Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Milojko je napisao:
Biblija je u pravu, istorija i arheologija potvrdjuju - Verner Keler je knjiga koju sam nasao i postavio je na esnips i koju polako citam. Molim za misljenje g. Miroljube.
Knjiga ima 422 strane ili 21 Mb.

http://www.esnips..._u_pravu_3

Dobra knjiga.

 
Nektarije
Znaci mislite u slucaju,ne daj Boze rata,od nase vojske slabe vajde?!


U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
Znaci mislite u slucaju,ne daj Boze rata,od nase vojske slabe vajde?!

Ko bi danas ratovao? Mogu samo velike sile da ratuju u nekom isceniranom sukobu (da bi se vladari obogatili u ucvrstili svoj status). Danas je ceo svet (osim Izraela i delimicno Amerike i Rusije) pod kontrolom EU, tako da jedino EU moze da ratuje protiv nekoga.

 
Avel
Pozdrav iz Grcke, evo me Smile Necu moci dugo, jer je ovde jedan euro pola sata interneta, a internet je u najblizem kaficu 15km od mog novog doma Smile Video sam sta ste napisali o mojoj zenidbi, i nisam mogao da se ne nasmejem, a trenutak kasnije nisam mogao da verujem. Ja sam se ozenio, mogli ste to ranije da kazete, sada stvarno nema smisla, mogli biste da mi makar pozelite srecu... ono sa konpcem i besenjem o banderu me je vrlo pogodilo. Ja sam vas razumeo da je coveku najvaznije, pored drugih vaznih stvari, da ima pored sebe u kuci dobru zenu... To ste rekli u jednoj radio emisiji, koju sam odslusao i potom pricao svom dedi o tome i resio da dodjem ovde i ozenim se, jer mi je deda u medjuvremenu nasao najdivnije stvorenje na svetu- zenu koja je najcistija i najbolja i najmoralnija zena koja se ne radja u 100 godina. Nisam verovao da postoji takva zena i razumem vas da ste hteli da me dobro posavetujete, ali stvarno nije tako kao sto mislite. Ona nema mane, jedina mana koja se ne moze nazvati manom, je sto ima seoski miris seljanke (koji mi je zasmetao jer sam iz grada, ali trenutak kasnije postao najlepsi miris na svetu), a ne onaj miris gradskih napaljenih ulicarki. Ja sam najsrecniji covek na svetu, nema veceg blagoslova za ozenjenog muskarca nego dati svoju ljubav, neznost i spojiti se sa zenom koja je toliko divna, cista, ne postoje reci da se opise njena lepota, sreca i punoca koju sam doziveo za ovih nekoliko dana braka.

Definitivno imamo sve uslove za osnivanje najsrecnije moguce porodice. Ona je potpno sa mnom u svemu, svim moralnim stvarima koje mene interesuju- i jos mnogo mnogo vise. Sada podupiremo jedno drugo, bodrimo se u veri, zajedno uzdizemo slavu Boziju. Uskro cemo imati nasu licnu kucu koju cemo napuniti decom. Svega imamo u izobilju, njena porodica je divna, takve pobozne ljude nisam video nigde. Oni imaju korene iz Kragujevca, ima nesto cudesno u tom Kragujevcu. Svi nas vole i neguju, sve je na nasoj strane, i kako se pozeleti moze. Dobio sam kola, deda se maksimalno otvorio, a zenina familija ce nam pokloniti znaci, od kuce pa sve zivo.

Nema, kada su ljudi pobozni i moralni, kada se prave vrednosti neguju u porodicama, sve se moze samo srecno zavrsiti. Ova metoda da se covek ozeni preko nekog odraslog moralnog coveka, koji garantuje, se pokazala nepogresivom. I bas mi je drago da sam se ozenio mlad i sto sam se ozenio prvom zenom koja je usla u moje srce. A ne da prolazim ono sto prolaze danas svi mladi. Da tracim svoje srce, dusu, i telo u svetu kamenjarki (nemoralnih zena). Znaci, ne mogu da opisem koliko sam srecan!

Vidimo se kroz neko vreme, ja cu se posvetiti svojoj porodici, cekaju me vazne stvari. Ovaj kafic je zagusljiv do bola. Ne verujem da cu svracati ovde cesto. Ne bih dao cist seoski vazduh i svoj duhovni mir ni za sta.

