enriko je govorio sve najlješe o nama da smo nebeski narod da ce se Jevreji obratiti preko nas Srba sto ste i Vi spominjali u izlaganjima.
Da li ste u Bibliji igdje jos pronasli neke stihove slicne ovim,gdje se govori o nekom nepoznatom narodu bliskom Jevrejima?
Hvala unaprijed.

Nije mi poznato.


Iz nekog razloga mnogi ignorisu ovaj tekst: Isaija 23. poglavlje,

18 U to će vreme biti pet gradova u zemlji misirskoj koji će govoriti jezikom hananskim i zaklinjati se Gospodom nad vojskama; jedan će se zvati grad Aheres.
19 U to će vreme biti oltar Gospodnji usred zemlje misirske, i spomenik Gospodnji na međi njenoj;
20 I biće znak i svedočanstvo Gospodu nad vojskama, u zemlji misirskoj. Kad stanu vikati ka Gospodu na nasilnike, On će im poslati spasitelja i kneza i izbaviće ih.
21 I biće poznat Gospod Misircima, i poznaće Misirci Gospoda u to vreme, i služiće Mu žrtvama i darovima, i zavetovaće zavete Gospodu, i izvršavaće.
22 Tako će Gospod udariti Misir, i udarivši isceliće, jer će se obratiti ka Gospodu, umoliće Mu se, i isceliće ih.
23 U to će vreme biti put iz Misira u Asirsku, i Asirac će ići u Misir i Misirac u Asirsku, i služiće Gospodu Misirci s Asircima.
24 U to će vreme Izrailj biti TREĆI s Misircima i Asircima, i biće blagoslov posred zemlje.
25 Jer će ih blagosloviti Gospod nad vojskama govoreći: Da je blagosloven moj narod misirski i asirski, delo ruku mojih, i nasledstvo moje, Izrailj.
 
Pavle Tomic
Pozdrav gospodine Petrovicu zanima me kako ce doci do ponovnog Hristovog dolaska i kako ce bog da ocisti svet od zlih ljudi ako postoji i dalje relativno velik broj ljudi koji zive koliko toliko moralno,slicna situacija kao sa Sodomom da je bilo bar 50 moralnih ljudi grad bi bio spasen.
 
Miroljub Petrovic
Pavle Tomic - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Petrovicu zanima me kako ce doci do ponovnog Hristovog dolaska i kako ce bog da ocisti svet od zlih ljudi ako postoji i dalje relativno velik broj ljudi koji zive koliko toliko moralno,slicna situacija kao sa Sodomom da je bilo bar 50 moralnih ljudi grad bi bio spasen.

Priblizava se dan kada ce svi da se opredele i svrstaju na neku od zaracenih strana - Bozju ili Sotoninu, pa ce onda Bog da dodje na Zemlju.
 
Srbsko
Pozdrav gospodine Miroljubez jedno pitanje za vas. Po Bibliji sabat je sedmi dan, sveti dan kad treba odmarati ali ja kolko sam razumeo i to je subota kod nas. Dal treba ne raditi subotom ili nedeljom?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Miroljubez jedno pitanje za vas. Po Bibliji sabat je sedmi dan, sveti dan kad treba odmarati ali ja kolko sam razumeo i to je subota kod nas. Dal treba ne raditi subotom ili nedeljom?

Shabat (biblijski sedmi dan) i subota su dve razlicite stvari. Pogledaj na donjem linku tekst o kalendaru i praznicima.

http://www.cps.or...aznici.pdf
 
Pavle Tomic
Miroljube meni su skoro u debilani rekli da je Car Dusan hteo da predje u katolicanstvo i da ide u krstaski rat,da li je to istina?
 
Srbsko
Da li vi, Miroljube, praznujete biblijske praznike? Jel mislite da covek moze da se spase ako ne praznuje praznike kao jevreji? Znaci sabat je od zalaska sunca do subotnjeg zalaska? Da li je pricesce zaista najbitnije kako mi je rekao prof. veronauke jednom posto sam u knjizi alberta rivere ili Vavilonska misterijska religija procitao da smo mi to preuzeli od paganstva tacnije Egipcana?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
Miroljub Petrovic
Pavle Tomic - poruka glasi:

Miroljube meni su skoro u debilani rekli da je Car Dusan hteo da predje u katolicanstvo i da ide u krstaski rat,da li je to istina?

U debilani mozes da cujes samo debilske stvari. Ako pogledas Dusanov zakonik, videces da su prve odredbe vezane za zabranu delovanja katolicke crkve ili "latinske jeresi".
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Da li vi, Miroljube, praznujete biblijske praznike? Jel mislite da covek moze da se spase ako ne praznuje praznike kao jevreji? Znaci sabat je od zalaska sunca do subotnjeg zalaska? Da li je pricesce zaista najbitnije kako mi je rekao prof. veronauke jednom posto sam u knjizi alberta rivere ili Vavilonska misterijska religija procitao da smo mi to preuzeli od paganstva tacnije Egipcana?

Covek ce biti spasen ako zivi po svetlosti koju ima. Drzanje praznika nije najvaznija stvar u religiji, najvaznije je da covek zna nesto da radi i da se ozeni (uda) iz dobre familije i ima puno dece, a ako drzi i praznike, zivi u Izraelu, obreze se i dr, onda moze jos bolje da se priblizi Bogu. Ja praznujem sve praznike.
 
Miroljub Petrovic
Predavanje - Kako se dobro ozeniti - udati

https://www.youtu...N3npJa0Hvk
 
Bojanbojan
Da li je slava paganska primjesa u srpskom pravoslavlju? Da li vi slavite slavu?
 
Miroljub Petrovic
Bojanbojan - poruka glasi:

Da li je slava paganska primjesa u srpskom pravoslavlju? Da li vi slavite slavu?

Slava ima svoje pagansko poreklo, ali danas u velikoj vecini slucajeva nema paganskih elemenata, ljudi se samo okupe, druze, mudruju i to je jako lepo. Ja za slavu obidjem majku i zajedno obelezimo slavu sa secanjem na pokojnog oca koji je organizovao slavu i okupljao rodjake i prijatelje.
 
Afgo
Pozdrav svima...

Ima već dvije godine kako sam se sa porodicom vratio kući nakon 24 godine privremenog rada u inostranstvu. Drago mi je da sam smogao snage i hrabrosti da napravim taj korak, jer iako se mnogo promijenilo na losije, ipak sam kod kuće mnogo zadovoljniji i srecniji. Sto je jos najinteresantnije, ispostavilo se da kod kuce mogu obezbjediti više novca za život nego što sam to mogao u inostranstvu, i osjećam se sigurnije.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.12.2017 17:05
 
djordje77
https://www.nezav...uti/456392
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.64 sekundi!