Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Kortan
Miroljube opasno sam se zatreskao u jednu devojku, ne znam šta da radim. Ja imam 27, ona 18 godina... znam da nemam nikakvih šansi kod nje ali po ceo dan mislim o njoj, ništa drugo ne postoji za mene... poludeću
 
Darko Maksa
Gospodine Miroljube, neki ljudi koji za sebe smatraju da su patriote, pravi Srbi pravoslavci imaju lose misljenje o vama jer zastupate kako bi oni rekli jevrejstvo a ne hriscanstvo. Nije mi jasno to. Zar jevreji i hriscani ne uce iz iste Biblije?
Nemam nista protiv toga sto radite nadam se da je pitanje uredu.
 
Miroljub Petrovic
Nikola85 - poruka glasi:

Ako sam dobro razumio tekst na linku jeste da je incest od strane Boga bio dozvoljen prije potopa?

Tako je, jer tada zbog incesta nije moglo da dodje do degeneracije.
 
Miroljub Petrovic
Kortan - poruka glasi:

Miroljube opasno sam se zatreskao u jednu devojku, ne znam šta da radim. Ja imam 27, ona 18 godina... znam da nemam nikakvih šansi kod nje ali po ceo dan mislim o njoj, ništa drugo ne postoji za mene... poludeću

Opsedaju te demoni. Nadji nekog siledziju i plati mu 10 evra da te dobro isprebija. Pa kad opet pocnes da mislis o toj kamenjarki, opet zovu siledziju da te isprebija za 10 evra i takp ces sebi da spasis zivot.
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, neki ljudi koji za sebe smatraju da su patriote, pravi Srbi pravoslavci imaju lose misljenje o vama jer zastupate kako bi oni rekli jevrejstvo a ne hriscanstvo. Nije mi jasno to. Zar jevreji i hriscani ne uce iz iste Biblije?
Nemam nista protiv toga sto radite nadam se da je pitanje uredu.

Njima se ne svidjaju ni moje usi, ni moja kosulja... neka im je Bog u pomoc.
 
milan VB
Profesore sta mislite o velikoj razlici u godinama kod parova?
Kaze li biblija nesto po tom pitanju?
Izmenio/la milan VB na 15.12.2017 18:48
 
DusanDusan
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Evo jednog korisnog iskustva koje sam dobio:

Postovani dr Petrovicu, htjela bih podijeliti jedno iskustvo sa vama sa kojim ste se sigurno susretali i prije. Vezano je za kundalini jogu. Jedna moja dugogodisnja poznanica koja je clan te “grupe” me upoznala sa tim. Pricala mi je o nekakvim takozvanim orgazmickim reakcijama, mada nisam vjerovala u to i otisla sam da vidim o cemu se radi. Ne znajuci gdje zapravo idem, otisla sam na pet casova joge. Do petog casa bilo je normalno istezanje i vijezbe za koje sam mislila da su bezazlene u to vrijeme. Dok nisam vidjela svojim ocima da žene počinju ispustati “orgazmicke krike” , uz obrazloženje da “ucitelj” to pokreće svojom energijom. Da to nije ništa osim energije i da se svi prepustimo jer je to pravo vodjenje ljubavi i uz to “čišćenje”. Tu su i žene i muškarci, stavise akademski obrazovani ljudi koji ne znaju u šta se upuštaju. Na mene to nije djelovalo iako je “učitelj” pokušao da me pokrene “energijom”. Gledala sam ga sa cudjenjem, u smislu šta pokušava. Vidjela sam da nije naivno šta se dešava oko mene te sam prestala da idem na jogu. Bila sam jako zbunjena i nije mi bilo jasno, sva njegova predavanja nisu mi imala smisla i odbijala sam da povjerujem u to. Hvala Bogu, te sam naišla na vaša predavanja i sve mi se iskristalisalo vezano za jogu i okultizam. Sad znam da je to sve samo ne dobro za ljudski rod i da je to ništa drugo nego prizivanje demona. Osjecam se nemoćno jer ne mogu da pomognem prijateljici koja je već tamo 4 godine koja nije imala “reakcije” do zadnjih godinu dana. Teško mi je da gledam u sta se upuštaju jer su to relativno mladi ljudi kao i ja.

