Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
An5607
Gdje mogu da kupim prirodni sampon ili sapun,vidio sam davno da ste imali na vasem sajtu,sad nemogu da nadjem nigdje,mozete li mi poslati link ako imate.Hvala.
 
Miroljub Petrovic
Juce sam gostova na TV Happy, evo emisije.

POSLE RUCKA - Visok procenat nezenja u Srbiji / Propast porodice - (TV Happy 16.05.2018)

https://www.youtu...VrAy8KzGSA
 
Miroljub Petrovic
Bozic Bojan - poruka glasi:

Povodom protesta za ne obavezno vaksinisanje i pravo na izbor! Udruzenje gradjana inicijativa NoVa organizuje besplatan prevoz iz Subotice. Polazak ce biti 19.05. U 13h. Na parkingu ispred gradskog bazena na Prozivci. Broj mesta je ogranicen. Molim sve zainteresovane da se jave u inbox ili na 0691118835, zbog rezervacije mesta.

Pomenuti skup je zabranjen od strane policije, sto pozdravljam, jer skup najmanje veze ima sa neobaveznom vakcinacijom, a najvise sa pljuvanjem po vlasti. Ako se neko bori za prava roditelja koji ne zele da vakcinisu decu, to ja aktuelna vlast, evo teksta koji to potvrdjuje samo u jednom aspektu, a ima ih puno koje ovde necu navoditi:

https://www.b92.n...id=1377827

Ne moze vlast da javno odobrava nevakcinisanje, ali moze da bude maksimalno torelantna prema roditeljima koji nece da vakcinisu decu. Dakle, vlast ima limite svog delovanja i samo slepac to ne vidi. Ali u okviru limita vlast odlicno radi posao za nas koji hocemo da zivimo drugacije od polupanog sveta.

Dakle, ja ne podrzavam rad te organizacije koja se bori protiv neobavezne vakcinacije jer se oni ustvari bore za rusenje vlasti, a ne protiv obavezne vakcinacije.
 
Miroljub Petrovic
An5607 - poruka glasi:

Gdje mogu da kupim prirodni sampon ili sapun,vidio sam davno da ste imali na vasem sajtu,sad nemogu da nadjem nigdje,mozete li mi poslati link ako imate.Hvala.

Sampon od cedji niko ne prodaje, koliko mi je poznato, a domace sapune imas da kupis preko donjeg linka:

https://www.faceb...zasapuni1/
 
sarac90
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

An5607 - poruka glasi:

Gdje mogu da kupim prirodni sampon ili sapun,vidio sam davno da ste imali na vasem sajtu,sad nemogu da nadjem nigdje,mozete li mi poslati link ako imate.Hvala.

Sampon od cedji niko ne prodaje, koliko mi je poznato, a domace sapune imas da kupis preko donjeg linka:

https://www.faceb...zasapuni1/


Ako dozvoli domacin imas i ovde sapune,koristim ih vec 2 meseca odlicni su http://www.herbal...?id=sapuni
 
PavleV
Doktore Miroljube, krenuo sam da citam Sveto Pismo i stigao do jednog dela, koji mi nije bas jasan :
"Potom rece Bog: da nacinimo covjeka po svojemu oblicju, kao sto smo mi, koji ce biti gospodar od riba morskih i od ptica nebeskih i od stoke i od cijele zemlje i od svijeh zivotinja sto se micu po zemlji. - 1. knjiga Mojsijeva 1, 26.
Moje pitanje je, zasto kaze kao 'kao sto smo mi' ? Ko su to 'oni' ?
 
Miroljub Petrovic
PavleV - poruka glasi:

Doktore Miroljube, krenuo sam da citam Sveto Pismo i stigao do jednog dela, koji mi nije bas jasan :
"Potom rece Bog: da nacinimo covjeka po svojemu oblicju, kao sto smo mi, koji ce biti gospodar od riba morskih i od ptica nebeskih i od stoke i od cijele zemlje i od svijeh zivotinja sto se micu po zemlji. - 1. knjiga Mojsijeva 1, 26.
Moje pitanje je, zasto kaze kao 'kao sto smo mi' ? Ko su to 'oni' ?

Govorio sam o tome vise puta, ali nisi citao forum od pocetka. Imas objasnjenje na donjem linku:

www.cps.org.rs/tr...
 
Marko03
Doktore,kakva je razlika izmedju cipovanih i necipovanih licnih karti?Da li postoji neka teorija zavere?
 
