Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Laki - poruka glasi:

I Biljana Plavšić kaže šta su se Klinton i Izetbegović dogovarali oko Srebrenice

https://www.youtu...prjjg0kz4E

Ova pušačica se iščuđava jer nema pojma šta se dešavalo. Ona ne zna ni kako je prodata Krajina, potpuno pogubljena. Umesto da ona priča šta se radilo, nju drugi informišu i saznaje preko novina.
 
Princip_borbe
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

nikolaj - poruka glasi:

Profesore Å¡ta mislite o ovome

https://m.faceboo...8234887480

Da li mislite da se menja politika dveri, da su pali pod uticajem stranog faktora ili je ovo uredu što priča? Ja jesam njihov simpatizer ali u zadnje vreme su napravili nekoliko poteza koji mi bas i nisu jasni. Možda pitanje nije bitno, ali zanima me vase mišljenje.

Skroz nebitno. Dveri okupljaju novu generaciju mladih patriota, ali mislim da ono sto imaju je samo skup lepih zelja, a nemaju nacine i metode kako do toga da dodju. Bice dobro ako sazreju pa krenu mnogo bolje da rade, jer oni su jedina potencijalna elita u Srbiji.


Miroljube, ti si takodje potencijalna elita u Srbiji. Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali sa tvojom harizmom, snagom duha, čvrstinom i elokvencijom, bio bi savršen političar nacionalne i verske orijentacije. Ti si stvarno mnogo toga sjajnog uradio u životu do sada... ali mislim da užasno grešiš što se ne upustiš u političke vode. Ima još kreacionista i nacionalista na Balkanu, ali ti si nešto drugo. Politika je savršeno mesto za tebe. Pozdrav i svako dobro.
 
Miroljub Petrovic
Princip_borbe - poruka glasi:

Miroljube, ti si takodje potencijalna elita u Srbiji. Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali sa tvojom harizmom, snagom duha, čvrstinom i elokvencijom, bio bi savršen političar nacionalne i verske orijentacije. Ti si stvarno mnogo toga sjajnog uradio u životu do sada... ali mislim da užasno grešiš što se ne upustiš u političke vode. Ima još kreacionista i nacionalista na Balkanu, ali ti si nešto drugo. Politika je savršeno mesto za tebe. Pozdrav i svako dobro.

Elita se odnosi na množinu, a ja sam solo igrač, sa nekolicinom saradnika, i nekoliko stotina ili hiljada simpatizera. Dveri okupljaju mnogo veci broj ljudi jer njihova prica nije tako "radikalna" kao moja.

Nakon 2012. godine i kradje izbora, kada su Dveri, koje su imale oko 8% glasova bacili ispod cenzusa, shvatio sam da Djavo direktno kontrolise izbore i da tu ne moze mnogo da se uradi, pogotovo kad isti taj Djavo razbija svaki oblik patriotskog udruzivanja na visem nivou (sto govori o teoloskoj slabosti patriotskih organizacija).

Dakle, od politike u Srbiji nema vajde. Jedini spas za Srbiju je da Bog posalje nekog Mojsija pa da Bog svojim zakonima uvede red u drzavi, kao sto je radio sa Izrailjcima. Narod vecinski ne zeli dobro, zeli zlo, i to je slucaj sa svim narodima, ukljucujuci i jevrejski i srpski, pa je nasilno uvodjenje reda od strane Boga jedina opcija za ozdravljenje drzave i naroda. Nasilnom opcijom se uvodi i demokratija, pa se preko demokratskih izbora i zakona narod drzi kao drogiran u laznom miru. Nasilnom opcijom se uvodi i teokratija, pa se preko Bozjih zakona odrzava zdravlje naroda i drzave.

Koga u Srbiji (ili nekoj drugoj drzavi) zanima teokratija? Skoro nikoga. Ali uvodjenje teokratije ne zavisi od zelje vecine ljudi, nego od Bozje milosti. Ako se Bog smilije pa uvede red, odlicno, ako ne, imamo dovoljno mogucnosti da pozivimo jos koju godinu dok ne dodju satanisti da nas kolju, sto ce za mnoge biti test vernosti Bogu.
 
Miroljub Petrovic
Procvetalo na CPS farmi:

http://cps.org.rs...vetalo.jpg

CPS plastenici spremni za akciju:

http://cps.org.rs...tenici.jpg
 
Mzs
Narod skandira protiv dolaska pape, pred patrijarhom Irinejem. Prosla subota ispred patrijarsije, 46:55

www.youtube.com/w...
 
Miroljub Petrovic
Mzs - poruka glasi:

Narod skandira protiv dolaska pape, pred patrijarhom Irinejem. Prosla subota ispred patrijarsije, 46:55

www.youtube.com/w...

