Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Katarina94 - poruka glasi:

Ja sam baš potpuna suprotnost današnjih devojaka. Nisam još imala dečka, nikad se nisam drogirala, pušila i pila kafu. Nikada nisam imala zle misli i nikada nisam radila ništa loše. Tako da ja nisam radila nikakve gadne stvari. Ne mogu da kažem da sam bezgrešna i da nisam grešila, ali ne mislim da sam zla i nemoralna osoba.

To je tako iz tvoje perspektive. Mnoge majke se cude zasto su im deca bolesna kad "nista lose deca nisu radila ni pojela". Ako bi im rekao za stetnost pastete, cokolade, parizera, vakcina i ostalog smeca koje daju deci, one bi se zacudile. Najlaksi nacin da covek bude opsednut demonima je preko pogresne religioznosti. Znam devojku koja je imala isto iskustvo kao ti, a koja se bavi jogom i meditacijom. Dzabe sam joj ja objasnjavao da je to prizivanje demona. Ona to ne moze (ili nece) da razume i nastavlja time da se bavi.

Najcesci razlog zbog kojeg demoni opsedaju ljude na nasim prostorima opisan je u knjizi na donjem linku. Trebalo bi da je procitas, mozda ti bude od koristi:

http://www.cps.or...ge/vmr.zip

Mislim da znam zašto sam ih prizvala jer sam uradila nešto nepromišljeno. Sad se mnogo kajem zbog toga i tražila sam oproštaj od Boga. Ali šta je učinjeno, učinjeno je i sad trpim posledice.

Mozda je to uzrok, a mozda samo jedan od uzroka.

Ali ne verujem da ću ikada ovo prevazići i zaboraviti. Ono što sam videla je jezivo.

Ako budes nastavila da o tome razmisljas i da ne radis nista lepo i korisno, naravno da ce demon stalno da te truje sa tim mislima. Uzmi bavi se necim pametnim i brzo ces zaboraviti to sto se desilo. Ocigledno da tvoj um nije zaposlen lepim stvarima kad tako razmisljas.

Ne verujem da bi bilo ko ostao ravnodušan i da se ne bi uplašio od toga, ma koliki da je vernik. Vi verovatno niste imali priliku da to vidite, i nadam se da nećete, zato tako govorite.

Pametan covek se sklanja od demona i ne dolazi u situacije da ga demoni prepadaju. Treba da znas da je dobro to sto ti se desilo da bi se uozbiljila i vise upoznala sa opasnostima koje ti vrebaju od demona sa raznih strana. To sto ti se desilo je manje zlo nego da si se udala za neku budalu i rodila mu dete, sto mnoge devojke urade i zivot im je pakao. Dobro si prosla, a sad pamet u glavu i nemoj mnogo da filozofiras. Uzmi radi nesto korisno umesto sto razmisljas o glupostima.
 
Miroljub Petrovic
Novi odeljak za citanje Tore, Paraša Balak (4.Moj.22,2-25,9):

http://citanjetor...
 
Katarina94
Miroljub Petrovic - poruka glasi:


Ako budes nastavila da o tome razmisljas i da ne radis nista lepo i korisno, naravno da ce demon stalno da te truje sa tim mislima. Uzmi bavi se necim pametnim i brzo ces zaboraviti to sto se desilo. Ocigledno da tvoj um nije zaposlen lepim stvarima kad tako razmisljas.


Ja bih najviše volela da ne razmišljam o tome, ali kad ih svaki dan vidite pred očima, kako da o njima ne razmišljate?


Pametan covek se sklanja od demona i ne dolazi u situacije da ga demoni prepadaju. Treba da znas da je dobro to sto ti se desilo da bi se uozbiljila i vise upoznala sa opasnostima koje ti vrebaju od demona sa raznih strana. To sto ti se desilo je manje zlo nego da si se udala za neku budalu i rodila mu dete, sto mnoge devojke urade i zivot im je pakao. Dobro si prosla, a sad pamet u glavu i nemoj mnogo da filozofiras. Uzmi radi nesto korisno umesto sto razmisljas o glupostima.


