Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
serdarnebeski
Postovanje Miroljube

Kada govorimo o ljudskim rasama zar ne bi trebalo kao pocetak njihovog nastanka uzeti Noja, odnosno njegove sinove i zene, a ne Adama, jer od Noja je sve pocelo, do tada ako su se ljudi i delili na rase svi su oni umrli u potopu.

Ako su sve rase nastale od sredisnjeg tipa zar ne bi bilo potpuno logicno da i danas neka obicna porodica sredisnjeg tipa, onako iz cista mira dobije potpuno crno odnosno potpuno belo dete, ili cak zuto dete? To je po onoj prikazanoj matrici sasvim realno, zasto se to danas ne desava?

Ako se takav fenomen desava kod ljudi zasto se ne desava kod zivotinja, na primer da imamo crvene slonove, crne i slicno?

Posto mi je ovo prvo citanje Biblije i nisam usao u sve detalje, video sam jedan klip na Jutjubu gde se predstavljaju granice koje je Bog obecao da ce dati Izraelcima, i vidi se da su te granice mnogo manje nego one koje sada Izrael ima, pa tako navode da Bog nije ispunio svoje obecanje. Da li je to istina?

Hvala
Srbija!
 
Nikola92
https://www.youtu...2q8bBfiBcA

Miroljub Petrović i predstavnik LGBT populacije - Dobro jutro Srbijo - (TV Happy 10.05.2018)
 
Miroljub Petrovic
Udzejl - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube.
Imam dva pitanja:
1.Šta mislite o pčelarstvu i o medu da li je med zdrav kao sto sam cuo od mnogo ljudi
Procitao sam par knjiga i u njima pise da med leci mnoge bolesti(mislim da ne moze bas toliki broj bolesti da izleci ali ipak mislim da neke manje zaista moze) zanima me vase misljenje.

Med nije nista posebno, u pitanju je hrana za pcele, ali bolji je od belog secera, iako je i on prost secer koji direktno ide u krvotok, za razliku od secera iz svezeg voca koje se polako razgradjuje i ulazi polak ou krvotok, sto je prava stvar. Nije lose da se proizvodi.

2. Ako imate neki link kako se prave tinkture za cirkulaciju.

Imas u knjizi sa donjeg linka:
http://www.mediaf...shrani.rar
 
Miroljub Petrovic
serdarnebeski - poruka glasi:

Postovanje Miroljube

Kada govorimo o ljudskim rasama zar ne bi trebalo kao pocetak njihovog nastanka uzeti Noja, odnosno njegove sinove i zene, a ne Adama, jer od Noja je sve pocelo, do tada ako su se ljudi i delili na rase svi su oni umrli u potopu.

Ako su sve rase nastale od sredisnjeg tipa zar ne bi bilo potpuno logicno da i danas neka obicna porodica sredisnjeg tipa, onako iz cista mira dobije potpuno crno odnosno potpuno belo dete, ili cak zuto dete? To je po onoj prikazanoj matrici sasvim realno, zasto se to danas ne desava?

Ako se takav fenomen desava kod ljudi zasto se ne desava kod zivotinja, na primer da imamo crvene slonove, crne i slicno?

Svejedno je da li se analizira Adam ili Noje, jer je u pitanju slican odnos i raspored gena, razlika izmedju njih ej samo 10 generacija.

Kasnije su se vrste, u novim okolnostima posle Potopa, izdiferencirale, tako da se slicni geni, vezano za pigmentaciju, nalaze grupisani na posebnim lokalitetima.

Posto mi je ovo prvo citanje Biblije i nisam usao u sve detalje, video sam jedan klip na Jutjubu gde se predstavljaju granice koje je Bog obecao da ce dati Izraelcima, i vidi se da su te granice mnogo manje nego one koje sada Izrael ima, pa tako navode da Bog nije ispunio svoje obecanje. Da li je to istina?

To nije tacno.
 
