Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Florida,Houston,Srednja Amerika uragani,Mexico teški potresi.Vaš komentar na sva ova zadnja dešavanja?

Uvod u jos zesce dogadjaje. Septembar je pocetak novog godisnjeg ciklus, a ovaj godisnji ciklus bi mogao da bude obelezen stravicnim prirodnim katastrofama koje bi lako mogle da budu uvod u velike svetske vojne sukobe. Dolazi vreme za oje Biblija kaze da ce "ljudi umirati od straha zbog onog sto ide na zemlju",
 
NM
Pozdrav ,doktore imam jedno pitanje.Isus Hristos je pricao aramejski da li je to hebrejski ili njemu slican.Da li bi vi mogli napisat Oce Nas na aramejskom ili hebrejskom odnosno da napisete kako se tacno izgovara volio bih da to naucim.Hvala
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:

Pozdrav ,doktore imam jedno pitanje.Isus Hristos je pricao aramejski da li je to hebrejski ili njemu slican.Da li bi vi mogli napisat Oce Nas na aramejskom ili hebrejskom odnosno da napisete kako se tacno izgovara volio bih da to naucim.Hvala

To su gluposti da je Isus pricao na aramejskom. To je kao kad bi rekao da ja pricam na slovenackom ili makedonskom. Isus je pricao na hebrejskom, i iznad njegove glave na krstu je pisalo "caj judejski" na latinskom, grckom i hebrejskom. Aramejski je jezik koji je bio poznat kao jezik kojim govore neznabosci, dakle Vavilonjani i Asirci. To je neki blejac odvalio da je Isus pricao aramejski i skori svi su bez razmisljanja prihvatili.
 
Pajdo
Dragi doktore pozdrav i poštovanje,

Ovo što pišem je vrlo ozbiljno i volio bih da pogledaš i razmisliš bolje o ovome tekstu.

Kao prvo, ja sam otkako sam pronašao Vas doktore i gledao vaše videje i gledao svaki intervju ja sam promjenio život na bolje i stvari su sada kako treba. S većinom se slažem i jedno veliko hvala što to radite. Međutim, jako čudna stvar se dogodila jednom mome prijatelju. Ja sam s njim išao u osnovnu školu(debilanu) i on je bio ovisan o igricama i nije baš imao život, tada nije bio depresivan i sve se odvijalo donekle normalno. Međutim kada je počela srednja škola(debilana) on se odselio natrag u Zagreb odakle je i došao i tu gubim kontakt s njim. Prije godinu dana opet smo se sreli i on je bio duhovno uništen - depresivan, tužan i utučen ,a s fizičkog aspekta leđa su mu bila operirana... Nije mnogo pričao, ali je ismijavao život i dar koji nam ga je Bog takvog dao. Govorio je da će se ubiti i negdje u osmom mjesecu ove godine ja sam predosjećao da bi se on mogo ubit, vidio sam to po njegovim objavama na Facebooku i porukama koje mi je rijetko slao kad smo se dopisivali. Cijela stvar se mijenja upravo večeras kada sasvim slučajno opet započinjemo razgovor. Ja sam se šokirao činjenicama koje mi je rekao..

Naime, on je meni priznao da je bio na rubu smrti da se htio ubit i da ga je Bog spasio da je Bog jedini pravi put. Tu sam se realno rečeno pozitivno iznenadio. Onda mi je počeo objašnjavati o Novom svijestkom poretku bla bla bla, ja sam ga naravno zaustavio i rekao mu da to sve znam ,a neke stvari i bolje od njega. Međutim to i nije sad glavna stvar, prava glavna stvar je da se njemu Anđeli priviđaju, barem on meni tako kaže. Kaže da mu se priviđaju brojevi poput 222, 1010 i 144000. On mi kaže provjeri na internetu. Ja sam provjerio i prva dva broja imaju veze s anđelima, točnije da je on prosvijetljen da mu oni pomažu, komuniciraju s njim itd. Zadnji broj (144000) je broj za Izralece neke prosvijetljene koji imaju posebne duznosti da sire vjeru, da budu kao radost među nama itd. Također je spominjao i još brojeva i još dodatne numerologije.. Ja sad ne znam što reći jer znam da takve slične stvari spadaju pod okultizam, ja ne znam je li on demonizovan ili spašen.. Ne znam kako točno reagirat, ali rekao sam mu da postoje prevare i poslat ću mu linkove tvojih predavanja i pokušati mu objasniti. On mi na svaku riječ odgovara da se ne brinem, da je svašta proživio i da je sposobniji nego ikada... Njegova priča i priča o zdravom i pobožnom čovjeku ne ide zajedno s toga moje pitanje je - ŠTA S NJIM DOGAĐA I JE LI ON DEMONIZOVAN, također doktore volio bih da prokomentirate dodatno ovaj tekst.

Hvala lijepa na pozornosti i srdačan pozdrav svim ljudima dobre volje bez obzira na nacionalnost!
 
Miroljub Petrovic
Pajdo - poruka glasi:

Dragi doktore pozdrav i poštovanje,

Ovo što pišem je vrlo ozbiljno i volio bih da pogledaš i razmisliš bolje o ovome tekstu....

