Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Mile Strbac
Pomaže Bog.
Zanima me jel još ima neki vaš saradnik u Banjaluci. Jedan poznanik je obolijo od karcinoma, ima tumor na glasnim žilama i ljekari mu kažu da je "dobroćudni". Liječe ga nekim tabletama. Ja sam mu pričao o prirodnoj medicini i čovjek je zainteresovan. Zamolijo me je da mu nabavim broj nekoga ko radi u Banjaluci i da se raspitam o cjeni takvog liječenja(tinktura,usluga ljekara...) zanima čovjeka jer ovdje djeluju razni "ljekari" alternativne medicine koji varaju narod, pa je malo nepovjerljiv. Ako možete da me uputite na nekog vašeg saradnika.
 
Miroljub Petrovic
Maksim - poruka glasi:

Помаже Бог !

Када читамо неки текст ми пре свега изучавамо га како би схватили шта у њему пише . А да би уствари схватили шта у њему пише морамо се користит одређеном методом а метода се састоји од принципа или правила...

Е сад хтјео бих да Вас питам на основу овог горе написаног , којих принципа ( барем оних основних ) се држите Ви и остали теолози

Nemoj da citas neozbiljnu literaturu i da onda postavljas neozbiljna pitanja. Metoda koja se koristi za razumevanje biblijskog teksta zove se "metoda zdravog razuma". Biblija je pisana za nepismene jevrejske pastire i tekst je jednostavan i lak za razumevanje. Savremeni teolozi i filozofi su izmislili "metode" i "pravila" za izvrtanje jednostavnog biblijskog teksta i od toga prave nauke. Kloni se toga i uzivaj.
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:

Evo sta je izjavio jedan profesionalni teniser:

"Nadam se da neće nastaviti profesionalnu karijeru. Nadam se. Ne bih voleo da moje sestre budu profesionalne teniserke. To nije za ženu, to je teško. Žena treba da uživa u životu, treba da razmišlja o porodici, o deci. O kakvoj deci možete da razmišljate pre 27. godine, ukoliko ste profesionalna sportistkinja? Ženama nije mesto u profi sportu", odgovorio je Gulbis.

A naslov je totalno drugaciji: "Žene su tu da rađaju, a ne da se bave sportom!?"

http://mondo.rs/a...ortom.html

Sve je dobro rekao. Samo jos i da on nadje neki pametniji posao.
 
milosdoni
Pronasao sam jedan veoma lep sajt u 3d verziji posvecen Jerusalimu. Kako vam se svidja sadrzaj sajta
http://jerusalem....
Milos Aleksic
 
Nauka
Vi ste rekli da je Mojsije nije primio Deset Bozijih zapovesti na planini Sinaj. A u Bibliji pise kad je Bog govorio preko zbunja Mojsiju, na ovoj planini cu napraviti zavet sa tvojim narodom. Taj zbunj se nalazi u manastiru Svete Katarine na planini Sinaj?
 
Nenad 28
http://www.vaselj...-smrtnike/
Катастрофа!
Можда после овог уследи нови талас поплава.
 
Miroljub Petrovic
Nauka - poruka glasi:

Vi ste rekli da je Mojsije nije primio Deset Bozijih zapovesti na planini Sinaj. A u Bibliji pise kad je Bog govorio preko zbunja Mojsiju, na ovoj planini cu napraviti zavet sa tvojim narodom. Taj zbunj se nalazi u manastiru Svete Katarine na planini Sinaj?

Taj zbun je sada na Marsu, bice uskoro putovanje na Mars da se poseti taj zbun, pa se prijavi dok je vreme, posto je broj mesta ogranicen.
 
n
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Nauka - poruka glasi:

Vi ste rekli da je Mojsije nije primio Deset Bozijih zapovesti na planini Sinaj. A u Bibliji pise kad je Bog govorio preko zbunja Mojsiju, na ovoj planini cu napraviti zavet sa tvojim narodom. Taj zbunj se nalazi u manastiru Svete Katarine na planini Sinaj?

Taj zbun je sada na Marsu, bice uskoro putovanje na Mars da se poseti taj zbun, pa se prijavi dok je vreme, posto je broj mesta ogranicen.

a kad mi hocemo da budemo malo humoristicni, vi nas odma brisete : P
 
Miroljub Petrovic
n - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Nauka - poruka glasi:

Vi ste rekli da je Mojsije nije primio Deset Bozijih zapovesti na planini Sinaj. A u Bibliji pise kad je Bog govorio preko zbunja Mojsiju, na ovoj planini cu napraviti zavet sa tvojim narodom. Taj zbunj se nalazi u manastiru Svete Katarine na planini Sinaj?

Taj zbun je sada na Marsu, bice uskoro putovanje na Mars da se poseti taj zbun, pa se prijavi dok je vreme, posto je broj mesta ogranicen.

a kad mi hocemo da budemo malo humoristicni, vi nas odma brisete : P

Ja ne brisem humoristicke, nego glupe postove.
 
