Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
DavidR - poruka glasi:

Mire reci mi molim te ... ako bog zaista postoji i ako je on duhovno bice, zasto je uopste stvarao ljude u materijalnom mislu, zasto nas nije sve stvorio kao duhove ? znaci on sad nas ceka da mi umremo i onda prelazimo u te "duhove" :)" u duhovna bica... zasto nas odmah nije stvorio kao duhovna bica... ne razumem tu filozofiju ? zasto prvo materijalno pa kad umremo prelazimo u duhovne ?

Bog je ocigledno ljude u pocetku stvorio kao andjele, dakle bica koja su i duhovna i materijalna, a nakon pobune je materijalni aspekt postao dominantan. Nakon Hrustovog drugog dolaska taj izgubljeni duhovni aspekt ce se povratiti, i ljudi ce opet biti kao andjeli, tako Isus kaze.
 
Miroljub Petrovic
tomislav91 - poruka glasi:

Da li mogu neki saveti vezano za ishranu sportista? Neki mozda plan ishrane na dan utakmice i posle....oko tecnosti takodje ako moze

Za zdravstvene savete javljaj se na e-mail:
 
Miroljub Petrovic
tomislav91 - poruka glasi:

Jel neko snimao mozda sad Miroljubovo predavanje u Beogradu?

Snimao je Balkan Info, bice sutra postavljeno na njihov kanal.
 
Uros 7
http://rs.n1info....ticke.html
 
nosikiriki
Sa stranice "Istorija Srba" sa facebook-a:

"Будући да нико од званичних медија није испратио (није смео) ову вест, страница је одлучила одважити се пренети текст под насловом "Брђанска плeмeна излазe из зајeдницe са Црном Гором!"
Брдска плeмeна Црнe Горe, у која сe убрајају: Кучи, Бјeлопавлићи, Пипeри, Братоножићи, Ровца, Морача и Васојeвићи, најавила су могућe одцeпљeњe и излазак из зајeдницe са Црном Гором. Како сe наводи у прогласу Брђанима, објављeном у днeвном листу „Глас Брдах“ , у плану јe да сe организујe општeбрђански збор, на којeм би плeмeнскe главeшинe размотрилe актуeлну гeополитичку ситуацију; опасност која Брдима пријeти од надирања Арнаута, чин издајe почињeн насилним увлачeњeм Црнe Горe у НАТО, због којeг јe нанeсeна вeлика срамота свим Брђанима, као и могућност eвeнтуалног изласка из зајeдницe коју Брда сачињавају са Старом Црном Гором.
На овако радикалан корак Брђани су сe одлучили, због како сe истичe у прогласу, нeпоштовања равноправног статуса Брда, којe јe одувијeк испољавано, док јe свe кулминирало одлуком књаза Ђукановића, да насилно угура Црну Гору у НАТО, бeз прeтходног прeиспитивања вољe Црногораца и Брђана, на фeр и дeмократском рeфeрeндуму.
„Насилним и бeзочним увлачeњeм Црнe Горe у НАТО, окаљан јe образ Црној Гори и Брдима. Овим бeзобразним чинодeјствијeм окаљано јe и свe чојско и сојско што су баштинили ови кршeвити и брдовити кланци. Угрожeн јe вишeвјeковни сувeрeнитeт нашe државe, којeг су наши прeци плаћали главом. Издана јe наша вјeковна покровитeљка и заштитница, Мајка Русија. Прeкршeна јe и СТЕГА, по свих 5 чланова, коју наши прeци потписашe и утврдишe мeђу собом. Тe стога ми брђанскe главeшинe, смо одлучили да сазовeмо Опшчeбрђански збор, на којeм ћe сe разматрати могућe иступањe из зајeдницe са Старом Црном Гором.“, истичe сe у прогласу.
Иницијатива за одржавањe збора, дошла јe од странe Пипeра и Бјeлопавлића, који су у састав Старe Црнe Горe ушли 1796. годинe, након битака на Мартинићима и Крусима. Њу су подржала и остала брђанска плeмeна, која су у састав Црнe Горe улазила много каснијe. Док су Кучи послали и барјактара, који јe донио абeр у Пипeрe, као знак да главeшинe Куча прихватају позив и захваљују осталим брдским плeмeнима, на указаној части, због дођeлe мјeста прeдсјeдавајућeг збором Војводи са Мeдуна.
На зајeдничком вијeћању плeмeнских кнeзова, којe ћe прeтходити збору, званично ћe сe утврдити днeвни рeд и датум одржавања збора. Како сазнајeмо из нeзваничних извора, блиских Сeрдару Стијeнском и свих Пипeра, извјeсно јe да ћe то бити 21. маја, на Зборној Главици, помeђу Бјeлопавлића и Пипeра."

http://narodno.me...nom-gorom/
 
Aleksandar96
Pomaze Bog doktore Petrovicu !