Nisam dobro prošla s obzirom na to šta mi se sve desilo, ali sam mogla i gore da prođem. I ne mislim da su ovo gluposti. Ovo je nešto ozbiljno i jako opasno.


Ono što mene najviše interesuje jeste da li vi imate saznanje o tome šta znači kada demon baca zelenu svetlost na tebe? Jedne noći sam se probudila i ugledala demona. Oči su mu bile zelene i neka zelena svetlost je išla prema meni. Da li je neko možda imao slično iskustvo sa tim? Zapravo to se pojavilo iste noći kada sam stavila ikonu Bogorodice. Ovaj demon je nekako drugačije izgledao od ostalih koje sam videla. Mislim da je bilo žensko jer je imalo dugu crnu kosu. To me pitanje muči od kad mi se to desilo. Želim da znam ko je to bio i šta je pokušao da uradi.
 
svetlana783
Pronasla sam video gospođe Jelene na ovom sajtu. http://tinkturedr...asimoto-2/
Ovdje kaze da je uspjela da izliječi Hašimoto pridrzavajuci se tamo navedenog programa i uz pomoc Vaših savjeta i tinktura koje je nabavila od Vašeg asistenta.
Zanima me da li ste mozda sa njom u kontaktu i da li i sada uspijeva da drzi stitnu pod kontrolom bez lijekova jer bih rado i ja isto da primjenim?
Da li bi mogli i mene da posavjetujete ako mi nešto nije jasno?
Da li bi navedeno čišćenje sa mlakom slanom vodom i limunom štetilo bebi(preko mlijeka) jer planram ovo poceti nakon porođaja i da li bih u tom periodu smjela koristiti preporučene tinkture(mislim takođe zbog bebe)?
Da li se u priremanju "slanih obroka" smije koristiti so jer sam vidjela da u tamo datoj knjizi recepata koriste ponegdje?
Hvala unaprijed i izvinite zbog puno pitanja
 
Miroljub Petrovic
Katarina94 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Ako budes nastavila da o tome razmisljas i da ne radis nista lepo i korisno, naravno da ce demon stalno da te truje sa tim mislima. Uzmi bavi se necim pametnim i brzo ces zaboraviti to sto se desilo. Ocigledno da tvoj um nije zaposlen lepim stvarima kad tako razmisljas.


Ja bih najviše volela da ne razmišljam o tome, ali kad ih svaki dan vidite pred očima, kako da o njima ne razmišljate?

To znaci da i dalje prizivas demone svojim ponasanjem.


Pametan covek se sklanja od demona i ne dolazi u situacije da ga demoni prepadaju. Treba da znas da je dobro to sto ti se desilo da bi se uozbiljila i vise upoznala sa opasnostima koje ti vrebaju od demona sa raznih strana. To sto ti se desilo je manje zlo nego da si se udala za neku budalu i rodila mu dete, sto mnoge devojke urade i zivot im je pakao. Dobro si prosla, a sad pamet u glavu i nemoj mnogo da filozofiras. Uzmi radi nesto korisno umesto sto razmisljas o glupostima.


Nisam dobro prošla s obzirom na to šta mi se sve desilo, ali sam mogla i gore da prođem. I ne mislim da su ovo gluposti. Ovo je nešto ozbiljno i jako opasno.

Ono što mene najviše interesuje jeste da li vi imate saznanje o tome šta znači kada demon baca zelenu svetlost na tebe? Jedne noći sam se probudila i ugledala demona. Oči su mu bile zelene i neka zelena svetlost je išla prema meni. Da li je neko možda imao slično iskustvo sa tim? Zapravo to se pojavilo iste noći kada sam stavila ikonu Bogorodice. Ovaj demon je nekako drugačije izgledao od ostalih koje sam videla. Mislim da je bilo žensko jer je imalo dugu crnu kosu. To me pitanje muči od kad mi se to desilo. Želim da znam ko je to bio i šta je pokušao da uradi.

