Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Interception
https://play.goog...g.mprunner
 
milan simanic
http://www.kurir....ak-2782571
 
Fd123
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

badza - poruka glasi:

Kad ljudi budu vaskrsli, sa kojom staroscu ce to biti?
S 25, 40, 50 godina?

Sa staroscu sa kojom su umrli, ali bez naznaka bolesti. Jako je vazno da se rodjaci prepoznaju.


Zar to onda nece biti svet staraca? I kako bebe ili mala deca koja su umrla, ona ce isto biti tako vaskrsnuta i zauvek u tom telu?
 
max006
Ako kazes da ljud ne bi trebali da budu protiv ove vlasti koja je danas na celu Srbije jer svaka vlast je izabrana od strane Boga i ko to ne zna on je teoloski nepismen, onda niko nema pravo da prica nista ni protiv vlasti koja su se smenjivala kroz Istoriju pa sve do danas... sto znaci da je Bozija volja bila da Tito dodje sa svojim komunistima na vlast i da je on bio bolja opcija od svih ostalik u tom trenutku, a ako neko kaze da su oni dosli, manipulacijom lazima i prevarama znaci dosli su na vlast mimo bozije volje i ona nije izabrana od strane Boga.
Izmenio/la max006 na 14.04.2017 01:19
 
Miroljub Petrovic
Fd123 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

badza - poruka glasi:

Kad ljudi budu vaskrsli, sa kojom staroscu ce to biti?
S 25, 40, 50 godina?

Sa staroscu sa kojom su umrli, ali bez naznaka bolesti. Jako je vazno da se rodjaci prepoznaju.


Zar to onda nece biti svet staraca? I kako bebe ili mala deca koja su umrla, ona ce isto biti tako vaskrsnuta i zauvek u tom telu?

Nema "starosti" na obnovljenoj zemlji. Svi zive vecnosti. Ljudi ce biti vaskrsnuti sa onim izgledom kao kad su umrli, ali ocigledno bez tragova bolesti i "starosti", u smislu propadanja i greha. To je vazno da bi se rodjaci i prijatelji prepoznali. Vremenom ce doci do potpune regeneracije svih ljudi i u tom smislu se spominje "drvo za iscelenje".

Deca ce ocigledno biti vaskrsnuta u svom decjem obliku i nastaviti svoj razvoj i rast. Ne znamo sve detalje, ali to nije toliko bitno u ovom trenutku.
 
Miroljub Petrovic
max006 - poruka glasi:

Ako kazes da ljud ne bi trebali da budu protiv ove vlasti koja je danas na celu Srbije jer svaka vlast je izabrana od strane Boga i ko to ne zna on je teoloski nepismen, onda niko nema pravo da prica nista ni protiv vlasti koja su se smenjivala kroz Istoriju pa sve do danas... sto znaci da je Bozija volja bila da Tito dodje sa svojim komunistima na vlast i da je on bio bolja opcija od svih ostalik u tom trenutku, a ako neko kaze da su oni dosli, manipulacijom lazima i prevarama znaci dosli su na vlast mimo bozije volje i ona nije izabrana od strane Boga.

Ocigledno da su neke vlaasti bile kazna za narod, kao Tito i vladari iz DOS-a. Sve vlasti u istoriji se namecu nasilno, ukljucujuci i teokratiju. Teokratiju Bog nasilno odrzava, kao sto demokratiju NATO nasilno odrzava, i ko se pobuni lose prolazi. Da nema Bozje zastite, teokratsku drzavu bi progutali satanisti. Na slican nacin, da nema NATO, Srbi bi zauzeli sve okupirane zemlje.

Drzava i narod su propadali za vreme Kraljevine Jugoslavije i dosla je bolest - komunizam i Josip Broz Tito. Nakon bolesti dodje malo bolji period politickog, nacionalnog i svakog drugog otreznjenja, pa opet bolest (DOS) i novo otreznjenje od demokratskih lazi u vidu Vucica koji je svoj patriotizam stavio u okvire u kojima je jedino moguce da ga ispoljava i u meri u kojoj je to moguce.

Pobozni ljudi bi trebali da zive po Bozjem zakonu i da se medjusobno povezuju, da jacaju zdravo tkivo i da se mole Bogu da ponovo uspostavi teokratiju. Sve demokratse promene koje su se desile nasilno vodile su u jos gore sanje, pogledaj samo 27. mart 194. i 5. oktobar 2000. Kada Bog postavlja vlast, onda se to desava na miran nacin (ako je ikako moguce) i onda dodje neko kao Vucic, ko je patriota, ali zna pravila igre u demokratiji i onda pokusava da stvori neki ambijent u okviru kojeg ce moci da se funkcionise u miru.