Jasno je da je tvoj prijatelj demonizovan, cim mu se prividjaju "andjeli". Ocigledno da su demoni hteli da ganagovore da se ubije, a posle je pitanje sta se desilo. Moguce da ga je Bog spasio samoubistva, ali su ga onda demoni gurnuli u okultizam, jer ocigledno da momak ne zivi zdravo. U svakom slucaju, mozes da se molis za njega i da pokusas da mu das neku korisnu informaciju da se prizove pameti. Mozda da mu das da preslusa video sa donjeg linka:

https://www.youtu...9rmCZLakxs

i da procita knjigu sa donjeg linka:

http://www.cps.or...povest.zip
 
MilosRadovic
Miroljube sta mislis o ovom videu?

https://www.faceb...123743659/
 
Miroljub Petrovic

Sve je moguce u svetu manipulacije, ali to nema veze sa nama.
 
Filip5024
U ultra debilani (tzv. fakultetu) smo učili da su mitohondrije nastale kao posledica simbioze, odnosno, da je neka bakterija „upala” u veću ćeliju i tokom evolucije se promenila da izgleda kako izgleda danas. Kažu da u prilog tome ide i činjenica da mitohondrije imaju sopstvenu DNK i same mogu da se dele, kao i to da imaju dve membrane. Neka slična priča se provlači i za hloroplaste - usled simbioze neke bakterije i drugog živog bića ta bekterija je izgubila valjda bakterijski zid, pa se izmenila da izgleda kao današnji hloroplast.

Možete li mi reći ako znate na koji su način izvršeni eksperimenti koji to „dokazuju”, i kakva je kreacionistićka interpretacija svega toga?
 
Deki81
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

NM - poruka glasi:

Pozdrav ,doktore imam jedno pitanje.Isus Hristos je pricao aramejski da li je to hebrejski ili njemu slican.Da li bi vi mogli napisat Oce Nas na aramejskom ili hebrejskom odnosno da napisete kako se tacno izgovara volio bih da to naucim.Hvala

To su gluposti da je Isus pricao na aramejskom. To je kao kad bi rekao da ja pricam na slovenackom ili makedonskom. Isus je pricao na hebrejskom, i iznad njegove glave na krstu je pisalo "caj judejski" na latinskom, grckom i hebrejskom. Aramejski je jezik koji je bio poznat kao jezik kojim govore neznabosci, dakle Vavilonjani i Asirci. To je neki blejac odvalio da je Isus pricao aramejski i skori svi su bez razmisljanja prihvatili.


Јован Деретић у својој књизи "Серби народ и раса" исто каже да је Исус причао, како он каже Араменским језиком. Да ли по томе можемо закључити да Деретић по том питању није у праву? И колико је онда уопште истина то што он пише?
Кад нема мудрог вођства, народ пропада, а спас је у мноштву савеtника.
 
Dzoni357
Da li ste culi za Pavlovu pecinu u Petrovom polju kod Trebinja?. U ovu pećinu je prema predanju dolazio sveti apostol Pavle pa joj otuda i ime.
Ako ste culi,da li bi mogli podijeliti neke informacije kojih nema na internetu?Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Filip5024 - poruka glasi:

U ultra debilani (tzv. fakultetu) smo učili da su mitohondrije nastale kao posledica simbioze, odnosno, da je neka bakterija „upala” u veću ćeliju i tokom evolucije se promenila da izgleda kako izgleda danas. Kažu da u prilog tome ide i činjenica da mitohondrije imaju sopstvenu DNK i same mogu da se dele, kao i to da imaju dve membrane. Neka slična priča se provlači i za hloroplaste - usled simbioze neke bakterije i drugog živog bića ta bekterija je izgubila valjda bakterijski zid, pa se izmenila da izgleda kao današnji hloroplast.

Možete li mi reći ako znate na koji su način izvršeni eksperimenti koji to „dokazuju”, i kakva je kreacionistićka interpretacija svega toga?

"Eksperimente" su sproveli satanisti u svojim tajnim kruzocima, a demoni su ih naucili kako da naprave sto gluplju pricu da od ljudi prave majmune. A posto su ljudi izabrali da se odvoje od Boga (kao tvoji roditelji koji te teraju da ides u ultra debilanu), onda oni mogu da progutaju sve satanisticke nebuloze.

Kreacionisti ne komentarisu takve nebulozne interpretacije bolesnih umova. Da informacija nastane slucajno? To samo bolesnik moze da odvali.
 
Miroljub Petrovic
Deki81 - poruka glasi:

Јован Деретић у својој књизи "Серби народ и раса" исто каже да је Исус причао, како он каже Араменским језиком. Да ли по томе можемо закључити да Деретић по том питању није у праву? И колико је онда уопште истина то што он пише?

Nije tacno to sto pise Deretic, kao i neke druge stvari koje pise, ali ima i dosta dobrih stvari koje pise i govori. Govorio sam o tome na forumu.
 
