Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Srpska_Sparta - poruka glasi:

Predstavnik Jevreja u Hrvatskoj otvoreno optuzio rimokatolicku crkvu za podrsku ustastvu danas
http://srbinaokup...o/?p=42306

On moze svakog trenutka da se iseli za Izrael, ali nece. Lakse mu je da prica kako je rimska crkva nemoralna i da nista korisno ne radi.
 
Miroljub Petrovic
dovlanik - poruka glasi:

Исламисти најавили јуриш на Меку

Радикални исламисти, који су прогласили "калифат" у Ираку и Сирији најавили су јуриш на Меку и уништење Ћабе. "Уз помоћ Алаха, побићемо оне који се клањају камењу и уништићемо Ћабу", рекао је представник Исламске државе.

http://www.rts.rs...D1%83.html

U pitanju je jedna od brojnih igara. Pitanje ko stoji iza njih i za koga rade. Da su neki blejaci, pobili bi ih odavno, a mediji ne bi nista objavili. Cim ih reklamiraju, znaci da ih podrzava neka jaka kriminalna ekipa. To je luda kuca, kako se manipulise preko medija uz pomoc sitnih kriminalaca. Na to ne treba obracati paznju.
 
Miroljub Petrovic
Istok - poruka glasi:

Slažem se, samo što je Novi Zavet kao višiji nivo. Konkretno, možemo mi ovde svi da "praktikujemo" zadati način života, ali ako nam ne dostaje i glavna - duhovna komponenta, zar onda i mi ne bismo bili kao Fariseji?
Kroz primer posta: Pojedinac može da se tokom trajanja istog uzdržava od mesa (nezdrave hrane), bluda,... ali ako za to vreme psuje itd. onda je to samo dijeta koja u Srbiji nije čak ni dijeta, jer se tad najviše kao zamena za meso koriste testa.
Još gore ako likuje kako on posti, a neki njegov bližnji ne!
Opet ponavljam, najvažnije je da sledeći Isusov put ne zastranimo kao Fariseji i da jedinu ispravnu religiju ne svedemo na "praktičan" deo u životu!
Ništa nam ne vredi ni život na selu, ako i tu radimo razne gadosti.
Sve najbolje i neka vas sve ovde Bog čuva!

Biti kao farisej znaci ne pridrzavati se Mojsijevog zakona, vec ljudskih izmisljotina koje nemaju veze sa Bogom i Njegovim zakonom. Spomenuo si post. To o cemu pricas je crkveni post koji nema veze sa biblijskim postom. Biblijski post je potpuno uzdrzavanje od jela i pica, a obavezan je samo jednom godisnje u periodu od 24 sata, na Dan ociscenja. Pre neki dan sam upoznao nekog tipa koji se hvalio kako posti sve postove i kaze kako se tada uzdrzava od seksualnih odnosa. Dakle, on u vreme trajanja crkvenog posta, a to je oko pola dana u godini, nema odnose sa svojom zenom. To ne da je skandalozno, nego nemam reci. Ne samo da su vladike i patrijarh prihvatili paganski koncept celibata, nego jos to namecu vernicima u periodu od pola godine.

Religija nije samo odredjena forma i obredi, nego pre svega primena najvaznijeg principa u praksi, a to je stvaranje dobrih ljudi kroz praktican rad i proizvodnju, i kroz jaku porodicu. Sve drugo je prazna prica i blebetanje i takmicenje neznabozaca, koji sebe nazivaju "hriscanima" (ili nekim drugim imenom) u tome ko ima ispravniju "religijsku formu", jer oni pod tom formom podrazumevaju "religiju". A svi imaju pahansku formu.

Novi zavet je pokazatelj kako treba praktivno ziveti prema Bozjem zakonu datom u Starom zavetu, samo treba biti oprezan u nekim delovima sa tekstom Novog zaveta jer imamo los prevod i odredjena dodavanja u tekstu.
 
