Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Milan91
Sto se tice marihuane, mene kad boli glava ili zub popusim jedan dzokavac i odma me prodje. bolje je to neko lekovi.
 
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Sta je sa knjigom misterija je resena o scepanu malom. Da li mozete da mi barem sada kazete kako je njegovo pravo ime!

Pa rekao sam, u pitanju je Jovan Stefanov Balevic iz Bratonozica. Videcu da tu knjigu negde nabavim i postavim, iako ko hoce moze da je nabavi preko biblioteke i da je procita.
 
Miroljub Petrovic
Milan91 - poruka glasi:

Sto se tice marihuane, mene kad boli glava ili zub popusim jedan dzokavac i odma me prodje. bolje je to neko lekovi.

Tebe bi bilo najbolje da neko dobro isprebija, pa bi te bolela glava par dana, i vise te ne bi bolela nikad.
 
Miroljub Petrovic
Evo jednog jako lepog iskustva koje sam upravo dobio od jedne clanice foruma:

Miroljube,pocela sam primenjivati nacin o kojem vi govorite u predavanju "Konacni dokaz" i zaista deluje, Bog menja moje ruzne navike i nagone i predobro se osecam! Takodje je uslisio nase molitve i smolovao mi se, nisam se nadala takvom brzinom, ali eto ostala sam u drugom stanju posle godina pokusavanja, i mojoj sreci i sreci moga supruga nema kraja!! Konacno cemo moci da opravdamo svrhu naseg postojanja. Ah predobar osecaj...
Osecam se predobro, jeste da sam skroz na pocetku trudnoce, ali osecaj me vodi i kaze mi da ce sve u potpunosti biti uredu.
 
Milan91
Nemojte tako doktore ja sam dobar momak a marihuanu treba pusiti ponekad.
 
bugi
Profesore,sta mislite o muzici Boba Marley-a?Ne slusam cesto muziku,ali uglavnom je njegova ili klasicna u zadnje vreme.Znam da je klasicna bolji izbor,ali njegove pesme me takodje opustaju i oraspolozuju od svakidasnjeg stresa..tj jel stetno da ga slusam ?
 
Miroljub Petrovic
Milan91 - poruka glasi:

Nemojte tako doktore ja sam dobar momak

Dobar si da se sa tobom utabava asfalt.

a marihuanu treba pusiti ponekad.

To kaze Sotona, a ti si se navukao kao mlad majmun.
 
Miroljub Petrovic
bugi - poruka glasi:

Profesore,sta mislite o muzici Boba Marley-a?Ne slusam cesto muziku,ali uglavnom je njegova ili klasicna u zadnje vreme.Znam da je klasicna bolji izbor,ali njegove pesme me takodje opustaju i oraspolozuju od svakidasnjeg stresa..tj jel stetno da ga slusam ?

Bob Marli je dobar ako hoces da te opsednu demoni.
 
Milan91
Nisam se navukao to je sve u glavi, pusim kad hocu a ne zato sto neko pusi pa moram i ja
 
paracelsus
Evo za one koje hoce da se presele iz grada u selo a smatraju da nemaju sredstava i izbora za tako nesto. Zemlja je budzasto jer svi bjeze iz sela u grad....
a kuca i objekti?
Pa evo kako je to rjesio jedan penzioner iz NS koji je napravio kucu tako recui za dzabe...OD SLAME I BLATA!!!!
vrlo inspirativno...
http://www.youtub...LDtfvaGHJU
 
Vlada
http://rtvpancevo...uzeju.html
 
Denci
У једном свом предавању које је било невезано за исхрану сте само кратко напоменули да је дозвољено јести од 10 до 12% месних производа. Да ли то значи да ако данас унесемо (пример) 1000 калорија, да од тих 1000 100 може бити животињског порекла? И да ли то важи за сваки дан или једном недељно/месечно?
 