Miroljub Petrovic
Dzoni357 - poruka glasi:

Da li ste culi za Pavlovu pecinu u Petrovom polju kod Trebinja?. U ovu pećinu je prema predanju dolazio sveti apostol Pavle pa joj otuda i ime.
Ako ste culi,da li bi mogli podijeliti neke informacije kojih nema na internetu?Pozdrav

Cuo sam svakakve price, ali nema nikakvih dokaza o tome, osim ljudskih naklapanja.
 
Pajdo
Vrlo poučan video, tiče se prehrane bez namirnica životinjskog podrijetla. Također svi oni koji vole vježbati te žele biti jaki imati zdrave mišiće neka pogledaju Smile

https://www.faceb...904572450/
 
Milovan
Profesore,

U sinhronizovanom videu ciji ste link okacili ovde (Mlada Planeta) gde Robert Gentry i njegov sin iznose jasne dokaze, takodje imamo da dr Volter Brown na pola videa objasnjava kako je doslo do potopa i govori da je ta ogromna kolicina vode zapravo bila ispod povrsine zemlje i da je ekslodirala kao gejzir do 30km uvis.

Vi ste u jednom od predavanja govorili da je zemlju pre potopa obavijao veliki vodeni omotac koji je zapravo "pao"na zemlju i da je to bio ustavri potop

Koja od teorija je realnija ?

Pozdrav
Život u sadašnjem trenutku
 
Miroljub Petrovic
Milovan - poruka glasi:

Profesore,

U sinhronizovanom videu ciji ste link okacili ovde (Mlada Planeta) gde Robert Gentry i njegov sin iznose jasne dokaze, takodje imamo da dr Volter Brown na pola videa objasnjava kako je doslo do potopa i govori da je ta ogromna kolicina vode zapravo bila ispod povrsine zemlje i da je ekslodirala kao gejzir do 30km uvis.

Vi ste u jednom od predavanja govorili da je zemlju pre potopa obavijao veliki vodeni omotac koji je zapravo "pao"na zemlju i da je to bio ustavri potop

Koja od teorija je realnija ?

Pozdrav

U Bibliji jasno pise da je voda dosla i odozdo i odozgo, ja sam o tome govorio. Dakle, tacno je da je voda dosla iz dubine zemlje, ali je dosla i odozgo. Dakle, 2 u 1.
 
Miroljub Petrovic
http://www.index....x#lightbox
 
yoshua
https://web.faceb...820415393/
 
MilosRadovic
Miroljube imam jedno pitanje, nije nikakva provokacija samo me prosto zanima,mozda sam propustio ili nisam shvatio.

Kod Teše u emisiji si pozdravljao Todora koji je ubio knjaza Danila (Zeku Malog). A na drugom mestu si pricao kako vlast treba postovati kakva god da je. Takodje si pominjao primer iz Biblije, ne mogu tacno da se setim imena, vladar je hteo da ubije nekog coveka i on ga je jurio kroz planine i sume. Taj vladar je zaspao u pecini i ovaj je dosao i odsekao deo odece i otiso. Znaci cak i u takvoj situaciji on nije ubio vladara. Pa ako mozes malo da objasnis o situaciji sa knjaz Danilom. Kako je taj atentant uredu? Zar nije to protiv Bozije volje?
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Miroljube imam jedno pitanje, nije nikakva provokacija samo me prosto zanima,mozda sam propustio ili nisam shvatio.

Kod Teše u emisiji si pozdravljao Todora koji je ubio knjaza Danila (Zeku Malog). A na drugom mestu si pricao kako vlast treba postovati kakva god da je. Takodje si pominjao primer iz Biblije, ne mogu tacno da se setim imena, vladar je hteo da ubije nekog coveka i on ga je jurio kroz planine i sume. Taj vladar je zaspao u pecini i ovaj je dosao i odsekao deo odece i otiso. Znaci cak i u takvoj situaciji on nije ubio vladara. Pa ako mozes malo da objasnis o situaciji sa knjaz Danilom. Kako je taj atentant uredu? Zar nije to protiv Bozije volje?

Bog koristi mehanizme koje ima na zemlji da menja vladare. Nekada je to atentator, a nekada su to demo(n)kratki izbori, nekada ustanci, revolucije i dr. Kad imas drzavu gde se ne postuju Bozji zakoni, onda svasta moze da se desi. Knjaz Danilo je bio sekularan covek, koga nije zanimala mnogo religija, ziveo je u vreme velike sekularizacije Crne Gore i upliva evropske paganske kulture. Bog je izabrao taj nacin da kanalise istoriju Crbe Gore jer je smatrao da je najbolji. Posle Danila je dosao knjaz Nikola koji je bio mnogo mnogo bolji za Crnu Goru. Da sam ja ziveo u to vreme, zalagao bih se, kao i danas, za jacanje porodice, sticanje znanja i jacanje drzave na zdravim temeljima, a ne na rusenju vlasti, a Bog neka vodi tokove u drzavi kako zeli. Knjaz Danilo je bio los covek, to su svi dobro znali, i zato je tako zavrsio.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!