Ja sam ti dao da procitas knjigu (Vavilonska misterijska religija) koja govori o potencijalnom razlogu zasto te opsedaju demoni, a ti je nisi procitala, vec si spomenula ono sto sam pretpostavio da je jedan od uzroka zasto te opsedaju demoni. Ti si jedna od mnogih koja je pogresno naucena po pitanju religije, da odredjeni rituali i predmeti mogu da te priblize Bogu, a ustvari predstavljaju sredstva za prizivanje demona. Ikone su predmeti za prizivanje demona, kao i drugi predmeti koje verovatno koristis (krstovi, brojanice, kandila...). Verovatno upucujes i molitve Devici Mariji i svecima, cime dodatno sebi otezavas situaciju jer su u pitanju mrtvi ljudi sa kojima nije moguce komunicirati, a pokusaj komunikacije sa njima je takodje prizivanje demona, kao kad se ljudi okupe u kuci pa prizivaju duse umrlih.

Jasno je da si ti jedna od mnogobrojnih zrtava loseg religijskog ucenja, a praksa je pokazala da kada se ljudima skrene paznja na njihovu pogresnu religioznost to je kao da im vadis zdrav zub. Neka ti je Bog u pomoc. Ali, ako ne preispitas svoju religioznost mnogo ces lose da prodjes. Preporucujem ti da procitas moju kratku knjigu o religiji:

http://www.cps.or...etnike.pdf
 
Miroljub Petrovic
svetlana783 - poruka glasi:

Pronasla sam video gospođe Jelene na ovom sajtu. http://tinkturedr...asimoto-2/
Ovdje kaze da je uspjela da izliječi Hašimoto pridrzavajuci se tamo navedenog programa i uz pomoc Vaših savjeta i tinktura koje je nabavila od Vašeg asistenta.
Zanima me da li ste mozda sa njom u kontaktu i da li i sada uspijeva da drzi stitnu pod kontrolom bez lijekova jer bih rado i ja isto da primjenim?
Da li bi mogli i mene da posavjetujete ako mi nešto nije jasno?
Da li bi navedeno čišćenje sa mlakom slanom vodom i limunom štetilo bebi(preko mlijeka) jer planram ovo poceti nakon porođaja i da li bih u tom periodu smjela koristiti preporučene tinkture(mislim takođe zbog bebe)?
Da li se u priremanju "slanih obroka" smije koristiti so jer sam vidjela da u tamo datoj knjizi recepata koriste ponegdje?
Hvala unaprijed i izvinite zbog puno pitanja

Cuo sam se sa njom, ona je odlicno sa zdravljem, preselila se u prirodu i uziva.

Mozete preko e-maila: da pitate sta vas zanima. Za vas je sada najvaznije da budete na 100% biljnoj hrani, sto vise sirovoj, i da se setate svaki dan bar 3 km, kao i da izbacite sve otrove iz upotrebe. Bilo bi jako vazno da se kod kuce porodite i izbegnete velike probleme u porodilistu, kako za sebe, tako i za dete. Imate o tome na donjem sajtu:

http://kucniporod...

Prelazak na biljnu hranu i fizicka aktivnost ce biti dovoljni dok se ne porodite i dok budete dojili bebu, a kad zavrsite sa dojenjem mozete da ukljucite tinkture.
 
