Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Mnogo dobar i vazan sajt:

http://www.cepib....
 
split
Vaše mišljenje za ovu naslovnicu Economista.
http://www.dnevno...677-793677
 
Obilic
Da li mozete da identifikujete te osobe koje su imale ponudu za uspostavljanje teokratije u Izraelu i na koji nacin im je to bilo ponudjeno? Radi se o nekim poznatim ljudima? Vasim saradnicima?
 
Uros88
nikola_bg - poruka glasi:

Pozdrav draga braco i sestre i istrajte u svojoj borbi da zastitite svoje dete od genocida i da ga odgojite na zdrav nacin

http://www.kmnovi...10/23.html
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Vaše mišljenje za ovu naslovnicu Economista.
http://www.dnevno...677-793677

U pitanju je sajt pod kontrolom jezuita koji obavljuje kompromitujuce, i cesto lazne informacije o masonima, svojim konkurentima.
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:

Da li mozete da identifikujete te osobe koje su imale ponudu za uspostavljanje teokratije u Izraelu i na koji nacin im je to bilo ponudjeno? Radi se o nekim poznatim ljudima? Vasim saradnicima?

Njihovi pseudonimi su Leka i Falafel. Oni nisu javno poznate ličnosti.
 
Obilic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Obilic - poruka glasi:

Da li mozete da identifikujete te osobe koje su imale ponudu za uspostavljanje teokratije u Izraelu i na koji nacin im je to bilo ponudjeno? Radi se o nekim poznatim ljudima? Vasim saradnicima?

Njihovi pseudonimi su Leka i Falafel. Oni nisu javno poznate ličnosti.


U redu, ne morate naravno otkrivati identitet tih ljudi, ali molim Vas da objasnite na koji nacin su oni bili u prilici da zapocnu taj projekat? I kako da da je Bog to ponudio njima, a ne Vama koji ste afirmisani i javno poznati kao strucnjak za teologiju i zagovornik uspostavljanja teokratije?
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:

U redu, ne morate naravno otkrivati identitet tih ljudi, ali molim Vas da objasnite na koji nacin su oni bili u prilici da zapocnu taj projekat? I kako da da je Bog to ponudio njima, a ne Vama koji ste afirmisani i javno poznati kao strucnjak za teologiju i zagovornik uspostavljanja teokratije?

Da bi se uspostavila teokratija u Izraelu, potrebno je da postoji neko u Izraelu preko koga Bog moze da radi. Dakle, ne moze neko da zivi u Bangladesu, Obali Slonovace, Srbiji, Francuskoj ili nekoj drugoj drzavi izvan Izraela i da Bog preko njega radi na obracenju Izraela, ili na pripremi za obracenje Izraela.

Ova dvojica su odlicni poznavaoci teologije, znaju sve sto ja znam, cak bolje znaju hebrejski i engleski jezik od mene, dobili su vize drzave Izrael, sa mogucnoscu da sa malo truda dobiju i trajne papire, i mogli su cudo da naprave. Da podsetim da u Izraelu ne postoji niko ko se bavi kreacionizmom - najvaznijom naucnom disciplinom - naucnom odbranom Biblije. Postoji neki Gerald Sreder koji je doktorirao na MIT-u, i koji kaze da Adam i Eva nisu postojali, ako ni Noje, i da su to samo nazivi za odredjene filozofske koncepte. On veruje da je Bog preko Velikog praska i evolucije stvarao svet, itd, itd. Ja sam bio na jednom njegovom predavanju i morao sam da pobegnem posle 5 min, nisam mogao da izdrzim da ga slusam.

U domenu prirodne medicine takodje je katastrofalna situacija. Postoje neki koji preko hinduistickih tehnika nesto rade i to je sve.

Moje je misljenje, da su ljudi u Izraelu culi ovu pricu koju promovise CPS u Srbiji i regionu, da bi se odavno velike stvari desile u Izraelu. Ova dvojica su imali mogucnost da pokrenu tu lavinu, ali nisu.

Zamisli da se u Izraelu pokrene projekat Muzeja stvaranja koji sam dao ljudima iz Svilajnca? Pa leciliste prirodne medicine... U Izraelu uopste ne postoje knjige iz prirodne medicine. Postoje hinduisticka blejanja o cakrama i dr.

