Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Zubarolog - poruka glasi:

Hvala Vam na odgovoru. Trenutno me muci jos nesto. Kaze se da u Vecnom zivotu (Raju), nece biti vise smrti, bolesti, tuge, suza, itd..., vec srece, ljubavi i radosti. A sloboda je neophodan uslov da bi postojala sreca, ljubav i radost. Dakle samo slobodno bice, sa slobodnom voljom razmisljanja i zakljucivanja moze da uziva ove komponente. Ako jeste tako, to znaci da ce i u Raju postojati mogucnost (iako, kako vi kazete pametni i pobozni ljudi o tome nece ni pomisljati) da se Bogu kaze ne?

Naravno da ce postojati ta mogucnost, ali ce prethodno iskustvo pobune biti dovoljno jako da nikome vise nikada ne padne na pamet da se pobuni protiv Boga.
 
Gedeon
Najava za novi serijal emisija NAUKA I BIBLIJA

http://www.youtub...ES5Yi8h5_c

Procitajte tekst ispod videa za vise informacija
 
Krusevljanka
Da sam ranije znala za knjigu Dr Sulca sada bi moja majka bila ziva,citam knjigu i ne verujem koliko se sve lako leci.hvala Bogu pa postoje ljudi kao Sulc i kao vi Miroljube.mojoj drugarici su bebu vakcinisali iako je odbila,pa me je pitala kako da bebi ocisti organizam od otrova osim dojenjem?
Izmenio/la Krusevljanka na 17.09.2013 18:47
Jeca
 
Miroljub Petrovic
Krusevljanka - poruka glasi:

Da sam ranije znala za knjigu Dr Sulca sada bi moja majka bila ziva,citam knjigu i ne verujem koliko se sve lako leci.hvala Bogu pa postoje ljudi kao Sulc i kao vi Miroljube.mojoj drugarici su bebu vakcinisali iako je odbila,pa me je pitala kako da bebi ocisti organizam od otrova osim dojenjem?

Mogao bih da napisem knjigu o tome kako me je Bog vodio da saznam za prirodnu medicinu u Americi, kao i da prosle godine saznam za dr Sulca na jednom seminaru u Kaliforniji.
 
Miroljub Petrovic
Neverovatna kompromitacija Haskog tribunala:

http://www.b92.ne..._id=754628

Seselj je ocigledno uspeo u svojoj nameri da obesmisli ovaj inkvizitorski sud. Ocekujem da neki zemljotres pogodi Holandiju, mozda i da srusi brane, pa da me ponovo optuze za terorizam. Ovih dana pocinje novi godisnji period (na jesen), tako da obicno dogadjaji na jesen na neki nacin obeleze desavanja koja ce da uslede u narednih godinu dana. Ocekujem da se nesto zestoko desi u narednim danima.
 
bobo
Ocekujem da se nesto zestoko desi u narednim danima.

Zasto na jesen ove godine ocekujes(biblijski je na ti )da se nesto desi.zar jubilarna godina ne pada na jesen 2014?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.09.2013 21:37
Smile
 
Miroljub Petrovic
bobo - poruka glasi:

Ocekujem da se nesto zestoko desi u narednim danima.

Zasto na jesen ove godine ocekujes(biblijski je na ti )da se nesto desi.zar jubilarna godina ne pada na jesen 2014?

Najvece stvari se desavaju na Jubilarnu godinu, ali i na svaku sedmu godinu, kao i pocetkom godine, obicno se desavaju stvari koje obelezavaju sledecu godinu.
 
Guest
Ne konzumiram alkohol, ali me interesuje kakvo je bezalkoholno pivo kao napitak?

Pozdrav za sve na forumu.
 
Sima_021
У Казакстану велики пентаграм, види се на Google Earth-у.
У питању су сатанисти?
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q79/s720x720/1240294_731350583549125_324666656_n.jpg[/img] is not a valid Image.

Још једно питање, да ли ћемо после васкрења моћи да путујемо на друге планете и у прошлост, тј. да присуствујемо неким историјским догађајима прошлог времена, нпр. средњи век и слично?
Milan
 
Miroljub Petrovic
Guest - poruka glasi:

Ne konzumiram alkohol, ali me interesuje kakvo je bezalkoholno pivo kao napitak?

Pozdrav za sve na forumu.

Smece, hemija
 
Miroljub Petrovic
Sima_021 - poruka glasi:

У Казакстану велики пентаграм, види се на Google Earth-у.
У питању су сатанисти?
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q79/s720x720/1240294_731350583549125_324666656_n.jpg[/img] is not a valid Image.

