Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Tragac1
Preporuka za kanal, za sve koji vole biblijsku arheologiju.

https://youtube.c..._chHxTRFr4
 
Bojan1
Pozdrav. Gledao sam jedan stariji intervju, i ima jedna zanimljiva istorijska zanimljivost koju sam naucio od Vas, a to je da je nekada bilo vazno biti dobar govornik. Mozete li mi nesto vise reci o tome, zasto je to toliko vazno.
Pozdrav Svima Wink
 
Miroljub Petrovic
Bojan1 - poruka glasi:

Pozdrav. Gledao sam jedan stariji intervju, i ima jedna zanimljiva istorijska zanimljivost koju sam naucio od Vas, a to je da je nekada bilo vazno biti dobar govornik. Mozete li mi nesto vise reci o tome, zasto je to toliko vazno.

Ljudi su kod nas najvise cenili junastvo i mudrost, a ovo drugo mnogo vise.
 
split
Poštovanje,gledao sam zadnji intervju sa desingericom.Da se primjetiti da ste spustili kriterije razgovora kad razgovarate sa nekim polupanim likovima.A po tome ste bili prepoznatljivi da ste uvijek bili britka sablja i da ste govorili istinu u oci svidjalo se nekom ili ne.
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Poštovanje,gledao sam zadnji intervju sa desingericom.Da se primjetiti da ste spustili kriterije razgovora kad razgovarate sa nekim polupanim likovima.A po tome ste bili prepoznatljivi da ste uvijek bili britka sablja i da ste govorili istinu u oci svidjalo se nekom ili ne.

Lose si video. U svakom razgovoru se prilagodjavam sagovorniku, kao sto kaze apostol Pavle: "Sa Grcima sam bio kao Grk, sa Jevrejima kao Jevrejin..." Treba kod ljudi podsticati ono sto je dobro, a ne isticati njihove mane i ubijati ih u pojam.
 
Aleksandar Grujic
Pozdrav gospodine Petrovicu, skoro mi je predstavljena informacija da zivotinje mogu da osecaju afinitet prema istom polu. Mislim da je to suludo, jer nije prirodno. Navode pingvine i neke gustere, ali da li te zivotinje mogu biti demonizovane, posebno kako bi ih ljudi snimili?
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar Grujic - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Petrovicu, skoro mi je predstavljena informacija da zivotinje mogu da osecaju afinitet prema istom polu. Mislim da je to suludo, jer nije prirodno. Navode pingvine i neke gustere, ali da li te zivotinje mogu biti demonizovane, posebno kako bi ih ljudi snimili?

Moguce da postoje slucajevi demonizovanih zivotinja u ovom demonizovanom svetu, nisam to proucavao.
 
crane
Miroljube primetio sam od skora da preparat koji stavljas na kosu ima efekat mokre kose, sta tacno koristis?
 
Miroljub Petrovic
crane - poruka glasi:

Miroljube primetio sam od skora da preparat koji stavljas na kosu ima efekat mokre kose, sta tacno koristis?

Ne koristim nikakav preparat koji stvara efekat mokre kose, kad mi kosa poraste, samo je malo namokrim vodom i zacesljam... ali koristim dva puta dnevno tonik za vracanje pigmentacije kose, koji se nasprica na kozu glave pa se utrljava par minuta. Bice uskoro na sajtu koji je u pripremi, objavicu.
 
crane
Ovo je danas stiglo jednom prijatelju u plavoj koverti:

https://prnt.sc/B...

Ne znam da li se na nivou drzave salju ovakva preteca pisma ali kao sto si naveo, pocinju da se stvaraju uslovi za otimanje dece ,,nesavesnim roditeljima”.
 
Miroljub Petrovic
crane - poruka glasi:

Ovo je danas stiglo jednom prijatelju u plavoj koverti:

https://prnt.sc/B...

