Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
split
http://www.jutarn...i/1346232/
Šta se dešava u Makedoniji,špekuliše se da je Makedonija kažnjena zato što makedonski predsjednik George Ivanov je išao na vojnu paradu u Moskvu unatoć protivljenju Zapada .Da li je ovo sve iscenirano i da li postoje "spavaći" koji samo ćekaju nalog šefova koji rade po direktivi svjetskih vladara.
Zanimljivo je da u ovom ćlanku piše : Predsjednik Crne Gore je, s druge strane, poslušao preporuke iz Brisela i odbio poziv Putina.
http://balkans.al...u-u-moskvu
A prije toga je Crna Gora dobila prijetnju.
http://dnevnik.hr...83541.html
Izmenio/la split na 10.05.2015 10:30
 
Attila
http://webtribune...van-zivot/
Jenađelje po Jovanu 17:17
"Osveti ih istinom svojom: reč je Tvoja istina."
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

http://www.jutarn...i/1346232/
Šta se dešava u Makedoniji,špekuliše se da je Makedonija kažnjena zato što makedonski predsjednik George Ivanov je išao na vojnu paradu u Moskvu unatoć protivljenju Zapada .Da li je ovo sve iscenirano i da li postoje "spavaći" koji samo ćekaju nalog šefova koji rade po direktivi svjetskih vladara.
Zanimljivo je da u ovom ćlanku piše : Predsjednik Crne Gore je, s druge strane, poslušao preporuke iz Brisela i odbio poziv Putina.
http://balkans.al...u-u-moskvu
A prije toga je Crna Gora dobila prijetnju.
http://dnevnik.hr...83541.html

Tokom istorije se stalno manipulisamo sa narodima, a sada, u vreme razvoja nauke, i mocnih medijskih tehnologija, kada su kriminalci razradili tehnike manipulacije do krajnjih granica, ne moze se ni zamisliti sta se radi. Da spomenem moja dva licna iskustva, o kojima do sada mozda nisam govorio.

U avgustu 1992. bio sam dobrovoljac na trebinjsko-dubrovackom ratistu. Bio sam potresen novinskim izvestajima kako hrvatska vojska spaljuje istocnu Hercegovinu. Prijavio sam se u kasarnu u Trebinju i bio poslat na prvu liniju fronta u selo Cerovac, tacno na pola puta izmedju Dubrovnika i Trebinja. Posle 2,5 meseca provedena na ratistu jasno sam video da je hrvatska vojska bila mnogobrojnija i mnogo bolje naoruzana, i mogli su da zauzmu Trebinju bukvalno za nekoliko sati, a to nisu uradili. Nas je bilo 50 boraca na 4 km fronta, od cega 25 nasilno mobilisanih muslimana.

Dakle, ja sam na terenu video kako se vodi politika na visokom nivou, a da desavanja na frontu prakticno nisu uopste bitna. Sta dogovore gazde (masoni i jezuiti), koji upravljaju politicarima, tako mora da bude na terenu. Ako se neki politicar tome suprostavi (kao Milosevic, Karadzic, Mladic...) biva satanizovan i proglasen ratnim zlocincem, a stanje na terenu resava NATO avijacija koja cisti teren da babe mogu da zauzmi svaki grad ili teritoriju.

Kada sam video da hrvatska vojska, iako je mnogo jaca, nece da zauzme Trebinje, bilo mi je jasno da se vodi politika na visokom na nivou i da nemam sta vise da trazim na frontu, pa sam se spakovao i otisao kuci.

Svaki borac na frontu, koji iole mozga ima, mogao je da vidi ovo sto sam ja video. Desavalo se da se zauzmu citavi gradovi i terotorije, a da politicaru izdaju naredbe da se izvrsi povlacenje, bez ikakvog obrazlozenja, i mnoge druge stvari, jer su izvrsavali naredjenja svojih gazda.

Slicno je bilo na protesnom mitingu Srpske radikalne stranke nakon hapsenja Ratka Mladica. Svojim ocima sam video kako je u masu ljudi usla rulja od oko 30-50 narkomana, nenormalnih ljudi, koji su urlali i krenuli da napadaju policiju, koja je reagovala tako sto je krenula da se brani i da bije sve redom, pa je ceo skup razbijen. Naravno da policija nije znala sta se desava, nego je reagovala po naredjenju, jer je bila napadnuta.

Slicno se desava i u Makedoniji. Mogli bi da se bavimo analizama ko stoji iza kojih politicara i grupa, ali to su nebitne stvari na koje ne mozemo da uticemo. Treba da gledamo svoja posla i pokusamo da delujemo tamo gde nam Bog otvori vrata, a to su pre svega nase porodice.
 
