Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Мени само занима како сте тражили воду? Копање је техничка ствар.

Pitao sam starije ljude u selu gde su kopali bunare, gde imaju zile sa vodom, i dosao čiča i pokazao mi prstom: "Ovde ima jaka žila, tu su nekada kopali kanal sa vodom, ja se sećam kao mali sam preskakao taj kanal."
 
Miroljub Petrovic
Evo snimka sa sinocne guslarske veceri. Ja sam drzao kratku besedu i odguslao jednu pesmu:

https://www.youtu...ogvrLvFlIU
 
Miroljub Petrovic
Evo snimka sa sinocne guslarske veceri. Ja sam drzao kratku besedu i odguslao jednu pesmu:

https://www.youtu...ogvrLvFlIU
 
split
Seselj oslobodjen svih optuzbi.Iznenadjenje ili?
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Seselj oslobodjen svih optuzbi.Iznenadjenje ili?

Nije nikakvo iznenadjenje. Seselja su prvo poslali u Hag po zelji Djindjica da ne pravi probleme u "evropskoj Srbiji". Kad su procenili da bi bilo dobro da ga vrate u Srbiju da destabilizuje Vucica, oni su ga vratili, i to je odmah izjavio Vucicev portparol Vulin. Medjutim, ispalo je da je Seselj poceo da koketira sa Vucicem i da mu se nudi za saradnju "ako se Vucic okrene Rusiji". U isto vreme, Seselj na sva usta pljuje po svim patriotskim organizacijama, kao "nijedna od njih ne valja", umesto da ih sve ujedini protiv okupatora. Naravno da je Vucic to video, i nije hteo da posalje Seselja u Hag, a Vucicevi "evropski prijatelji" su sredili da oslobode Seselja od haske optuzbe jer Seselj odradjuje veliki posao za Vucica i "evropski put Srbije" - pljuje po svim patriotama u Srbiji, a Vucicu se udvara. Dakle, Seselj je potreban za "evropski put Srbije" kao glavni razbijac srpske patriotske opozicije. Niko nema tako veliki potencijal da okupi ili razbije patriotski blok u Srbiji, kao Seselj.

Seselj bi hteo da se svi uclane u njegovu stranku. Pa da je njegova stranka idealna, ne bi se osnivale Dveri, Nasi, Zavetnici...

Ali, mi ne treba da se bavimo politikom, demokratijom i njihovim igrama, vec da gledamo svoja posla, sklanjamo se u prirodu i pripremamo za cunami koji je pred vratima.
 
zoky
Miroljube jel si ti pisao ovo ili Sanda Raskovic Ivic ? Za tebe je Sanda partiota, zena koja je isporucila najvise Srba u Hag, pokrala pare kao komesar za izbeglice, otpocela ove takozvane EU i NATO integracije, izjavila da je u Srebrenici bio genocid, a da je Oluja bila legitimna vojna akcija i pravo Hrvatske. Pricas o ujedinjenju sa takvima da se bore protiv okupatora koji je taj isti DSS doveo, kao lidera DOS-a, na vlast 2000-te godine. DOS preko koga je svo zlo uslo u Srbiju. Moralne nule. Ja i dalje ne mogu da shvatim Boska Obradovica sto je usao u nekakvu koaliciju sa takvim ljudima, valjda mu je cast i dostojanstvo prece od cenzusa.

Od coveka koji je bio spreman da rusi brane po Holandiji da oslobadja Seselja postao si portparol Sande Raskovic Ivic , sva njena spinovanja i lazi koje prosipa ovih godinu dana protiv Seselja od kad je je Vucic postavio na celo DSS-a, kao kompromitovanu zenu sa kojom moze da se manipulise po potrebi.

Te "partiote" su prve pocele da pljuju po Seselju jos nije bio ni sleteo na aerodrom sinhronizovano sa onim iditom Vulinom koga si citirao, Seselj nikada ni jednu rec nije rekao protiv njih, samo je odgovarao ne njihove napade i to cinjenicama. I dan danas nista nije rekao protiv Dveri i Boska Obradovica, cak naprotiv, ali dobro neka je na cast svakome.