 
NR
Kakvo misljenje imate(ako ste upoznati s njima) o desnicarskoj jevrejskoj organizaciji "Jewish Task Force"?
http://jtf.org/

Moje misljenje je pozitivno i podrzavam ih u svojim naporima da pokusaju da naprave promenu u SAD-u.Retko posteni ljudi koji razumeju i podrzavaju Srbiju u odupiranju satanizmu.


Izmenio/la NR na 18.01.2009 13:34
 
Miroljub Petrovic
Avel je napisao:
Pozdrav iz Grcke, evo me Smile Necu moci dugo, jer je ovde jedan euro pola sata interneta, a internet je u najblizem kaficu 15km od mog novog doma Smile Video sam sta ste napisali o mojoj zenidbi, i nisam mogao da se ne nasmejem, a trenutak kasnije nisam mogao da verujem. Ja sam se ozenio, mogli ste to ranije da kazete, sada stvarno nema smisla, mogli biste da mi makar pozelite srecu... ono sa konpcem i besenjem o banderu me je vrlo pogodilo. Ja sam vas razumeo da je coveku najvaznije, pored drugih vaznih stvari, da ima pored sebe u kuci dobru zenu... To ste rekli u jednoj radio emisiji, koju sam odslusao i potom pricao svom dedi o tome i resio da dodjem ovde i ozenim se, jer mi je deda u medjuvremenu nasao najdivnije stvorenje na svetu- zenu koja je najcistija i najbolja i najmoralnija zena koja se ne radja u 100 godina. Nisam verovao da postoji takva zena i razumem vas da ste hteli da me dobro posavetujete, ali stvarno nije tako kao sto mislite. Ona nema mane, jedina mana koja se ne moze nazvati manom, je sto ima seoski miris seljanke (koji mi je zasmetao jer sam iz grada, ali trenutak kasnije postao najlepsi miris na svetu), a ne onaj miris gradskih napaljenih ulicarki. Ja sam najsrecniji covek na svetu, nema veceg blagoslova za ozenjenog muskarca nego dati svoju ljubav, neznost i spojiti se sa zenom koja je toliko divna, cista, ne postoje reci da se opise njena lepota, sreca i punoca koju sam doziveo za ovih nekoliko dana braka.

Definitivno imamo sve uslove za osnivanje najsrecnije moguce porodice. Ona je potpno sa mnom u svemu, svim moralnim stvarima koje mene interesuju- i jos mnogo mnogo vise. Sada podupiremo jedno drugo, bodrimo se u veri, zajedno uzdizemo slavu Boziju. Uskro cemo imati nasu licnu kucu koju cemo napuniti decom. Svega imamo u izobilju, njena porodica je divna, takve pobozne ljude nisam video nigde. Oni imaju korene iz Kragujevca, ima nesto cudesno u tom Kragujevcu. Svi nas vole i neguju, sve je na nasoj strane, i kako se pozeleti moze. Dobio sam kola, deda se maksimalno otvorio, a zenina familija ce nam pokloniti znaci, od kuce pa sve zivo.

Nema, kada su ljudi pobozni i moralni, kada se prave vrednosti neguju u porodicama, sve se moze samo srecno zavrsiti. Ova metoda da se covek ozeni preko nekog odraslog moralnog coveka, koji garantuje, se pokazala nepogresivom. I bas mi je drago da sam se ozenio mlad i sto sam se ozenio prvom zenom koja je usla u moje srce. A ne da prolazim ono sto prolaze danas svi mladi. Da tracim svoje srce, dusu, i telo u svetu kamenjarki (nemoralnih zena). Znaci, ne mogu da opisem koliko sam srecan!

Vidimo se kroz neko vreme, ja cu se posvetiti svojoj porodici, cekaju me vazne stvari. Ovaj kafic je zagusljiv do bola. Ne verujem da cu svracati ovde cesto. Ne bih dao cist seoski vazduh i svoj duhovni mir ni za sta.

Pa dobro, ako je tako kao sto kazes, neka bude. Hajde da malo sacekamo, da vidimo da li je bas tako kao sto kazes. Dobronameran si momak, ali mislim da je bilo potrebno da prikupis jos malo znanja da bi mogao da napravis takav jedan korak. Ali, hajde da sacekamo. Daj Boze da sve bude u redu. Ne znam kako cete se slagati po pitanju religije, a to je najvaznije pitanje. Grci su veliki ekumenisti. Videcemo...

 
Miroljub Petrovic
NR je napisao:
Kakvo misljenje imate(ako ste upoznati s njima) o desnicarskoj jevrejskoj organizaciji "Jewish Task Force"?
http://jtf.org/

Moje misljenje je pozitivno i podrzavam ih u svojim naporima da pokusaju da naprave promenu u SAD-u.Retko posteni ljudi koji razumeju i podrzavaju Srbiju u odupiranju satanizmu.

