Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Niksicanin
U jednom tvom predavanju, Miroljube, cuo sam da se temperatura na Zemlji povecala za oko pola stepena, sto je u Ujedinjenim Nacijama izazvalo veliku paniku. Medjutim to je zataskano, a pomenuto je da se uvecavanje temperature na planeti Zemlji odvija sve vrze i brze, pa bih pitao da li su preduzete neke mjere kako bi se sprijecila katastrofa na polovima i ako nije nista preduzeto, kad mozemo ocekivati da cemo biti potopljeni? Smile


Smile
 
nikola
jeste se bavili mozda iz Otkrivenja Jovanovog ko ima um neka izracuna boj Zveri koji je i covekov broj, kako to covek sam sebi da izracuna broj tri sestice. Kakav smisao ima sam broj koj se danas reklamira

 
zanzak
Miroljub Petrovic je napisao:
Uros88 je napisao:
I patrijarhu Pavlu su ljudi ljubili ruku. Da li to treba shvatiti na isti nacin?

Nekada je bilo normalno da se ocu ljubi ruka, kao i starijim ljudima od ugleda. Ovde se ljubi ruka nekome ko najvece zlocince 20. veka proglasava blaženim (Stepinca i papu Pija XII), i ko je direktni organizator i nalogodavac krvavog rata u Bivšoj Jugoslaviji.


Znam za Stepinca,ali nije valjda Pije XII(hitlerov papa) proglasen za blazenog?

 
xxx
Miroljub Petrovic je napisao:
xxx je napisao:
zašto Amerika stoji na strani Hebreja ako znamo da amerikom vladaju tajna društva koja su se priklonili papi? izgleda da papa stoji na dvije strane?

Ocigledno da je u Americi veoma uticajan lobi koji stiti ovozemaljske interese Izraela.


ovdje ništa drugo ne možemo zaključiti nego da su gazde tih tajnih društava (banakari) židovi i da zbog toga štite svoju otadžbinu! da li možemo reći da Bog te sataniste koristi da bi uspostavio ono što piše u Bibliji? Pavao u svojim poslanicama spominje da je Izrael zadesilo djelomično otvrdnuće zato što su odbacili Boga i što su pogani jedino na taj način mogli da prihvate Isusa i da se spase! dolazi vrijeme kada će se opet navršiti broj pogana koji će odbaciti Isusu, da bi židovi zadobili spasenje ako povjeruju u Isusa kao Sina Božijeg koji će tada ispuniti svoj drugi dolazak! ako pogledamo sa ljudske strane teško je moguće da će židovi prihvatiti Isusa kao mesiju i Sina Božijeg, ali Bogu je sve moguće! da li možemo reći da je ovo Božji plan spasenja?

 
Cuvena Familija
U postu goru,napisali ste jednu gresku,da li namjernu ili slucajnu,ali sam se slatko ismijao....a greska je:

"Tako su Alija Izmetbegovic i njegovi kompanjoni namerno ubijali svoj narod (Markale i dr)....."-Alija Izetbegovic....

dalje...procitao sam knjigu Ispovest palog andjela i mogu Vam reci da sam fasciniran...Donekle sam znao neke stvari,o nekima sam naslucivao,ali ova knjiga stvarno budi ,u normalnim ljudima,ogromne dileme oko svega,al bas oko svega,dovodi covjeka u situaciju da sjedne i dobro razmisli o svemu,al bas o svemu....
Ikreno , preporucujem je svima za citanje.


Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
 
http://web-design.2go.rs/index.html
Miroljub Petrovic
Dragoljub je napisao:
Dobro, to znaci da ti Arapi tamo, a i Jevreji ne zive po Bozjim zapovjestima i zato i jedni i drugi stradaju, sve radi toga da bi se kroz stradanje opametili i vratili Bogu?

Tako je.

 
Obilic
Da li se u Bibliji pominje termin "antihrist?"
Ili se mozda radi o "malom rogu?"
Zver, antihrist, mali rog......koja je razlika??

 
Miroljub Petrovic
Niksicanin je napisao:
U jednom tvom predavanju, Miroljube, cuo sam da se temperatura na Zemlji povecala za oko pola stepena, sto je u Ujedinjenim Nacijama izazvalo veliku paniku. Medjutim to je zataskano, a pomenuto je da se uvecavanje temperature na planeti Zemlji odvija sve vrze i brze, pa bih pitao da li su preduzete neke mjere kako bi se sprijecila katastrofa na polovima i ako nije nista preduzeto, kad mozemo ocekivati da cemo biti potopljeni? :)

Potop je u toku.