Pljuju po coveku koji je jedini dokazao da je za cast, obraz i dostojanstvo spreman da umre, da ni po cenu zivota nikad nista nece uraditi na stetu Srbije i srpskog naroda, da ne pravi kompromise sa neprijateljima. Covek dostojan nasih slavnih predaka. Isto kao i Karadzic, Mladic i svi ostali junaci srpskog naroda.

Ja nisam clan SRS-a niti bilo koje druge stranke ili organizacije, ljude vrednujem po tome koliko cu casni, posteni, moralni.... Retko koji covek danas u Srbiji moze da se okiti tim atributima, a Seselj sa svim svojim manama je svojim junackim drzanjem u Hagu pokazao da iste poseduje. Seselj je pobedio Haski tribunal uz Boziju pomoc, i svaki castan covek treba da mu cestita na tome.

Pozdrav Miki, zelim ti sve najbolje od Boga.
Догодине у Призрену
 
Miroljub Petrovic
zoky - poruka glasi:

Miroljube jel si ti pisao ovo ili Sanda Raskovic Ivic?

Ja pisao, glavom i bradom.

Za tebe je Sanda partiota, zena koja je isporucila najvise Srba u Hag,

Ne pricaj gluposti, ona je bila sitan pijun u DSS, jer je mislila da je to neka "patriotska opcija" koju ce EU da tolerise. Da je izdajnik, bila bi danas kao Maja Gojkovic, neki prirepak u SNS-u.

pokrala pare kao komesar za izbeglice,

Opet pricas gluposti i ponavljas Seseljeve mantre koje nemaju veze s mozgom.

otpocela ove takozvane EU i NATO integracije,

Ona otpocela? Jesi hipnotisan?

izjavila da je u Srebrenici bio genocid,

Tu je lupila, u toj emisiji, rekla je da je bio "genocidni zlocin". To posle nije nijednom ponovila. Ona je zensko, i njoj lici da lupi. To je kao kad moja cerka, u nehatu, kaze nesto glupo, cuje nesto na ulici pa odvali, ali to se jako jako retko desava.

Sto se ne pitas, zasto Seselj tvrdi da se u Srebrenici desio "zlocin" od strane Srba? Kakav zlocin? Sandi lici da nesto lupi, ali Seselju ne lici da to kaze. Jedini srpski patriota koji jasno kaze da se u Srebrenici nije desio zlocin od strane Srba je Ratko Mladic. Ovi svi ostali su prihvatili EU laz o Srebrenici, kao sto su prihvatili i vakcine.

a da je Oluja bila legitimna vojna akcija i pravo Hrvatske.

To ona nije rekla, nego je tamo neki blejacki list iz Sibenika napisao da je ona rekla, i Seselj se poziva na ustaske izvore. Bruka!

Pricas o ujedinjenju sa takvima da se bore protiv okupatora koji je taj isti DSS doveo, kao lidera DOS-a, na vlast 2000-te godine. DOS preko koga je svo zlo uslo u Srbiju. Moralne nule.

DSS su napustili svi otpadnici i zapadni spijuni, Zapad je digao ruke od DSS-a i sada gura SNS. DSS je sada ostao kao SRS kada su ih napustili naprednjaci.

Ja i dalje ne mogu da shvatim Boska Obradovica sto je usao u nekakvu koaliciju sa takvim ljudima, valjda mu je cast i dostojanstvo prece od cenzusa.

Sanda uopste nije iskompromitovana licnost. Verovala je u neki patriotizam Kostunice, ali je videla da od toga nema nista i krenula je u koaliciju za Dverima, sto je trebao Seselj da uradi, jer Dveri su na prethodna dva izbora imali vise glasova od SRS.

