Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
miketa956
http://www.magaci...cription-5 250 000 dece manje svake godine!!!?
 
miketa956
Da li je sastanak trilateralne"slucajno" odabran na noc vestica 31.10. http://www.srbija...-beogradu/
 
Miroljub Petrovic
miketa956 - poruka glasi:

Da li je sastanak trilateralne"slucajno" odabran na noc vestica 31.10.

http://www.srbija...-beogradu/

Nista nije slucajno.
 
Kohelet777
Da li mozete da mi posaljete forum u PDF-u, jer bi mi bilo tako lakse, posto nemam internet?!
Hvala!
 
Miroljub Petrovic
Kohelet777 - poruka glasi:

Da li mozete da mi posaljete forum u PDF-u, jer bi mi bilo tako lakse, posto nemam internet?!
Hvala!

Imas na ovom pomocnom forumu (Video materijali CPS-a) pdf fajlove sa forumom.
 
Alen P
Dokumentarni film Genije

''Ne vjerujem u evoluciju iz ribe, do majmuna, do čovjeka.
To je apsolutno nelogično smeće. Postave te idole zatim ih ruše.
To čini sve stare profesore na sveučilištima radosnima.
Zbog toga imaju što raditi. Sve što su mi rekli kao djetetu je već bilo pobijeno
od 'stručnjaka' iste vrste koji su to i izmislili.''

John Lennon


Link: https://www.youtu...load_owner
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
cumur
Postovanje g. Petrovicu

u poslednjih godinu dana, od kad sam dao odkaz u firmi, sam se mnogo olenjio, mrzi me da cistim, kuvam, perem sudove, osnovne stvari me mrzi da radim jednostavno sam izgubio taj neki ritam ili volju za aktivnost. Sto mogu da zavrsim danas mene mrzi pa odlazem za sutra ili prekosutra i prodje tako neko vreme i ja zaboravim i jednostavno gubim tu neku odgovornost i to mi jako smeta ali mi se cini da je to jace od mene. Da li je mozda jedna od posledica i nezdrava ishrana jer se bas lose hranim, uglavnom brza hrana. Kako da prevazidjem tu lenjost? Pricali ste o lecilistu life style centar, mozete li reci nesto vise o tome? unapred Hvala...
 
kotor
Katolicka propaganda protiv Srbije 1914

www.mycity-military.com/imgs3/111760_117833164_20141022_170817.jpgwww.mycity-military.com/imgs3/111760_117833164_20141022_170101.jpg
 
Miroljub Petrovic
cumur - poruka glasi:

Postovanje g. Petrovicu

u poslednjih godinu dana, od kad sam dao odkaz u firmi, sam se mnogo olenjio, mrzi me da cistim, kuvam, perem sudove, osnovne stvari me mrzi da radim jednostavno sam izgubio taj neki ritam ili volju za aktivnost. Sto mogu da zavrsim danas mene mrzi pa odlazem za sutra ili prekosutra i prodje tako neko vreme i ja zaboravim i jednostavno gubim tu neku odgovornost i to mi jako smeta ali mi se cini da je to jace od mene. Da li je mozda jedna od posledica i nezdrava ishrana jer se bas lose hranim, uglavnom brza hrana. Kako da prevazidjem tu lenjost? Pricali ste o lecilistu life style centar, mozete li reci nesto vise o tome? unapred Hvala...

Nijeu pitanju ishrana nego los karakter. Lenjost je teska bolest koja se leci radom. Dakle, posto nisi u stanju da sam sebe pokrenes da radis, zaposli se da budes rob u nekoj firmi, da te neko tera motkom da radis, pa da razvijes radne navike. Ovako ces skroz da propadnes, da te opsednu demoni i da padnes u depresiju, pa na kraju da dignes ruku na sebe.
 
rayan
Postovanje g.Petrovicu,

Da li postoji negde recept za pravljenje tinkture za prostatu, obzirom da se treba koristitu duzi vremenski period i da je kupovina gotovih proizvoda ipak skupa? Hvala
 
Miroljub Petrovic
rayan - poruka glasi:

Postovanje g.Petrovicu,

Da li postoji negde recept za pravljenje tinkture za prostatu, obzirom da se treba koristitu duzi vremenski period i da je kupovina gotovih proizvoda ipak skupa? Hvala

Imas u knjizi od dr Sulca:

https://drive.goo...BpNXc/edit
 
Shone1337
Postovanje gospodine Petrovicu..

