Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
ciric
Poštovanje Vama Miroljube i ostalim članovima foruma,pratim Vaš rad i ovaj forum duže vreme prvenstveno zbog Svetog pisma,a i zbog fizičkog zdravlja,i dosta korisnih informacija mi je pomoglo u svakodnevnom životu,imam 34god a pre 8god mi je ustanovljena alergija na ambroziju,i baš mi stvara probleme posebno u avgustu,e sad i ja sam se promenio izbacio sam kafu skroz kao i mesne prerađevine,ne pijem i nepušim,mada ponekad popijem gazirani sok a i to ću da izbacim,idem redovno na trčanje(već nekoliko polumaratona 21km)2 god,kako da izbacim lekove tj klaritin,šta mi vi preporučujete,da li da kupim neke biljne preparate..voleo bih da i avgust i septembar provedem napolju u prirodi i to bez lekova,spreman sam da se menjam samo da pobedim alergiju.Hvala unapred na odgovoru!samo tako nastavite!
 
Miroljub Petrovic
ciric - poruka glasi:

Poštovanje Vama Miroljube i ostalim članovima foruma,pratim Vaš rad i ovaj forum duže vreme prvenstveno zbog Svetog pisma,a i zbog fizičkog zdravlja,i dosta korisnih informacija mi je pomoglo u svakodnevnom životu,imam 34god a pre 8god mi je ustanovljena alergija na ambroziju,i baš mi stvara probleme posebno u avgustu,e sad i ja sam se promenio izbacio sam kafu skroz kao i mesne prerađevine,ne pijem i nepušim,mada ponekad popijem gazirani sok a i to ću da izbacim,idem redovno na trčanje(već nekoliko polumaratona 21km)2 god,kako da izbacim lekove tj klaritin,šta mi vi preporučujete,da li da kupim neke biljne preparate..voleo bih da i avgust i septembar provedem napolju u prirodi i to bez lekova,spreman sam da se menjam samo da pobedim alergiju.Hvala unapred na odgovoru!samo tako nastavite!

Treba da nastavis da cistis i jacas organizam. Koriscenje tinktura od dve sedmice za ciscenje organizma je jako dobro. U tom periodu bi mogao da koristis: Imuno 1, Jetra-zuc, Bubrezi-besika i Detoks, kao i Mladi jecam, a da u ishranu ubacis beli luk kao najbolji prirodni antibiotik. Takodje mozes 7 dana ujutru da pijes sokove za ciscenje jetre, pa 7 dana za ciscenje bubrega, imas o tome u mom predavanju:

http://www.youtub...ZJrQ5sDewk
 
yoshua
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

ciric - poruka glasi:

Poštovanje Vama Miroljube i ostalim članovima foruma,pratim Vaš rad i ovaj forum duže vreme prvenstveno zbog Svetog pisma,a i zbog fizičkog zdravlja,i dosta korisnih informacija mi je pomoglo u svakodnevnom životu,imam 34god a pre 8god mi je ustanovljena alergija na ambroziju,i baš mi stvara probleme posebno u avgustu,e sad i ja sam se promenio izbacio sam kafu skroz kao i mesne prerađevine,ne pijem i nepušim,mada ponekad popijem gazirani sok a i to ću da izbacim,idem redovno na trčanje(već nekoliko polumaratona 21km)2 god,kako da izbacim lekove tj klaritin,šta mi vi preporučujete,da li da kupim neke biljne preparate..voleo bih da i avgust i septembar provedem napolju u prirodi i to bez lekova,spreman sam da se menjam samo da pobedim alergiju.Hvala unapred na odgovoru!samo tako nastavite!