Miroljub Petrovic
Marko03 - poruka glasi:

Doktore,kakva je razlika izmedju cipovanih i necipovanih licnih karti?Da li postoji neka teorija zavere?

Govorio sam o tome, ali nisi citao forum od pocetka. Uz pomoc cipovanih karata covek lakse moze da funkcionise, ali ga sistem lakse ima pod kontrolom. Ja preporucujem cipovane licne karte radi lakseg funcionisanja, a u isto vreme pravljenje paralelnog sistema, pa kada krenu da ucenjuju preko cipovanih karata onda bacis licnu kartu u smece i zivis potpuno izvan sistema.
 
sergej123
Постоји ли начин да се ступи у контакт са Божидаром Кљајевићем и да се постави неко питање у вези са поријеклом? Мејл нпр.
 
Markoni357magnum
Поздрав Мирољубе!
Треба ми твоје мишљење. План ми је да кренем у изградњу мишићне масе помоћу биљних протеина. Знам да је соја највећи извор протеина у биљном свету, али сам такође чуо да није баш најбоља за мушкарце. Наводно може да опонаша хормон естроген што би довело до смањења тестостерона код мушкарца.
 
jovaa
Koji je boji ovas za ishranu oljusteni ili neoljusteni i koja je razlika? Da li se gube hranljive vrednosti kod oljustenih?
 
Miroljub Petrovic
sergej123 - poruka glasi:

Постоји ли начин да се ступи у контакт са Божидаром Кљајевићем и да се постави неко питање у вези са поријеклом? Мејл нпр.

tel. 060-7177-788
 
Miroljub Petrovic
Markoni357magnum - poruka glasi:

Поздрав Мирољубе!
Треба ми твоје мишљење. План ми је да кренем у изградњу мишићне масе помоћу биљних протеина. Знам да је соја највећи извор протеина у биљном свету, али сам такође чуо да није баш најбоља за мушкарце. Наводно може да опонаша хормон естроген што би довело до смањења тестостерона код мушкарца.

Za misice ti trebaju ugljeni hidrati, a ne proteini. Soja je odlicna bilja. Procitaj donju knjigu:

https://drive.goo...BrTVU/edit
 
Miroljub Petrovic
jovaa - poruka glasi:

Koji je boji ovas za ishranu oljusteni ili neoljusteni i koja je razlika? Da li se gube hranljive vrednosti kod oljustenih?

Moze koji hoces. Neoljusteni se tesko sprema.
 
ZoranS
https://www.youtu...N1sieA8tqA
 
Korda Rade
Pozdrav Miroljube, mislim da bi najbolje bilo da zakljucis forum, ili bar mogucnost postavljanja pitanja. Jer ocigledno sve sto vredi pitanja je vec postavljeno i moze da se iscita na forumu, a ovo ostalo su glupa pitanja koja ni ne zasluzuju odgovor. Smile
 
Miroljub Petrovic
Korda Rade - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, mislim da bi najbolje bilo da zakljucis forum, ili bar mogucnost postavljanja pitanja. Jer ocigledno sve sto vredi pitanja je vec postavljeno i moze da se iscita na forumu, a ovo ostalo su glupa pitanja koja ni ne zasluzuju odgovor. :)

Pitanja nemaju plitki ljudi, a ozbiljni ljudi stalno istrazuju i imaju pitanja, jer se svaki dan desava nesto novo sto osvetljava ono o cemu Biblija govori.
 
Udzejl
Gospodine sta mislite o Petru AÅ¡krabi Zagorskom? Da li mislite da je tacna prica oko prezimena koji prica? Obradio je na 900 strana 50.000 srpskih prezimena. Razmisljam da kupim njegovu knjigu pa me zanima da li su informacije koje prica tacne.
 
An5607
Imam pitanje,poceo sam trenirati tako sto trcim svaki dan pola sata,radim sklekove,cucnjeve i zgibove pola sata.Citao sam u knjizi ishrana za sportiste da za misicnu masu trebam najvise da unosim ugljikohidrata,pa onda idu masti,proteini...Sad imam pitanje kolko trebam da unosim da ne bi smrsao?Trenutno sam visok 183cm i imam 69kg.I cilj mi je da nadogradim malo misicne mase.Citao sam na nekim forumima da trebam za ovu visinu da u sebe stavljam 2800 kalorija na dan,pa sad nisam siguran da li je to tacno,pa vas pitam posto se razumijete u to sve,da mi date tacnu informaciju hvala.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.74 sekundi!