Miroljub Petrovic

Ovo su radili Jevrijma u katolickoj Evropi, kao i Srbima u Otomanskom carstvu, a uskoro ce to da bude obrazac za celu planetu. Treba da razmisljamo o tome kako da se sacuvamo i sklonimo. Govorio sam o tome.
 
split
Razumijem odgovor nego jel rješenje pakovat kofere i otići sa ovih prostora jer se da zaključit da na ovim prostorima previše lako upravljat i manipulirat sa ljudima ili čitav svijet je nesiguran.
Ovo se podrazumjeva slučaj Zvornik ili sad Makedonija.Mislim ispada da jedna budala ili 50,100 njih mogu izazvati rat kako i kad žele na ovom buretu baruta,pod ovim podrazumijevam "spavaće" koji samo ćekaju signal.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 10.05.2015 18:47
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Razumijem odgovor nego jel rješenje pakovat kofere i otići sa ovih prostora jer se da zaključit da na ovim prostorima previše lako upravljat i manipulirat sa ljudima ili čitav svijet je nesiguran.
Ovo se podrazumjeva slučaj Zvornik ili sad Makedonija.Mislim ispada da jedna budala ili 50,100 njih mogu izazvati rat kako i kad žele na ovom buretu baruta,pod ovim podrazumijevam "spavaće" koji samo ćekaju signal.

Postoji samo jedno mesto gde mozes da odes, mesto koje je Bog odredio za Njegov narod, i koje ce, po Bibliji, On da brani. Na drugim mestima je sve neizvesno jer ljude ne zanima ni Bog ni Njegov zakon, jer ljudi veruju svojim religioznim i politickim vodjama. Ratovi nastaju tamo gde se kriminalci bore za prevlast, a to su trenutno Balkan, Rusija, Sirija... Mozes da se preselis na teritoriju ovih ili onih kriminalaca, ali nikad se ne zna kad ce oni nekog ludaka da plate da izazove incidente, ili kad ce neznabosci izmedju sebe da se pokolju ili kad ce Bog da dopusti neku prirodnu katastrofu.
 
Mirjana-Misel
Predpostavljam da Vaš sagovornik iz emisije "Skriveni svet" spada u te vrlo retke kojima se Bog javio i iscupao iz kandži demona.
 
acko
Gospodine Miroljube sta mislite o ovoj situaciji u Makedoniji, da li ima sanse da predje I na Srbiju I na Beograd? Sta treba da radimo ako ovaj rat predje I na nas? Teroristi su objavili da rat krece 12. Maja tj. sutra. Zele da naprave Veliku Albaniju. Sta uciniti?
Aleksandar Rasic
 
vozac
http://edition.cn...index.html
 
Miroljub Petrovic
Mirjana-Misel - poruka glasi:

Predpostavljam da Vaš sagovornik iz emisije "Skriveni svet" spada u te vrlo retke kojima se Bog javio i iscupao iz kandži demona.

Znam vise slucajeva gde se Bog javio ljudima da im spasi zivot jer su jako zastranili. Ovde smo pricali o drugom razlogu kada se Bog javlja - kada koristi poboznog coveka da preko njega pozove citav narod na pokajanje ili da objavi neku drugu poruku narodu.
 
Miroljub Petrovic
acko - poruka glasi:

Gospodine Miroljube sta mislite o ovoj situaciji u Makedoniji, da li ima sanse da predje I na Srbiju I na Beograd? Sta treba da radimo ako ovaj rat predje I na nas? Teroristi su objavili da rat krece 12. Maja tj. sutra. Zele da naprave Veliku Albaniju. Sta uciniti?

Tesko je predvideti, i mi sa tim ne treba da se bavimo vec da zivimo po Bozjem zakonu, koji, kao sto sam vise puta napomenuo, definise i gde treba da zivimo. Cinjenica je da teroriste iz OVK kontrolise Vatikan, o cemu svedoce brojne stvari, na celu sa najvecom katolickom katedralom na Balkanu u centru Pristine. Cinjenica je da su srpski politicari na vlasti pod kontrolom masona, kao i predsednik Makedonije, i da je su nemiri u Makedoniji izazvani od strane jezuita. Medjutim, vrlo je moguce da teroriste medju Albancima imaju i masoni, i da su ovaj napad oni izazvali da bi se skrenula paznja sa protesta koji se sire po Makedoniji, a koje podrzava EU i njihova glavna medijska kuca BIRD, koji su upuceni protiv vlasti koja daje podrsku Putinu. U Srbiji izgleda postoji raskol u vlasti, da je Nikolic na strani Putina, a Vucic na strani EU, na sta ukazuje Vucicevo prijateljstvo sa Milom Djukanovicem i drugi potezi.

Dakle, obe strane imaju svoje kriminalce i medju Albancima, i medju Bosnjacima, i medju jos nekima, i mogu da izazovu sukobe u svakom trenutku, a da intervenciju policije proglase prekomernom upotrebom sile.

Ovo su samo pretpostavke na osnovu desavanja na terenu i teoloske pozadine sukoba.
 
Evangelis
Postovani gospodine Miroljube, posto se Jedan Bog javlja u tri lica,da li postoji nekakva hijerarhija medju njima? Isus kaze Ja i Otac Jedno smo,ali govori i da je Otac veci od njega.Unaprijed hvala!
 
