Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Ratko Pavlovic
karta istorije covecanstva + download

https://www.youtu...b_0DgRyvUA
 
Miroljub Petrovic
rdbl96 - poruka glasi:

Помаже Бог!
Тата и ја сређујемо шљивик на селу. Прије годину и по дана ту је била права прашума. У шљивику су и кућишта (камени темељи) кућа мојих предака. У шљивику имамо шљиве, шипке, по неки орах и још много тога. Све су засадили или прађед или ђед. Препун је љековитог биља. Шљивик користимо за дружење са породицом викендом. Међутим, по цијелом шљивику има оструге, а посебно по ободима. Тати је досадило да се бори са остругом па хоће да је попрска Тоталом.
Занима ме твоје мишљење Мирољубе. Шта би ти предложио, има ли нека алтернатива или тај Тотал и није толико штетан?
Унапред хвала на одговору.

Totalom se truju vocke i sterilise zemljiste, a korov ce ponovo da izraste. Jedino resenje je trnorez i motika, pa da se iskopa korov zajedno sa korenom, kao sto ce Bog na kraju istorije da iskopa koren bezboznicima i vise ih nikada nece biti.
 
Miroljub Petrovic
OBAVIJESTI ZA PRATIOCE FORUMA IZ HRVATSKE

Dragi kolege, ako ste zainteresirani nekome spasiti život, pozivam vas na predavanje 19.04.2016. u Gospiću na adresi Budačka ulica 12 u dvorani KIC-a gdje će se govoriti o LIJEČENJU KARCINOMA (RAKA) NA PRIRODAN NAČIN. Bit će nam drago da dođete u što većem broju, gdje god se nalazili. Pozdrav iz Like! Denis Bašnec

http://www.cps.hr...dan-nacin/
 
djolewza
Da li ima neko iz Hrvatske ili iz Bosne preko koga bih mogao da narucim nesto sa njuskala ili olx.ba? Uglavnom to mogu biti semena i sadnice voca.
 
bozinovskimarko
http://www.bastab...sa-santic/

Evo jedna lepa pesma o guslama.
 
Milan R
Super Knjiga - Rodjenje Jovana Krstitelja

http://www.veoh.c...15gKyWzWzB
 
dadan
Zdravo postovani Gospodine Petrovicu,

Imam dva pitanja i mnogo bi mi znacilo da cujem vase objasnjenje.

Prvo: U Jevanjdjelju po Jovanu, prvo poglavlje, 18. stih pise da Boga niko nikada nije video(Boga Oca) a u prvoj Mojsijevoj knjizi u 18. poglavlju pise da je Avram video tri coveka (tri lica). Citao sam knjigu "Tajne Biblije" od Aleksandra Medvedeva i nisam bas shvatio taj deo.

Drugo: Zasto Bog Iskusava Jova u Knjizi o Jovu kada i sam kaze za njega da je ispravan covek?(ako postoji neko tumacenje ove knjige voleo bih da procitam)
 
dadan
Lose sam postavio drugo pitanje. Hteo sam da pitam zasto Bog dopusta da Jov bude iskusavan?
 
dark
Mart je bio najtopliji mesec u istoriji merenja prosečne globalne temperature, navodi se u NASA statistici. Podaci ove agencije ukazuju da je prosečna globalna temperatura bila za 1,28 stepeni Celzijusovih iznad proseka u odnosu na temperature u 20. veku.
 
Laki
Miroljub Petrović - Kako sprečiti i pobediti rak

https://www.youtu...PV0xxewleE
 
Miroljub Petrovic
dadan - poruka glasi:

Zdravo postovani Gospodine Petrovicu,

Imam dva pitanja i mnogo bi mi znacilo da cujem vase objasnjenje.

Prvo: U Jevanjdjelju po Jovanu, prvo poglavlje, 18. stih pise da Boga niko nikada nije video(Boga Oca) a u prvoj Mojsijevoj knjizi u 18. poglavlju pise da je Avram video tri coveka (tri lica). Citao sam knjigu "Tajne Biblije" od Aleksandra Medvedeva i nisam bas shvatio taj deo.

Pred Avrama je dosao Isus (Bog) sa dvojicom andjela. Kasnije su ova dva andjela otisla u Sodom da izvuku Lota.

Drugo: Zasto Bog Iskusava Jova u Knjizi o Jovu kada i sam kaze za njega da je ispravan covek?(ako postoji neko tumacenje ove knjige voleo bih da procitam)

Govorio sam o tome na forumu, pogledaj preko opcije "Trazi" ili procitaj forum od pocetka. U najkracem, nije Bog iskusavao Jova, nego je ispunio Jovu zelju da bude Bozji saradnik i pomocnik, pa je preko Jova pokazao da Njegov narod Njemu sluzi iz ljubavi, a ne zbog svih dobrih stvari kojima ih Bog obasipa.
 
djolewza
Da li ima negde da se kupi seme organske soje za ljudsku ishranu?
 