Mogli su da viču: "Hoćemo hranu!" ali ako ne odu da rade, nema ništa od jela. Tako mogu da viču i protiv pape, ali papa dolazi sigurno, osim ako se ne desi neko veliko čudo Božje pa se to spreči, jer narod neće da poštuje Božje zakone, nego da protestvuje i buni se, i onda moraju da se dese razne "bolesti" - bombardovanje, vakcine, papa...
 
Mzs
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Mzs - poruka glasi:

Narod skandira protiv dolaska pape, pred patrijarhom Irinejem. Prosla subota ispred patrijarsije, 46:55

www.youtube.com/w...

Mogli su da viču: "Hoćemo hranu!" ali ako ne odu da rade, nema ništa od jela. Tako mogu da viču i protiv pape, ali papa dolazi sigurno, osim ako se ne desi neko veliko čudo Božje pa se to spreči, jer narod neće da poštuje Božje zakone, nego da protestvuje i buni se, i onda moraju da se dese razne "bolesti" - bombardovanje, vakcine, papa...


Cekaj Miroljube, zar ovo nije pozitivno? Svi znamo da oni imaju silu da rade sta hoce. Ali zar nije bolje da se protestvuje - javno izrazi neslaganje sa npr. dolaskom pape, jer onda ce mozda neko ko nije dovoljno informisan da pomisli "zasto njima smeta papa?", pa ce malo da krene da istrazuje, i nadje dokaze za anti srpsko i anti pravoslavno delovanje vatikana kroz vekove? Ako svi cutimo na sve lose sto nam se desava, pa makar ziveli u selu, onda bi se sutra uvelo sve apsolutno najgore, a to ce se dotaci i sela i grada. Stanje je lose, i bice sve gore, ali ako protesti protiv svih losih stvari mogu ako ne da zaustave, makar da malo uspore propadanje, to je super.
Kad su vec mediji, skole, "elita" i ostali okupirani ili prodani, zasto ne bismo iskoristili ulicu, dok jos po zakonu imamo na to prava?
 
Miroljub Petrovic
Mzs - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Mzs - poruka glasi:

Narod skandira protiv dolaska pape, pred patrijarhom Irinejem. Prosla subota ispred patrijarsije, 46:55

www.youtube.com/w...

Mogli su da viču: "Hoćemo hranu!" ali ako ne odu da rade, nema ništa od jela. Tako mogu da viču i protiv pape, ali papa dolazi sigurno, osim ako se ne desi neko veliko čudo Božje pa se to spreči, jer narod neće da poštuje Božje zakone, nego da protestvuje i buni se, i onda moraju da se dese razne "bolesti" - bombardovanje, vakcine, papa...


Cekaj Miroljube, zar ovo nije pozitivno? Svi znamo da oni imaju silu da rade sta hoce. Ali zar nije bolje da se protestvuje - javno izrazi neslaganje sa npr. dolaskom pape, jer onda ce mozda neko ko nije dovoljno informisan da pomisli "zasto njima smeta papa?", pa ce malo da krene da istrazuje, i nadje dokaze za anti srpsko i anti pravoslavno delovanje vatikana kroz vekove? Ako svi cutimo na sve lose sto nam se desava, pa makar ziveli u selu, onda bi se sutra uvelo sve apsolutno najgore, a to ce se dotaci i sela i grada. Stanje je lose, i bice sve gore, ali ako protesti protiv svih losih stvari mogu ako ne da zaustave, makar da malo uspore propadanje, to je super.
Kad su vec mediji, skole, "elita" i ostali okupirani ili prodani, zasto ne bismo iskoristili ulicu, dok jos po zakonu imamo na to prava?

Mozes da se skupljas na ulici koliko hoces, to se ne objavljuje, a ovim blejacima, koji veruju novinama i TV Dnevniku, ne vredi bilo sta pricati, niti informacije mogu da dodju do njih. U Bibliji imas sve lepo objasnjeno kako se boriti protiv okupacije. A ko hoce na ulicu, neka mu je srecan put. Cim se bude skupilo malo vise ljudi, rezim ce da posalje svoje ljude sa kapuljacama da kamenuje policiju i onda krece nemilosrdno batinanje, a svim mediji ce da objave kako su "nasilnici napali policiju". Dakle, ne moze protiv Djavola Djavoljim metodama.
 
Nikola Stajic
Koga da poštujemo - Aleksa Šantić

https://www.youtu...Px_cwnvdr8
 
Miroljub Petrovic
http://vesti-onli...a-ceo-svet
 
Uros 7
Koliko vas je okvirno kostao materijal za izradu plastenika i sadni materijal?
 