Miroljub Petrovic
Nikola92 - poruka glasi:

https://www.youtu...2q8bBfiBcA

Miroljub Petrović i predstavnik LGBT populacije - Dobro jutro Srbijo - (TV Happy 10.05.2018)

Ja ulazim u emisiju oko 20. minuta, ovo pre toga je nebitno.
 
Limun
Med nije nista posebno, u pitanju je hrana za pcele, ali bolji je od belog secera, iako je i on prost secer koji direktno ide u krvotok, za razliku od secera iz svezeg voca koje se polako razgradjuje i ulazi polak ou krvotok, sto je prava stvar. Nije lose da se proizvodi.

Pa zar niste vi govorili da je med najbolji antibiotik, kako sad nije nista posebno.. ili sam to od nekog drugog cuo?.. ali poprilicno sam siguran da ste vi.
 
MajorCampos
https://www.youtu...G4Omgbf6AY

Na rubu znanosti - Poljoprivreda bez pesticida (organska poljoprivreda)
 
Miroljub Petrovic
Limun - poruka glasi:

Med nije nista posebno, u pitanju je hrana za pcele, ali bolji je od belog secera, iako je i on prost secer koji direktno ide u krvotok, za razliku od secera iz svezeg voca koje se polako razgradjuje i ulazi polak ou krvotok, sto je prava stvar. Nije lose da se proizvodi.

Pa zar niste vi govorili da je med najbolji antibiotik, kako sad nije nista posebno.. ili sam to od nekog drugog cuo?.. ali poprilicno sam siguran da ste vi.

Slusas izvan konteksta ono sto pisem i pricam. Med jeste dobar antibiotik, na primer kod upale grla da se proguta pola ili cela cajna kasicica meda, kao i da se stavi u Raketno gorivo (napitak za grlo), ali to su retke prilike za koriscenje i u malim kolicinama. Dakle, med moze da se koristi kao pomocno sredstvo i ponekad kao zasladjivac kad nema nista bolje, ali nije strateska namirnica niti secer prvog reda.
 
serdarnebeski
Postovanje

Zapovest kaze Ne ubij, ali istovremeno se na vise mesta govori kako odredjene ljude treba ubiti. Kako rastumaciti to dvoje?

Interesuje me da li je moguce izleciti ako se neko ne daj Boze rodi gluvonem ili slicno, jer za sve bolesti koje navodite obicno su lek zdrav zivot i zdrava hrana?

Hvala
Srbija!
 
Miroljub Petrovic
serdarnebeski - poruka glasi:

Postovanje

Zapovest kaze Ne ubij, ali istovremeno se na vise mesta govori kako odredjene ljude treba ubiti. Kako rastumaciti to dvoje?

Govorio sam o tome ali nisi citao forum od pocetka. Zapovest u originalu kaze: "Ne pocini zlocin ubistva", dakle "Nemoj da ubijes nevinog coveka", a postoji zapovest da treba likvidirati sataniste koji sire smrt, samo sto to vazi u teokratkoj drzavi, a u demokratiji to ne vazi.

Interesuje me da li je moguce izleciti ako se neko ne daj Boze rodi gluvonem ili slicno, jer za sve bolesti koje navodite obicno su lek zdrav zivot i zdrava hrana?

U pitanju su ostecenja mozdanih celija, i to moze da se resi, ali je potrebna posvecenost roditelja detetu i zdrav zivot, kao i adekvatan tretman. Imas o tome na donjem linku:

http://www.cps.or.../mozak.zip
 
MiladinovicM
Gospodine Miroljube imam pitanje za vas i ako mozete da mi date neki savet,upravo su mi roditelji saznali da sam bezao iz debilane,zato sto ih je razredni staresina nazvao,i naravno rekao da nisam bio u skoli... I sad treba da idem na taj razgovor sa njima,sta da kazem sta da radim,ja ozbiljno ne zelim da idem vise u debilanu,a posao preko kompjutera mi se razvija,radim kao freelancer,graficki dizajner,i sada planiraju i to da mi oduzmu...
 
