Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Hercegovac - poruka glasi:

Pozdrav Doktore ,interesuje me ako pitanje nije suvise licno pisete li mozda novu knjigu i da li planirate mozda nekad napravit neki zbornik svojih najvaznijih predavanja ?

Razlicitim ljudima su razlicita predavanja najvaznija. Planiram nova predavanja, a neka svako odluci sta mu je najvaznije.

I imam jedno pitanje , cisto adminstrativno da li se nekad moze desit da se pitanje obrise sa vaseg sajta a da ga vi niste obrisali zbog neprimjerenosti itd . ?

Samo ja mogu da brisem pitanja, dakle ako pitanje nema veze sa temom ili sam na njega vise puta odgovorio, onda ga brisem.
 
zvonko
Poz.hteo bih Miroljube ako mozes da objasnis kako deluje radijacija posto ovih dana je aktuelan pozar oko cernobilja pa se iznose razne informacije na tu temu pa me zanima kako radijacija deluje i koliko traje njeno dejstvo.Pisao si na forumu nesto na tu temu kad je bio cunami u fukusimi ali nisam uspeo preko opcije trazi da nadjem odgovor poz.
 
Miroljub Petrovic
zvonko - poruka glasi:

Poz.hteo bih Miroljube ako mozes da objasnis kako deluje radijacija posto ovih dana je aktuelan pozar oko cernobilja pa se iznose razne informacije na tu temu pa me zanima kako radijacija deluje i koliko traje njeno dejstvo.Pisao si na forumu nesto na tu temu kad je bio cunami u fukusimi ali nisam uspeo preko opcije trazi da nadjem odgovor poz.

To sto gori pozar oko Cernobilja ne znaci da ima stetnog zracenja. Stetno zracenje je kada se oslobadjaju teske cestice - protoni i neutroni, i kada oni pogadjaju organizme, jer mogu da izazovu mutacije - ostecenja na genima, a moze i da ne dodje do mutacija. Najopasnije zracenje je ono od sunca, gde su ozonske rupe, jer protoni sa sunca (solarni vetrovi) mogu da izazovu mutacije.

Bezbednije je ziveti pored nuklearne elektrane nego svaki dan ici na posao kolima (veca je verovatnoca da se covek povredi u saobracaju nego da se pokrene nekontrolisano zracenje iz nuklearne elektrane).

Ostala zrazenja (elektromagnetna), kao ona od TV-a, mobilnih telefona i dr su bezopasna.

Zracenje traje dok postoji izvor zracenja, a to je obicno kratkotrajno.
 
Miroljub Petrovic
I Hrvatska ima svoju Milunku Savic:

http://www.hrt.hr...eca-runda/
 
skim
Sok za detoksifikaciju jetre
1 cvekla srednje veličine
6 stabljika celera
1 šolja svežeg koriandera
1/2 limuna
1 parče đumbira (veličine vrha palca)
Pa sve u sokovnik
 
ZoranS


Dr Jovana Stojković o štetnosti vakcina! 23.04.2015.

https://www.youtu...mTkt6EIqrY
 
Miroljub Petrovic
70. godina od strasnog komunistickog masakra. Na zalost, istorija ce se ponoviti onima koji nisu naucili lekciju:

https://www.youtu...a7vLSxVdoY
 
miketa956
http://www.kurir....ak-1764601
 
Evangelis
Postovani gospodine Petrovicu,prije nekoliko dana moj prijatelj mi je rekao da mu se javio lik Isusa nekoliko puta,ja sam citao o tome na forumu i gledao Vasa predavanja na tu temu,pa sam mu rekao da je moguce da su u pitanju demoni,ali on je rekao da je osjetio neopisivu ljubav i da je pozelio da taj susret vjecno traje,pa je zato siguran da je to Isusov lik.Zanima me Vase misljenje o tome i ako imate nekakav savjet sta da mu kazem. Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Evangelis - poruka glasi:

Postovani gospodine Petrovicu,prije nekoliko dana moj prijatelj mi je rekao da mu se javio lik Isusa nekoliko puta,ja sam citao o tome na forumu i gledao Vasa predavanja na tu temu,pa sam mu rekao da je moguce da su u pitanju demoni,ali on je rekao da je osjetio neopisivu ljubav i da je pozelio da taj susret vjecno traje,pa je zato siguran da je to Isusov lik.Zanima me Vase misljenje o tome i ako imate nekakav savjet sta da mu kazem. Pozdrav

Ne vredi nista da mu kazes kad je hipnotisan od strane demona. Mozes samo da se molis Bogu za njega.
 
Miroljub Petrovic
Evo razloga zasto se vrse teroristicki napadi na Makedoniju:

http://www.b92.ne..._id=987135

Ko ima oci, razmece ko podrzava Hamas, OVK i dr.
 