Ne znam da li se na nivou drzave salju ovakva preteca pisma ali kao sto si naveo, pocinju da se stvaraju uslovi za otimanje dece ,,nesavesnim roditeljima”.

Nista strasno, bar za sada, klasicne satanisticke pretnje, pucanje u prazno, samo se ignorise i to je to. Najvise sto mogu jeste da roditelje prijave sudu, i sud da izrekne neku novcanu kaznu, a mozda ni to. Za vise detalja treba kontaktirati advokata Ivu Strujica, tel. 064/264-1311
 
Cipa
Koju bi ste knjigu preporucili u vezi porodjaja i kako zena treba da se pripremi da postane majka
 
Miroljub Petrovic
Cipa - poruka glasi:

Koju bi ste knjigu preporucili u vezi porodjaja i kako zena treba da se pripremi da postane majka

Imas knjige sa donjem linka:

https://cps.org.r...njige.html

a jako je pozeljno da trudnica prodje online kurs pripreme za prirodni porodjaj kod babice Ivane Velickov, evo njenog kontakta:

https://cps.org.r...ntakt.html
 
ZoranS
https://themostim...-in-israel
 
Miroljub Petrovic

Ha ha, kad zulufari pocnu da se igraju biblijskih prorocanstava... to ce sve da se razvali kao Drugi Hram u Jerusalimu.
 
DimitrijeG
Pozdrav

Zanima me sto ste pristali na intervju s onim desingericom, kada ste u proslosti najostrije prozivali takve ljude i snimali reakcije na pesme itd? Kolko se secam takvi ljudi su Vam nekad bili mrski a sad intervju
 
Miroljub Petrovic
DimitrijeG - poruka glasi:

Pozdrav

Zanima me sto ste pristali na intervju s onim desingericom, kada ste u proslosti najostrije prozivali takve ljude i snimali reakcije na pesme itd? Kolko se secam takvi ljudi su Vam nekad bili mrski a sad intervju

Taj Desingerica je pametniji od tebe mnogo puta, i sa njim moze da se prica o mnogim pametnim temama. Da su meni nesavrseni ljudi mrski, kao sto ti lupetas, ja se ne bih bavio ovim poslom i bio zbog toga proganjan.
 
zajecarski
Pozdrav Miroljube, nedavno kada sam vas pitao za misljenje o Dimitriju Ljoticu ste izmedju ostalog rekli da se nije zalagao za otvaranje skola, pa sam hteo da vas pitam da li ste culi za zavod za prinudno vaspitavanje omladine, koje je osnovao za vreme rata, i sta mislite o tome. Na internetu pisu bljuvotine i to predstavljaju kao logor za mucenje ali ja sam iz mnogih knjiga procitao drugacije sa navedenim mnogim pozitivnim iskustvima koje su pisali mladji ljudi koji su tu izleceni od komunizma i postali religiozni
 
Miroljub Petrovic
zajecarski - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, nedavno kada sam vas pitao za misljenje o Dimitriju Ljoticu ste izmedju ostalog rekli da se nije zalagao za otvaranje skola, pa sam hteo da vas pitam da li ste culi za zavod za prinudno vaspitavanje omladine, koje je osnovao za vreme rata, i sta mislite o tome. Na internetu pisu bljuvotine i to predstavljaju kao logor za mucenje ali ja sam iz mnogih knjiga procitao drugacije sa navedenim mnogim pozitivnim iskustvima koje su pisali mladji ljudi koji su tu izleceni od komunizma i postali religiozni

Nije mi poznato da je to bilo prinudno. To je bilo dobrovoljno. A komunisti lazu, jer su bili pioni ondasnjih satanista, kao i ovi danas sto lazu.
 
Aleksandar Stamenkovic
Da li po Vama ima dobrih filozofa, i ako ima koji su?

I da li je filozofija od koristi?

Pitam zato sto generalno filozofi u teoriji zvuce dobro ali u praksi se ne pokazuju bas najbolje.
Hvala na paznji.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.84 sekundi!