U demokratiji ili drugim ne-teokratskim drzavnim uredjenjima najvise sto mozes da ocekujes jeste da zivis u miru i da te niko ne dira, da ti ne oduzima decu i sl. Demokratija je vladavina kriminalaca, jer ljudi hoce zlo i greh, a glavni kriminalci sede u tajnim drustvima i oni vode ovaj svet, uz Bozje dopustenje i kanalisanje. Pobozan covek ne ocekuje da ga sistem zaposli i da brine njemu, nego gleda da se osposobi za zivot i da se skloni negde u prirodu i gleda svoja posla, a da pomogne gde gd je to moguce.
 
legends
U kom trenutku Miroljube sin preuzima ocevo domacinstvo? Da li je moguce preuzeti ocevo domacinstvo ako je on jos uvek radno sposoban, a sin na primer sposobniji kao sto stoji u kanonu Leke ili dokle je god otac ziv on je glava kuce. Ovo pitam posto postoje neke kuce ovde kod nas u kojima je pod parolom tradicije, otac glavni sve do smrti bez obzira sto sin ima 40 i kusur godina zenu i decu itd. Koliko je to opravadno i sta je bolje za domacinstvo odnosno sta je bolje pred Bogom?
 
Cvijetin
Pozdrav doktore.Mozete li mi objasniti ukratko ako je covjek degradirao zbog grijeha i odbacivanja Boga je li to isti razlog zasto su i zivotinje degradirale npr divlje zivotinje koje ubijaju druge zuviotinje tj jedu meso jer su i zivotinje na pocetku stvorene da jesu bilje kad nije bilo greha?.Hvala.
 
Djans88
Uticaj medija na mozak


https://www.youtu...vvYz7oIuSU
 
Miroljub Petrovic
legends - poruka glasi:

U kom trenutku Miroljube sin preuzima ocevo domacinstvo? Da li je moguce preuzeti ocevo domacinstvo ako je on jos uvek radno sposoban, a sin na primer sposobniji kao sto stoji u kanonu Leke ili dokle je god otac ziv on je glava kuce. Ovo pitam posto postoje neke kuce ovde kod nas u kojima je pod parolom tradicije, otac glavni sve do smrti bez obzira sto sin ima 40 i kusur godina zenu i decu itd. Koliko je to opravadno i sta je bolje za domacinstvo odnosno sta je bolje pred Bogom?

Otac je glava kuce sve do smrti. Otac moze da prepusti sinu da vodi domacinstvo pod njegovim nadzorom ili da se uopste ne mesa sinu, ali to otac odlucuje. Sin moze da bude glava nekog drugog domacinstva, koje sam pokrene i formira, ako mu se ne svidja kod oca.
 
SreckoVVV
http://vestiizizr...eg-saveza/
SV
 
Guslar123
Miroljube, gledam tvoja predavanja i intervjue na emisijama. Imam jedno pitanje koje nije povezano sa ovom temom. Na nagovor roditelja sam upisao Ekonomski fakultet u Beogradu. Zanima me kako bih mogao da pokrenem neki manji biznis ili kako da dodjem do para bez velikog ulaganja. Unaprad hvala
 
Drobnjacanin-Novljanin
Mozete li da mi protumacite deo iz 4. Mojsijeve, 16,42

А кад се збор скупио против Мој- сија и Арона, окренули су се према шатору од састанка, и гле, облак је покрио шатор и појавила се Господња слава.

Kako izgleda Gospodnja slava ?
Ко се хвали, нек се хвали тиме што мене познаје
 
Dusan1990
Da li postoje vanzemaljci koji nemaju veze sa demonima i da li je istina da su naucnici pronasli na meteoritima nano bakterije koje nisu sa zemlje?
Zanima me takodje sta mislite o wow signalu i postojanju crnog viteza?
 
Miroljub Petrovic
Cvijetin - poruka glasi:

Pozdrav doktore.Mozete li mi objasniti ukratko ako je covjek degradirao zbog grijeha i odbacivanja Boga je li to isti razlog zasto su i zivotinje degradirale npr divlje zivotinje koje ubijaju druge zuviotinje tj jedu meso jer su i zivotinje na pocetku stvorene da jesu bilje kad nije bilo greha?.Hvala.

Tako je, zivotinje su stvorene zbog coveka i one su se promenile nakon covekove pobune, pokrenuti su kod njih unapred podeseni genetski mehanizmi u slucaju covekove pobune. Takvo stanje podseca coveka na stanje odvojenosti od Boga koje nie savrseno kao u pocetku.
 
