Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Mihajlo
Ne uspevam da pronadjem taj gej spot za koji spominjete da je snimio Beli. Koji spot je u pitanju?

Koliko sam video, poceli su da ga prozivaju gej aktivisti jer ih ne podrzava.

https://mobile.tw...%2F5pzge6q
 
Dusan1990
Da li su zivotinje bile vece kao i ljudi u vreme kada ih je Noje uvodio u brod?
Ako su bile vece to znaci da nisu mogle stati u brod?
 
Miroljub Petrovic
Mihajlo - poruka glasi:

Ne uspevam da pronadjem taj gej spot za koji spominjete da je snimio Beli. Koji spot je u pitanju?

Koliko sam video, poceli su da ga prozivaju gej aktivisti jer ih ne podrzava.

https://mobile.tw...%2F5pzge6q

https://www.youtu...hxPVHJWKpU
 
Miroljub Petrovic
Dusan1990 - poruka glasi:

Da li su zivotinje bile vece kao i ljudi u vreme kada ih je Noje uvodio u brod?
Ako su bile vece to znaci da nisu mogle stati u brod?

Govorio sam o tome, ali nisi gledao predavanje, niti si citao forum. Usli su samo osnovni tipovi kopnenih zivotinja i bez obzira sto su bili krupniji, svi su mogli da stanu. Pogledaj predvanje o tome;

https://www.youtu...-Rupv-S24A
 
Pargar
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Pargar - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,
Interesuje me da li je ovaj intervju stvarno vas ili neka podmetacina?
https://www.srbij...2017-03-28

Moj intervju. Jel mu nesto fali?


Po mom skromnom misljenju mislim da mu fali mnogo.Ne mogu da verujem da ste posle toliko godina poceli "ozbiljnije" da se bavite politikom,skoro da mi se cini kao da imate neke benefite za podrzavanje jedne strane ili koncepcije kako kazete,nadam se da je moj utisak pogresan,ali dobro, ne moramo da se u svemu slazemo.Svakako moram obrazloziti zasto se nikako ne mogu sloziti sa vasom konstatacijom da jedan vucic moze bilo sta ozbiljnije uraditi za Srbiji i naravno narod .Ja mu najvise zameram sto je pored sebe i uz sebe privukao najveci sljam koji postoji u Srbiji i iz politickog i iz kriminalnog miljea.Da sada ne spominjem opstepoznate politicke "fukare",ali moram obratiti paznju na razne uterivace dugova,pucace,pogotovo na velike dilere droge koje je privukao uz svoje skute,kao sto su:cane subotic,misa banana,peconi,pana,itd...Sada mozemo da polemisemo da li je on sa njima da bi nesto "dobro"uradio,ali ipak ti ljudi diluju drogu i tu opravdanja nema.Primecujem takodje da se taj vucic direktno kosi sa vasom tvrdnjom( koju zasnivate na visegodisnjem izucavanju Biblije),a to je:" da je covekov zadatak na ovm svetu da "proizvodi"dobre ljude".Pogledaj samo njegove "uspehe" u toj sferi:brat mu je glavni "reketas"Srbije,od cerke Milice je vec poceo da pravi starletu, sa 13 godina je vec ubacio u politicke vode i vec je ofarbala kosu u "jarko crveno",sin Danilo mu je posebna prica,igrom slucaja sam saznao o njegovom bahatom ponasanju iz prve ruke(splavovi,alkohol,koka,konkubine,izazivanje nereda).Koliko god bio teoloski nepismen i "masonski"neobavesten, jedan predsednik vlade(jedan u 7miliona Srba)mora biti bar za par "etalona" moralno napredniji.Izvinite sto sam morao ove kritike da napisem i da se umesam'"tamo gde me niko nije nista pitao",ali to dugujem i sebi i vama iz razloga sto vas pratim vec pa skoro desetak godina i preko foruma,youtuba,a i par puta uzivo i u direktnom razgovoru...
 
Miroljub Petrovic
Pargar - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Pargar - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,
Interesuje me da li je ovaj intervju stvarno vas ili neka podmetacina?
https://www.srbij...2017-03-28

Moj intervju. Jel mu nesto fali?


