Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
MilosRadovic
Profesore,sta mislite o dr. Zakiru Naiku. Deluje mi kao da je iskren covek. Kaze da oni muslimani u svakom smislu prate Isusova ucenja, i da su oni veci hriscani od samih hriscana zbog toga (ne jedu svinju,alkohol imaju jake porodice-prate Isusova ucenja) . Neko ga je bio pitao za Hriscansku veru i da li hriscani treba da predju u ISlam da bi se spasili,a on je na to odgovorio da svako, ko prati Isusovo ucenje da ce biti spasen,da ne treba prelaziti u Islam. Takodje je reko da svako ko prati Isusovo ucenje je automatski musliman. On jedino sto osporava je to da je Isus Bog i kaze da Biblija nije u potpunosti Bozija rec nego da tu ima dosta gresaka itd. Nisam bas teoloski pismen i nisam jos procitao Bibliju pa nemam koga drugog da pitam. I jos samo nesto: On tvrdi da je Isus mislio na Muhameda kada je rekao da ljudi ne mogu vise informacija da prime i da ce poslati utesitelja koji ce da prica stvari koje bude cuo- tako nesto ide,da li se tu stvarno misli na muhameda? Evo postavicu nekoliko videoa pa bih Vam bio zahvalan ako imate vremena da malo prokomentarisete dr Zakira i videe koje cu postaviti. Pozdrav

p.s u videima je njegov materijal o greskama u Bibliji

...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 03.05.2017 15:15
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Profesore,sta mislite o dr. Zakiru Naiku.

...

Tesko blejanje.
 
darko95
Dobar dan Gospodine Petrovicu

Kako tumacite klinicku smrt, posto ima mnogo ljudi koji su to doziveli...
Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
darko95 - poruka glasi:

Dobar dan Gospodine Petrovicu

Kako tumacite klinicku smrt, posto ima mnogo ljudi koji su to doziveli...
Pozdrav

Govorio sam o tome, ali nisi citao forum od pocetka. U pitanju je opsednutsot demonima. Dakle, mnogi ljudi koji svoje zdravlje naruse nezdravim zivotom bivaju opsednuti demonima i onda im ovi stvaraju razne vizije.
 
ilija136
Pozdrav profesore, imam nekoliko pitanja za Vas:

1. Da li su Mojsije i Ilija sada negde živi kao što smo i mi?

2. Da li će, kada Bog bude obnovio planetu Zemlju, biti rađanja kao sada, ljudi, životinja?

3. Da li će Bog, kada planeta Zemlja bude obnovljena, stvarati nova bića, neke nove planete...? (neka nova bića sa slobodnom voljom, znam da ste pisali o tome da je Bog rekao da se dvaput neće podići pogibao i da se ljudi više nikada neće pobuniti protiv Boga, ali da li će stvarati neka druga bića koja bi mogla da se pobune?)

4. Da li će se ljudi (oni koji budu bili vaskrsnuti na život večni) sećati kroz celu večnost svojih prijatelja, rodbine koji nisu stvoreni za večni život nego na uništenje?

5. Da li će svi gresi pravednika koji budu stvoreni za život večni biti vidljivi ostalim spasenim ljudima, u smislu da li će svi spaseni tada saznati za naše grehe koje smo mi počinili za života?

6. Da li su samo Mojsije i Ilija od svih ljudi koji su kroz celu istoriju ikada živeli na Zemlji vazneti na nebo, i jedino oni žive sada negde?

7. Da li to znači da jedino Ilija nije nikad iskusio ovozemaljsku smrt?

Nadam se da nisam dosadan sa ovim pitanjima, možda ste kroz forum na neka već odgovarali. Nisam uspeo sve da pročitam, pa se eto nadam da ćete mi dati odgovore na ova koja me zanimaju. Hvala puno i veliki pozdrav Smile
Ilija Ilic
 
Miroljub Petrovic
ilija136 - poruka glasi:

Pozdrav profesore, imam nekoliko pitanja za Vas:

Na sva pitanja sam vec odgovorio, ali neces da citas forum od pocetka. Evo da ponovim ukratko.

1. Da li su Mojsije i Ilija sada negde živi kao što smo i mi?

Tako je, Mojsije, Ilija i Enoh su zivi na nekoj drugoj planeti.

2. Da li će, kada Bog bude obnovio planetu Zemlju, biti rađanja kao sada, ljudi, životinja?

Da.

3. Da li će Bog, kada planeta Zemlja bude obnovljena, stvarati nova bića, neke nove planete...? (neka nova bića sa slobodnom voljom, znam da ste pisali o tome da je Bog rekao da se dvaput neće podići pogibao i da se ljudi više nikada neće pobuniti protiv Boga, ali da li će stvarati neka druga bića koja bi mogla da se pobune?)

Stvarace nova bica i vise se nikada nece desiti pobuna jer ce svi videti iskustvo prve pobune.

4. Da li će se ljudi (oni koji budu bili vaskrsnuti na život večni) sećati kroz celu večnost svojih prijatelja, rodbine koji nisu stvoreni za večni život nego na uništenje?

Imace tu mogucnost, ali se time nece bavite jer ce imali mnogo pametnija i lepsa posla.

5. Da li će svi gresi pravednika koji budu stvoreni za život večni biti vidljivi ostalim spasenim ljudima, u smislu da li će svi spaseni tada saznati za naše grehe koje smo mi počinili za života?

Ne, o tome se nece govoriti. To su gresi nekih drugih ljudi, a ne spasenih, jer covek kad se okrene Bogu sve do tada se brise i on postaje novi covek, to se zove "novorodjenje".