Miroljub Petrovic
djolewza - poruka glasi:

Da li ima negde da se kupi seme organske soje za ljudsku ishranu?

Imas na americkim sajtovima Rare Seeds, Seeds Savers...
 
djolewza
Da ima. Ali je problem troskovi slanja, a pogotovo fitosanitarna inspekcjja.
 
Miroljub Petrovic
djolewza - poruka glasi:

Da ima. Ali je problem troskovi slanja, a pogotovo fitosanitarna inspekcjja.

Naruci kod nekog prijatelja u Evropi, pa neka ti posalje autobusom za Srbiju.
 
1xydz1
meni stižu poštom semena iz celog sveta (amerika, australija, kina, malezija, rusija, ukrajina, francuska, litvanija, češka...), i nikad mi niko nije pravio problema. čak mi ni carinu ne naplate, jer je obično mala vrednost pošiljke. što se tiče soje, ja je nabavljam od domaćih proizvođača. dobra je sorta "balkan" (nije gmo).
Izmenio/la 1xydz1 na 19.04.2016 09:26
 
Mikiz
Okultna pozadina borilackih vestina , dokumentarni film :

https://www.youtu...n4b10fAPkM
 
Miroljub Petrovic
1xydz1 - poruka glasi:

meni stižu poštom semena iz celog sveta (amerika, australija, kina, malezija, rusija, ukrajina, francuska, litvanija, češka...), i nikad mi niko nije pravio problema. čak mi ni carinu ne naplate, jer je obično mala vrednost pošiljke. što se tiče soje, ja je nabavljam od domaćih proizvođača. dobra je sorta "balkan" (nije gmo).

Ja sam narucio iz Amerike dve kesice semenki i cekam vec 2 meseca da stigne. Ima vise faktora koji uticu na to kad ce i kako da stigne. Najbolja je opcija da stigne negde u Evropu pa da se salje busem. Velike su sanse da carinici u Srbiji za svaku sitnicu zadrzavaju paket, a i posta je kilava.
 
Raske
Danas nas je u srednjoj skoli,na casu sociologije nastavnica ubedjivala kako nasilje na televiziji ne utice na decu i da je naucno dokazano da deca nisu nasilna zbog onoga sto gledaju na televiziji. Jos je rekla da je glupavo to sto na programima ima ona ogranicenja do kog uzrasta deca mogu da gledaju odredjeni program,i da je sasvim u redu da mala deca gledaju nasilje i SEKS SCENE. Nisam mogao da verujem sta ta zena prica... Bilo me je sramota sto nisam znao da joj odgovorim,nisam mogao da se setim na koji nacin tv utice na nas,a toliko slusam vasa predavanja gospodine Miroljube.Prvo sam bio ljut na sebe sto se nisam ubacio,al posle sam se setio da ste rekli da budalama ne treba nista objasnjavati pa sam se posle smirio.Dal imate neki savet da mi date? Sta da joj kazem kad je budem video na sldecem casu,ako opet bude bila ista tema?
 
Miroljub Petrovic
Raske - poruka glasi:

Danas nas je u srednjoj skoli,na casu sociologije nastavnica ubedjivala kako nasilje na televiziji ne utice na decu i da je naucno dokazano da deca nisu nasilna zbog onoga sto gledaju na televiziji. Jos je rekla da je glupavo to sto na programima ima ona ogranicenja do kog uzrasta deca mogu da gledaju odredjeni program,i da je sasvim u redu da mala deca gledaju nasilje i SEKS SCENE. Nisam mogao da verujem sta ta zena prica... Bilo me je sramota sto nisam znao da joj odgovorim,nisam mogao da se setim na koji nacin tv utice na nas,a toliko slusam vasa predavanja gospodine Miroljube.Prvo sam bio ljut na sebe sto se nisam ubacio,al posle sam se setio da ste rekli da budalama ne treba nista objasnjavati pa sam se posle smirio.Dal imate neki savet da mi date? Sta da joj kazem kad je budem video na sldecem casu,ako opet bude bila ista tema?

Tvoj problem je sto ides u ateisticku debilanu, umesto da nesto korisno radis i osposobljavas se za zivot. Ali, posto "moras zbog roditelja" da ides u debilanu, najvise sto mozes jeste da ukljucis mobilni i snimis audio to sto ona lupa pa da okacis na internet, ali da niko ne zna da si ti okacio da te ne bi proganjali, pa da postavis link. Mozda to objavi i neki dnevni list (Kurir, Alo...), oni vole takva blejanja da objavljuju pa da narod vidi u kakve debilane salju decu.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!