 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
jeste se bavili mozda iz Otkrivenja Jovanovog ko ima um neka izracuna boj Zveri koji je i covekov broj, kako to covek sam sebi da izracuna broj tri sestice. Kakav smisao ima sam broj koj se danas reklamira

To cemo detaljnije znati jednog dana, vrlo uskoro.

 
Miroljub Petrovic
zanzak je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Uros88 je napisao:
I patrijarhu Pavlu su ljudi ljubili ruku. Da li to treba shvatiti na isti nacin?

Nekada je bilo normalno da se ocu ljubi ruka, kao i starijim ljudima od ugleda. Ovde se ljubi ruka nekome ko najvece zlocince 20. veka proglasava blaženim (Stepinca i papu Pija XII), i ko je direktni organizator i nalogodavac krvavog rata u Bivšoj Jugoslaviji.


Znam za Stepinca,ali nije valjda Pije XII(hitlerov papa) proglasen za blazenog?

Ovih dana treba da bude proglasen. Jevreji su digli frku oko toga, a Vatikan ih je ispljuvao kako se usudjuju da se mesaju u "svete stvari".

 
Miroljub Petrovic
xxx je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
xxx je napisao:
zašto Amerika stoji na strani Hebreja ako znamo da amerikom vladaju tajna društva koja su se priklonili papi? izgleda da papa stoji na dvije strane?

Ocigledno da je u Americi veoma uticajan lobi koji stiti ovozemaljske interese Izraela.


ovdje ništa drugo ne možemo zaključiti nego da su gazde tih tajnih društava (banakari) židovi i da zbog toga štite svoju otadžbinu! da li možemo reći da Bog te sataniste koristi da bi uspostavio ono što piše u Bibliji? Pavao u svojim poslanicama spominje da je Izrael zadesilo djelomično otvrdnuće zato što su odbacili Boga i što su pogani jedino na taj način mogli da prihvate Isusa i da se spase! dolazi vrijeme kada će se opet navršiti broj pogana koji će odbaciti Isusu, da bi židovi zadobili spasenje ako povjeruju u Isusa kao Sina Božijeg koji će tada ispuniti svoj drugi dolazak! ako pogledamo sa ljudske strane teško je moguće da će židovi prihvatiti Isusa kao mesiju i Sina Božijeg, ali Bogu je sve moguće! da li možemo reći da je ovo Božji plan spasenja?

Za liberalne hriscane najvaznije pitanje je pitanje "ko je Mesija", a to sto im se deca drogiraju i porodice raspadaju, to nije vazno. Mnogo ce lakse Jevreji da shvate ko je Mesija nego sto ce hriscani da se uozbilje i postani odani porodici i otadzbini.

Bankari koji manipulisu svetom su satanisti, a ne Jevvreji. Za tvoju informacija, najjaca svetska banka je Vatikanska banka, a ne neka banka koju kontrolisu propali Jevreji.

 
Miroljub Petrovic
Cuvena Familija je napisao:
U postu goru,napisali ste jednu gresku,da li namjernu ili slucajnu,ali sam se slatko ismijao....a greska je:

"Tako su Alija Izmetbegovic i njegovi kompanjoni namerno ubijali svoj narod (Markale i dr)....."-Alija Izetbegovic....

Nije greska, namerno sam tako stavio.

dalje...procitao sam knjigu Ispovest palog andjela i mogu Vam reci da sam fasciniran...Donekle sam znao neke stvari,o nekima sam naslucivao,ali ova knjiga stvarno budi ,u normalnim ljudima,ogromne dileme oko svega,al bas oko svega,dovodi covjeka u situaciju da sjedne i dobro razmisli o svemu,al bas o svemu....
Ikreno , preporucujem je svima za citanje.

Knjiga je zaista vrhunska. Evo jos jednom linka za nju:
http://www.cps.or...povest.zip

 
Miroljub Petrovic
Obilic je napisao:
Da li se u Bibliji pominje termin "antihrist?"
Ili se mozda radi o "malom rogu?"
Zver, antihrist, mali rog......koja je razlika??

Antihrist se ne spominje u Bibliji, koliko mi je poznato, a on predstavlja Sotonu (laznog Hrista). Mali rog je vladar koji ce pripremiti put antihristu da se pojavi kao "spasitelj sveta", koji "treba da spasi svet od Isusa Hrista".

