Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Obilic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Zanimljiva vest:

http://www.b92.ne..._id=940647

Bivsi jezuita Alberto Rivera tvrdio je da su komunizam osnovali jezuiti za rusenje pravoslavlja, ali da su se kasnije u tu pricu ukljucili masoni. Tako imamo da su neke danasnje komunisticke zemlje pod kontrolom masona, kao sto je Kina, gde je zabranjeno delovanje rimske crkve (danas masonska Kina podrzava masonsku Rusiju).

Medjutim, to nije slucaj sa Kubom, koja je bila veliki protivnik masonske Amerike. I sada, jezuitska cerka - Kuba, pod direktnim posredovanjem pape, uspostavlja dobre odnose sa Amerikom koja uveliko potpada pod kontrolu rimske crkve i jezuita. Izrael se tome suprotstavlja jer zna odakle mu preti najveca opasnost - od jezuita. Kuba, kao jezuista cerka, je uvek podrzavala sve najvece neprijatelje Izraela.

Ocigledno da Amerike uveliko ulazi u svetski jezuitski blok drzava i naroda, i pitanje je dana kada ce postati otvoreni neprijatelj Izraela. Dobro je da se to desi, da se Izrael okrene Bogu za pomoc.


Da li možete da objasnite zašto je u vreme hladnog rata Kuba sarađivala sa SSSR-om pa čak i prihvatila instaliranje nuklearnih raketa na svojoj teritoriji koje su bile uperene protiv Amerike?
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:

Da li možete da objasnite zašto je u vreme hladnog rata Kuba sarađivala sa SSSR-om pa čak i prihvatila instaliranje nuklearnih raketa na svojoj teritoriji koje su bile uperene protiv Amerike?

Znamo da je komunizam delo jezuita, a da su Amerika i Engleska najjace masonske zemlje. Takodje znamo da je Kraljevina Jugoslavija bila pod kontrolom masona Karadjordjevica koji su zestoko proganjali komuniste (jezuitske suparnike). SSSR pod Staljinom je bila pod uticajem jezuita i kad je Tito presao na stranu masona, odmah je Staljin hteo da napadne Jugoslaviju. Za vreme Drugog svetskog rata Tito je zavrbovan od strane masona, pa su kralj Petar i Draza Mihajlovic pusteni niz vodu.

Vremenom je SSSR propao, kao i druge komunisticke zemlje, jer jezuiti ne znaju da vode drzavu, i masoni su polako poceli da preuzimaju neke od tih drzava, a da u isto vreme ispunjavaju zelje jezuitima, gde god mogu. Tako je danas sa Hrvatskoj, gde masoni vode drzavu, ali ispunjavaju zelje jezutima. Slicno je i u Italiji (Berluskoni), Francuskoj i dr.
 
vozac
Miroljube kako objasnjavate 1945. godinu, papini svi porazeni a masonski SSSR, USA, UK vladaju evropom i svijetom, mogli su sve jezuite potamaniti ko zeceve za par sati...?
 
Miroljub Petrovic
vozac - poruka glasi:

Miroljube kako objasnjavate 1945. godinu, papini svi porazeni a masonski SSSR, USA, UK vladaju evropom i svijetom, mogli su sve jezuite potamaniti ko zeceve za par sati...?

Ne mozes da potamanis ceo svet, to samo Bog moze. Jezuti kontrolisu skoro sve hriscanske umove, skoro sve hriscanske vodje, i skoro sve islamske vodje (preko kojih kontrolisu muslimane). Masoni su u to vreme kontrolisali rezime u Americi, Engleskoj i jos nekim drzavama, dakle ekonomiju, bankarstvo i sl, a jezuti kontrolisu siroke narodne mase. Islamske vodje su na strani jezuita, nesvesno, i svuda su u koaliciji sa katolicima, protiv masonskih drzava. Kad uvedes demokratiju, tu masoni tesko imaju prodju, jer su ljudi sa kojima rimska crkva manipulise u ogromnoj vecini.
 