Miroljub Petrovic
Guslar123 - poruka glasi:

Miroljube, gledam tvoja predavanja i intervjue na emisijama. Imam jedno pitanje koje nije povezano sa ovom temom. Na nagovor roditelja sam upisao Ekonomski fakultet u Beogradu. Zanima me kako bih mogao da pokrenem neki manji biznis ili kako da dodjem do para bez velikog ulaganja. Unaprad hvala

Studiranje tog blejackog fakulteta je tesko gubljenje vremena, para, zdravlja i energije. Ali ako tim studiranje "placas" stan i hranu kod roditelja, onda je to druga stvar. U tom slucaju ti predlazem da glumis da studiras, a da u isto vreme krenes nesto da radis i da zaradjujes, jer pored te ultra debilane (fakulteta) neces imati vremena nizasta.

Najbrzi i najlaksi biznis je trgovina, dakle kupis jeftino, prodas skupo. Jos lakse je kad nesto reklamiras preko interneta. Neki nasi saradnici su otvorili facebook stranicu o zdravlju i na nju postavljaju tekstove i video klipove sa naseg sajt www.zakonizdravlj... i rekamiraju i prodaju nase proizvode, i imaju proviziju.

Mozes na slican nacin da prodajes kompjutere ili bilo koju drugu robu. Dakle, poenta je da se ispita trziste, cega nema, sta se trazi, i da se radi u tom smeru.

Najbolje je da kad zaradis neki novac iznajmis stan i preselis se, jer ovako sa roditeljima ima da ti piju krv do kraja zivota i da te siluju da studiras ultra debilane, da se posle zaposlis u tudjoj firmi i da budes rob do kraja zivota. Kad imas mir, onda mozes cuda da uradis u zivotu. Tako sam ja uradio. Jos kao "student" sam pokrenuo poslao, iznajmio stan, bio finansijski nezavisan od roditelja, uvazavao ih ali ziveo kako sam ja hteo, i razvijao se u smeru u kojem sam smatrao da je dobro, jer oni su znali samo za mantru "skola-fakultet-posao u drzavnoj firmi".
 
Miroljub Petrovic
Drobnjacanin-Novljanin - poruka glasi:

Mozete li da mi protumacite deo iz 4. Mojsijeve, 16,42

А кад се збор скупио против Мој- сија и Арона, окренули су се према шатору од састанка, и гле, облак је покрио шатор и појавила се Господња слава.

Kako izgleda Gospodnja slava ?

U Bibliji pise da Boga Oca niko nikad nije video. U odredjenim retkim trenucima Bog se pojavi na odredjeni nacin koji pisac opisuje kao "Gospodnj slava". Ja to nisam video, pa ne znam kko izgleda. Ako budem video i prezivim, javicu ti kako izgleda.
 
Miroljub Petrovic
Dusan1990 - poruka glasi:

Da li postoje vanzemaljci koji nemaju veze sa demonima

Ne postoje, jer se od drugih stanovnik svemira samo demoni javljaju ljudima i to nemoralnim. U retkim slucajevima se desavalo da Mojsije i Ilija dodju sa neke planete i jave se Isusu.

i da li je istina da su naucnici pronasli na meteoritima nano bakterije koje nisu sa zemlje?

To su ateisticke lazi.

Zanima me takodje sta mislite o wow signalu i postojanju crnog viteza?

Ovo prvo je ocigledno delovanje demona, a ovo drugo je ili to isto ili neka manipulacija od strane Nase.
 
markosfizikos
Postovani profesore Petrovic,

Da li znate kako i na koji nacin moze da se zagusca kosa ?
Imao sam gustu kosu, sad je malo, vrlo malo pocela da slabi.
Moje pretpostavke su da je to od nacina zivota, jer bas dosta ucim, studiram, pa je mozda od toga.
Kazite mi Vase misljenje i dajete mi neke upute kako da se ojaca korijen i da se obnovi kosa?

Veliki pozdrav,
Marko
Marko
 
Miroljub Petrovic
markosfizikos - poruka glasi:

Postovani profesore Petrovic,

Da li znate kako i na koji nacin moze da se zagusca kosa ?
Imao sam gustu kosu, sad je malo, vrlo malo pocela da slabi.
Moje pretpostavke su da je to od nacina zivota, jer bas dosta ucim, studiram, pa je mozda od toga.
Kazite mi Vase misljenje i dajete mi neke upute kako da se ojaca korijen i da se obnovi kosa?

Veliki pozdrav,
Marko

Ako nastavis da blejis po tim utra debilanama pocece i usi i zubi da ti otpadaju, a ne samo kosa, jer stres je "poljubac smrti". Kreni nesto pametno da radis i bice ti dobro.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.57 sekundi!