Miroljub Petrovic
Zahvaljujem se svima, u ime CPS-a i porodice Peranovic, koji su me zamolili da prenesem zahvalnost i pozdrave svima koji su im finansijski pomogli u ovom teskom trenutku za njih. Mnogo mi je drago sto ovaj forum predstavlja jednu veliku porodicu dobrih ljudi gde se kao braca i sestre pomazemo u skladu sa svojim mogicnostima.

CPS priprema nove projekte, mnogo jake projekte, od kojih ce, verujem, svi ozbiljni clanovi foruma imati velike koristi, vece nego sto mogu i da zamisle. Ocekujem da ce se uskoro cuti o tome, ne samo na ovom forumu.
 
Jedan2
Zasto se Bog ne obracuna sa ljudima cim dodju u stanje hule na Svetog Duha ? Oni ne mogu da se pokaju, zive samo da bi pravili stetu.
 
Miroljub Petrovic
Jedan2 - poruka glasi:

Zasto se Bog ne obracuna sa ljudima cim dodju u stanje hule na Svetog Duha ? Oni ne mogu da se pokaju, zive samo da bi pravili stetu.

Pa eto, ti "znas" bolje od Boga sa kim se treba obracunati. To je kao da pitas: Zasto se Bog ne obracuna sa celijama raka koje nastanu u organizmu pusaca i zderonje? Razbojnici kao sto su faraon, Hitler, Pavelic treba da rade svoj posao da bi se budale dozvale pameti (kao sto su celije raka upozorenje da ce nastupiti smrt ako se ne promeni nacin zivota). Aleksandar Karadjordjevic je ubedio Srbe da treba da budu tolerantni sa rimskom crkvom, da idu evropskim putem, i zato treba da se dese Pavelic i Stepinac da se ljudima otvore oci. Tako i danas, treba neki novi Pavelici i Stepinci da izazovu pogrom da se ljudi pomere iz gradova i nemorala, i spasu zivote.
 
Peki5061
Pozdrav Miroljube,ja bih vam postavio par pitanja u vezi knjige ''ispovest palog andjela''...Da li se za tu knjigu moze stvarno reci da je pokrivena apsolutnom istinom o sotoni?Da li se zna ko je pravi autor ove knjige? Da li je tvrdnja iznesena u ovom odsecku preuvelicana,pogotovo mislim na deo gde on opisuje sebe Ja sam heruvim. Spadam u najviši i najmoćniji red anđela. Od svih
heruvima ja sam najmudriji, najlepši i najmoćniji. Šta? Pa zar nisam
ja rogato čudovište s vilama i kozjim papcima? Kao što sam rekao na
početku, moj uspeh zavisi od tajnosti. Ako ne znaš da postojim, ili ako
znaš, ali imaš pogrešnu predstavu o meni, moje delovanje ne nailazi
na prepreke. Namerno sam o sebi stvorio takvu sliku, tako da i oni koji sumnjaju u moje postojanje, zbog takvog čudovišnog izgleda, moje
delovanje ne smatraju ozbiljnom pretnjom. Ko se zabrinjava zbog jedne
takve nakaze? Ali, stvarnost je potpuno drugačija. Onoga trenutka kada bih se
pojavio pred tobom, tvoje bi telo doživelo toliku traumu da bi nakon
toga u prvom trenutku ostao slep, dok bi ostatak života proveo vegetirajući
kao biljka.
Ako bih ti se prikazao u smanjenoj sili i dozvolio ti da
me pogledaš, shvatio bi da nikada u svom životu nisi video ništa lepše.

Jel se moze ova tvrdnja naucno podupreti u smislu da li je ljudsko telo podlozno takvoj reakciji na bilo sta sto vidi ?
 
Ognjen16
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Ognjen16 - poruka glasi:

Pozdrav!Majka se zali da je nocu i kad' spava bole i trnu sake i laktovi.Ima 48 godina.Doktor je rekao da je to," Bolest umornih ruku",a interesuje me Vase misljenje i sta treba da radi?