Za takve projekte ne treba veliki novac, vec samo da ljudi cuju da tako nesto postoji. Onda sami dolaze ljudi koji imaju novac i hoce da investiraju. Tako je bilo sa Muzejem dinosaurusa u Svilajncu. Kada sam im poslao projekat, oni su lako obezbedili 7 miliona evra i napravili muzej (nije bilo potrebno toliko para, ali to je posebna prica).

Ili da navedem primer Denija Vijere, najboljeg americkog lekara prirodne medicine. On radi seminare o ciscenju i jacanju organizma jednom u dva meseca u trajanu od 10 dana. To kosta 2.500 dolara. Za njega ne zna mnogo ljudi jer ima jako los marketing i radi sa uskom grupom specificno religioznih ljudi. I pored loseg marketinga, saznali su za njega ljudi koji imaju puno novca i odusevili se. I dosli kod njega i nude mu da oni finansiraju otvaranje 4 klinike u Americi, a da on obuci ljude. I ovaj to odbije. Nije mi rekao iz kojih razloga ih je odbio, ali posto znam kakvi su generalno Amerikanci kada je posao u pitanju, verovatno je mislio da ce sebi da napravi konkurenciju ako druge uputi u svoj posao.

Zamisli da se ta prica zavrtela u Izraelu. Da su Jevreji culi za neverovatne rezultate izlecenja svih bolesti na jeftin i jednostavan nacin. Pa u Izraelu bi bilo 20 klinika za lecenje na prirodan nacin.

Dakle, za velike projekte ne treba ogroman novac (milioni evra) nego treba znanje i malo osecaja za rad sa ljudima, a ne da se sve gleda kroz novac. Novac lako dodje kad se pokrene dobra prica.

Ja nemam izraelsku radnu vizu, niti neku drugu vizu ili papire koji mi omogucavaju da zivim u Izraelu duze vreme pa da pokrenem pricu. Radim na tome da sredim papire za mene i moju ekipu, a onda i svim drugima koji to zele, i evo uspeli smo da jednom nasem saradniku sredimo papire tako da ocekujem da i ostatak ekipe CPS-a uskoro ima nesmetan pristup dolasku i zivotu u Izraelu, i pokretanju svih navedenih, i drugih mocnih projekata bez kojih nema velikih stvari kao sto je duhovno vaskrsenje ljudi, a zatim i teokratska drzava.
 
Obilic
Steta je sto ti ljudi nisu uspeli zaista, ali sigurno ce Vama i Vasim saradnicima biti pruzena prilika. Da li su to mozda ljudi koji sada vode sajt "Israel News" koji napadate za padavicarstvo?

Zar ne mislite mozda da ce Bog preko Jevreja u Izraelu obaviti obracenje ili bas mora neko iz inostranstva, iz Srbije ili CPS-a da to zavrsi?
Izmenio/la Obilic na 18.04.2015 15:54
 
_Ivan_
Hoćete da kažete da su prvi reformatori nakon naseljavanje Amerike imali samo lepe želje, bez konkretnih plodova?? Odakle Vama znanje o teologiji, kreacionizmu, prirodnoj medicini, orag. proizvodnji itd?

Zašto Bog nije napravio teokratiju u Americi? Ti ljudi su bili pobožni, iskreni, moralni koji su je naselili u početku, dovoljna manjina na kojoj insistirate. Bežali pred papskom inkvizicijom, pravi vernici.
Љуби Господа Бога свога свим срцем својим и свом душом својом и свим умом својим и свом снагом својом.
Љуби ближњега свога као самога себе.
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:

Steta je sto ti ljudi nisu uspeli zaista, ali sigurno ce Vama i Vasim saradnicima biti pruzena prilika. Da li su to mozda ljudi koji sada vode sajt "Israel News" koji napadate za padavicarstvo?