Miroljub Petrovic
MiladinovicM - poruka glasi:

Gospodine Miroljube imam pitanje za vas i ako mozete da mi date neki savet,upravo su mi roditelji saznali da sam bezao iz debilane,zato sto ih je razredni staresina nazvao,i naravno rekao da nisam bio u skoli... I sad treba da idem na taj razgovor sa njima,sta da kazem sta da radim,ja ozbiljno ne zelim da idem vise u debilanu,a posao preko kompjutera mi se razvija,radim kao freelancer,graficki dizajner,i sada planiraju i to da mi oduzmu...

Samo reci da si bi nesto bolestan, i da si posle isao drugovima da pomazes oko kuce, ali da ces ubuduce ici u debilanu, pa posle opet hvataj krivine. Cim pocnes malo bolje da zaradjujes, iznajmi stan ili sobu i lepo kazes roditeljima da si dovoljno odrastao i da treba da se osamostalis, a da ces debilanu da zavrsis vanredno, da se oni smire, a ti, naravno, nemoj ni vanredno da bacas pare i gubis vreme. Srecno!
 
Miroljub Petrovic
U Kini zabranjeno emitovanje na TV programa koji promovisu gejeve i tetovazu

https://www.b92.n...id=1391527
 
MiladinovicM
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

MiladinovicM - poruka glasi:

Gospodine Miroljube imam pitanje za vas i ako mozete da mi date neki savet,upravo su mi roditelji saznali da sam bezao iz debilane,zato sto ih je razredni staresina nazvao,i naravno rekao da nisam bio u skoli... I sad treba da idem na taj razgovor sa njima,sta da kazem sta da radim,ja ozbiljno ne zelim da idem vise u debilanu,a posao preko kompjutera mi se razvija,radim kao freelancer,graficki dizajner,i sada planiraju i to da mi oduzmu...

Samo reci da si bi nesto bolestan, i da si posle isao drugovima da pomazes oko kuce, ali da ces ubuduce ici u debilanu, pa posle opet hvataj krivine. Cim pocnes malo bolje da zaradjujes, iznajmi stan ili sobu i lepo kazes roditeljima da si dovoljno odrastao i da treba da se osamostalis, a da ces debilanu da zavrsis vanredno, da se oni smire, a ti, naravno, nemoj ni vanredno da bacas pare i gubis vreme. Srecno!


Isto sam tako uradio,i bukvalno mi je isti takav plan,za buducnost, kao sto ste rekli,rekao sam da sam bio bolestan,i jos znaju da sam bezao sa casova,pa su mi dali 20 neopravdanih casova,pred iskljucenje sam,ali proslo je bolje nego sto sam ocekivao,hvala Vam na Vasoj podrsci i savetima !
 
Djukic
Gospodine Miroljube imam par pitanja za vas:

1.Ako su ljudi stvoreni da vecno zive, da li to znaci u slucaju da Eva i Adam nisu probali plod sa drveta spoznaje dobra i zla, ne bi doziveli smrt i vecno bi ziveli tj. ne bi bilo vaskrsenja?

2.Ako su andjeli ne vidljivi za covekovo oko, da li postoji i koji je dokaz o njihovom postojanju ?

3. Da li je dan odmora (Sabat) subota ili nedelja?
 
Miroljub Petrovic
Djukic - poruka glasi:

Gospodine Miroljube imam par pitanja za vas:

1.Ako su ljudi stvoreni da vecno zive, da li to znaci u slucaju da Eva i Adam nisu probali plod sa drveta spoznaje dobra i zla, ne bi doziveli smrt i vecno bi ziveli tj. ne bi bilo vaskrsenja?

Tako je.

2.Ako su andjeli ne vidljivi za covekovo oko, da li postoji i koji je dokaz o njihovom postojanju ?