Treba da nastavis da cistis i jacas organizam. Koriscenje tinktura od dve sedmice za ciscenje organizma je jako dobro. U tom periodu bi mogao da koristis: Imuno 1, Jetra-zuc, Bubrezi-besika i Detoks, kao i Mladi jecam, a da u ishranu ubacis beli luk kao najbolji prirodni antibiotik. Takodje mozes 7 dana ujutru da pijes sokove za ciscenje jetre, pa 7 dana za ciscenje bubrega, imas o tome u mom predavanju:

http://www.youtub...ZJrQ5sDewk


Bez ljutnje domaćina ali samo da se nadovežem i probam pomoći. Imao sam iste probleme i nisam ih riješio dok nisam izbacio kravlje mlijeko i sve mlječne proizvode iz prehrane. Kažu da 90% alergija izazivaju baš oni. Pa bi to bilo bitno prvo izbaciti. Pozdrav.
 
Zoki1964
Postovani Miroljube

Meni je skoro 50 godina, da li cu ja kao i drugi ljudi u mojim godinama da dozivimo
drugi Hristov dolazak ili mozda mnogo ranije.
U svetu svuda ratovi ili kako vi kazete sa pravom: ludnica.


http://www.blic.r...gu-Izraela

Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Zoki1964 - poruka glasi:

Postovani Miroljube

Meni je skoro 50 godina, da li cu ja kao i drugi ljudi u mojim godinama da dozivimo
drugi Hristov dolazak ili mozda mnogo ranije.
U svetu svuda ratovi ili kako vi kazete sa pravom: ludnica.

http://www.blic.r...gu-Izraela

Pozdrav

Ako budes zdravo ziveo, i drzao se Bozjih instrukcija, naravno da ces docekati. Izrael mora da se dovodi u red, pa se desavaju ovakve stvari. U gornjem tekstu se kaze da su oteta "tri palestinska tinejdzera", a ne "tri jevrejska tinejdzera". Novinari mogu da pisu sta hoce, moze im se. Ali, nece jos dugo. Bog im sprema iznenadjenje.
 
miroslav86
Gospodine Petrovicu, mozete detaljnije opisati kako se jevrejski praznici odnose, na primer, na Hristovo vasksenje, i ostale praznike koji se odnose na buduce dogadjaje? Posto jevreji ne priznaju Hrista, da li to znazi da oni ne znaju tacno na sta se odnose ti praznici?
 
Miroljub Petrovic
miroslav86 - poruka glasi:

Gospodine Petrovicu, mozete detaljnije opisati kako se jevrejski praznici odnose, na primer, na Hristovo vasksenje, i ostale praznike koji se odnose na buduce dogadjaje? Posto jevreji ne priznaju Hrista, da li to znazi da oni ne znaju tacno na sta se odnose ti praznici?

Ima o tome u knjizi "Tajne Biblije", odeljak "Bozji praznici". Evo knjige:

http://www.cps.or...iblije.zip
 
dovlanik
Израел је рано јутрос покренуо опсежни контранапад на Газу
као одговор на ракетни бараж из тог појаса
када је у понедељак 85 ракета испаљено на јужни део Израела.

http://rt.com/new...tive-edge/
Vladimir Dovla Nikolic
 
NAPOLEON
http://albertofor...press.com/

U Å¡esnaestom delu o obicajima Morlaka (dio o pogrebima) u knjigi Put po Dalmaciji pisac Alberto Fortis spominje jevrejske obicaje kod lokalnog stanovnistva sta izgleda dosta zanimljivo i povlaci neka pitanja. A i cela prica o ljudima je dosta zanimljiva, narocito kako su se lecili, poradali decu i sl.
 
bero
Pozdrav svima

Ja svaki dan nosim na posao oko litru zitarica i sjemenki izmiksanih u blenderu sa vocem ili povrcem. I nedavno sam poceo i dodavati i psenicne klice, samo sto mi klice pokvare okus. Pokusavao sam neke kombinacije ali nijedna mi nije ukusna. Ako neko zna neki ukusni recept ili kombinaciju s cime pasu psenicne klice? Jeli dobro jest psenicne klice bas svaki dan?
 