Katarina94
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Ja sam ti dao da procitas knjigu (Vavilonska misterijska religija) koja govori o potencijalnom razlogu zasto te opsedaju demoni, a ti je nisi procitala, vec si spomenula ono sto sam pretpostavio da je jedan od uzroka zasto te opsedaju demoni. Ti si jedna od mnogih koja je pogresno naucena po pitanju religije, da odredjeni rituali i predmeti mogu da te priblize Bogu, a ustvari predstavljaju sredstva za prizivanje demona. Ikone su predmeti za prizivanje demona, kao i drugi predmeti koje verovatno koristis (krstovi, brojanice, kandila...). Verovatno upucujes i molitve Devici Mariji i svecima, cime dodatno sebi otezavas situaciju jer su u pitanju mrtvi ljudi sa kojima nije moguce komunicirati, a pokusaj komunikacije sa njima je takodje prizivanje demona, kao kad se ljudi okupe u kuci pa prizivaju duse umrlih.

Jasno je da si ti jedna od mnogobrojnih zrtava loseg religijskog ucenja, a praksa je pokazala da kada se ljudima skrene paznja na njihovu pogresnu religioznost to je kao da im vadis zdrav zub. Neka ti je Bog u pomoc. Ali, ako ne preispitas svoju religioznost mnogo ces lose da prodjes. Preporucujem ti da procitas moju kratku knjigu o religiji:

http://www.cps.or...etnike.pdf



Ja mislim da sam došla da potražim pomoć na pogrešnom mestu. Ne slažem se u vezi toga što ste rekli. Pre svega, nemojte da pretpostavljate i nagađete ništa u vezi mene. Nije tačno da ja mislim da me neki rituali i predmeti mogu približiti Bogu. Bogu me može približiti samo molitva, post, iđenje u crkvu i td. Ja ne koristim nikakve krstove, brojanice i kandila. A što se tiče molitve Devici Mariji, ja se pitam onda ko je izmislio molitvu Bogorice djevo? To je takođe molitva Bogorodici. Ne mislim da molitva Bogorodici priziva demone. Čak štaviše, tek kad sam počela da se molim Presvetoj Bogorodici i da je molim da mi pomogne da prestanem da viđam demone, tog istog trenutka sam skoro u potpunosti prestala da ih viđam. Već nekoliko dana od kad se molim Bogorodici, više hvala Bogu ne viđam demone. Počela sam da nalazim svoj unutrašnji mir. Ja ne gledam na Bogorodicu i svece kao na mrtve ljude, oni su mnogo više od toga. Od prve godine osnovne škole pa do četvrte srednje ja sam išla na Veronauku. Milsim da me teolog nije pogrešno naučio i ne mislim da imam pogrešno mišljenje o religiji. Možda vi znate bolje od njega, možda je on pogrešno naučio na fakultetu. Ne želim da ulazim u to. Bilo kako bilo, ja vam se svakako zahvaljujem na izdvojenom vremenu i svim odgovorima. Ja poštujem sve ljude pa tako i vas, ali ne mogu da prihvatim to što vi govorite. Svako ima pravo na svoje mišljenje i gledanje na religiju. Ne moramo svi da mislimo isto. Hvala na svemu i želim vam sve najbolje.
 
Marko VS
Zasto se u danasnje vreme desava jako veliki broj spontanih pobacaja, vanmatericnih trudnoca i svega ostalog sto sprecava normalno radjanje(zacece) dece?
Broj takvih slucajeva iz godine u godinu raste i postaje alarmantan u nasoj zemlji.
Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli.
 
Gedeon
Kako napraviti detoks šejk - Toni Radić 26.6.2014.

https://www.youtu...e=youtu.be
 
Miroljub Petrovic
Katarina94 - poruka glasi:

Ja mislim da sam došla da potražim pomoć na pogrešnom mestu.

Lose mislis, jer te ponovo opsedaju demoni i ne daju ti da mislis.

Ne slažem se u vezi toga što ste rekli. Pre svega, nemojte da pretpostavljate i nagađete ništa u vezi mene.

Sve sto sam pretpostavio u vezi tebe, je tacno, posto imam iskustva sa osobama koje imaju probleme kao ti.