Taj doktor ima "bolest umornog mozga". Treba majku da odvedes kod nekog kostolomca da joj namesti kicmu, jer odatle dolaze bolovi.

Mozete da mi preporucite nekog' iz Beograda?
 
Gedeon
Smiluj mi se Gospode

https://www.youtu...YaVh08Lt-4
 
Miroljub Petrovic
Peki5061 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,ja bih vam postavio par pitanja u vezi knjige ''ispovest palog andjela''...Da li se za tu knjigu moze stvarno reci da je pokrivena apsolutnom istinom o sotoni?Da li se zna ko je pravi autor ove knjige? Da li je tvrdnja iznesena u ovom odsecku preuvelicana,pogotovo mislim na deo gde on opisuje sebe Ja sam heruvim. Spadam u najviši i najmoćniji red anđela. Od svih
heruvima ja sam najmudriji, najlepši i najmoćniji. Šta? Pa zar nisam
ja rogato čudovište s vilama i kozjim papcima? Kao što sam rekao na
početku, moj uspeh zavisi od tajnosti. Ako ne znaš da postojim, ili ako
znaš, ali imaš pogrešnu predstavu o meni, moje delovanje ne nailazi
na prepreke. Namerno sam o sebi stvorio takvu sliku, tako da i oni koji sumnjaju u moje postojanje, zbog takvog čudovišnog izgleda, moje
delovanje ne smatraju ozbiljnom pretnjom. Ko se zabrinjava zbog jedne
takve nakaze? Ali, stvarnost je potpuno drugačija. Onoga trenutka kada bih se
pojavio pred tobom, tvoje bi telo doživelo toliku traumu da bi nakon
toga u prvom trenutku ostao slep, dok bi ostatak života proveo vegetirajući
kao biljka.
Ako bih ti se prikazao u smanjenoj sili i dozvolio ti da
me pogledaš, shvatio bi da nikada u svom životu nisi video ništa lepše.

Jel se moze ova tvrdnja naucno podupreti u smislu da li je ljudsko telo podlozno takvoj reakciji na bilo sta sto vidi ?

Knjiga je istinita. Autor se potpisao pod pseudonimom. Cinjenica je da kada nas Bog ne bi stitio od Sotone zaista bismo doziveli teska traumaticna iskustva koja ne mozemo ni da zamislimo.
 
Miroljub Petrovic
Ognjen16 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Ognjen16 - poruka glasi:

Pozdrav!Majka se zali da je nocu i kad' spava bole i trnu sake i laktovi.Ima 48 godina.Doktor je rekao da je to," Bolest umornih ruku",a interesuje me Vase misljenje i sta treba da radi?

Taj doktor ima "bolest umornog mozga". Treba majku da odvedes kod nekog kostolomca da joj namesti kicmu, jer odatle dolaze bolovi.

Mozete da mi preporucite nekog' iz Beograda?

Nisam obilazio kostolomce (kiroprakticare), ali prema svedocenju bliskih saradnika najbolji je Selimir Ljubic iz Visnjice, tel. 064-224-0284. Cujem da je do njega tesko doci. Ako njega ne dobijes mozes da kontaktiras Dusana Brakusa, tel. 064-169-7095.
 
daks
Koje biljke predlazete za mazanje pre sunca radi dobijanja tamnije boje i zastite koze?
 
Miroljub Petrovic
daks - poruka glasi:

Koje biljke predlazete za mazanje pre sunca radi dobijanja tamnije boje i zastite koze?

Sta ce ti tamnija boja? Hoces da se dopadnes kamenjarkama? Ne treba ti nikakvo ulje ni biljka da stitis kozu ako se ne izlazes jakom suncu. Ako hoces da glumis blejaca onda uzmi maslinovo ulje, ono je dovoljno za zastitu koze. Kad nastradas od mangupiranja, zovi da ti donesemo pomorandze u Lazu Lazarevic.
 