Nisam do sada cuo za njih, iako znam da postoje neke slicne organizacije. Izgledaju ozbiljniji od drugih.

 
anton
O izumrlim životinjama dosta je toga napisano(dinosaurusi,mamuti i sl.). Mene zanima da li su tokom prošlosti izumirale i pojedine vrste biljaka i da li su te biljke sačuvane kroz fosile.

Pošto je Bog od Noe tražio da na Arku donese veći broj čistih od nečistih životinja zanima me dali su za vrijeme Potopa Noa i sinovi prinosili Bogu životinjske žrtve?

 
Miroljub Petrovic
Evo, danas sam saznao da mi je rodjak iz plemena, Lucian Prelevic, rabin u Zagrebu:

http://www.vijest...?id=293095

 
Miroljub Petrovic
anton je napisao:
O izumrlim životinjama dosta je toga napisano(dinosaurusi,mamuti i sl.). Mene zanima da li su tokom prošlosti izumirale i pojedine vrste biljaka i da li su te biljke sačuvane kroz fosile.

Naravno.

Pošto je Bog od Noe tražio da na Arku donese veći broj čistih od nečistih životinja

Zato sto su im ciste zivotinje trebale za prinosenje zrtvi, a delimicno i kao izvor hrane, iako su nove biljke vec iznikle.

zanima me dali su za vrijeme Potopa Noa i sinovi prinosili Bogu životinjske žrtve?

Verovatno da nisu prinosili zrtve u Barci.

 
Miroljub Petrovic
Milojko je napisao:
Danas se u blicu pojavio ovakav tekst
http://www.blic.r...p?id=74763

Sta si ocekivao od austrijskih novina (vlasnici Blica su austrijski kriminalci)? 1914. godine austrijski novinari su pisali "Srbija mora umreti!", a danas su unuci tih austrijskih novinara kupili medije u Srbiji i iznutra nas satiru.

 
Cuvena Familija
Danas na dnevniku sam gledao kako u Sarajevu,nas episkop drzi zajednicku molitvu sa nadbiskupom bosanskim...ako nadjem link,postavicu.
Htjedoh postaviti link za Dodika,ali ste me preduhitrili...mislim da je on to pismo podrske uputio iz inata drugoj strani koja redovno drzi proteste radi Izraelskog napada...
Pretpostavljam da ste culi za veoma niske temperature na Tajlandu,oko -15,sto je van svake pameti za to podneblje.Cini mi se da svaki dan,sve vise i vise imamo "realnih" dokaza za nadolazece promjene i da nam zato netrebaju neka "strucna" misljenja.
Sto se tice jednog posta prije o klimatskim uslovima i otopljenju,rekoste da su naucnici najavili to u ljeto 2011 ili 2012,imate li malo linkova o tim istrazivanjima da se pogleda?
A vezano za to otopljenje,prije nekoliko dana sam gledao emisiju gdje ljudi objasnjavaju znacenje ledenih povrsina,tacnije,njihove bijele boje,koja odbija toplotu.Kako one nestaju,nestaje i bijele boje koja odbija toplotu.Uradili su jedan zanimljiv test sa sladoledom na bijelom i crnom automobilu.Na bijelom se topio nekih 12 minuta,dok se na crnom istopio za nkeih 2-3 minute.Svakom normalnom covjeku ce biti jasno da ce topljenje glecera krenuti veoma rapidno....


Izmenio/la Cuvena Familija na 18.01.2009 20:49
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
 
http://web-design.2go.rs/index.html
Miroljub Petrovic
Cuvena Familija je napisao:
Danas na dnevniku sam gledao kako u Sarajevu,nas episkop drzi zajednicku molitvu sa nadbiskupom bosanskim...ako nadjem link,postavicu.

To je sad postalo "normalna" pojava.

Htjedoh postaviti link za Dodika,ali ste me preduhitrili...mislim da je on to pismo podrske uputio iz inata drugoj strani koja redovno drzi proteste radi Izraelskog napada...

Ko zna, cuo sam da mu je savetnik neki Jevrejin.

Pretpostavljam da ste culi za veoma niske temperature na Tajlandu,oko -15,sto je van svake pameti za to podneblje.Cini mi se da svaki dan,sve vise i vise imamo "realnih" dokaza za nadolazece promjene i da nam zato netrebaju neka "strucna" misljenja.
Sto se tice jednog posta prije o klimatskim uslovima i otopljenju,rekoste da su naucnici najavili to u ljeto 2011 ili 2012,imate li malo linkova o tim istrazivanjima da se pogleda?