Miroljub Petrovic
Evangelis - poruka glasi:

Postovani gospodine Miroljube, posto se Jedan Bog javlja u tri lica,da li postoji nekakva hijerarhija medju njima? Isus kaze Ja i Otac Jedno smo,ali govori i da je Otac veci od njega.Unaprijed hvala!

Ne postoji hijerarhija medju Njima. Isus je to rekao dok je bio na Zemlji kao covek, kada se odrekao bozanskih atributa.
 
acko
Miroljube ovo me je uvek i zanimalo i zanima me vase misljenje. Kako Bog i biblija gledaju na ratove.Mislim,Bog je stvorio ovu zemlju bez ratova,samo mir i onda su ljudi poceli da ratuju. I sad me zanima,i u ratu ima ubistva i klanja i svacega. Pitam se da li se ta ubistva u ratu oprastaju od strane Boga,zato sto smo primorani od strane drzave da idemo u rat i da branimo svoju drzavu. Ja iskreno mislim da se prastaju ti grehovi,zato sto su i Nemanjici bili u ratovima,a opet su neki postali sveci i ako su ubijali. Eto,mene samo zanima vase misljenje.
Aleksandar Rasic
 
Miroljub Petrovic
acko - poruka glasi:

Miroljube ovo me je uvek i zanimalo i zanima me vase misljenje. Kako Bog i biblija gledaju na ratove.Mislim,Bog je stvorio ovu zemlju bez ratova,samo mir i onda su ljudi poceli da ratuju. I sad me zanima,i u ratu ima ubistva i klanja i svacega. Pitam se da li se ta ubistva u ratu oprastaju od strane Boga,zato sto smo primorani od strane drzave da idemo u rat i da branimo svoju drzavu. Ja iskreno mislim da se prastaju ti grehovi,zato sto su i Nemanjici bili u ratovima,a opet su neki postali sveci i ako su ubijali. Eto,mene samo zanima vase misljenje.

Bog je dozvolio likvidaciju agresora, dakle odbranu od nasilnika.
 
acko
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

acko - poruka glasi:

Miroljube ovo me je uvek i zanimalo i zanima me vase misljenje. Kako Bog i biblija gledaju na ratove.Mislim,Bog je stvorio ovu zemlju bez ratova,samo mir i onda su ljudi poceli da ratuju. I sad me zanima,i u ratu ima ubistva i klanja i svacega. Pitam se da li se ta ubistva u ratu oprastaju od strane Boga,zato sto smo primorani od strane drzave da idemo u rat i da branimo svoju drzavu. Ja iskreno mislim da se prastaju ti grehovi,zato sto su i Nemanjici bili u ratovima,a opet su neki postali sveci i ako su ubijali. Eto,mene samo zanima vase misljenje.

Bog je dozvolio likvidaciju agresora, dakle odbranu od nasilnika.


Znaci ako meni upadne lopov u kucu I zeli da me ubije, ja imam pravo da ubijem njega da ne bi on mene?
Aleksandar Rasic
 
Blackadder
acko - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

acko - poruka glasi:

Miroljube ovo me je uvek i zanimalo i zanima me vase misljenje. Kako Bog i biblija gledaju na ratove.Mislim,Bog je stvorio ovu zemlju bez ratova,samo mir i onda su ljudi poceli da ratuju. I sad me zanima,i u ratu ima ubistva i klanja i svacega. Pitam se da li se ta ubistva u ratu oprastaju od strane Boga,zato sto smo primorani od strane drzave da idemo u rat i da branimo svoju drzavu. Ja iskreno mislim da se prastaju ti grehovi,zato sto su i Nemanjici bili u ratovima,a opet su neki postali sveci i ako su ubijali. Eto,mene samo zanima vase misljenje.

Bog je dozvolio likvidaciju agresora, dakle odbranu od nasilnika.


Znaci ako meni upadne lopov u kucu I zeli da me ubije, ja imam pravo da ubijem njega da ne bi on mene?


Da ali moli boga da ti se to nedesi...Pred bogom si cist ali ces sigurno u zatvorSmile 2006-e sam uhvatio lopova i predao ga policiji i godinu dana kasnije sam platio "kaznu" oko 150-160 evra...
 
Miroljub Petrovic
Blackadder - poruka glasi:

Da ali moli boga da ti se to nedesi...Pred bogom si cist ali ces sigurno u zatvor:) 2006-e sam uhvatio lopova i predao ga policiji i godinu dana kasnije sam platio "kaznu" oko 150-160 evra...

Ovo je najrealniji scenario kod nas.
 
Miroljub Petrovic
Otvaraju se karte:

http://www.b92.ne..._id=991482
 
NR
Zeljko Mitrovic postao clan Trilaterale, a takodje i Miodrag Kostic(koji je od ranije mason) preko kojeg masoni guraju GMO u Srbiji:

http://www.telepr...isije.html

Ovde je prikaz Srba clanova Trilaterale:

http://www.ewb.rs...aspx?id=51
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!