Imam 18god pre nekoliko godina sam imao epilepsiju, izlecio sam se uz pomoc lekova..
U nekoj od emisija za bolesti ste rekli da su sve te bolesti ludilo,sizofrenija,epilepsija uzrok demona. Dali je to istina??

Dali sam ja bio pod demonom, ili sam bio poremecen od mozga??
Izmenio/la Shone1337 na 23.10.2014 14:20
 
https://www.facebook.com/Nesske1996
Miroljub Petrovic
Shone1337 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Petrovicu..

Imam 18god pre nekoliko godina sam imao epilepsiju, izlecio sam se uz pomoc lekova..
U nekoj od emisija za bolesti ste rekli da su sve te bolesti ludilo,sizofrenija,epilepsija uzrok demona. Dali je to istina??

Dali sam ja bio pod demonom, ili sam bio poremecen od mozga??

Bio si pod dejstvom demona.
 
IDCreationnn
Dobar dan želim svim članovima a posebno profesoru Petroviću,a imao bi i jedno pitanje.Naime,ja sam aseksualan,heteroromantik (ne celibat) i moj odnos sa osobom suprotnog pola ne može imati komponentu seksualnosti niti bilo šta slično.Zanima me da li je gledano iz biblijske perspektive to greh ili poremećaj koji se javio posle pada u greh,kada su ljudi degradirali,i da li je veštačka oplodnja greh?Pitam zato jer ja bih zaista voleo da imam dece,ali pošto osećam odbojnost prema seksualnom činu to bi mogla biti veštačka oplodnja.
Žarko Dimitrov
 
IDCreationnn
Drugo pitanje.Zašto kreacionisti danas sve manje koriste npr argument okamenjenog ljudskog prsta iz formacije Glen Rouz u Teksasu,a čija je analiza koliko ja znam ,pomoću rendgena,MRI i CT snimaka pokazala da je reč o pravom prstu,pa zašto se ne koristi kao jedan od dokaza za koegzistenciju dinosaurusa i ljudi.Da li se u međuvremenu došlo do nekog drugog zaključka ,pa se taj argument smatra opovrgnutim i zastarelim,ili se jednostavno zaboravilo na njega,možda nisam dovoljno upućen?
Žarko Dimitrov
 
IDCreationnn
Najpoznatiji evolucionista Miloš Babić ,ovako kaže o argumentu o figuricama dinosaurusa-Primeceno je:

- da su figurice bile zakopane u gomilama, kao da ih je neko nabacao u rupe i prekrio zemljom.

- da je veoma mali deo figurica bio polomljen (za razliku od pravih nalaza, u kojima je vecina glinenih predmeta nadjena u malim komadicima koje je onda potrebno sastavljati u celinu).

- da je taj mali broj polomljenih figurica bio polomljen cistim prelomima (tj. neko je udario figuricu o cvrstu, ravnu povrsinu; lomovi uzrokovani pritiskom i vremenom ne prate ciste linije).

Konacni udarac celoj prici je dosao kada su obisli okolne farmere, i nasli da je Julsrud njima platio da naprave figurice. Otisci prstiju na figuricama su se uklapali sa otiscima prstiju nekoliko farmera u okolini (otisci su pregledani posto su jos jedan dokaz - na starim predmetima, otisci prstiju bivaju izbrisani kroz eroziju povrsine, tako da otisak prsta ocuvan u pecenoj glini predstavlja dokaz da se radi o mladom predmetu). E sad mene zanima da li je ovo istina,a i da jeste opet nije moguće opovrgnuti one kamene blokove na kojima su naslikani ljudi i njihova borba sa dinosaurusima itd.
Žarko Dimitrov
 
IDCreationnn
Izvinite ako sam malo dosadan,ali zaista bi mi značilo mnogo da mi odgovorite na ova pitanja,a nemam nikog u blizini ko se razume u ove stvari,a kog bi mogao pitati.Hvala unapred
Žarko Dimitrov
 
Miroljub Petrovic
IDCreationnn - poruka glasi:

Dobar dan želim svim članovima a posebno profesoru Petroviću,a imao bi i jedno pitanje.Naime,ja sam aseksualan,heteroromantik (ne celibat) i moj odnos sa osobom suprotnog pola ne može imati komponentu seksualnosti niti bilo šta slično.Zanima me da li je gledano iz biblijske perspektive to greh ili poremećaj koji se javio posle pada u greh,kada su ljudi degradirali,i da li je veštačka oplodnja greh?Pitam zato jer ja bih zaista voleo da imam dece,ali pošto osećam odbojnost prema seksualnom činu to bi mogla biti veštačka oplodnja.