Ne mogu satanisti to da nacrtaju. To su crtali demoni, kao sto crtaju i krugove u zitu, ili Naska linije u Peruu:

http://www.go2per...lineas.jpg

Још једно питање, да ли ћемо после васкрења моћи да путујемо на друге планете и у прошлост, тј. да присуствујемо неким историјским догађајима прошлог времена, нпр. средњи век и слично?

Moci ce da se putuje na druge planete, a proslost ce moci da se vidi kao sto je danas vidis preko video snimaka.
 
split
evo saljem link ako vam moze posluzit za neka vasa predavanja o iluminatima

http://www.dnevno...-1972.html
Izmenio/la split na 18.09.2013 18:37
 
Alo123
Ako su Karadjordjevici bili masoni, zasto su onda saveznici (ukljucujuci i masone) izdali monarhiste (cetnike) pred kraj rata i doveli komuniste ?

I jos jedno pitanje, zanima me da li je dovoljno pomoliti se jednom ako nesto zelimo ili treba da se molimo sto cesce za istu stvar ?
Pitam posto sam skoro procitao na drugom forumu neko je napisao da je moliti se vise puta za istu stvar isto kao kada malo dete neprestano govori npr. "tata molim te kupi mi biciklu" Smile odnosno moze samo da proizvede kontra efekat. Tako je isto i sa Bogom, ako Bog zeli da ispuni neciju zelju dovoljno je pomoliti se jednom. Da li je ovo tacno ? Ako jeste, da li mozemo da se cesto molimo za zahvalnost ili ?
 
electronpn
Sta mislis o upotrebi zelene gline u svrhu detoksifikacije ?
Izmenio/la electronpn na 18.09.2013 21:57
 
el azar
http://www.porekl...ske-i-bih/
Дигитализоване етнолошке књиге о пореклу становништва Србије, Македоније, Црне Горе, Хрватске и БиХ
 
Miroljub Petrovic
Alo123 - poruka glasi:

Ako su Karadjordjevici bili masoni, zasto su onda saveznici (ukljucujuci i masone) izdali monarhiste (cetnike) pred kraj rata i doveli komuniste ?

Ocigledno da je napravljen dogovor sa Titom koji je postao mason. Poznato je da je komunizam jezuitski projekat, a Tito se, kao mason, suprotstavio Staljinu i zbog toga je moglo da dodje do rata sa SSSR-om i Staljinom.

I jos jedno pitanje, zanima me da li je dovoljno pomoliti se jednom ako nesto zelimo ili treba da se molimo sto cesce za istu stvar ?
Pitam posto sam skoro procitao na drugom forumu neko je napisao da je moliti se vise puta za istu stvar isto kao kada malo dete neprestano govori npr. "tata molim te kupi mi biciklu" Smile odnosno moze samo da proizvede kontra efekat. Tako je isto i sa Bogom, ako Bog zeli da ispuni neciju zelju dovoljno je pomoliti se jednom. Da li je ovo tacno ? Ako jeste, da li mozemo da se cesto molimo za zahvalnost ili ?

Naravno da ne treba da izgovaramo mnogo reci kada se molimo, sto i sam Isus kaze.
 
Miroljub Petrovic
electronpn - poruka glasi:

Sta mislis o upotrebi zelene gline u svrhu detoksifikacije ?

Sve gline su manje-vise iste i mogu da se koriste za spoljnu upotrebu za izvlacenje otrova.
 
split
Pozdrav imam pitanje kako da smrsam.Imam oko 8 kg viska pokusavam dosta da se krecem ne jedem nesto posebno meso popijem nekad pivo koje sa drustvom i kad hocu da smrsam ne veceram,medjutim kad ne veceram budim se cesto u noci i to mi smeta i stvara mi neki pritisak u glavi.Koja biljka ili recept je dobar za poticanje organizma za gubitak viska kilograma a da normalno jedem .
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Pozdrav imam pitanje kako da smrsam.Imam oko 8 kg viska pokusavam dosta da se krecem ne jedem nesto posebno meso popijem nekad pivo koje sa drustvom i kad hocu da smrsam ne veceram,medjutim kad ne veceram budim se cesto u noci i to mi smeta i stvara mi neki pritisak u glavi.Koja biljka ili recept je dobar za poticanje organizma za gubitak viska kilograma a da normalno jedem .

Opsedaju te demoni da se uvece prejedas. Uzmi za veceru neko voce i idi ranije da spavas, a preko dana treba da budes fizicki aktivan, i izbaci iz upotrebe taj alkohol i te leseve mrtvih zivotinja.
 
Denci
Причали сте да једно алкохолно пиће недељно оставља последице на мозак, о другим штетностима да не говоримо. Зашто је у новом завету толико пута потенцирано вино? Господ Исус Христос је учинио и једно чудо везано за вино, Он је морао знати за штетност вина.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.66 sekundi!