Gost
bero - poruka glasi:

Pozdrav svima

Ja svaki dan nosim na posao oko litru zitarica i sjemenki izmiksanih u blenderu sa vocem ili povrcem. I nedavno sam poceo i dodavati i psenicne klice, samo sto mi klice pokvare okus. Pokusavao sam neke kombinacije ali nijedna mi nije ukusna. Ako neko zna neki ukusni recept ili kombinaciju s cime pasu psenicne klice? Jeli dobro jest psenicne klice bas svaki dan?
Ja stavljam u biljno mleko,izmlevenu soju(3 kasike),ovsene pahulje,mogu i jecmene,susam,kokos,laneno mleveno,iseckan sitno lesnik ili badem i zasladim vrlo malo sa fruktozom i pojedem neku vocku ,na primer, 2 banane uz to.Ovo ti je dobra i ukusna kombinacija i budes sit,sto je isto vazno.
Izmenio/la Gost na 09.07.2014 10:42
 
trilogyopus
Odusevljeno sam pregledao gotovo sva video predavanja Sang Li-ja koja se mogu naci na netu. Medjutim mnogi tvrde da je njegova (kao i njegovog uzora doticne Ellen White) teologija problematicna. Priznajem da se ne razumijem previse u teologiju i da sam prije svega povjerovao i bio odusevljen rezultatima lijecenja (tzv.NEW START) koje prezentuje Sang Li.

Zanima me sta je po tvome misljenju dobro a sta problematicno u teologiji (i medicini) Sang Li-ja?
 
StefanJevro1994
da li ste u vasoj dugogodisnjoj karijeri doziveli da vam je neko na primer doziveo vantelesno iskustvo i video Boga u njegovoj slavi

...ovako nesto na primer
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 09.07.2014 20:04
 
http://stefan94jevremovic@ymail.com
Buduci
Pozdrav svima!Zanima me,dali neko ima onaj program-kalendar za određivanje Biblijskih praznika?Ima usput i za muslimansko,i za hrišćansko računanje vremena...Imao sam ga pre nekog vremena ali više ne,pa ako bi mogao neko da mi pošalje.Gledao sam na Karaite Korner,ali ne mogu da nađem taj program za download,pored onog što ima na zidu kod njih,taj program nije baš 100% tačan,on više služi za predviđanje koliko razumem.Potrebno mi je da vidim,ako neko zna,dali je 09.09.1991 pao mlad mesec,odnosno 1 Tišri,odnosno Roš HaŠana?Na tom programu piše,ali budući da je on čini mi se rabinski,a nije Karaitski (kad se tek vidi mlad mesec,onda tek može da se govori o praznicima koji slede),neznam dali se potrefio sa Karaitskim (dešava se).
Uz to imam da ponudim,ako uspem,našao sam divlje jabuke pa imam nameru da berem,ako nekom treba,može da se suši pa da se koristi kao čaj,a može i da se dodaje super hrani (sveža ili sušena da se melje i tako dodaje).Ako je neko zainteresovan da kupi,nek se javi na privatnu.Cena je malo skuplja,ali je ona izuzetno teška da se nađe,i nije je lako nabrati,ali je prebogata vitaminom C,i generalno mnogo je zdrava.
 
KARLA
poštovanje i srdačan pozdrav!
Zapazila sam pitanje o egzorcizmu uvjek sam se dvoumila jel je moguće da potjera svećenik demona? ! Odjednom jeka po crkvi povračaju perje,i šta ja znam šta ,govore jezicima meni je to bilo sve čudno... Krščanka sam ali na ovakve seanse nisam nikad otišla ... jel moguće da je to sve parada na nahrle ljudi na takva zbivanja??? strašno....
 
Miroljub Petrovic
trilogyopus - poruka glasi:

Odusevljeno sam pregledao gotovo sva video predavanja Sang Li-ja koja se mogu naci na netu. Medjutim mnogi tvrde da je njegova (kao i njegovog uzora doticne Ellen White) teologija problematicna. Priznajem da se ne razumijem previse u teologiju i da sam prije svega povjerovao i bio odusevljen rezultatima lijecenja (tzv.NEW START) koje prezentuje Sang Li.