Po mom skromnom misljenju mislim da mu fali mnogo.Ne mogu da verujem da ste posle toliko godina poceli "ozbiljnije" da se bavite politikom

Ne mozes da verujes zasto sto slabo poznajes teologiju i nacin kako se Bog mesa u tok istorije. I ja sam nekada bio lozac kao ti, galamio sam protiv Milosevica, ali kad sam upoznao teologiju i kada sam video kako se manipulise sa ljudima, a ljudi hoce zlo, onda sam promenio nacin gledanja na desavanja u domenu politike, i uopste u zivotu. Ja uopste nisam "poceo" da se bavim politikom. Ja sam nekada podrzavao Seselja, Dveri, jer sam mislio da oni imaju neku sirinu da stvore malo bolji ambijent u Srbiji, a sada vidim da su oni vise nego tanki za bilo kakvu ozbiljniju pricu. Mozda dodje kod njih do nekih pozitivnih promena. U ovom trenutku je Vucic jedina ozbiljna politicka opcija u Srbiji jer sprecava "visi oblik manipulacije", a to je ulazak u rat. Vucic ne moze da spreci prodaju droge, alkohola, kurvarstva i sl, sto je "nizi oblik manipulacije", ali za sada sprecava "visi oblik mnipulcije", a to je svrstavanje Srbije na jednu od zaracenih strana (jezuitska EU i masonska Rusija, Amerika, Britanija). Dakle, ono sto najvise mozemo da ocekujemo od jednog politicara u satanizovanom i izmanipulisanom svetu jeste da bude mir, da nema rata, i da pametni ljudi mogu u svom selu da zive i uzivaju sa svojom porodicom i prijateljima, a izmanipulisani ljudi koji ocekuju da im drugi nadju posao, da im da pare, da ih skoluje, da im izdrzava decu i dr, oni ce da pate u svakoj opciji. Ali, daj da mi koji hocemo da budemo zdravi i normalni ne budemo zrtve te izmanipulisae rulje kao sto je to bilo 27. marta 1941. i 5. oktobra 2000.

skoro da mi se cini kao da imate neke benefite za podrzavanje jedne strane ili koncepcije kako kazete,nadam se da je moj utisak pogresan,ali dobro, ne moramo da se u svemu slazemo.

Iz ovoga sto si napisao vidi se da imas poremecen sistem vrednosti, jer smatras da je novac jedina pokretacka sila koja pokrece ljude. Nisu meni slucajno dali ime "Miroljub". Stvar koju najvise volim jeste mir. Uvek sam se sklanjao od budala, a vrhunac sklanjanja je odlazak na selo. Nije slucajno Bog dao svom gradu ime "Grad Mira" (ime "Jerusalim" potice od reci "ir" - grad i "shalom" - mir). Jedino kad je mir, covek moze da se razvija. Ali, kako da bude mir kad ljudi hoce zlo, dizu bune, umesto da rade i uzivaju u zivotu. Uvek im je neko drugi kriv. Ja podrzavam svakoga ko se zalaze za sprecavanje viseg oblika manipulacije, a to je nastanka ratnog okruzenja. Ne ocekujem od politicara da ukine prodaju alkohola, duvana, droge, kocke, prostitucije, jer bi se narod tek tada digao na ustanak.

Ja sam finansijski nezavisan, novac mi prakticno ne treba, trosim ga samo za mobilni telefon i internet, a sve drugo sam proizvodim (hrana, voda, struja za osvetljenje, komjuter i mobilni). Dakle, ja koji sam nezavisan mogu da budem od koristi drugima, a ne da mene neko "kupuje", jer to nije moguce. Zato mene ljudi zovu i traze moje usluge, a ja besplatno podrzavam sve one koji rade nesto pametno. To si do sada mogao vise puta da vidis.

Svakako moram obrazloziti zasto se nikako ne mogu sloziti sa vasom konstatacijom da jedan vucic moze bilo sta ozbiljnije uraditi za Srbiji i naravno narod .Ja mu najvise zameram sto je pored sebe i uz sebe privukao najveci sljam koji postoji u Srbiji i iz politickog i iz kriminalnog miljea.Da sada ne spominjem opstepoznate politicke "fukare",ali moram obratiti paznju na razne uterivace dugova,pucace,pogotovo na velike dilere droge koje je privukao uz svoje skute,kao sto su:cane subotic,misa banana,peconi,pana,itd...Sada mozemo da polemisemo da li je on sa njima da bi nesto "dobro"uradio,ali ipak ti ljudi diluju drogu i tu opravdanja nema.

