Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Makabi
http://www.blic.r...Slavjansku

Kako mocnici preko medija manipulisu naivnom narodnom masom.
 
hrubik miroslav
http://www.vaselj...ku-slova-u ¨/
 
Miroljub Petrovic
Kacaa61s93 - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, pre svega da kazem da se divim Vasem radu i jako Vas postujem. Neko vreme citam forum,ali sam tek sad uspela da se registrujem. Imam 21 godinu i puno pitanja, koja su uglavnom vezana za situacije iz zivota i kako bi trebalo postupati u njima. Citam bibliju i trudim se da postujem maksimalno, mada nije oduvek bilo tako. Nisam odrastala u porodici koja potencira Boga previse, sve je to nekako bilo povrsno, odlazak u crkvu povremeno,slavljenje slave, uskrsa, bozica i slicno. Prosecna srpska porodica. Sada kada sam se konacno registrovala,ne znam koje bi pitanje pre postavila. Prvo neka bude, kako bih mogla mladjim sestrama objasniti kako pravilno da zive, sta je dobro,a sta lose? Znam da nisu zainteresovane za citanje biblije, jedna je sedmi razred, a druga 4. godina srednje skole.

Najbolje je kada bi mogla svojim sestrama da budes primer u zivotu, kao da si im majka. To mozes da uradis tako sto ces krenuti nesto korisno da radis i da organizujes sebi lep zivot, vezan za prirodu, pa da se to njima svidi i da one pozele da budu kao ti. Mozes da krenes da radis neki posao oko prirodne medicine pa da njih ukljucis da ti pomazu, jer kroz posao se ljudi najbolje druze. Tu bi mogle da nesto zarade i usput da uce od tebe sve pametne stvari.

Drugo pitanje bi bilo koje je vase misljenje o antickim filozofima? Sta mislite o Marku Aureliju, Seneki? Imate li nekog filozofa s kojim se slazete po nekim pitanjima? Sta mislite o autorima poput Brajana Trejsija, Robina Sarme, ako znate ko su? Da li znate za knjigu Jevrejska tajna poslovnog uspeha, autori su Rabin Levi Brekman i Sem Dzafi, ako znate sta mislite o njoj? Zelim da dodam da mi se jako svidja Vas smisao za humor. :) Imam jos puno pitanja,ali neka za sada to bude to. Veliki pozdrav

Nemam lepo misljenje o antickim filozofima. Ne kazem da je to 100% lose, vec da je to mesavina svega i svacega. Ako se uporede sa biblijskim piscima i filozofima, oni su vise nego neozbiljni. Ovi drugi, koje si navela, su slicni antickim i mogu da zadovolje kriterijume samo onih koji nisu biblijski edukovani. Oni koji znaju elementarne stvari iz biblijske etike i filozofije dozivljavaju ih kao cirkusante. Knjiga "Jevrejska tajna poslovnog uspeha" je humoristicka i neozbiljna knjiga.
 
Miroljub Petrovic

Ovim tekstom Blic reklamira satanisticki sajt i satanizam, a kobojagi izvestava o zlocinu.
 
Miroljub Petrovic
GringoLoco - poruka glasi:

Pozdrav Miroljub,
Imam jedno pitanje koje nikako nemogu da shvatim.. Ako masoni (kako sto svi kazu da su jevrei), a znamo da Masoni su DEMONIZIRANI LJUDI ondak zosto velicamo Jevreje?

Ne mozes da shvatis jer Jevreji nisu masoni. Mason moze svako da bude ko prihvati odredjen nacin zivota i ponasanja, kao sto i Jevrejin moze svako da bude ko prihvati da zivi po Bozjem zakonu datom preko Mojsija. Jevreji najvise citaju i primenjuju Bozje zakone i zato su u svemu najbolji. Naravno da mogu da budu mnogo bolji, kao i da ima i onih koji imaju jevrejsko poreklo a zive nemoralno.

I jos jedno pitanje.. dali i kada ce pravis neko predavanje oko pravoslavlje u blizini Makedonija za da mogu da prisustujem na neko predavanje.
Pozdrav iz Makedonije

Javicu ti ako bude dolazio u tvoj kraj.
 
Miroljub Petrovic
Denci - poruka glasi:

Мирољубе, да ли је жалфија јачи антибиотик од белог лука?

Ti si zreo da dobijes orden za glupost, zbog postavljanja ultra glupih pitanja. Sledeci put kad odvalis nesto ultra glupo bices banovan.
 
