Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Ja sam antisemista i to ponosan.

A zasto si antisemita? Hajde objasni, pa da i mi budemo, ako je to nesto dobro.

Sto vi niste antisemista?

Jel znas sta znaci "antisemita"? Sem, pravilno Å em (u nasem prevodu Sim) je bio Nojev sin koji je bio patrijarh, Bozji predstavnik na Zemlji, koji je bio veliki borac za Bozje principe. Protiv njega je ratovao Nimrod, koji je zidao vavilonsku kulu, i Sem ga je likvidirao. Po tom Semu su Srbi dobili ime. U Indiji su Sema nazivali Sarm, pa su od njega nastali Sarmi, odnosno Sarbi, i cuvena drzava Sarmatija, za koju svi drevni istoricari tvrde da je bila drevna Srbija. Dakle, biti antisemita, znaci biti protiv principa koje je Sem promovisao, a to su Bozji principi, i ujedno biti anti-srbin. Najpoznatiji promoteri Semovih (Bozjih) principa su Jevreji, a zatim Srbi (i Jevreji i Srbi poticu od Sema), i zato su ova dva naroda najvise proganjana i klevetana u istoriji. Da li sada razumes zasto ja nisam antisemita?

Ne hriscanski jevreji su pokvareni.

Zasto su pokvareni? Zato sto su u manjini?

Jedva je 100 ljudi doslo u Beograd da podrzi Izrael

Pa koliko je ljudi uslo u Nojevu barku? Koliko je ucenika imao Isus? Mnogo ili malo? Da li u svetu ima vise budala ili ljudi koji misle svojom glavom? Dakle, po tebi je kriterijum da li je nesto dobro - broj onih koji prihvataju to nesto?
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

crnitrn - poruka glasi:

"Чега се паметан стиди будала се поноси."
српска народна пословица

Vecina ljudi u 4 veku se stidilo sto su hriscani ,a sveti mucenici su se ponosili sto su hriscani . Prema tebi su sveti mucenici budale?

To je bilo u 4. veku. To sve sve preokrenulo. Danas se smatraju budalama svi koji se drze izvornog hriscanstva.

Ako se ti necega stidis a drugi ponosi ,ti si pametan a drugi glup?

Ti si mlad covek i pricas gluposti, pa ti ne zameramo. Zatrovan si anti-izraelskom propagandom ko sto su evropski narodi zatrovani anti-srpskom propagandom.

100 ljudi na trgu ,mnogo ste jaki ?!?! Bas ce vlada zbog 100 ljudi da podrzi Izrael?

Ako si na strani Boga, onda si najjaci. Pa makar bio sam na ovom svetu.

Sto bi podrzali sataniste? Srbija je pravoslavna zemlja pa ne bi trebala da podrzi ni Izrael ni Palestinu!!!

Da je Srbija pravoslavna zemlja ne bi bila pod okupacijom. Duznost svakog coveka na Zemlji je da pomogne gde god moze, kada se nevini ljudi satanizuju i napadaju. Kao sto su austrijski pisac Hanke i jos nekolicina branili Srbiju za vreme NATO bombardovanja, nekolicina Srba danas brani Izrael od satanisticke kampanje koja se vodi protiv Izraela. Na taj nacin se cuva, koliko-toliko, obraz Srbije.
 
Miroljub Petrovic
Kako Hamas bije nevine Palestince koji se ne uklapaju u njihov satanizam. Bilo bi dobro da se ovo prevede sa nemackog:

http://www.youtub...PLMKLeLTnI
 
Dimitrije 2000
D
Izmenio/la Dimitrije 2000 na 28.07.2014 22:45
 
Dimitrije 2000
Sto volite jevreje i Izrael? Sto ste protiv ikona ? Kad vam je sledece predavanje i o cemu?
 
nelinjo
istinoljubitelj - poruka glasi:

Током НАТО агресије на Србију 1999. Палестинци су одржали анти-југословенски протест, том приликом су спалили југословенску заставу и подржали Шиптаре. Узвикивали су "Смрт Србима" и носили су транспаренте на којима је писало: "Срби су нови нацисти", "Подршка Косову"...
Палестински муџахедини су одсецали главе Србима током рата у Босни и на Космету, и чинили најстрашније ратне злочине над српским народом.


https://www.youtu...TkDfscrhLY


odlican video.nek sad ovi HIPNOTISANI i dalje podrzavaju Palestinu
 
nelinjo
Edo Majka ozenio Jevrejku.Pljuste uvrede na njegov racun od strane Bosnjaka
http://www.eksklu...54899.html
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li smejete na ferku 1 na 1 protiv mene . Ako me vi prebijete ja cu mahati izraelskom zastavom ispred vlade i skupstine ,pevati pravda za izrael ,lepiti plakate pravda za Izrael, farbacu grafite podrska za Izrael . Ako vas ja prebijem vi ce te zapaliti Izraelsku zastavu.