Ha ha, kakva govedja prica. To me podseca na pricu zlih i nevaspitanih zena koje svojim muzevima zvocaju, u stilu: "Gde si bio? Sta si radio? Odakle ti pare? Videla sam te da sedis u kafani sa nekim nemoralnim ljudima..."

Zena treba da gleda svoja posla i da uziva u ambijentu koji joj je muz stvorio. Secam se jednog mog prijatelja Malisora iz Gruda koji je svojoj zeni ovako rekao, kada je ona nesto zvocala:
- Dira li te ko? Ne
- Fali li ti sto? Ne
- Sto se onda bunis?

Sva ova pitanja vaze i za tebe, i za sve koji se bavite stvarima koje vam Bog nije poverio. Bog postavlja svaku vlast, a meni je Bog poverio da radim moj posao.

Nije Vucic uspostavio demokratiju u svetu i pravila politicke igre. Niti on moze da ih postavlja. On je prihvatio da igra po pravilima koja su uspostavljena i da ostvari neke ciljeve u zivotu. Bog vidi njegovo srce i stvara okolnosti da on bude prvi politicar Srbije. Ali, to sto je on prvi politicar Srbije, to je kao da je selektor fudbalske reprezentacije. Jel mislis da selektor moze da pravi tim koji on hoce? Pa naravno da ne moze. Postoje mendzeri koje mora da zadovolji, da postavlja njihove igrace itd. Tako i premijer. On mora da postavlja ljude raznih interesnih grupa koji ga podrzavaju finansijski, medijski, spoljno-politicki itd. I Vucic je nekada bio lozac kao ti i Bosko Obradovic, i kao ja nekada, i zalagao se za "pravdu". Nema pravde u demokratiji. Postoji samo sebicni interes. I zato mi treba da ne budemo deo demokratije nego da stvaramo paralelni sistem u prirodi, da se medjusobno povezujemo, pa da "isprovociramo" Boga da obnovi teokratsku drzavu (Dusanovo carstvo, Balkanski Izrael ili kako god hoces da je nazoves) i da podrzavamo one politicare koji ce nam u tome pomoci.

Dakle, mora Vucic da namiri gej lobi i da stavi lezbejku za ministarku. Mora da namiri interesnu grupu East-West i da postavi za ministarsku Zoranu Mihajlovic, itd, itd. On mora da se sastaje sa Canetom Suboticem i ovim i onim (koji se tebi ne svidjaju jer si ti previse "moralan"), i da sa njima pregovara, jer su oni jaki igraci u demokratiji. Nece valjda da pregovara sa penzionerima i cistacicama.

Bog postavlja svaku vlast i ja je postujem, dok ne bude trazila od mene da krsim Bozji zakon. Kraj price.

Primecujem takodje da se taj vucic direktno kosi sa vasom tvrdnjom( koju zasnivate na visegodisnjem izucavanju Biblije),a to je:" da je covekov zadatak na ovm svetu da "proizvodi"dobre ljude".Pogledaj samo njegove "uspehe" u toj sferi:brat mu je glavni "reketas"Srbije,od cerke Milice je vec poceo da pravi starletu, sa 13 godina je vec ubacio u politicke vode i vec je ofarbala kosu u "jarko crveno",sin Danilo mu je posebna prica,igrom slucaja sam saznao o njegovom bahatom ponasanju iz prve ruke(splavovi,alkohol,koka,konkubine,izazivanje nereda).Koliko god bio teoloski nepismen i "masonski"neobavesten, jedan predsednik vlade(jedan u 7miliona Srba)mora biti bar za par "etalona" moralno napredniji.

Ovo sto si napisao je toliko glupo da mi dodje da se ispovracam. Dodje covek da ti ugasi pozar u kuci, da ti spasi zivot, i ugasi ti pozar, i stvori ti ambijent da mozes da zivis u miru, a ti kazes: "Kakva je ovo bitanga! Zena mu je kurva, sin mu je diler droge, cerka mu je prostitutka, brat mu je makro..." a uopste ne poznajes njegovu porodicu. E kakav si buzdovan. Ti si slika mladog izmanipulisaog coveka kome mozak radi u "alfa" rezimu. Takav sam i ja nekada bio po nekim pitanjima. Vucic obezbedjuje mir u Srbiji, i to je najvaznija stvar. Ne moze Vucic mnogo preko toga da uradi. U svetu postoje pravila igre koje su drugi uspostavili. Ne moze Vucic da spreci rijaliti programe, nemoral i druge stvari preko kojih svetski kriminalci manipulisu ljudima. Ali, neka on obezbedi da bude mir, da mi koji necemo da budemo izmanipulisani mozemo da zivimo i funkcionisemo, i to je vise nego dovoljno od njega. Jos da imamo neobavezno vkcinisanje, i meni nista vise ne treba u ovom polupanom svetu. Glupo bi bilo da nesto vise ocekujem, jer je ovo svet razbojnika i bandita, a Vucic je zasluzio najvisi orden jer se ponizava i u Srebrenici, i kod Klintona, Sredera, Kurte, Murte da bi sacuvao mir u Srbiji.