Od coveka koji je bio spreman da rusi brane po Holandiji da oslobadja Seselja postao si portparol Sande Raskovic Ivic ,

Pricas gluposti. Ja sam podrzavao Seselja dok je bio u kazamatu. I sad ga podrzavam za sve dobro sto radi, a ne podrzavam ga za ono sto lose radi, a ovo sto radi je jako lose. Tako je 2000. godine pred izbore okrenuo ledja Milosevicu, istakao svog kandidata, umesto da se ujedinio sa Slobom protiv Dosmanlija, poceo je da pljuje po Slobi, i Dosmanlije su osvojile 49%. Seselj je dobio 10%, a Sloba 36%. Da je Seselj bio u koaliciji sa Slobom i da nije bilo Seseljeve negativne kampanje protiv Slobe, DOS ne bi nikada pobedio.

Dakle, Seselj je i tada, i sada, pokazao da je sebican. On jeste mnogo uradio za narod, istoriju i dr, ali radi i mnoge lose stvari, i to je ono sto ja otvoreno kazem.

sva njena spinovanja i lazi koje prosipa ovih godinu dana protiv Seselja od kad je je Vucic postavio na celo DSS-a, kao kompromitovanu zenu sa kojom moze da se manipulise po potrebi.

Ovako moze da pise samo neko ko je debelo izmanipulisan. To je kao sto neki bleje da Djilas finansira Dveri.

Te "partiote" su prve pocele da pljuju po Seselju jos nije bio ni sleteo na aerodrom sinhronizovano sa onim iditom Vulinom koga si citirao, Seselj nikada ni jednu rec nije rekao protiv njih, samo je odgovarao ne njihove napade i to cinjenicama. I dan danas nista nije rekao protiv Dveri i Boska Obradovica, cak naprotiv, ali dobro neka je na cast svakome.

Dveri su sve vreme podrzavale Seselja i pozivali na koaliciju. Seselj ih je stalno odbijao, a svo ovo vredjanje je izgovor za odbijanje ujedinjenja svih patriota. Seselj i njegovi poltroni pljuju po Dverima sto su u koaliciji sa Sandom, sto su se od njih odvojili Glisic i Parovic, itd, itd. Seselj kaze kako bi pravio saradnju sa DSS da je u njemu Popovic i ostala otpala ekipa. A taj Popovic otisao kod Vucica. Ma daj...

Pljuju po coveku koji je jedini dokazao da je za cast, obraz i dostojanstvo spreman da umre, da ni po cenu zivota nikad nista nece uraditi na stetu Srbije i srpskog naroda, da ne pravi kompromise sa neprijateljima. Covek dostojan nasih slavnih predaka. Isto kao i Karadzic, Mladic i svi ostali junaci srpskog naroda.

Niko nije pljuvao po Seselju, nego su se samo branili od njegovog pljuvanja. Seselj koristi samo 5% svojih potencijala zato sto je teoloski nepismen i zato sto je zatrovan demokratijom i rimskim pravom koje je pagansko pravo.

Ja nisam clan SRS-a niti bilo koje druge stranke ili organizacije, ljude vrednujem po tome koliko cu casni, posteni, moralni.... Retko koji covek danas u Srbiji moze da se okiti tim atributima, a Seselj sa svim svojim manama je svojim junackim drzanjem u Hagu pokazao da iste poseduje. Seselj je pobedio Haski tribunal uz Boziju pomoc, i svaki castan covek treba da mu cestita na tome.

Ja sam se uclanio i SRS dok je Seselj bio u Hagu da bih mu dao podrsku. Nisam aktivan u stranci od 2014. kad je odbio da udje u koaliciju sa Dverima. Platio sam clanarinu za ovu godinu, ali dogodine necu produzavati clanstvo ako Seselj nastavi da se ovako ponasa. Nema moju podrsku za ovakvo ponasanje. Uradio je mnogo dobrih stvari, ali to ne moze da bude kredit za ovakvo ponasanje.

Pozdrav Miki, zelim ti sve najbolje od Boga.

I ja tebi zelim sve najbolje. Batali Seselja i politiku, i idi na selo i uzivaj, bavi se pamentim stvarima. Ja na izbore necu izlaziti, niti me zanima demoktaska manipulacija, samo sam prokomentarisao desavanja.
 
Princip_borbe
http://www.blic.r...ju/jwkesv0

Ovo sve govori...
 
Miroljub Petrovic

Jasno kao dan za one koji imaju culo vida.
 