Miroljub Petrovic
Za one koji su iz BiH preporucujem "Super hranu" sa donjeg linka koja moze da se koristi kao obrok, zajedno sa vocem i povrcem svaki dan:

http://zdravljemd...
 
Katarina94
Kako prevazići veliki šok i traumu posle viđenja demona? Osim molitve, da li postoji još neki način? To mi se dešava u proteklih par meseci, doživela sam i videla užasne stvari koje će zauvek ostati urezane u mojim sećanjima. Svaki dan samo o tome mislim i jako se plašim. Nisam smela noćima da spavam jer sam se plašila da se to ponovo ne vrati dok nisam počela da se molim Bogu i uspela sam da nađem malo mira. Ono čega se plašim je da ja nikada neću moći da to prevaziđem i da se vratim normalnom životu. Od kad sam počela da se molim Bogu za pomoć počela sam da ih manje viđam, ali još uvek nije potpuno nestalo. Nije potrebno ni da ih vidim da bih znala da su to, jednostavno ih osećam, kao da sam povezana sa njima. Šta je najbolje uraditi u ovakvoj situaciji? Ne znam kome bih se obratila za pomoć? Moja porodica mi ne veruje. Nemam ničiju podršku, u ovome sam sama.
 
terpa
[quote]Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Za one koji su iz BiH preporucujem "Super hranu" sa donjeg linka koja moze da se koristi kao obrok, zajedno sa vocem i povrcem svaki dan:

http://zdravljemd... [/quo
Dali postoji neka receptura slična ovoj za izradu u kućnoj radinosti?
 
Miroljub Petrovic
Katarina94 - poruka glasi:

Kako prevazići veliki šok i traumu posle viđenja demona? Osim molitve, da li postoji još neki način? To mi se dešava u proteklih par meseci, doživela sam i videla užasne stvari koje će zauvek ostati urezane u mojim sećanjima. Svaki dan samo o tome mislim i jako se plašim. Nisam smela noćima da spavam jer sam se plašila da se to ponovo ne vrati dok nisam počela da se molim Bogu i uspela sam da nađem malo mira. Ono čega se plašim je da ja nikada neću moći da to prevaziđem i da se vratim normalnom životu. Od kad sam počela da se molim Bogu za pomoć počela sam da ih manje viđam, ali još uvek nije potpuno nestalo. Nije potrebno ni da ih vidim da bih znala da su to, jednostavno ih osećam, kao da sam povezana sa njima. Šta je najbolje uraditi u ovakvoj situaciji? Ne znam kome bih se obratila za pomoć? Moja porodica mi ne veruje. Nemam ničiju podršku, u ovome sam sama.

Ne treba o tome nikome da pricas, jer ljudi su teoloski nepismeni. Naravno da mozes potpuno da ozdravis i da to u potpunosti prevazidjes. Covek se boji necega sto ne poznaje. Boji se vode, ako ne zna da pliva, boji se bicikle, ako ne zna da je vozi. Na slican nacin, boji se demona ako ne poznaje Boga.

Dobro je da se molis Bogu, ali je jos vaznije da moralno zivis. Ako si 94. godiste, kao sto stoji u tvom niku, onda ne bi trebala da radis nista od onoga sto rade tvoje vrsnjakinje, vec bi trebala da radis ono sto su babe od 94 godine radile kad su bile mlade kao ti. Dakle, treba da se ucis da radis pametne stvari vezano za poslove u basti i kuci, i da se osposobljavas da budes majka i supruga, a ne da budes blejacica, student ateistickog fakulteta i lopta za sutiranje satanista koji vode ovaj svet. Predlazem ti da procitas kratku knjigu sa donjeg linka:

http://www.cps.or.../tajna.pdf

Takodje bi bilo dobro da jednom sedmicno, ili jednom u 15 dana, uzmes jednodnevni post, sto znaci da 24 sata nista ne jedes i ne pijes, i molis se Bogu da te oslobodi od demona.