Izvinite sto sam morao ove kritike da napisem i da se umesam'"tamo gde me niko nije nista pitao",ali to dugujem i sebi i vama iz razloga sto vas pratim vec pa skoro desetak godina i preko foruma,youtuba,a i par puta uzivo i u direktnom razgovoru...

Evo odgovorio sam ti jer ima mnogo mladih ljudi koji su izmanipulisani i misle kao ti. I ja sam nekada bio takav dok nisam upoznao kako sistem funkcionise i dok nisam razumeo kako se Bog mesa u tok ljudske istorije.
 
Ilic95
Pozdrav Miroljube, volim da vozim bajs na duge staze, i prolazim ja pored Petrovca, mislio sam da udjem da vidim gde zivi nas vojvoda, kad ono na samom ulazu pored table 2, 3 psa pocese da me jure ( kao i vecina pasa koji vole da jure bicikliste) Imate opasne strazare. U selo nisam ulazio, verujem da je lepo :-)
 
Miroljub Petrovic
Ilic95 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, volim da vozim bajs na duge staze, i prolazim ja pored Petrovca, mislio sam da udjem da vidim gde zivi nas vojvoda, kad ono na samom ulazu pored table 2, 3 psa pocese da me jure ( kao i vecina pasa koji vole da jure bicikliste) Imate opasne strazare. U selo nisam ulazio, verujem da je lepo :-)

Uplasio si se kerova avlijanera? Oni su bezopasni kao zle zene koje grakću.
 
Miroljub Petrovic
Novi intervju na Balkan Info

https://youtu.be/...
 
crnitrn
Је ли 2017 шабатна?
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Је ли 2017 шабатна?

2014. na 2015. je bila Å¡abatna.
 
Marko Ilic
Zanima me da li je i kako moguce stupiti u kontakt sa vama,posto ne bih da iznosim svoj problem na forumu.
Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
Marko Ilic - poruka glasi:

Zanima me da li je i kako moguce stupiti u kontakt sa vama,posto ne bih da iznosim svoj problem na forumu.
Hvala unapred.

Preko e-maila:
 
Donatino
Jos jedan pozdrav dr. Miroljube, iako mislim da jeste i te kako korisna svaka stranica ovog foruma tesko je procitati 1800 njih, trenutno mene zanimaju samo odredjena pitanja i mislim da je bitnije da postoje ljudi koji zele da prate biblijski nacin zivota nego da tu i tamo ponovite neki odgovor. Naravno uz to smatram da treba ljudi prvo sami da misle i da sami nadju resenje a onda da pitaju vas i da kompletiraju odgovor. Pala su mi na pamet 2 pitanja (izvinite ako neke odgovore na njih ponavljate). Posle jednog predavanja o okultizmu me je zanimalo kako to da kad je covek samo jednom pogresio Bog ga je ucinio smrtnim a kad je andjeo odnosno Lucifer odlucio da ne postuje moralne zakone da je njega Bog samo odbacio i on danas (Lucifer) upravlja mnogim zivotima gresnih ljudi? Da li je to zato sto je Bog stvorio andjele da budu duhovna bica pa su samim tim i besmrtna?
I jos jedno pitanje vise prakticne prirode. Sta da radimo mi (mislim na momke mojih godina 21,22) ciji su roditelji potpuno zatrovani pola komunizmom pola ovom laznom demokratijom i ne mogu da uticu pozitivno na nas u smislu nalazenja prave zene ? Kako mi da nadjemo pravu zenu za sebe koja je spremna da bude majka?
 