Zanima me sta je po tvome misljenju dobro a sta problematicno u teologiji (i medicini) Sang Li-ja?

Sang Li je postavljen na sajtu zbog medicine, a sto se teologije tice, uzmi Bibliju i citaj, i uzivaj.
 
Miroljub Petrovic
StefanJevro1994 - poruka glasi:

da li ste u vasoj dugogodisnjoj karijeri doziveli da vam je neko na primer doziveo vantelesno iskustvo i video Boga u njegovoj slavi

...ovako nesto na primer

To su ljudi koji su imali iskustva sa demonima, a ne sa Bogom.
 
Miroljub Petrovic
Buduci - poruka glasi:

Pozdrav svima!Zanima me,dali neko ima onaj program-kalendar za određivanje Biblijskih praznika?Ima usput i za muslimansko,i za hrišćansko računanje vremena...Imao sam ga pre nekog vremena ali više ne,pa ako bi mogao neko da mi pošalje.Gledao sam na Karaite Korner,ali ne mogu da nađem taj program za download,pored onog što ima na zidu kod njih,taj program nije baš 100% tačan,on više služi za predviđanje koliko razumem.Potrebno mi je da vidim,ako neko zna,dali je 09.09.1991 pao mlad mesec,odnosno 1 Tišri,odnosno Roš HaŠana?Na tom programu piše,ali budući da je on čini mi se rabinski,a nije Karaitski (kad se tek vidi mlad mesec,onda tek može da se govori o praznicima koji slede),neznam dali se potrefio sa Karaitskim (dešava se).

Taj pretvarac kalendara nije precizan. Ne moze unapred da se odredjuje kalendar, jer se ne zna tacno kad ce biti mlad mesec i mlad jecam, a za proslost moze jedino da se konsultuje karaitski kalendar, jedino je on sigurno tacan.
 
Miroljub Petrovic
KARLA - poruka glasi:

poštovanje i srdačan pozdrav!
Zapazila sam pitanje o egzorcizmu uvjek sam se dvoumila jel je moguće da potjera svećenik demona? ! Odjednom jeka po crkvi povračaju perje,i šta ja znam šta ,govore jezicima meni je to bilo sve čudno... Krščanka sam ali na ovakve seanse nisam nikad otišla ... jel moguće da je to sve parada na nahrle ljudi na takva zbivanja??? strašno....

To jeste parada da nahrle ljudi, ali to ne rade svestenici, nego demoni preko svestenika, a svestenici misle da rade za Boga. Na takve "seanse" ne treba da idete jer je to leglo demona, a ako to njima kazete, napasce vas kao da ste najveci jeretik.
 
Petar Vlahovic
Pozdrav. Jesi li došao do nekih nekih informacija u vezi stanja u jugoistčnoj Ukrajini pošto si rekao u onom predavanju "kako preživeti apokalipsu" da imaš neko mišljenje ali da nemaš argumente da ga u potpunosti potvrdiš?

Ja sam gledao onog Strelkova, ministra odbrane Donjecke narodne republike kji je vodio odbranu Slavjanska kojeg su napustili proteklog vikenda, na snimku sa televizijskog gostovanja od sinoć, i izjavio je da je stanje veoma teško i da bez neke pomoći Rusije ne bi mogli da se odbrane jer će ovi koristiti sva sredstva koja imaju na raspolaganju, a to uključuje korišćenje artiljerije, tenkova i avijacije i bombardovanje gradova i ubijanje civila.

Rekao je da bi mogli da se odbrane jedino ako bi se uključilo još oko 8-10 hiljada ljudi u odbranu, a njih bi u ovim uslovima mogli brzo da obuče i da zaustave napade ukrajinske vojske. Eto, od sinoćnjeg nastupa na televiziji ustanicima je prišlo više od 500 ljudi.

Meni kako se čini Putin i ekipa ih prodadoše za Krim....
Izmenio/la Petar Vlahovic na 09.07.2014 22:11
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.57 sekundi!