Miroljub Petrovic
Evo kako se masoni u Kini stite od uticaja pape i jezuita:

http://www.dw.de/...a-17334477
 
Petar Vlahovic
Pozdrav, braco.

Jel prodaje ko od vas ove ljute paprike od kojih se prave tinkture? Uzeo bih jedan kilogram da napravim tinkturu za cirkulaciju a ne znam od koga da kupim pa rekoh da pitam ovde.

A ako znate nekog ko nabavlja od nekud moze i to, samo da nadjem, posto planiram dosta da je pijem zbog vezbi koje sam poceo da radim...

Izmena 3. jun. Javio mi se jedan forumas hvala.
Izmenio/la Petar Vlahovic na 03.06.2014 19:57
 
Ontolog
Trenutno je po prvi put u istoriji na mesto pape Jezuita. Vekovima je crni papa bio Jezuita, jezuitski general. Da li to znaci da vise ne postoji "beli" papa? Postoji li sada funkcija crnog? Da li su Jezuiti konacno uspeli da osvoje Vatikan?
 
Makabi
Ontolog - poruka glasi:

Trenutno je po prvi put u istoriji na mesto pape Jezuita. Vekovima je crni papa bio Jezuita, jezuitski general. Da li to znaci da vise ne postoji "beli" papa? Postoji li sada funkcija crnog? Da li su Jezuiti konacno uspeli da osvoje Vatikan?


Zar Jezuiti nisu oduvek bili glavni u Vatikanu? Kako sad da li su uspeli da ga osvoje? Hvala unapred, pozdrav!
 
NAPOLEON
http://www.dnevno...djece.html
 
Miroljub Petrovic
Makabi - poruka glasi:

Ontolog - poruka glasi:

Trenutno je po prvi put u istoriji na mesto pape Jezuita. Vekovima je crni papa bio Jezuita, jezuitski general. Da li to znaci da vise ne postoji "beli" papa? Postoji li sada funkcija crnog? Da li su Jezuiti konacno uspeli da osvoje Vatikan?


Zar Jezuiti nisu oduvek bili glavni u Vatikanu? Kako sad da li su uspeli da ga osvoje? Hvala unapred, pozdrav!

Nekad su i masoni imali svoje igrace medju kardinalima, a sada su jezuiti preuzeli primat na svim nivoima.
 
Kacaa61s93
Gospodine Miroljube, pre svega da kazem da se divim Vasem radu i jako Vas postujem. Neko vreme citam forum,ali sam tek sad uspela da se registrujem. Imam 21 godinu i puno pitanja, koja su uglavnom vezana za situacije iz zivota i kako bi trebalo postupati u njima. Citam bibliju i trudim se da postujem maksimalno, mada nije oduvek bilo tako. Nisam odrastala u porodici koja potencira Boga previse, sve je to nekako bilo povrsno, odlazak u crkvu povremeno,slavljenje slave, uskrsa, bozica i slicno. Prosecna srpska porodica. Sada kada sam se konacno registrovala,ne znam koje bi pitanje pre postavila. Prvo neka bude, kako bih mogla mladjim sestrama objasniti kako pravilno da zive, sta je dobro,a sta lose? Znam da nisu zainteresovane za citanje biblije, jedna je sedmi razred, a druga 4. godina srednje skole. Drugo pitanje bi bilo koje je vase misljenje o antickim filozofima? Sta mislite o Marku Aureliju, Seneki? Imate li nekog filozofa s kojim se slazete po nekim pitanjima? Sta mislite o autorima poput Brajana Trejsija, Robina Sarme, ako znate ko su? Da li znate za knjigu Jevrejska tajna poslovnog uspeha, autori su Rabin Levi Brekman i Sem Dzafi, ako znate sta mislite o njoj? Zelim da dodam da mi se jako svidja Vas smisao za humor. Smile Imam jos puno pitanja,ali neka za sada to bude to. Veliki pozdrav
 
Nemanja88
http://www.blic.r...losko-bice
 
GringoLoco
Pozdrav Miroljub,
Imam jedno pitanje koje nikako nemogu da shvatim.. Ako masoni (kako sto svi kazu da su jevrei), a znamo da Masoni su DEMONIZIRANI LJUDI ondak zosto velicamo Jevreje?
Spored moju logiku postoje dori jevrei i losi jevrei (pa ove masone stavam u kategorije lose evreja).
I jos jedno pitanje.. dali i kada ce pravis neko predavanje oko pravoslavlje u blizini Makedonija za da mogu da prisustujem na neko predavanje.
Pozdrav iz Makedonije
Stvaranje dobri ljudi!
 
Denci
Мирољубе, да ли је жалфија јачи антибиотик од белог лука?
 
Mile Strbac

Izmenio/la Mile Strbac na 04.06.2014 17:17
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!