Nije tačno da ja mislim da me neki rituali i predmeti mogu približiti Bogu. Bogu me može približiti samo molitva, post, iđenje u crkvu i td.

Molitva koju izgovaras je mantra - napamet naucena recenica koju ponavljas vise puta. To nije razgovor sa Bogom svojim recima. To sto radis zove se "mantranje", sto predstavlja vrstu paganske "molitve", kada ponavljanjem iste recenice vise puta se pada u trans i ljudi bivaju opsednuti demonima. Katolici imaju mantre: krunicu, zdravo Marijo i jos neke. Tako i drugi hriscani - "molitve" koje uce napamet.

Post o kome govoris je crkveni post, a ne biblijski. U crkvenom postu imas dozvoljeno i konzumiranje necistih zivotinja (lignje, riba som i dr). Biblijski post je uzdrzavanje od hrane i vode 24 sata.

Idjenje u crkvu je klasicno blejanje. Ovo vazi za sve crkve, koje su se pretvorile i poligon za manipulisanje ljudima i pravljenje majmuna od njih. U velikim crkvama skoro svaki ritual predstavlja neku vrstu prizivanja demona. Slicno imas i u protestanskim crkvama, negde vise, a negde manje.

Tvoja religioznost se ne zasniva na citanju Svetog Pisma i zivotu po njemu, nego verovanju polupismenim religioznim autoritetima koji su zaposleni u crkvi i rade za platu ono sto se od njih trazi. Sto znaci da ce da pristanu na sve oblike paganstva samo da bi sacuvali privilegije. Njih ne zanima Bog i istina u religiji, niti Sveto Pismo, kao vrhovno Bozje otkrivenje, nego da sacuvaju svoj posao i privilegije. Tako postaju "slepci koji vode slepce", a jedan od slepaca si i ti, na zalost.

A što se tiče molitve Devici Mariji, ja se pitam onda ko je izmislio molitvu Bogorice djevo?

Izmislio je Djavo, a ubacio u hriscanstvo preko rimske crkve.

To je takođe molitva Bogorodici. Ne mislim da molitva Bogorodici priziva demone.

Ti ne mislis, ali Bog u Bibliji kaze da je to prizivanje demona, i da svaki onaj koji prica sa mrtvima je "gad pred Gospodom" jer tako priziva demone (5. Mojsijeva 18). Pagani su tokom istorije verovali da mogu da komuniciraju sa mrtvima, a kasnije je to, na zalost, uslo i u hriscanstvo.

Čak štaviše, tek kad sam počela da se molim Presvetoj Bogorodici i da je molim da mi pomogne da prestanem da viđam demone, tog istog trenutka sam skoro u potpunosti prestala da ih viđam. Već nekoliko dana od kad se molim Bogorodici, više hvala Bogu ne viđam demone. Počela sam da nalazim svoj unutrašnji mir.

To je klasika. Narkoman kad dodje u krizu uzme malo droge i odmah mu je bolje. Tako i ti, cim krenes da prizivas demone odmah ti je "malo bolje". Ako je tvoja religioznost ispravna, kao sto verujes, zasto te opsedaju demoni? I to na takav strasan nacin? Znas koga tako demoni opsedaju? Nekoga ko mnogo moralno zastranjuje, a ko u isto vreme ima duhovnu svetlost, ili potencijal da prepozna sta je zabluda, a sta dobro. Nije slucajno sto si dosla na ovaj forum. Ali posto odbacujes informaciju koja ti se pruza, naravno da ce da ti bude jos gore.

Ja ne gledam na Bogorodicu i svece kao na mrtve ljude, oni su mnogo više od toga. Od prve godine osnovne škole pa do četvrte srednje ja sam išla na Veronauku. Milsim da me teolog nije pogrešno naučio i ne mislim da imam pogrešno mišljenje o religiji. Možda vi znate bolje od njega, možda je on pogrešno naučio na fakultetu. Ne želim da ulazim u to.