Johnny
I Nasi su nedavno napustili Seselja

http://nasisrbija...jom-i-srs/
 
djurica
У интервјуу који је Шешељ дао пре неколико дана за дневни лист alo, мени је највише привукло пажње следеће питање и очајан Шешељев одговор (цитирам):

Da ste vi predsednik Vlade, da li bi vaš ministar za obrazovanje bio pobornik Darvinove teorije, odnosno da li bi učio decu da je čovek nastao od majmuna?


- Prvo Darvinova teorija je ogroman evolucionarni i istorijski doprinos prirodnim naukama i izbaciti Darvinovu teoriju iz školskih udžbenika moglo je pasti na pamet samo nekom ludaku iz Koštuničine stranke. Mora se proučavati Darvinova teorija, koja se svakim danom sve više dokazuje. Međutim, naravno, to što ja prihvatam Darvinovu teoriju ne znači da nisam religiozan čovek. Ja mislim da je suština svega bog kao vrhovni razum u kosmosu, kao najviša pravda u kosmosu.

http://www.alo.rs...bije/42554
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 01.04.2016 06:22
 
Milojevic Nebojsa
Kad ste vec krenuli da komentarisete politicka desavanja.
Postoje odredena desavanja sto se tice Dveri a koje bi trebalo da se iznesu kako ljudi ne bi bili u zabludi. Dveri vise nisu pokret niti nekadasnje geslo vazi za njih “mi smo porodica mi nismo partija”, Dveri su danas prava pravcata partija, u privatnom vlasnistvu Boska koji je pod direktnom kontrolom Jasmine Vujic, a ko je Jasmina ne bih da komentarisem vec slobodno izguglajte sami. Pitanje je za sve koji koriste mozak kako zena kojia drzi katedru na prestiznom americkom univerzitetu Berkli za nuklearnu sigurnost moze da se aktivno bavi politikom u Srbiji (ko joj je dozvolio ili nalozio da to radi)? Kako zena koja je bia pa skoro poslednja na listi Dveri odjednom postaje glavni covek koji se sve pita nakon pretvarnaja Dveri u Boskovu stranku. Ovo pisem jer domacin nas je naucio da treba da mislimo svojom glavom i da sami proverimo sve informacije pa koga interesuje neka sam istrazi da li je sve ovo tacno. Meni sve to izgleda da strana agentura priprema Boska da postane novi Vucic, vreme ce da pokaze a narod ce ponovno biti prevaren.
Izmenio/la Milojevic Nebojsa na 01.04.2016 09:07
 
Miroljub Petrovic
Milojevic Nebojsa - poruka glasi:

Kad ste vec krenuli da komentarisete politicka desavanja.
Postoje odredena desavanja sto se tice Dveri a koje bi trebalo da se iznesu kako ljudi ne bi bili u zabludi. Dveri vise nisu pokret niti nekadasnje geslo vazi za njih “mi smo porodica mi nismo partija”, Dveri su danas prava pravcata partija, u privatnom vlasnistvu Boska koji je pod direktnom kontrolom Jasmine Vujic, a ko je Jasmina ne bih da komentarisem vec slobodno izguglajte sami. Pitanje je za sve koji koriste mozak kako zena kojia drzi katedru na prestiznom americkom univerzitetu Berkli za nuklearnu sigurnost moze da se aktivno bavi politikom u Srbiji (ko joj je dozvolio ili nalozio da to radi)? Kako zena koja je bia pa skoro poslednja na listi Dveri odjednom postaje glavni covek koji se sve pita nakon pretvarnaja Dveri u Boskovu stranku. Ovo pisem jer domacin nas je naucio da treba da mislimo svojom glavom i da sami proverimo sve informacije pa koga interesuje neka sam istrazi da li je sve ovo tacno. Meni sve to izgleda da strana agentura priprema Boska da postane novi Vucic, vreme ce da pokaze a narod ce ponovno biti prevaren.

