Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Ekspedicija CPS-a je danas bila u obilasku jednog od najlepsih kanjona na svetu - kanjona reke Uvac:

http://cps.org.rs...
 
zvonko
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Ekspedicija CPS-a je danas bila u obilasku jednog od najlepsih kanjona na svetu - kanjona reke Uvac:

http://cps.org.rs...
Sledeca destinacija Miroljube obavezno da vam bude selo Zlot kod Bora da vidite Lazarev kanjon jer je i on prelep a tu su i dve prelepe pecine sa prelepim ambijentom i najlepsom izvorskom vodom zao mi je sto ne umem da postavljam slike na forumu da i ostali clanovi mogu da vide ovaj prelepi ambijent poz.
 
Miroljub Petrovic
Evo snimka mog gostovanja na radiju Snaga naroda predva dana:

https://www.youtu...KNl6GzBzi4
 
bjs
http://www.kurir-...ak-1533479
 
Miroljub Petrovic

I ona i Novak ce doci sutra na lecenje u CPS, kad im zagusti.
 
Miroljub Petrovic
Zamolio bih clanove foruma da pitanja preko privatne poruke ne salju Admin-u, jer on ne odgovara na ta pitanja. Pitanja mogu samo meni da se salju.
 
Makabi
http://www.godlik...016713/pg1

http://vaticannew...gspot.com/
 
nelinjo
Veceras otvorenJevrejski kulturni centar u
Banja Luci
http://www.nezavi...61098.html
 
CikaMaka
E ovako,da vam ispricam moje iskustvo..pratio sam Miroljuba na youtube i resio da promenim sve kao sto on kaze,tako da sam resio i krenuo...karakter sam pa sam sve sto se tice ishrane izbacio kao sto je doca rekao,sa 80 kg za kratko vreme smrsao sam na 68kg,a visok sam 1.80cm Roditelji su mi se zabrinuli,brat,ali najveci sok za mene kao i za nju bio je kada me je srela majka jednog druga koja me odavno nije vidjala i zena je mislila da sam bolestan,kao sta ti je bilo Marko!? zbunjemo me je pitala,nivo testosterona mi je takodje opao,a imam tek 26 godina,i mozete zamisliti kada sam posle nekog vremena pogledao sebe u ogledalo..strasno...

Znam ja sta ovaj covek propagira,zdrav zivot,bez bolesti,ali,svet u kome zivimo,covek prosto ne moze pobeci od toga,je niti je vise zdrave sredine,niti zdrave hrane,sto bi moja majka rekla,na kraju covek mora od necega umreti.

Misilm da je ova Miroljubova ishrana vise za bolesne ljude,a ne za zdrave,slazem se da prodavnica je skladiste lose hrane,ali ja se iskreno nisam pronasao u ovome.

Vratio sam se mojoj ishrani,ne pijem mleko,rano lezem,dosta vode i slicno sam nastavio da koristim u zivotu.

Pozdrav svima,posebno Miru Smile
 
Sluga
CikaMaka - poruka glasi:

E ovako,da vam ispricam moje iskustvo..pratio sam Miroljuba na youtube i resio da promenim sve kao sto on kaze,tako da sam resio i krenuo...karakter sam pa sam sve sto se tice ishrane izbacio kao sto je doca rekao,sa 80 kg za kratko vreme smrsao sam na 68kg,a visok sam 1.80cm Roditelji su mi se zabrinuli,brat,ali najveci sok za mene kao i za nju bio je kada me je srela majka jednog druga koja me odavno nije vidjala i zena je mislila da sam bolestan,kao sta ti je bilo Marko!? zbunjemo me je pitala,nivo testosterona mi je takodje opao,a imam tek 26 godina,i mozete zamisliti kada sam posle nekog vremena pogledao sebe u ogledalo..strasno...

Znam ja sta ovaj covek propagira,zdrav zivot,bez bolesti,ali,svet u kome zivimo,covek prosto ne moze pobeci od toga,je niti je vise zdrave sredine,niti zdrave hrane,sto bi moja majka rekla,na kraju covek mora od necega umreti.

Misilm da je ova Miroljubova ishrana vise za bolesne ljude,a ne za zdrave,slazem se da prodavnica je skladiste lose hrane,ali ja se iskreno nisam pronasao u ovome.