Dobro je sto osecas odbojnost. Kad budes upoznao duhovnu i moralnu devojku, onda ces osetiti privlacnost, pod uslovom da budes duhovno zdrav. Dakle, pusti tu ateisticku pricu da si aseksualan i gluposti.
 
Miroljub Petrovic
IDCreationnn - poruka glasi:

Najpoznatiji evolucionista Miloš Babić ,ovako kaže o argumentu o figuricama dinosaurusa-Primeceno je:

- da su figurice bile zakopane u gomilama, kao da ih je neko nabacao u rupe i prekrio zemljom.

- da je veoma mali deo figurica bio polomljen (za razliku od pravih nalaza, u kojima je vecina glinenih predmeta nadjena u malim komadicima koje je onda potrebno sastavljati u celinu).

- da je taj mali broj polomljenih figurica bio polomljen cistim prelomima (tj. neko je udario figuricu o cvrstu, ravnu povrsinu; lomovi uzrokovani pritiskom i vremenom ne prate ciste linije).

Konacni udarac celoj prici je dosao kada su obisli okolne farmere, i nasli da je Julsrud njima platio da naprave figurice. Otisci prstiju na figuricama su se uklapali sa otiscima prstiju nekoliko farmera u okolini (otisci su pregledani posto su jos jedan dokaz - na starim predmetima, otisci prstiju bivaju izbrisani kroz eroziju povrsine, tako da otisak prsta ocuvan u pecenoj glini predstavlja dokaz da se radi o mladom predmetu). E sad mene zanima da li je ovo istina,a i da jeste opet nije moguće opovrgnuti one kamene blokove na kojima su naslikani ljudi i njihova borba sa dinosaurusima itd.

Taj dokaz sa prstom se i dalje koristi, koliko mi je poznato, ali tog dokaza nema na drzavnim i satelitskim televizijama jer su pod kontrolom istog gazde.
 
Miroljub Petrovic
IDCreationnn - poruka glasi:

Najpoznatiji evolucionista Miloš Babić ,ovako kaže o argumentu o figuricama dinosaurusa-Primeceno je:

- da su figurice bile zakopane u gomilama, kao da ih je neko nabacao u rupe i prekrio zemljom.

- da je veoma mali deo figurica bio polomljen (za razliku od pravih nalaza, u kojima je vecina glinenih predmeta nadjena u malim komadicima koje je onda potrebno sastavljati u celinu).

- da je taj mali broj polomljenih figurica bio polomljen cistim prelomima (tj. neko je udario figuricu o cvrstu, ravnu povrsinu; lomovi uzrokovani pritiskom i vremenom ne prate ciste linije).

Konacni udarac celoj prici je dosao kada su obisli okolne farmere, i nasli da je Julsrud njima platio da naprave figurice. Otisci prstiju na figuricama su se uklapali sa otiscima prstiju nekoliko farmera u okolini (otisci su pregledani posto su jos jedan dokaz - na starim predmetima, otisci prstiju bivaju izbrisani kroz eroziju povrsine, tako da otisak prsta ocuvan u pecenoj glini predstavlja dokaz da se radi o mladom predmetu). E sad mene zanima da li je ovo istina,a i da jeste opet nije moguće opovrgnuti one kamene blokove na kojima su naslikani ljudi i njihova borba sa dinosaurusima itd.

Evolucioniste nije sramota da pricaju gluposti i da lazu. Tako ce da kazu da je Dzentri ubacio polonijumove oreole u granit, a tvrdi da ih je Bog ubacio. Sledbenici evolucije su povrsni ljudi, koje ne zanima istina, nego njihove materijalisticke privilegije kao verni sledbenici popularnih ucenja koje favorizuju manipulatori covecanstva. Zato bilo kakvu gluposti da objave evolucionisticki "naucnici" rulja sledbenika ce bez razmisljanja da prihvati da bi umirila svoju necistu savest.

Takodje, najpoznatiji evolucionista nije Milos Babic, nego Nikola Tucis i Aleksej Tarsjev. Milos Babic je u nauci, kao Natasa Kandic u politici.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 2.38 sekundi!