Miroljub Petrovic
Mile Strbac - poruka glasi:



Kako je moguće da Bog dopusti da demoni do te mjere opsjednu djevojčice od 12 godina, da ih ovi čak na ubistvo nagovore?

Pa kako da Bog spasi druge devojcice od pogibije? Ako se ovako nesto ne dopusti satanisti ce da rade sta hoce bez ikakve zadrske. Dakle, Bog je kriv sto deca nemaju roditelje i rade sta hoce? Pa ljudi biraju zlo i ubijaju svoju decu nemarom, i sad je Bog kriv? Mnogo si pametan.
 
Petar Vlahovic
EU i Rusija podržali novu palestinsku vladu:
http://isra-news....sku-vladu/

Podržali i masoni u engleskoj:
http://isra-news....jedinstva/

I u Americi:
http://isra-news....ovali-sad/

Hamas i Fatah se pomirili pre oko mesec i po dana:
http://isra-news....re-u-gazi/

Islamistički Hamas i Palestinska oslobodilačka organizacija, u kojoj dominira Fatah i koja ima podršku Zapada potpisali su iznenadni dogovor o pomirenju 23. aprila nakon sedmogodišnjeg rivalstva.
Izmenio/la Petar Vlahovic na 04.06.2014 14:47
 
Kacaa61s93
Da li postoji neko primorje koje preporucujete za odmor? Smile
 
Am-haaretz
Horor pokraj bivšeg samostana - Pokraj crkvenog sirotišta otkrili grobnicu s 800 izvanbračnih beba!

O sličnim događajima je pisao i bivši isusovac pokojni Alberto Rivera, kad su radnici na imanju rimokatoličke crkve iskopali i pronašli skrivena groblja beba koje su rodile trudne časne sestre. Kosturi beba su nađeni u Sevilli, u Španjolskoj, 1934. godine. Također i u Madridu, 1932. godine, i u Baskiji, pokrajini na sjeveru Španjolske.
 
Miroljub Petrovic
Kacaa61s93 - poruka glasi:

Da li postoji neko primorje koje preporucujete za odmor? :)

Izraelsko primorje je najlepse, preporucujem Haifu, jeftina je i ima odlicne plaze i uslugu.
 
Kacaa61s93
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Kacaa61s93 - poruka glasi:

Da li postoji neko primorje koje preporucujete za odmor? Smile

Izraelsko primorje je najlepse, preporucujem Haifu, jeftina je i ima odlicne plaze i uslugu.



Hvala na odgovoru. Da li vas centar organizuje putovanja za Haifu? Mislim da sam procitala na forumu da organizujete put u Izrael. Da li preporucujete neku agenciju?
 
Dimitrije 2000
Sto ste pre bili adventista?
 
Dimitrije 2000
Video sam na youtube kako nosite kapicu koji jevreji nose ,sto ste je nosili?
 
Princip_borbe
Miroljube, kako rešiti problem preteranog znojenja?
 
Dimitrije 2000
Ako bi mogli da li bi dosli u osnovnu skolu i predavali deci o evoluciji?
 
Makabi
Satanizan u profesionalnom sportu jos jednom na delu. Ovako se postizu uspesi i neuspesi.

http://sport.blic...vu-povredu
 
Zok1
Sjajno predavanje i atmosfera u Pancevu,bilo je zadovoljstvo videti vas uzivo,i slusati.Svako dobro od Gospoda.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Sto ste pre bili adventista?

Gde si Dimitrije, dugo te nije bilo. Kad sam ja to bio adventista? Hajde nadji nekog ko ce da se potpise imenom i prezimenom i da kaze da sam mu ja rekao da sam adventista ili da sam ga nagovarao da postane adventista. Ako nadjes takvog, ja cu da ti platim sve troskove da posetis Ostrog i ostanes tamo mesec dana. Bices glup ako budes verovao glasinama i lupetanjima koja se pisu po internetu. Tako lupetaju da Jevreji vladaju svetom, da je dobro juriti kurve i biti fakultetski obrazovan. Nemoj da budes blejac kao vecina.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Video sam na youtube kako nosite kapicu koji jevreji nose ,sto ste je nosili?

Bio sam u sinagogi na predavanju, ili si me video ispred Zida Placa gde je uspostavljeno pravilo da se nosi kipa (kapica). Izvini sto nisam od tebe trazio dozvolu da li to smem da uradim.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!