Vratio sam se mojoj ishrani,ne pijem mleko,rano lezem,dosta vode i slicno sam nastavio da koristim u zivotu.

Pozdrav svima,posebno Miru Smile


ako smem da ostavim komentar.
isto imam 26 godina, i 73 kg , visok sam 173cm.
kada sam ja prestao da jedem svinjetinu i poceo da se hranim zdravije, smrsao sam u kratkom vremenu oko 9 kg.
I mene su ljudi pitali sta li mi je, dali sam bolestan itd ..
Upravo ja sam se osecao mnogo bolje, i ako mozda "nisam izgledao bolje".
Ma da je za neke ljude bolje biti debeo nego mrsav.

"Misilm da je ova Miroljubova ishrana vise za bolesne ljude,a ne za zdrave,slazem se da prodavnica je skladiste lose hrane,ali ja se iskreno nisam pronasao u ovome."

ova miroljubova ishrana je i za zdrave i za bolesne ljude, problem je u tome sto ti neznas da rukujes sa tom ishranom.

Ti si kilazu izgubio zato jer nisi jeo dovoljno.
Coveku je potrebno dnevno, zavisi od visine, kilaze, starosti .. toliko i toliko kalorija.
Primer:
Musko, 26 godina, 70 kg, 180cm visina, potreba kalorije od prilike: 2400kcal
Ako pojedes manje od 2400 kalorije, ti ces da smrsas.
Ako pojedes vise od 2400 kalorije, ti ces da dodas kilazu.
Ako vezbas ili radis neki sport, trebace ti vise kalorija jer ih vise trosis.

Trenutno opet imam 73kg SA ZDRAVOM ISHRANOM i moram da kazem da je "miroljubova ishrana" mnogo dobra stvar !
Pozdrav.
 
Afgo
Zar ovo nije 1. gostovanje, a piše 2. gostovanje

https://www.youtu...ubs_digest
 
nesa013
Poštovanje.

Ako se dobro sećam, u ranijim razgovorima, napomenuli ste da je dete odgovorno za svoje postupke posle 13. godine, a da su tog perioda su odgovorni roditelji.

Ostavljam prostora za moju grešku da sam propustio taj podatak pri čitanju Svetog pisma ili da je ranije bilo to pitanja na forumu, pa kad bi mogli da me uputite na konkretnu tačku ili širu priču odakle možemo da argumentujemo predhodno napomenuto.

Bog je podigao medvede da pobiju decu koja su vređala proroka Jelisija. Nemamo podatak koliko su godina imala ta deca. Mislim da je ovo pitanje važno imajući u vidu činjenicu da oko nas stradaju deca, a da niko ne razmislja o njihovim postupcima i odgovornosti.
 
St-Jovana
Citala sam o nekim "prognozama" za sledecu 2015. godinu, da bi moglo da dodje do 3. svetskog rata. Zanima me vase misljenje o tome i da li mislite da je to jedno od " poslednjih" dogadjaja pred Hristov dolazak?
 
Guest
Vegan sam, jedem voce,povrce, zitarice, mahunarke, orasaste plodove, imam 20 godina, 83 kg, 183 cm sam visok. Jedem kad sam gladan, jedem ono sto se sprema u kuci, ono sto su jeli moj djed i pradjed i bili su potpuno zdravi. Vas problem jeste sto ste debili sto covek mora da vam nacrta 'kad da kakite, kad da jedete', mozak vam je ispran, treba da idete na livadu da pasete travu ili sto moja baba kaze pirevinu (korov koji raste oko kukuruza) da ima neke koristi od vas.
 
Gost
Imam jedan dobar dorucak koji praktikujem cesto,je integralne palacinke sa lanenim mlevenim semenom,premazem dzemom od sljiva samo taj dzem nema belog secera,ima dovoljnu slast,stavim kokos,mozete staviti i sitne lesnike preko,mozete staviti i bananu ili posebno nju pojesti uz to .Napravim jedno 4,5 papalcinki i budem sit do rucka.
 