Miroljub Petrovic
Uros 7 - poruka glasi:

Koliko vas je okvirno kostao materijal za izradu plastenika i sadni materijal?

Za jedan plastenik od 100 kvadrata, dimenzija 5 x 20 m, sipke i najlon kostaju oko 20.000 dinara. Mi smo kupovali malo skuplji i kvalitetniji najlon. Angazovali smo majstora da napravi vrata sa obe strane plastenika, tako da ce to jos malo da poskupi plastenik. Sadni materijal je jeftin, dakle semena, kontejneri za rasad i dr, je jako jeftino, reda velicine par stotina dinara, iako mi imamo svoja semena.
 
Miroljub Petrovic
Na CPS farmi veceras je zavrsena glavna faza kopanja i postavljanja bunara. Bog nas je pogledao i naisli smo na jaku vodenu zilu, tako da je bunar za sada dubok 5,5 m, ali ce se ici na njegovo produbljivanje. Zila je toliko jaka da bunar moze da se napuni za oko 2 sata. Sa ovim bunarom mozemo da imamo vodu i za kucne potrebe i za navodnjavanje.

Kad uskoro ugradimo solarne panele, imacemo i sviju struju, i sa svojom bastom i sumom postajemo potpuno nezavisni od sistema. Evo snimka zavrsne faze postavljanja bunara:

https://www.youtu...sqDN5ilgrg
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 27.03.2016 23:59
 
Uros 7
Koliku dubinu otprilike treba da ima bunar da bi voda mogla da se konzumira.Koliko kosta jedan ovakav poduhvat?
 
nikola87bg
https://www.youtu...dCU2DfMBpU

Забранили су Де Ниру, да емитује филм на "Требека" фестивалу.
 
zvonko
Zamolio bih clanove foruma da ko ima link sa videom gde dr Robert Dzentri objasnjava drugi Hristov dolazak postavi na forum da mogu da ga preuzmem. Znam da je to neko bio postavio na forumu ali ne mogu da ga nadjem,pokusao sam i pomocu opcije "trazi" pa vas zato molim da postavite link ako ga imate poz.
 
Miroljub Petrovic
Uros 7 - poruka glasi:

Koliku dubinu otprilike treba da ima bunar da bi voda mogla da se konzumira.Koliko kosta jedan ovakav poduhvat?

Bitno je da se ima voda koja nije hemijski zagadjena, jer njeno filtriranje ide malo teze. A fizicko filtriranje je jednostavno, govorio sam na forumu (čatrnja), a mogu i da se kupe filteri sa reverznom osmozom, ali mora da se voda pusta pod pritiskom, za sta je potrebna struja (mogu solarni paneli).

Bitno je naci zilu sa vodom, a bunar moze da bude plitak i jedan metar ako je jaka zila i ako je na povrsini.

Kod naseg bunara je zila na 4 m, i bunar je dubok 5,5 m. Kopanje ovakvog bunara masinom kosta 100 evra po metru, a betonski prstenovi sirine 130 cm i visine 1 m, kostaju 60 evra. Bunar moze i rucno da se kopa i da se zida sa kamenjem, ali to se retko radi.
 
Miroljub Petrovic
nikola87bg - poruka glasi:

https://www.youtu...dCU2DfMBpU

Забранили су Де Ниру, да емитује филм на "Требека" фестивалу.

Nisu mu zabranili nego su ga "ubedili" da ne treba da emituje film, iako mu je dete bolesno od autizma (vakcine). Cak je De Niro rekao kako su vakcine dobre. Beda. Vaznija mu je karijera nego zdravlje dece sirom sveta, a otrovali su mu dete vakcinom.
 
Miroljub Petrovic
Ljubav - poruka glasi:

Ako mi domacin dozvolo da postavim da se malo nasmejemo Smile

...

meni su suze od smeha isle celih 28 minuta Grin

Mnogo si zastranio, treba ti lecenje. Sledeci put kad postavis link za neko slicno smece, bices banovan.
 
crnitrn
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Na CPS farmi veceras je zavrsena glavna faza kopanja i postavljanja bunara. Bog nas je pogledao i naisli smo na jaku vodenu zilu, tako da je bunar za sada dubok 5,5 m, ali ce se ici na njegovo produbljivanje. Zila je toliko jaka da bunar moze da se napuni za oko 2 sata. Sa ovim bunarom mozemo da imamo vodu i za kucne potrebe i za navodnjavanje.

Kad uskoro ugradimo solarne panele, imacemo i sviju struju, i sa svojom bastom i sumom postajemo potpuno nezavisni od sistema. Evo snimka zavrsne faze postavljanja bunara:

https://www.youtu...sqDN5ilgrg


Мени само занима како сте тражили воду? Копање је техничка ствар.
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!