Miroljub Petrovic
Danas sam prvi put saznao da se moja predavanja koriste i za "osvajanje" devojaka. Jedan momak mi je napisao:

"Curu sadašnju koju imam, zadivio sam ju i osvojio tako sto sam na nasem prvom druzenju, pricao i kopirao vas govor, vas pogled na svijet, vase recenice..."
 
snesko
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Evangelis - poruka glasi:

Postovani gospodine Petrovicu,prije nekoliko dana moj prijatelj mi je rekao da mu se javio lik Isusa nekoliko puta,ja sam citao o tome na forumu i gledao Vasa predavanja na tu temu,pa sam mu rekao da je moguce da su u pitanju demoni,ali on je rekao da je osjetio neopisivu ljubav i da je pozelio da taj susret vjecno traje,pa je zato siguran da je to Isusov lik.Zanima me Vase misljenje o tome i ako imate nekakav savjet sta da mu kazem. Pozdrav

Ne vredi nista da mu kazes kad je hipnotisan od strane demona. Mozes samo da se molis Bogu za njega.


Jedan moj blizak poznanik je tako pre mozda 20-ak godina doziveo slicno iskustvo, puno je razmisljao i citao o pitanjima nastanka, religiji, smislu zivota itd, pao u neku depresiju i onda su mu pocele isto neke vizije, pa ga je odjednom neko (kao Isus) dotakao prstom i osetio je ogromnu kolicinu blazenstva i srece, ovako mi je to opisao: imao sam takav osecaj srece kao kada najlepsi osecaj, rodjenje deteta, pomnozis sa 100.
Posle tog trenutka ga je postao skroz nezainteresovan za bilo sta sto se oko njega desava, zaboravan, cudan, bio je nekoliko dana na psihijatriji, neko vreme pio tablete, posle nastavio sa normalnim zivotom, nije vise puno istrazivao, pre i posle toga je bio neka prosecna osoba, porodicna, ali ne bas sad nesto moralna puno, niti nemoralna, ima svoj privatan biznis i ponasa se normalno, osim sto je ponekad malo nervozan.
Skoro nikome nije pricao o tome, ali i danas kada spomene, ubedjen je da su ga proganjali demoni i andjeli i da ga je sam Isus spasao i da je taj samo sekund njegovog prisustva bio kao neka neopisiva radost.
 
Miroljub Petrovic
snesko - poruka glasi:

Jedan moj blizak poznanik je tako pre mozda 20-ak godina doziveo slicno iskustvo, puno je razmisljao i citao o pitanjima nastanka, religiji, smislu zivota itd, pao u neku depresiju i onda su mu pocele isto neke vizije, pa ga je odjednom neko (kao Isus) dotakao prstom i osetio je ogromnu kolicinu blazenstva i srece, ovako mi je to opisao: imao sam takav osecaj srece kao kada najlepsi osecaj, rodjenje deteta, pomnozis sa 100.
Posle tog trenutka ga je postao skroz nezainteresovan za bilo sta sto se oko njega desava, zaboravan, cudan, bio je nekoliko dana na psihijatriji, neko vreme pio tablete, posle nastavio sa normalnim zivotom, nije vise puno istrazivao, pre i posle toga je bio neka prosecna osoba, porodicna, ali ne bas sad nesto moralna puno, niti nemoralna, ima svoj privatan biznis i ponasa se normalno, osim sto je ponekad malo nervozan.
Skoro nikome nije pricao o tome, ali i danas kada spomene, ubedjen je da su ga proganjali demoni i andjeli i da ga je sam Isus spasao i da je taj samo sekund njegovog prisustva bio kao neka neopisiva radost.

I njega su demoni dobro protresli, a on misli da je imao susret sa Bogom. Znam dosta takvih slucajeva.
 
istinoljubitelj
Pozdrav,
Koji je najbrzi i najjednostavniji nacin detoksifikacije cijelog organizma?
 
max006
Dobar tekst o sakupljanju i vracanju jevreja u izrael.

https://www.scrib...6/aliyah-1

https://www.scrib...1/aliyah-2
 
DM87
http://www.dragas...atastrofa/
 
Miroljub Petrovic
istinoljubitelj - poruka glasi:

Pozdrav,
Koji je najbrzi i najjednostavniji nacin detoksifikacije cijelog organizma?

Ja ljudima obicno preporucujem program od 30 dana, koji podrazumeva kratku edukaciju i primenu nekoliko tehnika. Program izgleda ovako:

Preporucujem da procitate kratku knjigu sa donjeg linka i da zivite u skladu sa tim principima, kao i da primenite navedeni program ciscenja organizma:
http://www.cps.or...ecenja.pdf

Knjigu mozete i da kupite preko sajta:
www.ipmproizvodi.... tel. 063-732-7738

To znaci da biste trebali da uradite:

1) 1-5 dana svakog jutra ciscenje creva sa slanom vodom (kao sto je objasnjeno u knjizi), ukoliko nemate srcanih i bubreznih problema, ili koriscenjem formule Creva 1 koju mozete da nabavite preko sajta:
www.ipmproizvodi.... tel. 063-732-7738