To je kao da pitas: Jel smes da se takmicis sa mnom u ispijanju piva? Ko vise popije, taj je pobedio, i ako ja vise popijem, ti ces da se glupiras ispred vlade i skupstine sa izraelskom zastavom. U Bibliji lepo pise da "nas rat nije telom i krvlju, nego sa duhovima pakosti ispod neba". Dakle, u pitanju je duhovni rat, a ne fizicki.

Sta ja dobijam time sto cu da te isprebijam? Da li ces se ti promeniti? Neces. Ako hoces da me pobedis, onda iznesi ovde argumente za svoju antisemitsku pricu, i ako su tvoji argumenti ispravni, ja cu vrlo rado da postanem antisemita kao ti. Ali, posto nemas takvu vrstu argumenata, preostaje ti jedino da me fizicki likvidiras, da udjes u savez sa Vatikanom i NATO paktom i da dodjes da me koljes.

Razlika izmedju osobe nadahnute Bozjim duhom i nadahnute demonskim duhom, je u tome sto prvi ima istinu i tezi da pomogne slabijima i nevinima, a ovaj drugi zivi u lazi i zeli da likvidira onog ko mu kaze da zivi nemoralno. Izrael je danas najslabiji na svetu, jer je sam protiv celog sveta. Izrael je sam protiv celog sveta jer zeli po svaku cenu da sacuva svoj identitet koji je zasnovan na Bibliji, dakle jos drzi do morala, koliko-toliko, dok je ceo ostali svet odbacio Bibliju i ujedinjen je u mrznji protiv Izraela, odnosno Boga. Problem koji ima Izrael je sto nece da se okrene u potpunosti Bogu, pa da se Bog obracuna sa njegovim neprijateljima, nego izraelski lideri jos uvek pokusavaju da nekim paganskim metodama pridobiju naklonost sveta. Od toga nema nista, i zato ce Izrael morati da se okrene Bogu da bi opstao, sto ce se i desiti, kao sto je receno u Bibliji.

Mi koji podrzavamo Izrael, podrzavamo onaj pozitivni aspekt Izraela, a to je da sacuva svoj identitet zasnovan na Bibliji, i da se sto pre okrene Bogu, a ne da ocekuje pomoc od Amerike ili nekog drugog, jer se svi oni okrecu protiv Izraela, pre ili kasnije.

Dakle, ako hoces da se koljes, uclani se u Hamas ili HDZ ili OVK, i kreni u akciju. Na ovom forumu mozes duhovno da se boris. Ako za to nisi sposoban, moracu da te banujem.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Sto volite jevreje i Izrael?

Zato sto su oni najjaca sila preko koje Bog deluje u ovom svetu. Oni su najbolji primer sloge, zajednistva, pomaganja bliznjima, jake porodice, najjace poljoprivrede i ekonomije, najveceg znanja u svim oblastima. Nisu savrseni, ali nema boljih. Postoje retki dobri pojedinci i u drugim narodima, narocito u srpskom narodu, ali Izrael je glavna sila preko koje Bog deluje u ovom svetu. Sad Bog mora malo da dovodi Izrael u red (malo vise) pa ih pegla preko satanizovane medjunarodne zajednice. Druge narode Bog moze da bije koliko hoces, nema sanse da se dovedu u red, jer nemaju za sta da se uhvate, posto nemaju vezu sa Biblijom. Mozda bi moglo nesto da se uradi preko srpskog naroda, jer imaju jaku tradiciju zasnovanu na Bibliji i semitsko poreklo, ali to je skoro skroz izbledelo iz umova ljudi.

Sto ste protiv ikona?