Podrazumeva se da ako imas "decka" treba da se otkacis od njega i da izbegavas druzenje sa muskarcima, a o konzumiranju duvana, kafe, "energetskih" napitaka i da ne govorim. Probleme sa demonima imas jer si radila neke mnogo gadne stvari, kojima si bukvalno prizvala demone.

Ako nemas zensko drustvo, mozes da mi se javis na PM pa da ti dam e-mail neke ozbiljne zene ili devojke.
 
Miroljub Petrovic
terpa - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Za one koji su iz BiH preporucujem "Super hranu" sa donjeg linka koja moze da se koristi kao obrok, zajedno sa vocem i povrcem svaki dan:

http://zdravljemd...

Dali postoji neka receptura slična ovoj za izradu u kućnoj radinosti?

Uzmes devet vrsta zitarica i orasastih plodova, sameljes i pomesas. Obicno orasastih plodova ide duplo manje od zitarica. Ako ide jedna mera orasastih plodova, na nju idu dve mere zitarica.
 
Katarina94
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

[quote]Katarina94 - poruka glasi:
Dobro je da se molis Bogu, ali je jos vaznije da moralno zivis. Ako si 94. godiste, kao sto stoji u tvom niku, onda ne bi trebala da radis nista od onoga sto rade tvoje vrsnjakinje, vec bi trebala da radis ono sto su babe od 94 godine radile kad su bile mlade kao ti. Dakle, treba da se ucis da radis pametne stvari vezano za poslove u basti i kuci, i da se osposobljavas da budes majka i supruga, a ne da budes blejacica, student ateistickog fakulteta i lopta za sutiranje satanista koji vode ovaj svet. Predlazem ti da procitas kratku knjigu sa donjeg linka:

http://www.cps.or.../tajna.pdf

Takodje bi bilo dobro da jednom sedmicno, ili jednom u 15 dana, uzmes jednodnevni post, sto znaci da 24 sata nista ne jedes i ne pijes, i molis se Bogu da te oslobodi od demona.

Podrazumeva se da ako imas "decka" treba da se otkacis od njega i da izbegavas druzenje sa muskarcima, a o konzumiranju duvana, kafe, "energetskih" napitaka i da ne govorim. Probleme sa demonima imas jer si radila neke mnogo gadne stvari, kojima si bukvalno prizvala demone.


Ja sam baš potpuna suprotnost današnjih devojaka. Nisam još imala dečka, nikad se nisam drogirala, pušila i pila kafu. Nikada nisam imala zle misli i nikada nisam radila ništa loše. Tako da ja nisam radila nikakve gadne stvari. Ne mogu da kažem da sam bezgrešna i da nisam grešila, ali ne mislim da sam zla i nemoralna osoba.
Mislim da znam zašto sam ih prizvala jer sam uradila nešto nepromišljeno. Sad se mnogo kajem zbog toga i tražila sam oproštaj od Boga. Ali šta je učinjeno, učinjeno je i sad trpim posledice. Ali ne verujem da ću ikada ovo prevazići i zaboraviti. Ono što sam videla je jezivo.
Ne verujem da bi bilo ko ostao ravnodušan i da se ne bi uplašio od toga, ma koliki da je vernik. Vi verovatno niste imali priliku da to vidite, i nadam se da nećete, zato tako govorite.
 
Miroljub Petrovic
Nikola141 - poruka glasi:

Dali ste culi za nekog Sergeja Ivanova iz Rusije? Citao sam neki njegov tekst o delovanju demona, itd... Pa me zanima koliko je po vama sve to sto je on izneo, bas tako, ili tu ima i nekih laznih informacija.

Ovo je taj tekst:
...

Tekst nema pojma. Demon se ne vezuje za covekovo telo, vec za njegov duh koji upravlja telom. Takodje, demon ne moze da cita covekove misli. Moze neozbiljnim ljudima da ubacuje lose misli, i da naslucuje sta neko misli. Samo Bog moze da zna sta neko misli.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 04.07.2014 23:34
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.62 sekundi!