CikaMaka
Guest,ti sigurno lezis po ceo dana onda Grin hahahahh svaki organizam je u nekom smislu drugaciji,svi mi imamo razlici metabolizam...itd
 
electronpn
Ne postoji razliciti metabolizam vec samo razlicite navike. Ukljucite ove recepte http://www.toniku...index.html , ne morate sve ali raznovrsnost u ishrani i nece imati nikakvih problema. Provereno.
 
bokiva
MOLIM TI SE STARI DEDA, DA MI KAŽEŠ PRAVO
LICE TI JE JOÅ  I DANAS RUMENO I ZDRAVO.
STARE SU TI RUKE SNAŽNE, SIGURNI KORACI,
NI POGRBLJEN JOÅ TE NISI KAO DRUGI STARCI.

NE TUŽIŠ SE , TO ME BOLI IL* OVO MI SMETA,
VESEO SI KAO MLADIĆ OD DVADESET LETA.
KAKO TVOJE TELO OSTA SVE DO SADA ZDRAVO?.

KAD TO ŽELIŠ MOJ DRAGANE KAZAĆU TI PRAVO,
NISAM BIO RASKALAÅ AN DOK SAM DETE BIJO.
NISAM NIKAD PREKO MERE NI JEO NI PIO,
U VESELJU I U IGRI UMEREN SAM BIJO.
ŽEGE, ZIME, VETRA, KIŠE NISAM SE PLAŠIO.

ZATO DO SAD ZDRAV OSTADOH MOJ UNUÄŒE MLADI,
AKO TI SE TO DOPADA I TI TAKO RADI.
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Sluga
CikaMaka - poruka glasi:

Razumem ja sta hoces da kazes,znam i reazumem ja unos kalorija i covekove dnevne aktivnosti,ali sa ovakom ishranom za moj sport prosto ne mogu da unesem toliko kalorija,sto je i logicno..znas li sta sve covek sa ovakom ishranom mora da pojede da bi uneo 3000kcal.treba da jede ceo dana neprestalno.

Mire je rekao ujtru klopas,pa pauza,pa rucak i uvece vocke i tako to da sad ne sirim pricu..Sa takvim planom ishrane nema sanse da se unese toliko kalorija,i svako ko kaze suprotno laze,ili nek dokaze,ja bih voleo da cujem.


Iz Knjige "Najbolji Recepti iz Prirode"
- Sejk za misice
- Visoko-proteinski Sejk
- Humus

ovo su ukupno oko 1900 kalorija .. i to jos nisi ni zagrizo nesto kako treba
dodas malo ovo malo ono i gotovo.
Pocetak 2015 cu postaviti slike, mozda i snimak transformacije tela, zdravom ishranom, pa ces videti sta je sve moguce Smile
 
Miroljub Petrovic
CikaMaka - poruka glasi:

E ovako,da vam ispricam moje iskustvo..pratio sam Miroljuba na youtube i resio da promenim sve kao sto on kaze,tako da sam resio i krenuo...karakter sam pa sam sve sto se tice ishrane izbacio kao sto je doca rekao,sa 80 kg za kratko vreme smrsao sam na 68kg,a visok sam 1.80cm Roditelji su mi se zabrinuli,brat,ali najveci sok za mene kao i za nju bio je kada me je srela majka jednog druga koja me odavno nije vidjala i zena je mislila da sam bolestan,kao sta ti je bilo Marko!? zbunjemo me je pitala,nivo testosterona mi je takodje opao,a imam tek 26 godina,i mozete zamisliti kada sam posle nekog vremena pogledao sebe u ogledalo..strasno...

Znam ja sta ovaj covek propagira,zdrav zivot,bez bolesti,ali,svet u kome zivimo,covek prosto ne moze pobeci od toga,je niti je vise zdrave sredine,niti zdrave hrane,sto bi moja majka rekla,na kraju covek mora od necega umreti.

Misilm da je ova Miroljubova ishrana vise za bolesne ljude,a ne za zdrave,slazem se da prodavnica je skladiste lose hrane,ali ja se iskreno nisam pronasao u ovome.

Vratio sam se mojoj ishrani,ne pijem mleko,rano lezem,dosta vode i slicno sam nastavio da koristim u zivotu.

Pozdrav svima,posebno Miru :)

Nisi razumeo. Ova zdrava hrana i nacin zivota sto ja pricam nije za tebe. To je za ljude sa karakterom. Ljudi sa slabim karakterom, koje komsinica ili tetka mogu da pokolebaju, su musterije za sisanje Mek Donaldsa i drugih promotera novog svetskog poretka. Uzivaj!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!