Miroljub Petrovic
Evo kako masonski agent velica Putina:

http://www.vesti-...ovecanstva

Prvo su ga poslali da likvidira papu, a posle su ga naucili da kao predje u katolicizam da bi mogao da nastavi svoj "posao". A njega mnogo briga za religiju.
 
Miroljub Petrovic
Ево још једне приче из књиге која је у припреми:

ДА УДАРЕ С БОКА
Приликом објаве Балканског рата нашла се два Црногорца у Бугарској, куда су раније дошли ради печалбе.
- Шта ћемо сад? - почну се међусобно сав­јетовати. Косово се свети. Турска царевина се руши, а ми зар да задоцнимо!?
- Да брзојавимо министру војном.
- Добро!
И они брзојаве:
“Министру војном - Цетиње. Да ли да долазимо тамо или да ударимо одовуд с бока?”
 
nosikiriki
ÄŒika Branko: https://www.youtu...ojoTEMn1t0
 
legends
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Evo kako masonski agent velica Putina:

http://www.vesti-...ovecanstva

Prvo su ga poslali da likvidira papu, a posle su ga naucili da kao predje u katolicizam da bi mogao da nastavi svoj "posao". A njega mnogo briga za religiju.


Ovaj je turcin, ne mogu sad da se setim ali cini mi se kad si pricao nesto vezano za Tursku, da si napominjao, u tom nekom predavnaju, da masoni u Turskoj nemaju ili imaju jako mali uticaj ili je to bilo za neku drugu drzavu. Da li se stanje promenilo?
 
Miroljub Petrovic
legends - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Evo kako masonski agent velica Putina:

http://www.vesti-...ovecanstva

Prvo su ga poslali da likvidira papu, a posle su ga naucili da kao predje u katolicizam da bi mogao da nastavi svoj "posao". A njega mnogo briga za religiju.


Ovaj je turcin, ne mogu sad da se setim ali cini mi se kad si pricao nesto vezano za Tursku, da si napominjao, u tom nekom predavnaju, da masoni u Turskoj nemaju ili imaju jako mali uticaj ili je to bilo za neku drugu drzavu. Da li se stanje promenilo?

Lose si citao. Turska je jedna od islamskih zemalja u kojoj je masonerija dozvoljena (dozvoljena je jos u Jordanu, Egiptu i jos nekim zemljama). Turska je pod potunom kontrolom masonerije, to je jedan od razloga zasto nece da je puste u EU.
 
Miroljub Petrovic

Odlican primer kako se treba boriti u zivotu i zahvaljivati Bogu na svemu sto nam daje.
 
nikola87bg
https://www.youtu...pp=desktop
 
Todorovic Slavko
Pozdrav
Kada ce biti odrzana debata sa vama koja je najavljivana na ovome forumu, na temu da li je Isus iz Nazareta jevrejski mesija ?
Ako je vec odrzana i snimljena i ako je negdje okacena molim da mi posaljete link da preslusam.
Svako dobro
 
Miroljub Petrovic
Todorovic Slavko - poruka glasi:

Pozdrav
Kada ce biti odrzana debata sa vama koja je najavljivana na ovome forumu, na temu da li je Isus iz Nazareta jevrejski mesija ?
Ako je vec odrzana i snimljena i ako je negdje okacena molim da mi posaljete link da preslusam.
Svako dobro

Debata nije odrzana jer je druga strana trazila da u debati bude moderator, da svako prica odredjeno vreme, da bude ovo, ono, da bude kao debata predsednickih kandidata gde se oni prakticno ne suceljavaju, dakle sterilna debata. Ja sam predlozio da to bude jednostavan razgovor, tipa:
- Zdravo!
- Zdravo!
- Kako tumacis tekst taj i taj...
- Ovaj odgovara

I tako redom, da jedan drugom postavljaju pitanja i da se na njih odgovara, a ne da svako izlaze svoje misljenje o nekom pitanju po 5-15 minuta. Ja sam izneo svoje misljenje po pitanju trojstva vise puta i nema potrebe da ponavljam. Ova debata moze da bude od koristi onima koji su proucavali temu, a ne za pocetnike. Pocetnici trebaju da uce osnovne stvari pa posle da slusaju debate.