6. Da li su samo Mojsije i Ilija od svih ljudi koji su kroz celu istoriju ikada živeli na Zemlji vazneti na nebo, i jedino oni žive sada negde?

Znamo sigurno za njh dvojicu i za Enoha, a mozda ima jos nekih, ali nemamo izvestaj o tome.

7. Da li to znači da jedino Ilija nije nikad iskusio ovozemaljsku smrt?

Enoh ili Ilija nisu okusili smrt. Zato se pretpostavlja da su njih dvojica ona dva svedoka iz Otkrivenja 11. poglavlja koje ce Bog poslati na Zemlju, i koji ce biti ubijeni, neposredno pred svoj dolazak.
 
Slobodan93
Da li je kefir dobar da se pije? Hvala.
 
Miroljub Petrovic
Slobodan93 - poruka glasi:

Da li je kefir dobar da se pije? Hvala.

Ja ga ne preporucujem jer se pravi od aktivnih gljivica.
 
Miroljub Petrovic
Sutrasnje predavanje (petak 5.5.2017. u 18.30) "Kako da obnovimo Dusanovo carstvo" ce moci da se gleda uzivo preko donjeg linka;

https://livestrea...s/25032198

Obecano mi je da cemo imati dobar internet za streaming. U svakom slucaju, predavanje ce biti snimljeno i postavljeno na internet.
 
Zoran888
Dali ce Satana iz Vatikana da dozvoli vracanje Dusanovog carstva?
 
Miroljub Petrovic
Zoran888 - poruka glasi:

Dali ce Satana iz Vatikana da dozvoli vracanje Dusanovog carstva?

On se nista ne pita, mi se pitamo. Ako se okrenemo Bogu, Bog uspostavlja Dusanovo carstvo, a On je najjaca sila u svemiru.
 
abc
Pozdrav Miroljube,

Zasto su vasi klipovi poceli da se pojavljuju na kanalu informera? Zasto ne objavljujete snimke na vasem Youtube kanalu? Ovo sam pitao iz razloga sto navodno Vucic kontrolise Informer, i naravno odmah su poceli komentari da ste vi Vucicev bot...
 
bokiva
Kako piše "Danas", peticiju za reviziju izučavanja teorije evolucije u školama i na fakultetima, potpisala su 52 akademika, naučna savetnika i profesora univerziteta, 61 doktor nauka, 5 magistara nauka, 50 lekara specijalista, 24 inženjera, 19 profesora srednjih škola, 14 filozofa, filologa i sociologa, 25 diplomiranih pravnika i ekonomista, 5 farmaceuta i hemičara, 8 umetnika, 5 novinara i 5 sveštenika.

http://www.blic.r...ju/24n2506
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Miroljub Petrovic
abc - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,

Zasto su vasi klipovi poceli da se pojavljuju na kanalu informera? Zasto ne objavljujete snimke na vasem Youtube kanalu? Ovo sam pitao iz razloga sto navodno Vucic kontrolise Informer, i naravno odmah su poceli komentari da ste vi Vucicev bot...

Ja koristim sve medije za promociju pametnih stvari, ako mi se ukaze prilika. Jedino me od dnevnih novina zvao "Informer" i ponudio da emituje moje klipove na svom portalu koji je jako posecen. Druge dnevne novine su uglavnom pisale negativno o meni, a Informer nije nikada bio nekorektan prema meni. Ne bavim se ko je vlasnik kojeg medija. Danas sam gostovao na Happy TV i Grand TV. I sta sad, treba da "proucavam" ko je vlasnik tih medija, da mu pronalzim mane i da odustanem od besplatne promocije pametnih stvari? Necu da se bavim blejacima.
 
Miroljub Petrovic
bokiva - poruka glasi:

Kako piše "Danas", peticiju za reviziju izučavanja teorije evolucije u školama i na fakultetima, potpisala su 52 akademika, naučna savetnika i profesora univerziteta, 61 doktor nauka, 5 magistara nauka, 50 lekara specijalista, 24 inženjera, 19 profesora srednjih škola, 14 filozofa, filologa i sociologa, 25 diplomiranih pravnika i ekonomista, 5 farmaceuta i hemičara, 8 umetnika, 5 novinara i 5 sveštenika.

http://www.blic.r...ju/24n2506

Odlicno.
 
Nikola92
Novo gostovanje u jutarnjem programu:

https://www.youtu...5qq0-WCPIA
 
DavidR
Mire reci mi molim te ... ako bog zaista postoji i ako je on duhovno bice, zasto je uopste stvarao ljude u materijalnom mislu, zasto nas nije sve stvorio kao duhove ? znaci on sad nas ceka da mi umremo i onda prelazimo u te "duhove" Smile" u duhovna bica... zasto nas odmah nije stvorio kao duhovna bica... ne razumem tu filozofiju ? zasto prvo materijalno pa kad umremo prelazimo u duhovne ? usput imate lepo imanje , video sam na youtube-u ... zaista predivno ... ako smem da dodam

- ovde mozete pratiti uzivo predavanje miroljuba koji pocinje u 18:30 vezano za obnovu dusanovog carstva https://livestrea...s/25032198 ako propustite bice okaceno na youtube od strane balkan infa
Izmenio/la DavidR na 05.05.2017 19:30
 
bokiva
Vitez i princeza u Dusanovom carstvu

i.imgur.com/O1Ta1BL.jpgi.imgur.com/1J39zpv.jpg
Izmenio/la bokiva na 05.05.2017 21:10
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
tomislav91
Da li mogu neki saveti vezano za ishranu sportista? Neki mozda plan ishrane na dan utakmice i posle....oko tecnosti takodje ako moze
 
tomislav91
Jel neko snimao mozda sad Miroljubovo predavanje u Beogradu?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.72 sekundi!