U Bibliji pise da postoje andjeli i to ti je najjaci dokaz, a postoji i bezboj svedocanstava ljudi o tome.

3. Da li je dan odmora (Sabat) subota ili nedelja?

Dan odmora je Shabat - prema biblijskom ili starom srpskom kalendaru to je vreme od petka od zalaska sunca do subote do zalaska sunca.
 
Djukic
Hvala na odgovorima.
Samo da se nadovezem na prvo pitanje.
Da kazemo da nisu uzeli plod i da generacije posle njih pa sve do sada su se opirale zlu, zar ne bi bio problem oko broja ljudi na zemlji tj. mesta na zemlji ili je istina da cela ljudska populacija moze da stane na povrsinu Teksasa?
 
Miroljub Petrovic
Djukic - poruka glasi:

Hvala na odgovorima.
Samo da se nadovezem na prvo pitanje.
Da kazemo da nisu uzeli plod i da generacije posle njih pa sve do sada su se opirale zlu, zar ne bi bio problem oko broja ljudi na zemlji tj. mesta na zemlji ili je istina da cela ljudska populacija moze da stane na povrsinu Teksasa?

To je kao da pitas, gde ce ziveti dobar domacin sa puno dece, snaja i unicadi? Ima i drugih imanja koje bi osposobio za zivot. Ukoliko bi se edsilo da se Zemlja napuni stanovnicima, ima bezbroj drugih planeta koje je Bog stvorio, ili moze da stvori, a ljudi su u pocetku, pre pobune, mogli da posecuju i druge planete gde zivi stanovnici slicni nama.
 
serdarnebeski
Postovanje

Citao sam o Amisima, njihovom poreklu i doseljavanju, nacinu zivota i rada. Navodi se da je glavni problem medju njima sada genetika, jer sklapaju brakove iskljucivo medjusobno, a s obzirom da svi poticu od 200 osoba koje su se doselile u Ameriku genetika i genetske mutacije, a sa njima i bolesti novorodjencadi, predstavljaju sve veci problem. Da li po vama vredi platiti tu cenu fizicke degeneracije radi ocuvanja duhovne cistote?

Da li moze negde da se nadje izradjen biblijski kalendar, sa biblijskim racunanjem vremena, mesecima, sabatom, i danima praznika?

Da li andjeli zive vecno, tj to su ti isti andjeli od postanka sveta?

Da li se andjeli razmnozavaju?

Znaci postoje ljudi neki koji zive van Zemlje na drugim planetama sad u ovom trenutku?

Hvala
Srbija!
 
Miroljub Petrovic
serdarnebeski - poruka glasi:

Postovanje

Citao sam o Amisima, njihovom poreklu i doseljavanju, nacinu zivota i rada. Navodi se da je glavni problem medju njima sada genetika, jer sklapaju brakove iskljucivo medjusobno, a s obzirom da svi poticu od 200 osoba koje su se doselile u Ameriku genetika i genetske mutacije, a sa njima i bolesti novorodjencadi, predstavljaju sve veci problem. Da li po vama vredi platiti tu cenu fizicke degeneracije radi ocuvanja duhovne cistote?

To nije prihvatljivo.

Da li moze negde da se nadje izradjen biblijski kalendar, sa biblijskim racunanjem vremena, mesecima, sabatom, i danima praznika?

Kalendar se odredjuje svake godine i meseca u zavisnosti od mladog meseca i zrelog jecma, imas na donjem linku u kjnizi i FB:
http://cps.org.rs...index.html

Da li andjeli zive vecno, tj to su ti isti andjeli od postanka sveta?

Da.

Da li se andjeli razmnozavaju?

Nemamo izvestaj o tome u Bibliji, ali logican odgovor je "da".

Znaci postoje ljudi neki koji zive van Zemlje na drugim planetama sad u ovom trenutku?

Tako je, to jasno pise u Bibliji.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.97 sekundi!