Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
sonofGod3 - poruka glasi:

Doktore, da li preporucujete odlazak kod lekara konvencijalne medicine radi resavanja fimoze i da li je pozeljno odraditi zahvat iz verskih razloga odnosno koliko traje oporavak? Pozdrav

Predlazem odlazak kod privatnog urologa, zahvat je bezbolan i kosta oko 250 evra. Pozeljno je da se odlezi par dana, pa posle moze lagana setnja jos 10 dana, i nakon dve sedmice se skidaju konci i to je to. Odnosi su moguci posle oko mesec do dva dana.
 
Miroljub Petrovic
Cetnik - poruka glasi:

Postovanje Miroljube,
(ovo pitanje Vam postavljam na osnovu Vaseg skorog predavanja: Kako preziveti nadolazeci treci svetski rat?)
Koliko sam ja shvatio na osnovu Vasih ranijih predavanja, prije nego sto se desi treci svetski rat, desice se jedan veliki dogadjaj, a to je tzv Obracenje Izraela, taj dogadjaj je opisan kao veci i grandiozniji od izvodjenja Izraelaca iz Egipatskog ropstva.
Po meni je ovo najvaznije pitanje za sve ljude koji prate ovaj forum i koga interesuju te teme.
Znaci da li sam shvatio ovo dobro da ce se prije rata desiti Obracenje Izraela?
U Bibliji je napisano da ce kad se bude desilo Obracenje Izraela izmedju ostalog Gospod ce isusiti Egipatski zaliv itd.
To ce biti jedan od mnogih "alarma" da je doslo to vrijeme...
Da li Srbi imaju pravo da naslijede zemlju u Izraelu koja pripada Gadovom plemenu, kad se obnovi teokratska drzava u Izraelu?

Veliki pozdrav

Nisi dobro razumeo. Obracenje ce se desiti nakon rata, jer ce nakon rata satanisti da se ujedine protiv Izraela i svih koji stanu na stranu Boga.
 
zvonko
Poz. Miroljube dali moze da se izleci dalekovidost i na koji nacin?
Zvonko
 
Aleksandar98
Kakvo je vase misljenje o mesecarenju?
Помаже Бог!
 
nikolaj
Zašto ne sme da se sade dve vrste semena u vinogradu, da se ore sa bika i magarca zajedno i da se ne nosi odeća od vune i lana zajedno? 5. Mojsijeva 22glava 9,10,11 stih
Не плачи дете моје, ускоро ће Господ доћи и уредиће све.
 
Miroljub Petrovic
zvonko - poruka glasi:

Poz. Miroljube dali moze da se izleci dalekovidost i na koji nacin?

Naravno da moze, treba da se koriguju zivotne navike prema donjoj knjizi:
http://cps.org.rs...ecenja.pdf

i da se rade vezbe za oci prema donjem linku:
http://www.cps.or...aocare.htm
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:

Zašto ne sme da se sade dve vrste semena u vinogradu, da se ore sa bika i magarca zajedno i da se ne nosi odeća od vune i lana zajedno? 5. Mojsijeva 22glava 9,10,11 stih

Ukljuci mozak. Ne mozes u istu rupu da sadis dva razlicira semena, da u ista kola upregnes bika i magarca, da pravis kucu red cigala pa red slame...
 
drazen1985
http://www.srpska...icki-srbi/
 
BritkaSablja1213
Ako neki musliman zivi moralno, postuje zakone kurana, koji je kopija biblije, samo veruje u pogresnog boga iz neznanja, da li je on osudjen na propast posle drugog hristovog dolaska?
 
Miroljub Petrovic
BritkaSablja1213 - poruka glasi:

Ako neki musliman zivi moralno, postuje zakone kurana, koji je kopija biblije, samo veruje u pogresnog boga iz neznanja, da li je on osudjen na propast posle drugog hristovog dolaska?

Naravno da nije. Bog ce da spasi i ateistu koji je posten i moralan, i zivi po svojoj savesti, ali je moguce sablaznjem aktivnoscu ljudi koji se lazno predstavljaju da su religiozni, a svasta rade.
 
Ugljesa1371
Da li ce haski tribunal postojati posle 3. svetskog rata?
 
KostaRajic988
Postovanje doktore Miroljube! Odgledao sam dosta Vasih intervijua i predavanja i hteo sam da se zahvalim za svaki savet i svaki klip! Moje jedino misljenje je (vec kad mogu ovako iz fotelje da preporucujem) da mozda malo vise u predavanjima ubacujete srpsko pravoslavlje (tj. nase junake, heroje, monahe)
 
Milorad Popov
Pomenuli ste jednom da je svaka vlast od Boga i da je Bog postavio i Hitlera kako bi se neki Jevreji opametili i vralili u svoju zemlju, zasto bi onda Bog vaskrsnuo Hitlera u drugom vaskrsenju da mu sudi ako ga je on postavio?