Miroljub Petrovic
Milan91 - poruka glasi:

Nisam se navukao to je sve u glavi, pusim kad hocu a ne zato sto neko pusi pa moram i ja

Postavi jos jedan glup post ili spomeni marihuanu, i bices banovan. Nemoj jedno mesec dana da se javljas na forum da se odmorimo od tebe.
 
Miroljub Petrovic
paracelsus - poruka glasi:

Evo za one koje hoce da se presele iz grada u selo a smatraju da nemaju sredstava i izbora za tako nesto. Zemlja je budzasto jer svi bjeze iz sela u grad....
a kuca i objekti?
Pa evo kako je to rjesio jedan penzioner iz NS koji je napravio kucu tako recui za dzabe...OD SLAME I BLATA!!!!
vrlo inspirativno...
http://www.youtub...LDtfvaGHJU

To je miki maus kuca koja ne moze da se zagreje. Leti jos i moze da drzi hladnocu, ali zimi je katastrofa. Sve sto nije kuca od kamena je neozbiljno. Pogledaj kako su se pravile kuce do pre 100 godine. Samo od kamena. A onda su poceli da izmisljaju gluposti.
 
Miroljub Petrovic
Denci - poruka glasi:

У једном свом предавању које је било невезано за исхрану сте само кратко напоменули да је дозвољено јести од 10 до 12% месних производа. Да ли то значи да ако данас унесемо (пример) 1000 калорија, да од тих 1000 100 може бити животињског порекла? И да ли то важи за сваки дан или једном недељно/месечно?

Zdrav covek koji je fizicki aktivan i zivi u prirodi moze da jede 10-12% namirnica zivotinjskog porekla, i da ne oboli. Ja to ne preporucujem, ali moze da prodje kod onih koji "ne mogu bez mesa".
 
paracelsus
Aha, dobro. Mislio sam reko prirodan materijal , disu zidovi i tako to...
ali sam htio tvoje misljenje o izolaciji...dobro da znam...

A te kuce od kamena, cim se taj kamen povezivao i zidao,ucvrscivao? malterom, blatom, glinom...?
 
Miroljub Petrovic
paracelsus - poruka glasi:

Aha, dobro. Mislio sam reko prirodan materijal , disu zidovi i tako to...
ali sam htio tvoje misljenje o izolaciji...dobro da znam...

A te kuce od kamena, cim se taj kamen povezivao i zidao,ucvrscivao? malterom, blatom, glinom...?

Pricvrscava se malterom, klasika.
 
vlastren
Evo ovima sto puse marihuanu jedan primer iz mog zivota. Dok sam slusao heavy metal i bio u tom drustvu pozvali su me da prespavam kod jednog decka. Tamo su izvadili marihuanu i krenuli da je motaju iako sam bio satanizovan imao sam neke principe i ljubazno sam odbio na sta su mi se smejali. Kasnije u toku veceri jednom decku je pozlilo i u jednom trenutku je pokusao da skoci kroz prozor i da skonca zivot od muka koje je imao od te blagotvorne marihuane , kasnije mi je decko bio zahvalan jer sam ga sprecio da se ubije. Nakon nekog perioda je odlazim iz tog drustva i prestajem da slusam takvu muziku a on mi se i dalje smeje i redovno koristi opijate...
 
jolovicn
Sto se tice marihuane. Imao sam iskustva sa tim jos dok sam bio klinac, 16-20 god. Nisam neki dramaturg pa ne znam da docaram ali moj iskren savet bezite od toga sto dalje mozete. Nema tu nista lepo, ili predjete na jace droge ili se ubijete. Bez posledica, niko. To je sve iz iskustva, premalo je prostora da opisujem sve. Mene je sam Bog spasao ali dosta prijatelja I poznanika iz te price nije. Zavrsili su ili jos uvek zavrsavaju veoma neslavno I tesko. Ne bi nikome pozeleo takav zivot.
 
Sasha
Evo još jednog dokaza da se u prošlosti dogodio globalni potop:
http://www.kurios...livia.html
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.67 sekundi!