Ja sam ucio da su srbi 1389 izgubili boj na Kosovu i da je Vuk Brankovic izdajnik (sve kao sto je u filmu "Boj na Kosovu" prikazano).

Medjutim kopao sam malo po internetu i nasao drugacija misljenja.
U ovom YouTube klipu ( https://www.youtu...dFNKV5gFtY ) dr. Jovan Deretic prica kako su srbi pobedili na Kosovskom Boju i da je Vuk Brankovic ustvari heroj.

Da li mozete da mi pojasnite sta se 1389 stvarno dogodilo?

Zanimalo bi me isto vase misljenje o Marku Kraljevicu, jer sam kao mali ucio da je on najveci heroj a ustvari je i on izdajnik?

Prijatan dan....
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar96 - poruka glasi:

Pomaze Bog doktore Petrovicu !

Ja sam ucio da su srbi 1389 izgubili boj na Kosovu i da je Vuk Brankovic izdajnik (sve kao sto je u filmu "Boj na Kosovu" prikazano).

Medjutim kopao sam malo po internetu i nasao drugacija misljenja.
U ovom YouTube klipu ( https://www.youtu...dFNKV5gFtY ) dr. Jovan Deretic prica kako su srbi pobedili na Kosovskom Boju i da je Vuk Brankovic ustvari heroj.

Da li mozete da mi pojasnite sta se 1389 stvarno dogodilo?

Zanimalo bi me isto vase misljenje o Marku Kraljevicu, jer sam kao mali ucio da je on najveci heroj a ustvari je i on izdajnik?

Prijatan dan....

Evo opisa dogadja u Kosovskom boju:

http://cps.org.rs...ki_boj.pdf

Marko Kraljevic je bio junak, a ne izdajnik.
 
Kalekrajina
Intresujeme sta Vi mislite o ovoj ideji:
Kada bi se nasa istorija I svi nasi veliki junaci (Dusan,Karadjordje,Skenderbeg,Lopusina,Novak.....itd) ilustrovali na papiru.Kada bi se prikazali,pogotovo mladima ,u obliku stripa ili animiranog filma.Ja sam inace bio ilustrator u skolskim casopisima.Ja mislim da se danas do omladine I djece jedino tako moze doci ,jer im nije interesantno da citaju
istoriske spise bez
slika.Bibliski crtani filmovi vec postoje I to je dobra stvar ,medjutim mnogi ne
znaju za velike srpske
junake
 
http://www.creation6days.com
Ognjen Tesic
Individualni treninzi i plan ishrane na prirodan nacin.

https://www.faceb...8/?fref=ts
 
Hercegovac
E ljudi jeli izaslo jucerasnje predavanje doktorovu na na internetu , cijeli dan sa nestrpljenjem ga ocekujem izgleda da jos nisam izaslo na internetu
 
SreckoVVV
Hercegovac - poruka glasi:

E ljudi jeli izaslo jucerasnje predavanje doktorovu na na internetu , cijeli dan sa nestrpljenjem ga ocekujem izgleda da jos nisam izaslo na internetu


https://www.youtu...Jx7NFSOB4c
SV
 
Miroljub Petrovic
Kalekrajina - poruka glasi:

Intresujeme sta Vi mislite o ovoj ideji:
Kada bi se nasa istorija I svi nasi veliki junaci (Dusan,Karadjordje,Skenderbeg,Lopusina,Novak.....itd) ilustrovali na papiru.Kada bi se prikazali,pogotovo mladima ,u obliku stripa ili animiranog filma.Ja sam inace bio ilustrator u skolskim casopisima.Ja mislim da se danas do omladine I djece jedino tako moze doci ,jer im nije interesantno da citaju
istoriske spise bez
slika.Bibliski crtani filmovi vec postoje I to je dobra stvar ,medjutim mnogi ne
znaju za velike srpske
junake

Kreni pa pravi. Govorio sam o tome da bi bilo dobro da se naprave crtani filmovi u 2D na te teme, neka jeftina produkcija.
 
Miroljub Petrovic
Hercegovac - poruka glasi:

E ljudi jeli izaslo jucerasnje predavanje doktorovu na na internetu , cijeli dan sa nestrpljenjem ga ocekujem izgleda da jos nisam izaslo na internetu

Sutra ujutru ce postaviti Balkan Info.
 
nesa013
Kalekrajina - poruka glasi:

Intresujeme sta Vi mislite o ovoj ideji:
Kada bi se nasa istorija I svi nasi veliki junaci (Dusan,Karadjordje,Skenderbeg,Lopusina,Novak.....itd) ilustrovali na papiru.Kada bi se prikazali,pogotovo mladima ,u obliku stripa ili animiranog filma.Ja sam inace bio ilustrator u skolskim casopisima.Ja mislim da se danas do omladine I djece jedino tako moze doci ,jer im nije interesantno da citaju
istoriske spise bez
slika.Bibliski crtani filmovi vec postoje I to je dobra stvar ,medjutim mnogi ne
znaju za velike srpske
junake


Ako zelis da pravimo ilistrovane price za decu, javi mi se preko privatne poruke i ostavi mi mejl.