Uvijek sam mislio da su te joge bulažnjenje, ali bio sam demonizovan najstrašnije i bez toga. Otimali su me i odvodili na neka mjesta koja nisam nikad vidio niti se mogu igdje vidjeti, to je nešto van svakog mogućeg iskustva i to se dešavalo po noći ali nije bilo kao san. To su bila mučenja najstrašnija i to je dugo trajalo i samo sam jednom pozvao Isusa Hrista u pomoć i kad sam njegovu pomoć zatražio on ih je otjerao takvom brzinom a ja sam se patio sa njima raznim metodama da im pobjegnem, a pri samom pomenu njegovog imena su isparili. I želim ovo da napišem da vide svi ovdje. Ne mora znači da niste demonizovani ako ne idete na te sektaške nebulozne sastanke.
U najvećoj opasnosti su ljudi koji mnogo analiziraju (jer sve hoće da znaju) i koji teže intelektualizmu a koji su pri tom "otvoreni za sve".Jer znamo kako je danas biti konzervativan loše, i onda šatro postaneš otvoren za sve i tu kreneš da padaš, jer ako si otvoren za sve onda ti i loše stvari postanu ok. To je taj spinozističko-panteistički model otvorenosti po kojem loše ne postoji objektivno već je zlo ono čemu mi pripišemo tu karakteristiku. Ta ideja je potpuno pogrešna, a to demon zna i onda te pusti da budeš slobodnjak, a kad to postaneš lako je onda otić' u bilo kom pogrešnom smjeru jer si otvoren, i naravno tako počne svašta da ti se kači, pojave se 2-3 demonizovane žene i onda zajedno postajete još demonizovaniji jer podržavate jedno drugo u nebulozama. Dakle, lakše čovjeka opsjeda demon ako čovjek teži nauci i intelektualizmu bez vjere. Ako nekoga zanima da li je on ili neko demonizovan treba da obrati pažnju na par stvari. Ako osoba sjedi po čitav dan o kafama i puši, alkohol,marihuana, gojaznost, debilski filmovi tipa "Fight club" (mnogo glup film, može ga dijete od tri godine smislit'Wink, debilske serije tipa Game of thrones i svi filmovi i serije u kojima imate kul junaka koji jaše konja u potrazi za eliksirom života pa kad sjedne pored da odmori od puta on zapali cigaru onako zamišljen pitajući se gdje li je taj kamen mudrosti (a ono konj pored njega pase taj eliksir a on to ne konta hahaa). Dakle bolje bit konj nego kul kauboj. Dalje, šta je još problem: Izlasci-provod, djevojke koje vole putovanja (radi slikanja), meditacije, joge, lucidno sanjanje, paralize sna, astralne projekcije, učenje napamet (haha kako ovo neko uopšte može). Lako je shvatit, sve što je kontra od života to ne valja, samo treba aapstrahovat tu misao i prikačit je za sve pojedinačne djelatnosti i onda lako možete shvatit šta je moralno, šta ne. Zaista, u Bibliji sve piše Grin
Izmenio/la DusanDusan na 15.12.2017 19:36
 
Miroljub Petrovic
milan VB - poruka glasi:

Profesore sta mislite o velikoj razlici u godinama kod parova?
Kaze li biblija nesto po tom pitanju?

Ne preporucuje se, ali ako je to jedino resenje, onda je dozvoljeno.
 
Miroljub Petrovic
https://postimg.o...n5a827ug5/
 
Darko Maksa
A da li sam dobro shvatio da su jevrejstvo i hriscanstvo u stvari ista stvar? I da iz iste Biblije uce ili tu ipak ima neke razlike izmedju hriscana i jevreja?
 