To je kao da me pitas: Sto sam protiv heroina? Ikone su jedna od najmocnijih duhovnih droga i sluze za prizivanje demona. A kad te demoni opsednu, onda obolis od najteze bolesti - poludis. Nisam ja protiv ikona, nego Bog, a ja sam samo na Bozjoj strani. Procitaj malo iz istorije kako su paganski narodi crtali slike i koristili ih za religijske svrhe, iako je Bog propisao smrtnu kaznu za takve stvari. Na taj nacin su paganski narodi prizivali svoje bogove (demone), ovi su ih opsedali, a pagani su padali u trans i "uzivali". Imali su vizije kako putuju po nebeskim svetovima, kako imaju seksualne odnose sa sirenama, kako ovo, kako ono... Mogao bih tri dana da ti pricam iskustva koja su mi iznosili demonizovani ljudi koji su trazili moju pomoc. A svi oni su bili "religiozni" na pogresan nacin.

Kad vam je sledece predavanje i o cemu?

Sledeca serija predavanja ce biti "Rat protiv Bozjeg naroda". U pripremi je.
 
Dimitrije 2000
Da li je apostol Luka svetitelj?Da li je on nekada bio jeretik? Da li ste vi pravoslavac?
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li je apostol Luka svetitelj?
Da li je on nekada bio jeretik

Ovo verovatno pitas jer si cuo od nekoga da je apostol Luka nacrtao prvu ikonu. To je notorna budalastina kao da si cuo da je Luka komponovao prvu hevi metal pesmu. Uzmi citaj Bibliju da bi bio teoloski pismen. Batali te lovacke price koje prepricavaju ispijaci piva ispred prodavnice.

Da li ste vi pravoslavac?

Naravno da sam pravoslavac. Ali onakav pravoslavac kakav je bio Hristos, a ne kako odredjuju oni koji su iskrivili religiju da bi se dodvorili svetu.
 
Gogi
Izvinjavam se na gnjavazi ali kad skinem sa Youtuba ovaj link
https://www.youtu...e=youtu.be
NE skine se i prevod,skidam ga sa YTD Video Downloaderom.
Gogi
 
Dimitrije 2000
Na sedmom vaseljenskom saboru se vodilo pitanje oko ikona ,na kraju je proglaseno da ikone mogu da budu u crkvi ,a oni koji su gonili ikone su postali jeretici . 1453. kada je bio pad Carigrada ,Bogorodica je dosla na zemlju i uzela svoju ikonu . Ikone ne prizivaju demone . Sveti Sava je uzeo Ikonu Bogorodice i Hrista i doneo u Studenicu . Kada su dosli turci u Srbiju ,ljudi su stavili ikonu na magarca ,a magarac je dosao u hilandar. Mnoga cuda su se desavala pred ikonama.Sve sto govori da ste pogresni je izmisljeno ,laz ,... Vi govorite protiv ikona jer ste pod uticajem jevreja . A jevreji zive u starom zavetu gde nema ikona ,Hristos je doneo Novi Zavet sa ljudima . Meni su dosli ljudi rekli da Bog ne postoji,da li je to onda tacno? Ako mozete da kazete da Luka nije naslikao prvu ikonu ,onda mozete da kazete Srbiju nije osnovao Stefan Nemanja ,Srbija nije postaja to je samo laz ,Srbija nije ni postojala u 19veku ?
 
Dimitrije 2000
Da li je dobro sto su patrijarh irinej i episkop irinej bulovic usli u sinagogu i zapalili svecu?
 
Dimitrije 2000
Da li je danasnja Srpska Pravoslavna Crkva dobra ili losa?
 
Dimitrije 2000
http://borba14.bl...8.html?m=1 Ovde imate detajno opisano kako muslimani ubijaju jevreje . Moze da se vidi da jevreji nisu krivi za rat protiv Hamasa
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 28.07.2014 11:41
 
Ranko21
Gogi - poruka glasi:

Izvinjavam se na gnjavazi ali kad skinem sa Youtuba ovaj link
https://www.youtu...e=youtu.be
NE skine se i prevod,skidam ga sa YTD Video Downloaderom.

Prevod nije zalijepljen,već se očitava preko YouTube-a, pa ga moraš posebno skinuti.
Možeš ovdje probati: http://keepsubs.c...3Dyoutu.be
Ili da instaliraš ovaj dodatak za Firefox pa ćeš imati mogućnost da skidaš prevod direktno sa YouTube: https://addons.mo...ownloader/
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Na sedmom vaseljenskom saboru se vodilo pitanje oko ikona ,na kraju je proglaseno da ikone mogu da budu u crkvi ,a oni koji su gonili ikone su postali jeretici.