U pitanju su bili samo izgovori suprotne strane da ne dodje do debate. Oni (ima ih nekoliko) se boje direktnog suceljavanja jer sam ja,kako "iskusan u debatama", kako kazu, "umem da zbunim sagovornika" itd, itd, dakle izgovori za neznanje. Ja ne bih ni pristao na debatu da nije u pitanju osoba koju dobro poznajem i koja je iz sebicnih razloga promenila svoje teoloske stavove.

Debatu mozemo da odrzimo u svako doba, samo neka se jave, dakle ja i taj "ekspert" da debatujemo, moze da bude i direktan audio prenos preko TV CPS, a da debata bude preko Skype, samo da bude normalan razgovor, a ne sterilna izlaganja i monolozi.
 
Miroljub Petrovic

To je slika satanizma koji vlada u EU i u zapadnom svetu. Dakle, najpre se neka drzava okupira uz pomoc lokalnih satanista i kriminalaca (koje posle dovedu na vlast) pod izgovorom širenja ljudskih prava, a onda se uvode zakoni potpunog razbijanja porodice i nametanja satanizma. Zapadni mediji okupaciju prikazuju kao "oslobođenje od agresora" Agresori su "retrogradni elementi" koji neće da prihvate "napredne ideje" (satanistička kultura). Satanizovanu crkvu ne zanima šta se dešava u njihovoj državi jer su dobili sve privilegije da bi ćutali. Povremeno izađu sa nekim sterilnim saopštenjem, kao što je Musolini jednom prilikom prokomentarisao izjavu rimskog pape povodom zločina nad Jevrejima u Drugom svetskom ratu (parafraziram): "Ova izjava pape je tako sterilna, da sam siguran da bi lokalni župnik iz mog sela odžao bolji govor. Papa ne treba ništa da govori, on treba da živi u svojim oblacima." (Izjava može da se pročita u knjizi "Hitlerov papa" koja može da se preuzme na ovom sajtu.)

Gornji video je još jedno veliko upozorenje svima koji misle da mogu da drže do religioznosti, a da budu deo satanističkog sistema.
 
Milan Petrovic
Postovanje g. Petrovicu!

Zanima me sta moze biti uzrok pojave alergijske reakcije prilikom konzumiranja belog luka i na koji nacin se moze spreciti alergijska reakcija(crvenilo, osip).

Pozdrav!
 
Miroljub Petrovic
Milan Petrovic - poruka glasi:

Postovanje g. Petrovicu!

Zanima me sta moze biti uzrok pojave alergijske reakcije prilikom konzumiranja belog luka i na koji nacin se moze spreciti alergijska reakcija(crvenilo, osip).

Pozdrav!

Kada je organizam zatrovan, onda hoce da dodje do alergijske reakcije na neku zdravu biljku (najcesce na jagode i bademe). Potrebno je da se ocisti organizam, da se zivi u cistom ambijentu, i problem se resava. Program ciscenja imas u knjizi na donjem linku:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf
 
Gnjurac
http://www.politi...va.sr.html

Zanimljivo.
 
Miroljub Petrovic

Tom Henks je mason pa podrzava masonski rezim u Srbiji, a ne Srbe.
 
Uros 7
https://www.youtu...zCNo#t=271
 
ikarus
Pozdrav.
Pominjali ste suplemente- dodatke ishrani, na zdravijoj bazi i bez hemije, za ljude koji se bave bodi bildingom i težim fizičkim radom. Gde se može informisati bolje o tome?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!