I jos jedno pitanje. Ako ne treba da dizemo ustanke protiv okupatora nego da se dovodimo u red i ucimo poslusnosti, cemu onda price o Nikcu od Rovina i raznim drugim junacima koji su se borili protiv Turaka?
 
Miroljub Petrovic
Ugljesa1371 - poruka glasi:

Da li ce haski tribunal postojati posle 3. svetskog rata?

Naravno da ce postojati, tebe ce prvog da hapse i procesuiraju jer si posecivao ovaj forum.
 
Miroljub Petrovic
KostaRajic988 - poruka glasi:

Postovanje doktore Miroljube! Odgledao sam dosta Vasih intervijua i predavanja i hteo sam da se zahvalim za svaki savet i svaki klip! Moje jedino misljenje je (vec kad mogu ovako iz fotelje da preporucujem) da mozda malo vise u predavanjima ubacujete srpsko pravoslavlje (tj. nase junake, heroje, monahe)

Izvini, ja sam do sada pricao samo o meksickim, japanskim i belgijskim junacima, a sada cu da pricam samo o srpskim junacima iz Jagodine.
 
Miroljub Petrovic
Milorad Popov - poruka glasi:

Pomenuli ste jednom da je svaka vlast od Boga i da je Bog postavio i Hitlera kako bi se neki Jevreji opametili i vralili u svoju zemlju, zasto bi onda Bog vaskrsnuo Hitlera u drugom vaskrsenju da mu sudi ako ga je on postavio?

Niej Bog izabrao da Hitler bude zao, nego je Hitler to izabrao. A mnogi Jevreji i mnogi drugi ljudi su takodje birali zlo, i onda je Bog ucinio da im preko najgoreg zlocinca ispuni zelju za zlom. To je kao kad ljudi biraju da puse, piju, drogiraju se, i onda dopusti da se izmedju sebe poubijaju, s tim da najgori poubijaju one koji ce biti upozorenje njihovim bliznjima da se opamete i da se to njima ne desi.

I jos jedno pitanje. Ako ne treba da dizemo ustanke protiv okupatora nego da se dovodimo u red i ucimo poslusnosti, cemu onda price o Nikcu od Rovina i raznim drugim junacima koji su se borili protiv Turaka?

Da su Srbi bili pametni, Turci nikada ne bi okupirali Srbiju. Kada je vec doslo do okupacije, bilo je potrebno boriti se. U toj borbi, Srbi su birali vise junastvo (tezi put) nego pamet (laksi put). Ali su birali da se bore, za razliku od mnogih koji su prelazili u islam, katolicizam, ateizam... Tako imas i danas. Neki se bore pamecu, neki se junace, i to je dobro, znaci da su jos zivi. A postoje oni koji su se predali i presli na stranu neprijatelja. To su bednici i sline.
 
BorislavPetrovic
I jos jedno pitanje bih imao, vezano za Bibliju.
U osnovi svake prirodne nauke i svakog otkrica je bila sumnja. U doslovno sve. Sa druge strane crkva je spaljivala ljude poput Djordana Bruna, koji su se samo usudili da misle svojom glavom a ne crkvenom dogmom. Pritom covek do danasnjih tehnologija nije dosao citajuci Bibliju. Mozete li da objasnite zbog cega je Biblija, kao savrseni zivi spis, pisana iskljucivo kao etalon morala, a ne i kao savrseni vanvremenski naucni dokument?
 
Ranko21
Prethodni video je blokiran u svim zemljama sem u Izraelu, pa je ponovo postavljen.

Danilo i Otkrivenje (Poslednji događaji, 3. deo) - dr Miroljub Petrović
https://www.youtu...Pt_Az68KYI

Prethodna dva videa iz istog serijala:

Plan uništenja (Poslednji događaji, 1. deo) - dr Miroljub Petrović
https://www.youtu...X77CxqwYn0

Obraćenje Izraela (Poslednji događaji, 2. deo) - dr Miroljub Petrović
https://www.youtu...N9AxjCrYV4
 
Laki
Nisam ubio Aleksića, sve je laž

http://www.ekspre...sve-je-laz
 
MilanMilan
Pitanje vezano za Noja i sinove, nisam tu sve razumio.
U Bibliji piše da se Noje opjanio od vina. To bi trebalo da znači da je Noje pio ovo vino koje mi danas pijemo(alkohol), a ne sok od grožđa? Je li moguće da se on kao oličenje morala tog doba napio?

I drugo, zašto je grijeh njegovog sina što ga je vidio golog? Nije on mogao znati da mu je otac go u kući, djeluje da se to desilo slučajno a ne namjerno.
Mozda su pitanja glupa i laička, ne zamjerite.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.76 sekundi!