Bojanbojan
Možete li nešto napisati o izboru dobrog meda, ukoliko ste upućeni? Da li je med loš ili dobar ako se kristalizuje("ušećeri"Wink? Da li je bolje ne uzimati najjeftiniji med na pijaci koji košta 700 ili 800 din/kg?
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

A da li sam dobro shvatio da su jevrejstvo i hriscanstvo u stvari ista stvar? I da iz iste Biblije uce ili tu ipak ima neke razlike izmedju hriscana i jevreja?

Razlike medju razlicitim monoteistickim grupama (jevreja, hriscana i muslimana) je u tome koliko je ko odbacio ili ukinuo Bozjih zapovesti, ili uneo pahanskih elemenata u cvoje ucenje.
 
Miroljub Petrovic
Bojanbojan - poruka glasi:

Možete li nešto napisati o izboru dobrog meda, ukoliko ste upućeni? Da li je med loš ili dobar ako se kristalizuje("ušećeri")? Da li je bolje ne uzimati najjeftiniji med na pijaci koji košta 700 ili 800 din/kg?

Nisam strucnjak za med jer ga vrlo retko koristim, skoro nikad, posto je u pitanju prost secer i brzo ulazi u krvotok, za razliku od svezeg voca koje sadrzi slozene secere koji se polako razgradjuju i ulaze u krvotok. Med ima antibiotska svojstva i dobar je kod upale grla ili kad treba nesto da se zasladi, a nema nista volje.
 
Miroljub Petrovic
http://rs.n1info....oveka.html
 
Lesandra85
Pozdrav Miroljube, imam pitanje kada ce biti sledece vase predavanje?
 
Darko Maksa
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Darko Maksa - poruka glasi:

A da li sam dobro shvatio da su jevrejstvo i hriscanstvo u stvari ista stvar? I da iz iste Biblije uce ili tu ipak ima neke razlike izmedju hriscana i jevreja?

Razlike medju razlicitim monoteistickim grupama (jevreja, hriscana i muslimana) je u tome koliko je ko odbacio ili ukinuo Bozjih zapovesti, ili uneo pahanskih elemenata u cvoje ucenje.

Znaci ako sam dobro povezao stvari jevreji su u celoj toj prici jedini ostali dosledni Bibliji a zatim idu hriscani pa muslimani?
 
Darko Maksa
I pitao bih vas nesto vezano za jehovine svedoke, na googlu sam procitao (ne znam koliko je tacno) da je ime jehova ime od naseg Boga. Da li su ona jehovini svedoci ispravno "drustvo" koje svedoci o jehovi tj Bogu ili je i to jos jedna sekta koja se predstavlja pred dobrim svetlom?
 
Miroljub Petrovic
Lesandra85 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, imam pitanje kada ce biti sledece vase predavanje?

Verovatno krajem januara na temu nastupajuceg Treceg svetskog rata, ali bice obavestenje na vreme.
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

[quote]Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Znaci ako sam dobro povezao stvari jevreji su u celoj toj prici jedini ostali dosledni Bibliji a zatim idu hriscani pa muslimani?

Jevreji su po nekim pitanjima najmanje zastranili, hriscani po drugim, a muslimani po trecim, ali svi su manje ili vise zastranili u odnosu na Bibliju. Sigirno da su Jevreji najblizi Bibliji, ali i oni treba da se dovode u red.
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

I pitao bih vas nesto vezano za jehovine svedoke, na googlu sam procitao (ne znam koliko je tacno) da je ime jehova ime od naseg Boga. Da li su ona jehovini svedoci ispravno "drustvo" koje svedoci o jehovi tj Bogu ili je i to jos jedna sekta koja se predstavlja pred dobrim svetlom?

Tacno je da je Bozje ime "Jehova", ali daleko od toga da se Jehovini svedoci drze Biblije.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!