2) u isto vreme, 5-10 dana da budete samo na cedjenim sokovima, 2-4 litra dnevno, pije se oko 2.5 dl na svakih sat ili sat i po (vode pijete koliko zelite). Najbolji sok je 50% sargarepa, 30% cvekla, 20% jabuka. Napravite ujutru 2 litre soka i stavite u frizider, pa kad popijete, napravite novu kolicinu. Nakon toga prelazite na sirovu biljnu hranu. Recepte za sokove i hranu imate u gornjoj knjizi. Idealno je ako mozete da budete svih 30 dana na sokovima. Ako ne mozete, koristite i kuvanu biljnu hranu, ali u sto manjoj meri. Ukoliko nemate vremena i mogucnosti da spremate zdravu hranu, mozete da koristite "Super obrok" ili neki drugi nas proizvod pravljen od sirovih biljaka. Katalog proizvoda mozete pogledati na donjem linku:
http://ipmproizvo...per-hrana/

3) u isto vreme, 30 dana da uzimate tinkture za ciscenje i jacanje organizma, i to tinkture: Prve i trece sedmice Detoks i Jetra-zuc, a druge i cetvrte sedmice Imuno Tonik, Imuno Plus i Bubrezi-besika. Svih 30 dana uzimajte tinkturu Cirkulacija, i Caj za detoksikaciju, kao i travu od Mladog jecma (veoma bogata mineralima, vitaminima i drugim hranljivim sastojcima). Caj za detoksikaciju se pije prve i trece sedmice sa tinkturom Detoks, a druge i cetvrte sedmice sa tinkturom Bubrezi-besika, kao sto je navedeno u uputstvu na pakovanju. Tinkture i Mladi jecam mozete da nabavite preko donjeg linka:
www.ipmproizvodi.... tel. 063-732-7738

Tinkture, kao i Mladi jecam, se piju tri puta dnevno, prema uputstvu na bocici, tako sto se najpre u pola decilitra soka ili vode nakapa jedna tinktura, pa se popije, i saceka par minuta. Onda se po istom obrascu uzima sledeca i sve tinkture redom, kao i Mladi jecam, osim ako nije drugacije naznaceno na bocici. Jedna bocica traje 7-10 dana.

Ako nemate finansijskih mogucnosti za sve tinkture uzmite Imuno Tonik, Detoks i Caj za detoksikaciju.

4) Treba da koristite tusiranje toplom i hladnom vodom, kao sto je navedeno u knjizi (to je dobro zbog cirkulacije). Mozete sami da se masirate, ili da vas neko masira, takodje zbog cirkulacije (moze bilo ko da vas masira). Treba svaki dan da setate najmanje sat vremena.

5) Morate da izbacite sve namirnice zivotinjskog porekla i sve proizvode iz prodavnice (keksevi, cokolade, sokovi, i druge stvari iz konzervi i kesa, kao i sve navodno "integralne" proizvode). Dakle, mozete da konzumirate samo vodu i hranu sa pijace (voce, povrce, zitarice, orasasti plodovi). Sto vise sirovo, to bolje za vas. Ako ne mozete bez kuvane hrane, mozete ponekad da uzmete neko bareno povrce (krompir pire, grasak, pasulj...), ali sirovo je najbolje, a i posle bi bilo dobro da se tako hranite.

6) Kafu, cigarete, alkohol, cokolade, beli secer, gazirane sokove ne smete ni da pomirisete, a kamoli da konzumirate.

7) Bilo bi pozeljno da 10 dana radite pre podne, najkasnije do 16 sati popodne, klistiranje kafom za ciscenje jetre, kao sto je opisano u knjizi, kao i tretman toplom kadom za jacanje imuniteta.

Mozete da pogledate moje predavanje na temu "Prirodno ciscenje organizma":
http://www.youtub...ZJrQ5sDewk
 
Miroljub Petrovic

To su prazne price o tome kako da narkoman prezivi, a da se ne odrekne droge. Droga na koju je navuceno celo covecanstvo jeste novac. Uslov opstavka i zdravlja je oduvek bio da covek i porodica, kao i drzava, ne zavise od novca, a to je moguce samo ako se proizvodi sve sto je potrebno za zivot. To se lako postize zivotom u prirodi. CPS priprema ovih dana nove projekte, kao sto su "Jednodnevni kurs organske proizvodnje hrane", "Izrada jeftinih i kvalitetnih kuca od prirodnog materijala", "Prirodno filtriranje vode" i dr.

Naravno, sistem se moze koristiti privremeno dok se moze (struja, vodovod, nafta...) ali treba biti osposobljen za zivot bez svega toga. Uskoro cemo imati i poligon gde ce zainteresovani moci da dodju na obuku za sve ove stvari.

Treba reci da ogromnu vecinu ljudi ovo ne zanima, i zato mora da dodje do globalnog sloma. Krivci ce ponovo biti oni koji nisu deo sistema, ali da bi se sto duze trajalo i da se ne bi nastradalo u tom globalnom slomu, treba biti na zelenoj grani, a to je uspostavljanje nezavisnog sistema. A sva ova kuknjava koju vode ekonomisti nema nikakvog smisla jer ne nude nikakvo resenje.
 
ZoranS
Papa Franjo o Isusu i prizivanje Lucifera kroz molitve..

Pope Lucifer Francis believes, Jesus is the son of Satan. BLASPHEMY

https://www.youtu...PDs2YajSSs

Uzas, da se najezis..
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!