Zato sto neces da ulazis u to, zato ces da stradas. Treba da ulazis u to i da se edukujes, da bi razumela sta je uzrok tvog problema. U Svetom Pismu imas odgovore na sva pitanja, a tvoj veroucitelj ne poznaje Sveto Pismo jer to nije ni ucio na fakultetu. Ucio je crkvene egzibicije i paganska blejanja umotana u po koju mudru izreku ili stih iz Biblije.

Bilo kako bilo, ja vam se svakako zahvaljujem na izdvojenom vremenu i svim odgovorima. Ja poštujem sve ljude pa tako i vas, ali ne mogu da prihvatim to što vi govorite. Svako ima pravo na svoje mišljenje i gledanje na religiju. Ne moramo svi da mislimo isto. Hvala na svemu i želim vam sve najbolje.

Hvala i tebi. Zelim ti sve najbolje.
 
Miroljub Petrovic
Dobio sam tekst od istoricara Bozidara Kljajevica o poreklu prve postave hrvatske fudbalske reprezentacije:

http://cps.org.rs...e-srbi.pdf

Ko zeli da sazna poreklo svoje porodice moze da kontaktira pomenutog istoricara na tel. 060-717-7788 (Beograd).
 
nesa78
Pozdrav Miroljube

Da li ces mozda nastaviti serijal emisija kod Djordja Terakcije - Pravoslavlje danas zajedno sa Gdin Mandicem? Za sada koliko vidim samo vrte stare emisije?
 
Miroljub Petrovic
nesa78 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube

Da li ces mozda nastaviti serijal emisija kod Djordja Terakcije - Pravoslavlje danas zajedno sa Gdin Mandicem? Za sada koliko vidim samo vrte stare emisije?

Do daljnjeg nece ici, javicu ako bude bilo novih emisija.
 
Miroljub Petrovic
Danas sam pricao sa jednom zenom koja ima dvoje dece, zivi u Beogradu, i njena deca ne idu u skolu. Rekla mi je da ona radi sa decom kod kuce i da zakon u Srbiji to dozvoljava, clan. 37 i 38:

http://www.mpn.go...itanju.pdf

Njena deca su upisana u americku online skolu koja kosta godisnje oko 50 dolara. Evo linka za skolu:

http://www.homeli...ademy.com/

Tu je moguce da se zavrsi i osnovna i srednja skola.

Jos mi je rekla, da ako dete hoce da sutra upisuje neki drzavni fakultet, onda je dobro da zavrsi akreditovanu americku srednju skolu online, koja kosta oko 500 dolara. Evo linka:

https://www.ameri...fcorr.com/

Mozda ove informacije budu korisne roditeljima koji zele da decu obrazuju kod kuce, a da deca dobiju neku diplomu. CPS i dalje radi na otvaranju svoje osnovne i srednje skole. Javicu ako nesto uspemo da uradimo. Ovo gore navedeno mi izgleda kao najbolje i najjeftinije resenje do sada.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 05.07.2014 18:32
 
TM1994
Dobro vece.
Zamolila bih vas ako hocete jos jednom da odgovorite na sledece pitanje (znam da ste pisali o tome, davno sam citala na forumu, ali ne mogu da pronadjem ni preko opcije ''trazi'' ) :

Kako da se izborim sa tim da neke meni bliske osobe koje je NEMOGUCE promeniti i ukazati im na pravi put, nece zasluziti vecni zivot (nije na meni da sudim, ali prema mojoj proceni nisu naivne stvari u pitanju )? Ako vecni zivot podrazumeva mir i blagostanje u svakom smislu te reci, verujem da vecina koja ga zasluzi nece biti u njemu sa svim dragim osobama. Mislite da ce Bog uciniti da ih nekako zaboravimo ili da izbledi secanje na njih? DA LI POSTOJI DETALJ U SP O TOME? Najvise na svetu bih volela da se to ne desi, ali posle duzeg vremena pomirila sam se sa tim da ne postoji drugo resenje....
 
miroslav86
Gospodine Petrovicu, da li se mogu prinositi zrtve na idividualnom nivou?
 