Ja bih ti napisao tekstove a ti crtaj.
 
Miroljub Petrovic
Kako da obnovimo Dusanovo carstvo, snimak predavanja;

https://www.youtu...YLMhd9_REs
 
Boro_zvani_vitez
Postovanje Dr. Miroljube imam dva pitanja?
Nov sam i poceo sam da citam prijasnja pitanja ali nisam stigo sve
1.Ako mi je otac Srbin a majka Hrvatica sta sam ja,zelim biti patriota ali kako kad neznam sta sam
2.Neki dan sam napunio 18 sta bi preporucio kako da budem vojvoda ,covjek koji sam sebe hrani a ne da radim za neke tamo sataniste i pacenike
Hvala
borolaf
 
Miroljub Petrovic
Boro_zvani_vitez - poruka glasi:

Postovanje Dr. Miroljube imam dva pitanja?
Nov sam i poceo sam da citam prijasnja pitanja ali nisam stigo sve
1.Ako mi je otac Srbin a majka Hrvatica sta sam ja,zelim biti patriota ali kako kad neznam sta sam

Pred Bogom postoje oni koji su na strani Boga i oni koji su protiv Njega. Kao sto za Boga postoje razna imena; Elohim (Mocni), Jahve (Vecni), Savaot (Vodja nebeske vojske)... tako i za Bozji narod postoje razna imena; Semit ili Srbin (po Nojevom sinu Simu koji je bio patrijarh i veliki junak), Jevrejin (onaj koji je presao na Bozju stranu), Ilir (Bozji lav)...

Tvoj otac je verovatno genetski Srbin, ali je pitanje da li je ideoloski - da li zivi po Bozjem zakonu. Ako je tvoja majka moralnija od oca, onda je ona veca Srpkinja od njega. Hrvati su izmisljena nacija od strane Vatikana, i vise od 85% Hrvata su poreklom Srbi. Ali, nije toliko strasno sto neki Hrvat ne zna svoje poreklo, vazno je da je cestit i moralan, da nije ustasa, a vremenom ce se upoznati i sa svojim poreklom kako se bude priblizavao Bogu i Bibliji.

Dakle, budi ti na Bozjoj strani, i onda ces biti i Srbin, i Jevrejin, i Ilir.... - sin Boga Zivoga.

2.Neki dan sam napunio 18 sta bi preporucio kako da budem vojvoda ,covjek koji sam sebe hrani a ne da radim za neke tamo sataniste i pacenike

Kreni da ucis da nesto radis, da mozes da pokrenes svoj privatni biznis, dovojan da mozes da izdrzavas porodicu, a u isto vreme uci se moralu i Bozjem zakonu iz Svetog Pisma, i bices pravi vitez.
 
konan792885
https://www.youtu...E&t=2s

Zena koja zastupa slicnu ideju o vakcinaciji i ishrani kao Miroljub , a i brutalno napadnuta od strane blica pa samim tim verujem da je zena skroz na mestu
 
Vinetti
Postovanje Dr.Miroljube,
Pre svega zelim da vam pozelim mnogo srece u daljem radu i da vam kazem da imate moju punu podrsku.Zeleo bih da vas pitam da li pojedinac koji nema nekih prihoda moze da ode da zivi na selu.Ako mislite da moze,molim vas obrazlozite kako da dodje do novca za kucu na selu itd.. ako ne moze da nadje posao.
Veliki pozdrav!
 
Miroljub Petrovic
Vinetti - poruka glasi:

Postovanje Dr.Miroljube,
Pre svega zelim da vam pozelim mnogo srece u daljem radu i da vam kazem da imate moju punu podrsku.Zeleo bih da vas pitam da li pojedinac koji nema nekih prihoda moze da ode da zivi na selu.Ako mislite da moze,molim vas obrazlozite kako da dodje do novca za kucu na selu itd.. ako ne moze da nadje posao.
Veliki pozdrav!

Svako ko je vredan moze da nauci nesto da radi, da zaradi i da kupi imanje na selu. Oni koji su lenji da preuzmu odgovornost za svoj zivot mogu da se prijave da rade kod nekog na selu za stan i hranu. Postoji medjunarodna organizacija koja se time bavi;

http://www.wwoofs...
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.64 sekundi!