Ja ne napadam sajt "Israel News" nego ga reklamiram i podrzavam, a druga je stvar sto mislim da taj sajt moze da radi jos bolje. Ljudi koji vode taj sajt su moji dobri prijatelji, potomci znamenitih junaka, i ja nisam rekao da su oni padavicari, nego dajem dobronamerne sugestije i kritike u cilju boljeg rada, kao sto i drugi, koji rade (a ne samo da pricaju) mogu da mene i CPS dobronamerno kritikuju.

Zar ne mislite mozda da ce Bog preko Jevreja u Izraelu obaviti obracenje ili bas mora neko iz inostranstva, iz Srbije ili CPS-a da to zavrsi?

Ja nisam rekao preko koga ce Bog da zavrsi odredjeni posao. Samo sam rekao da ono sto sam video da se radi u Izraelu i Americi (gde zivi 95% svih Jevreja) je jako slabo i spomenuo sam moja iskustva u radu sa Bogom, tudja zapazanja, i neke moguce opcije. Do sada sam pokretao razne projekte kada sam video da niko drugi nece da radi, i imao uspeh u tome. Objavio sam skoro sve najbolje knjige iz kreacionizma i prirodne medicine, kao i najbolje teoloske knjige koje postoje na svetskom trzistu, kao i video materijale sto je imalo veliki pozitivan odjek kod ljudi. Sada radimo na tome da otvorimo nas Muzej Stvaraja u Izraelu, nasa lecilista prirodne medicine u Izraelu, nasu televiziju u Izraelu, da napravimo koncept jednostavnih i jeftinih farmi u prirodi, cak i u najnepovoljnijim uslovima, i da pokazemo ljudima kako je za kvalitetan i dobar zivot potrebno samo malo znanja i karaktera, a ne ogroman novac i fakultetske diplome ateistickih univerziteta.

Dakle, kao sto kaze prorok Isaija, kad je video da sve propada i da niko nece da se angazuje: "Gospode, evo mene, posalji mene!" (Isaija 6.8) Dakle, ako niko nece, evo ja cu i ekipa CPS-a. Mi cemo da otvaramo muzeje, lecilista, da stampamo knjige i da radimo druge korisne stvari, ako je to Bozja volja. A ja vidim da nam Bog svuda otvara velika vrata.
 
Miroljub Petrovic
_Ivan_ - poruka glasi:

Hoćete da kažete da su prvi reformatori nakon naseljavanje Amerike imali samo lepe želje, bez konkretnih plodova?? Odakle Vama znanje o teologiji, kreacionizmu, prirodnoj medicini, orag. proizvodnji itd?

Zašto Bog nije napravio teokratiju u Americi? Ti ljudi su bili pobožni, iskreni, moralni koji su je naselili u početku, dovoljna manjina na kojoj insistirate. Bežali pred papskom inkvizicijom, pravi vernici.

Ti ljudi su uradili velike stvari i zahvaljujuci njima sacuvane su, i u velikoj meri postale dostupne informacije iz kreacionizma, teologije i prirodne medicine. Ali, to nije bilo dovoljno da se osnuje teokratija, jer je njihova primena Bozjeg zakona datog preko Mojsiaj bila jako slaba, sa slabim porodicama, uvodjenjem demokratije i dr. Iz tog razloga, najvise sto mozemo jeste da od tih ljudi i njihovih potomaka uzmemo korisne informacije sa kojima oni raspolazu i da ih koristimo na pravilan nacin u funkciji jacanja nasih porodica i zajednica, i eventualnom formiranju teokratije.
 
Zohan
Izvinite, ako moze malo pomoc. Pokusavam da nadjem na net-u prevode( na eng.) kurmanskih spisa, ali mi ne ide. Posebno me zanimaju djelovi Tore i Psalmi koji su pronadjeni. Koliko je toga pronadjeno i koliko prevedeno i da li se moze naci na netu?
 
max006
Antisemetizam sve jaci.
Rep pesma koja poziva jevreje da napuste Evropu!

http://www.israel...ntent=1750
 
Ontolog
http://www.b92.ne..._id=982391
 
Miroljub Petrovic
Zohan - poruka glasi:

Izvinite, ako moze malo pomoc. Pokusavam da nadjem na net-u prevode( na eng.) kurmanskih spisa, ali mi ne ide. Posebno me zanimaju djelovi Tore i Psalmi koji su pronadjeni. Koliko je toga pronadjeno i koliko prevedeno i da li se moze naci na netu?