Dakle, do tada se nisu koristile ikone, a onda su pocele da se koriste? A to sto u Bibliji Bog to izricito zabranjuje i propisuje smrtnu kaznu, to nema veze? I to sto Bog u Bibliji kaze da nista ne sme da se dodaje, ni oduzima, Bozjim recima koje su zapisane u Bibliji? Ni to nije vazno? Vazno je sta su oni, koji su se odvojili od Hrista i izvornog ucenja, odlucili na svojim saborima? Samo ih ti sledi, i neka ti je srecan put.

1453. kada je bio pad Carigrada ,Bogorodica je dosla na zemlju i uzela svoju ikonu.

Vidis, kod Boga nema "rekla-kazala". Bog ti sve lepo nacrta u Bibliji i sve ti je jasno, ako hoces da ucis. A pagani stalno izmisljaju neke lovacke price, desilo se ovo, desilo se ono, i to treba da prihvatis bez dokaza i razmisljanja inace si jeretik. Marija je mrtva i ceka vaskrsenje, ona ne moze da dodje na zemlju. To jasno pise u Bibliji, to je Bog lepo objasnio. A ti ako hoces da verujes ljudima koji se ne drze Bozje reci, samo napred u propast.

Ikone ne prizivaju demone . Sveti Sava je uzeo Ikonu Bogorodice i Hrista i doneo u Studenicu . Kada su dosli turci u Srbiju ,ljudi su stavili ikonu na magarca ,a magarac je dosao u hilandar. Mnoga cuda su se desavala pred ikonama.Sve sto govori da ste pogresni je izmisljeno ,laz ,...

I Avram je gresio u zivotu, i Mojsije, nema savrsenog, osim Hrista. I Sveti Sava je pravio gerske u zivotu, ali je radio i mnoge dobre stvari, i po tome ga se secamo.

Vi govorite protiv ikona jer ste pod uticajem jevreja.

Ja sam pod uticajem Biblije.

A jevreji zive u starom zavetu gde nema ikona ,Hristos je doneo Novi Zavet sa ljudima.

Nema ikona ni u Novom zavetu, Novi zavet je nastavak Starog i iznosi istu pricu, iste zakone, sve isto. Bog koji je pricao sa Mojsijem i dao mu uputstva i zakone, sada dolazi na Zemlju i pokazuje svojim zivotom kako treba da se zivi. Ikone postoje odavno u paganstvu, a iz paganstva su usle u hriscanstvo kada su hriscani hteli da se dodvore paganima. Tokom cele istorije, i pre i posle Hrista, ikone su sluzile za prizivanje "bogova" (demona).

Ako mozete da kazete da Luka nije naslikao prvu ikonu ,onda mozete da kazete Srbiju nije osnovao Stefan Nemanja ,Srbija nije postaja to je samo laz ,Srbija nije ni postojala u 19veku ?

Postoje istorijski dokumenti o Stefanu Nemanji, i njegovom zivotu i radu, a ne postoji nijedan dokaz da je Luka slikao ikone, niti da je Marija vaskrsnuta i vazneta na nebo, pa da moze da silazi sa neba. To je papska doktrina skorijeg datuma koju su, na zalost, prihvatili mnogi pravoslavni, kao sto su prihvatili i druga paganska ucenja. Srecom, sacuvalo se i nesto dobro u pravoslavlju, ali i to zamire.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li je dobro sto su patrijarh irinej i episkop irinej bulovic usli u sinagogu i zapalili svecu?

Po Srbiji se siri pozar nemorala i destrukcije, a oni nemaju pametnija posla nego da se setkaju po Beogradu i ispunjavaju politicke naloge. Trebao si i ti da dodjes da zapalis svecu. Nego bio si na fudbalu, bio si mnogo busy.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li je danasnja Srpska Pravoslavna Crkva dobra ili losa?

Ona je najbolja pravoslavna crkva sto postoji, bolja je od ostalih pravoslavnih (bugarske, rumunske, ruske...), ali to nije kompliment. To je kao sto si ti najbolji fudbaler medju retardiranom decom. Ali u poredjenju sa Ronaldom, ti si smesan. Tako i ja kad odem u Ameriku, najbolji sam guslar medju pacerima koji ne znaju sta su gusle. Ali kad dodjem kod Vukojice Sandica i Alekse Roncevica, onda se pokrijem usima i ucim. Tako i SPC bi trebala da se pokrije usima i da uci.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.69 sekundi!