Primedba nema nikakve osnove. Dveri su se registrovali kao stranka, iz istog razloga zbog koga sam i ja zavrsavao drzavne fakultete, iako sam napustio elektrotehniku i rekao da necu vise da gubim vreme na ateistickim zaglupljujucim institucijama. Ali, pravila igre su tako postavljena da ne mozes nigde javno da nastupas ako nemas neku "diplomu". Ja tada nisam znao za online fakultete, pa sam izgubio silno vreme i novac da bih stekao zvanja, sa kojima mogu da udjem u ring sa ateistima i satanistima koji ubijaju narod.

Po istom obrascu je i Bosko Obradovic registrovao stranku, dakle da bi mogao javno da nastupa. Sa desetoricom ljudi iz "staresinstva" ne moze da se pregovara, itd, itd, to je jasno kao dan.

Ja nemam lepo misljenje o Jasmini Vujic u aspektu strucnosti i modernih shvatanja, a ne zbog toga sto je ona dekan na Berkliju. Berkli jeste blejacka institucija, i to je minus za Jasminu Vujic, kao i to sto se bavi nuklearnom fizikom u domenu "lecenja raka", odnosno navodnog "ubijanja celija raka zracenjem", sto je jedna od najstetnijih metoda u zvanicnoj medicini. Ali, optuzivati je da je strani agent zato sto je dekan na Berkliju, stvarno nema smisla. Ona kao strucnjak odlicno radi na razvijanju tehnika za unistavanje ljudi pomocu nuklearne fizike, iako ona misli da se bavi humanom medicinom. Ali, to sto je ona u zabludi po tom pitanju, ne znaci da nije patriota i da Bog ne moze da je upotrebi za dobru stvar.

Bog koristi ljude koje ima na terenu, takve kakvi jesu, i ja kod Jasmine Vujic gledam pozitivne osobine, a jedna od njih je sto podrzava Dveri, kao organizaciju koja okuplja novu generaciju mladih ljudi, koji predstavljaju najzdravije tkivo naseg naroda. Druga je stvar sto Dveri imaju samo spisak lepih zelja, a ne realne koncepte kako da te zelje realizuju.
 
Blackadder
https://www.rt.co...est-fraud/

Sta im predstavlja ovaj znak koji pokazuju rukom? Sta kao, rock'n'roll?
 
Milan R
Prevodim jednu epizodu Super knjige kod koje su prvih 2-3 min na spanskom jeziku. Ukoliko neki clan foruma zna spanski i zeli da pomogne neka mi se javi putem privatne poruke. Prevodjenje se vrsi na sluh.
 
Miroljub Petrovic
Blackadder - poruka glasi:

https://www.rt.co...est-fraud/

Sta im predstavlja ovaj znak koji pokazuju rukom? Sta kao, rock'n'roll?

Narucuju svi po dva Zaječarska piva (u zelenu flašu, sa crvenu etiketu). Imaš u knjizi "Masonski i okultni simboli", u poglavlju ,"Simboli rukom", objasnjenje kako se narucuje pivo u kafani.
 
Djans88
Pozdrav svima na forumu,interesuje me ima li ko knjigu od Ratka Mladica-Bitka za Srbiju u pdf formatu,unapred hvala.
 
NAPOLEON
http://www.dnevno...zam-909888
 
Miroljub Petrovic
Djans88 - poruka glasi:

Pozdrav svima na forumu,interesuje me ima li ko knjigu od Ratka Mladica-Bitka za Srbiju u pdf formatu,unapred hvala.

http://www.skript...%C4%87.pdf
 
Miroljub Petrovic
Kao sto je Avram kopao bunare, tako i mi kopamo bunare na CPS farmi. Bunar koji smo nedavno iskopali sada smo produbili sa uzom burgijom (90 cm) i ubacili jos 4 uza prstena, tako da je kapacitet bunara povecan za 2 kubika vode i sada iznosi 5 kubika. Evo snimka produbljivanja bunara. Glavni majstor za kopanje bunara svoje radnike zove "čuvari plaže". Kaze on meni: "Miroljube, oni Amerikanci što glume u seriji 'Čuvari plaže' su prevaranti, to je sve namešteno, ovi moji momci su ti pravi čuvari plaže, jesi video kako rade, a?!"

https://youtu.be/...
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!