Miroljub Petrovic
Donatino - poruka glasi:

Jos jedan pozdrav dr. Miroljube, iako mislim da jeste i te kako korisna svaka stranica ovog foruma tesko je procitati 1800 njih, trenutno mene zanimaju samo odredjena pitanja i mislim da je bitnije da postoje ljudi koji zele da prate biblijski nacin zivota nego da tu i tamo ponovite neki odgovor. Naravno uz to smatram da treba ljudi prvo sami da misle i da sami nadju resenje a onda da pitaju vas i da kompletiraju odgovor. Pala su mi na pamet 2 pitanja (izvinite ako neke odgovore na njih ponavljate). Posle jednog predavanja o okultizmu me je zanimalo kako to da kad je covek samo jednom pogresio Bog ga je ucinio smrtnim a kad je andjeo odnosno Lucifer odlucio da ne postuje moralne zakone da je njega Bog samo odbacio i on danas (Lucifer) upravlja mnogim zivotima gresnih ljudi? Da li je to zato sto je Bog stvorio andjele da budu duhovna bica pa su samim tim i besmrtna?
I jos jedno pitanje vise prakticne prirode. Sta da radimo mi (mislim na momke mojih godina 21,22) ciji su roditelji potpuno zatrovani pola komunizmom pola ovom laznom demokratijom i ne mogu da uticu pozitivno na nas u smislu nalazenja prave zene ? Kako mi da nadjemo pravu zenu za sebe koja je spremna da bude majka?

I andjeli su postali smrtni, kao i covek, samo sto je demonima dozvoljeno da se duze muce u stanju smrtnog greha i tako budu iskusenje neozbiljnim ljudima.

I moji roditelji su bili klasicni po mnogim pitanjima (debilana i dr), pa sam ja vec sa 16 godina krenuo da radim posao (prvo sam preprodavao patike) i krenuo od nule da podizem moj sistem. Dakle, kreni u akciju i ne oslanjaj se na roditelje.
 
split
Imam jedno iskustvo gastabajtera sa ovog prostora ispricat.Posto odlaze ljudi sa ovih prostora i sad sa dosta od njih sam razgovarao 90 posto price : pa idem tamo radi djece,zbog buducnosti djece,radi skolovanja djece itd.
Medjutim dosao jedan realan covjek nedavno ovdje i sad prica svoja iskustva kaze najradije bi se vratio al polupana zena ne da itd.I sad ga upita sta je razlog i tako sad on prica : pa vecina govori ide gore radi djece al on kaze ovako tamo radi djece ne idite ni za zivu glavu1. bez roditeljskog nadzora ne moze djete otic u skolu (bit ce oteto)2.U skoli djeca uce od malena o homoseksualizmu ma sve najgore 3.Ne mozes izaci cestito na ulicu da dileri droge sa svih strana ne salijecu ne birajuci od djece do najstarijih.4.Kad odrastu u takvom rezimu djeca ce biti prolupana jer gleda nasu djecu koja su odrasla tamo oni su ko zombiji samo materijalno gledaju bez trunke osjecaja za dobro i iz generacije u generacije sve su gori.I tako ima jos primjera al eto on ostaje u takvom rezimu iako dosta rezonuje.
 
Graephen
Pozdrav profesore,

Molim vas da mi protumačite Mateja 17:3 "I evo kako im se pokazaše Mojsije i Ilija koji se sastadoše s njim."
Iz vaših predavanja sam shvatio da svi spavaju do sledećeg Hristovog dolaska, pa mi ovo nije jasno.

Hvala unapred
 
badza
Kad ljudi budu vaskrsli, sa kojom staroscu ce to biti?
S 25, 40, 50 godina?
Lorem ipsum dolor sit amet.
 
Miroljub Petrovic
Graephen - poruka glasi:

Pozdrav profesore,

Molim vas da mi protumačite Mateja 17:3 "I evo kako im se pokazaše Mojsije i Ilija koji se sastadoše s njim."
Iz vaših predavanja sam shvatio da svi spavaju do sledećeg Hristovog dolaska, pa mi ovo nije jasno.

Hvala unapred

Govorio sam o tome. U Bibliji lepo pise da je Ilija ziv vaznet na nebo, a Mojsije je umro, pa vaskrsao, pa je bio vaznet na nebo. Dakle, obojica su zivi.
 
Miroljub Petrovic
badza - poruka glasi:

Kad ljudi budu vaskrsli, sa kojom staroscu ce to biti?
S 25, 40, 50 godina?

Sa staroscu sa kojom su umrli, ali bez naznaka bolesti. Jako je vazno da se rodjaci prepoznaju.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!