Imas u knjizi "Kumranski spisi" na ovom sajtu.
 
Miroljub Petrovic

Ne bi me iznenadilo da je u pitanju neka igra, koju zajedno igraju Izrael i Rusija, posto su rukovodstva obe drzave pod uticajem masonerije.
 
nelinjo
http://www.bh-ind...a-iz-kuce/
Petrovicu vi se geolog. Sta bi mogla biti ova pojava sa vrelom vodom?
 
Miroljub Petrovic
nelinjo - poruka glasi:

http://www.bh-ind...a-iz-kuce/
Petrovicu vi se geolog. Sta bi mogla biti ova pojava sa vrelom vodom?

Ovo je klasican fenomen vulkanske aktivnosti na malim dubinama, kao sto postoji u nacionalnom parku Jeloustoun u Americi. Dakle, usijana lava je pokrenuta iz dubine do blizu povrsine zemlje (nekoliko desetina ili nekoliko stotina metara), dosla je u kontakt sa podzemnim vodenim tokovima, i ta voda je pod visokom temperaturom i pritiskom pocela da izbija iz zemlje. Taj "neobicni miris" je najverovatnije miris sumpora, koji lici na miris pokvarenih jaja, koji cesto prati ovakve aktivnosti.

Naravno da se fenomen ne moze objasniti bez teologije, i nemoguce je bez teologije dati predvidjanja sta se moze desiti u buducnosti. Ateisticki gledano, usled podzemnih kretanja lave doslo je do toga da je lava dosla blizu povrsine zemlje i izazvala pomenuti fenomen u kontaktu sa podzemnom vodom. Sta ce se dalje desavati, ne moze se predvideti.

Sa religioznog aspekta, nista se ne desava slucajno u prirodi. Jasno je da je Bog dopustio da se lava pokrene i pojavi u ovakvom obliku, da bi dao odredjenu poruku ljudima. Kakvu poruku? Ova vulkanska aktivnost moze da se pretvori u nesto mnogo vece, kao sto su: 1) zemljotres (veci podzemni pokreti lave) ili 2) vulkanska erupcija (izbijanje lave iz zemlje). Zasto bi se bas u Tuzli najavljivalo ovakvo neko desavanje? Znamo da su prirodne katastrofe povezane sa nemoralnom na tom podrucju, a za Tuzlu se zna da je sediste NATO baze, sto znaci vise negativnih stvari:

NATO vojnici su jako dobro placeni, a njihove zivotne navike podrazumevaju potrebu za drogom, prostitutkama, kockom, opijanjem, prezderavanjem, i drugim nemoralnim aktivnostima, tako da Tuzla sigurno obiluje svim gore navedenim, sto se negativno odrazava na zivot i zdravlje lokalnog stanovnistva.

Zivot u Tuzli bio mogao da se opise kao zivot u Las Vegasu (najveci svetski centar kocke, prostitucije i razvrata), ali u manjoj meri.

Neko ce da pita: Pa zasto se ne desi vulkanska aktivnost u Las Vegasu, a ne u Tuzli? U Las Vegasu zive ljudi koji nemaju pojma o moralu, a u Tuzli zive vecinski muslimani koji itekako imaju osecaj za moral, pa je njihova odgovornost pred Bogom mnogo veca. Naravno da ce doci dan kada ce Las Vegas biti zbrisan sa karte sveta, kao i svi drugi gradovi nemorala. Bog ima svoj nacin rada i ako proucavamo istoriju, Svete spise i Bozje delovanje tokom istorije, moci cemo da razumemo nacine kako Bog deluje i kako mozemo odredjene fenomene da razumemo.
 
Princip_borbe
Miroljub Petrovic - poruka glasi:


Ne bi me iznenadilo da je u pitanju neka igra, koju zajedno igraju Izrael i Rusija, posto su rukovodstva obe drzave pod uticajem masonerije.


Da li je Amerika sada pod kontrolom jezuita? Obzirom da je sadašnji šef CIA Džon Brenan jezuita, a poznavao je Baraka Obamu tokom studija i vodao ga na putovanja sa sobom?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!