 
Niksicanin
Miroljub Petrovic je napisao:
Niksicanin je napisao:
U jednom tvom predavanju, Miroljube, cuo sam da se temperatura na Zemlji povecala za oko pola stepena, sto je u Ujedinjenim Nacijama izazvalo veliku paniku. Medjutim to je zataskano, a pomenuto je da se uvecavanje temperature na planeti Zemlji odvija sve vrze i brze, pa bih pitao da li su preduzete neke mjere kako bi se sprijecila katastrofa na polovima i ako nije nista preduzeto, kad mozemo ocekivati da cemo biti potopljeni? :)

Potop je u toku.


To je ono sto mi je vec poznato da je potop u toku, ali me je interesovalo je li sta po tom pitanju preduzeto i kd moze da se ocekuje (po nekim matematickim proracunima) da ce nastupiti katastrofa i nemogucnost opstanka na nekim djelovima Zemlje. Pitam samo ukoliko imate podatke o tome, ako nemate, nije vazno.


Smile
 
Nektarije
U stara vremena prorok Mihej je zapisao rec Gospodnju koja glasi:"... I sta Gospod iste od tebe osim da cinis sto je pravo i da ljubis milost i da hodis smerno sa Bogom svojim"( mihej 6,8).Ovo zvuci lako da se cini pa da se spasimo ili se varam?! Jel se ovde mozda nagovestava Hristos?


U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
filosof26
Profesore, kako tumaciti Hristove rijeci: "Caru carevo a Bogu Bozije." Zar to ne upucuje na sekularnu drzavu?


Sto god tkas, vezuj konce za nebo...
 
Miroljub Petrovic
xxx je napisao:
slažem se da je vjerovatno Vatikanska banka danas najjača, ali sam htio reć da na prostoru Amerike ona ima najmanji utjecaj

Sada je njen uticaj tamo veoma veliki, mozda cak i najjaci.

zanimalo me dal se slažete po tom pitanju da Bog koristi te otpale židove (sataniste) za stvaranje države Izrael?

Bog je koristio i Hitlera da stvori drzavu Izrael, jer da Hitler nije ubijao Jevreje oni nikada ne bi napustili satansku Evropu i formirali Izrael.

 
Miroljub Petrovic
Niksicanin je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Niksicanin je napisao:
U jednom tvom predavanju, Miroljube, cuo sam da se temperatura na Zemlji povecala za oko pola stepena, sto je u Ujedinjenim Nacijama izazvalo veliku paniku. Medjutim to je zataskano, a pomenuto je da se uvecavanje temperature na planeti Zemlji odvija sve vrze i brze, pa bih pitao da li su preduzete neke mjere kako bi se sprijecila katastrofa na polovima i ako nije nista preduzeto, kad mozemo ocekivati da cemo biti potopljeni? :)

Potop je u toku.


To je ono sto mi je vec poznato da je potop u toku, ali me je interesovalo je li sta po tom pitanju preduzeto i kd moze da se ocekuje (po nekim matematickim proracunima) da ce nastupiti katastrofa i nemogucnost opstanka na nekim djelovima Zemlje. Pitam samo ukoliko imate podatke o tome, ako nemate, nije vazno.

To moze da bude vec ovog leta jer su otopljenja ogromna. Zvanicna istrazivanja kazu da ce u leto 2011. ili najkarsnije u leto 2012. biti globalna katastrofa, ali oni se nadaju da ce Brus Vilis i Brus Li ipak resiti problem (tako su pokazali u filmovima, a "Holivud ne laze").


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 16.01.2009 21:18
 
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
U stara vremena prorok Mihej je zapisao rec Gospodnju koja glasi:"... I sta Gospod iste od tebe osim da cinis sto je pravo i da ljubis milost i da hodis smerno sa Bogom svojim"( mihej 6,8).Ovo zvuci lako da se cini pa da se spasimo ili se varam?! Jel se ovde mozda nagovestava Hristos?

Ne nagovestava se Hristos vec se kaze da covek treba da cini ono sto je ugodno pred Bogom.

 
Miroljub Petrovic
filosof26 je napisao:
Profesore, kako tumaciti Hristove rijeci: "Caru carevo a Bogu Bozije." Zar to ne upucuje na sekularnu drzavu?

To nema veze sa sekularnom drzavom. Isus kaze da narod mora da placa porez okupatoru, ali u isto vreme treba da izvrsava obaveze koje ima prema Bogu. Tako ce narod da se nauci poslusnosti, pa ce Bog da ga izbavi iz kandzi okupatora.

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.39 sekundi!