Imas na internetu koliko hoces.

 
Miroljub Petrovic
Od danas se kurs hebrejskog jezika na diskovima u Hrvatskoj moze naruciti putem e-maila: [url][/url] Cena je 10 EUR plus postarina.

 
Henduin
zasto neće da se downloaduje predavanje dani straha

 
Miroljub Petrovic
Tek sam danas saznao kako izgleda "ritual" na Adi u Beogradu za Bogojavljanje. 33 mladica se skinu u kupace gace i plivaju stazu dugu 33 metra da bi u vodi pronasli "bogojavljanski krst". Znao sam da su se ekumenisti duboko ukorenili u vrhu nase crkve, ali nisam znao da u i tajna drustva toliko uticajna i to vec vise godina. Nikako ne moze biti da je slucajno izabrano bas 33 mladica da pliva u duzini od tacno 33 metra. Svako ko je malo upucen u to kako tajna drustva rade zna da na ovaj nacin oni pokazuju da kontrolisu i ovu manifestaciju (na slican nacin kao sto kontrolisu i Zvezde Granda gde na sve strane vidimo pentagrame - kako od silnih drugih simbola nisu izabrali neki koji nije okultisticki?)

Prepostavstavljam da vodje tajnih drustava u Srbiji sada sede u svojim toplim foteljama, smeju se i ponosno komentarisu koliki uticaj imaju u zemlji - ne samo da su uspeli da udju u crkvu, nego su uspeli da preko svojih svestenika u crkvi uvedu ritual i nagovore te jadne mladice da se skidaju goli po ovoj hladnoci i kupaju u ledenoj vodi, i to tacno njih 33 na stazi od 33 metra, a znamo da je 33 najpoznatiji okultni broj, koji predstavlja najvisi stepen u tajnim drustvima. Na slican nacin je za papski Bozic ispred bazilike svetog Petra u Vatikanu bila postavljena jelka visoka tacno 33 metra, o cemu smo vec govorili. To jasno pokazuje da su se lideri hriscanstva i tajnih drustva definitivno ujedinili u jedno telo (podelili su kolac).

Mozemo da zamislimo sta ce onda tajna drustva, kao najopasniji okultisti, uskoro da rade preko svojih ljudi u crkvi. Ima glave da lete onima koji ne budu hteli na njihovu stranu i u njihovu okultnu religiju.

 
Miroljub Petrovic
Henduin je napisao:
zasto neće da se downloaduje predavanje dani straha

Ne znam. Probaj da skines sa interneta neki "Google Video downloader" pa sa njim da downloadujes.

 
Jove
Pozdrav Miroljube.Dali moze objasnenje zasto u Eremija 31 se prica kad se vrate Izraelci uzece Gospodova dobra zito, vino , ..meso.A isto dalje bog kaze da ce dati mrsno svestenicima.Znamo da je meso stetno pa nikako nisam mogao ovo da tumacim
Hvala unapred

 
zanzak
Pominjali ste u vezi zenidbe da ne bi trebalo da se zuri s tim,nego bi covjek prvo trebao da se izgradi,prije ulaska u brak.Stim u vezi pitanje.Kako bi to covjek mogao znati kad je pravi trenutak za ozeniti se,odnosno kada je dovoljno izgradjen u moralnom,duhovnom i u smislu poboznosti?Nekako mi izgleda da je za izgradnju poboznosti potrebna vjecnost,pa mi izgleda previse oholo reci sam sebi:e ja sam sad dovoljno izgradjen da stupim u brak.Dakle,pitanje bi bilo kako cemo znati kad smo sposobni za brak?
Negdje sam cuo da su Jevreji (mozda jos uvijek) smatrali da covjek postaje punoljetan tek sa 30 godina.Da li je to istina?S tim u vezi je i Isus zapoceo svoju sluzbu sa 30 godina starosti.

 
nikola
Moguce da je za masone 33 neki vazan broj, za Hriscane 33 predstavljaju godine zivota koliko je Gospod Isus Hrist proveo na zemlji. Prosle godine sam se kupao i mogu reci da je stvarno lepo iskustvo, hladna voda i sneg koji nista ne skode zdravlju, staza je simbolicno bila 30m.


Izmenio/la nikola na 19.01.2009 13:45
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.39 sekundi!