Miroljub Petrovic
TM1994 - poruka glasi:

Dobro vece.
Zamolila bih vas ako hocete jos jednom da odgovorite na sledece pitanje (znam da ste pisali o tome, davno sam citala na forumu, ali ne mogu da pronadjem ni preko opcije ''trazi'' ) :

Kako da se izborim sa tim da neke meni bliske osobe koje je NEMOGUCE promeniti i ukazati im na pravi put, nece zasluziti vecni zivot (nije na meni da sudim, ali prema mojoj proceni nisu naivne stvari u pitanju )? Ako vecni zivot podrazumeva mir i blagostanje u svakom smislu te reci, verujem da vecina koja ga zasluzi nece biti u njemu sa svim dragim osobama. Mislite da ce Bog uciniti da ih nekako zaboravimo ili da izbledi secanje na njih? DA LI POSTOJI DETALJ U SP O TOME? Najvise na svetu bih volela da se to ne desi, ali posle duzeg vremena pomirila sam se sa tim da ne postoji drugo resenje....

Pitanje je da li te osobe nece biti spasene. Tvoj kriterijum spasenja je problematican, koliko vidim iz onoga sto si napisala. Spasenje se ne zasluzuje, nego se dobija kao akt Bozje milosti. Mi spasenje mozemo da prihvatimo ili odbijemo svojim nacinom zivota. Ako neko zivi u skladu sa duhovnom svetloscu koju ima - bice spasen.

Nisam siguran da bi ti te osobe bile tako drage kada bi pocela da zivis prema Bozjem zakonu datom preko Mojsija. Odmah bi bila sikanirana od tih osoba. Pretpostavljam da se tvoja religioznost svodi na ispunjavaje crkvenih formi. Hajde prestani da ides u ateisticke skole i fakultete, i osposobljavaj se za zivot u prirodi, i da budes majka i supruga, i nemoj da jedes i pijes neciste i nezdrave stvari, pa da vidimo da li ce ti te osobe biti drage.
 
Miroljub Petrovic
miroslav86 - poruka glasi:

Gospodine Petrovicu, da li se mogu prinositi zrtve na idividualnom nivou?

Zrtve mogu da se prinose samo u Hramu u Jerusalimu i moze da ih prinosi samo svestenih iz Levijevog plemena. Niko drugi ne moze da prinosi zrtve. Posto Hrama nema, nema ni zrtava.

Cujem da su se u Crnoj Gori pojavila dva proroka, kojima se bog "otkrio", koji ce da zidaju hram na Cetinju ili u Malesiji (cekaju gradjevinsku dozvolu od Mila). Ako se to desi, onda ce zrtveni sistem da se ukine u potpunosti.
 
miroslav86
Kako se onda ocistiti od ucinjenih grehova? Samo molitvom, ili...
 
TM1994
Hvala na celom odgovoru, iako nisam dobila odgovor na konkretno pitanje, ali dobro.

Postovanje prema vama i vasim godinama,ali mislim da previse sebi dajete za pravo da donosite sud o nekome i njegovom zivotu. Tako drzak ton ''HAJDE PRESTANI'' mislim da vam ne prilici, jer ne mozete da znate da li ja idem na ateisticki fakultet, niti da li pijem i jedem neciste stvari i sve sto ste naveli.
Te drage osobe koje sam navela nisu bilo ko da mogu tako lako da postanu ''nedrage'', to su osobe iz porodice.

I da,opet lose predpostavljate da se moja religioznost svodi na ispunjavanje crkvenih formi.
Izmenio/la TM1994 na 05.07.2014 22:49
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.73 sekundi!