Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
ZoranS

 
StefanISR
Znali neko neki brzi i lak na?in za dobivanje srednjoškolske mature ako imam 2 godine srednje?da je akreditovano priznato itd,nek tražu pare samo da dobijem taj papiri? i da imam mira

 
Miroljub Petrovic
DjecaAdamova - poruka glasi:

Dobar Dan, Rekli ste u jednoj emisiji da Biblija kaže da svako treba da ima zemlju za uzgoj hrane da ne bi bio siromašan, gde se nalazi ovaj stih, hvala

Postoji vise tekstova koji na to ukazuju, od kojih su donja tri glavna:

3. Knjiga Mojsijeva 25,23
3. Knjiga Mojsijeva 25,8-11
3. Knjiga Mojsijeva 25,35-36


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 24.04.2024 21:08
 
Miroljub Petrovic
StefanISR - poruka glasi:

Znali neko neki brzi i lak na?in za dobivanje srednjoškolske mature ako imam 2 godine srednje?da je akreditovano priznato itd,nek tražu pare samo da dobijem taj papiri? i da imam mira

Cuo sam da srednja saobracajna debilana u Zemunu moze brzo, jeftino i lako da se zavrsi, ne moze da se kupi diploma, ali moze da se dodje da se vanredno polazu neki smesni ispiti i zavrsi se debilana.

 
caki87
Ima jedan Jevrejin u Izraelu koji intervjuise Jevreje na ulici i prica im o Isusu. Zanimljivo je to koliko su zapravo Jevreji mnogo blizi Isusu od ovih nazovi hriscana.

https://www.youtu...9GGh_sFLYw

 
Miroljub Petrovic
caki87 - poruka glasi:

Ima jedan Jevrejin u Izraelu koji intervjuise Jevreje na ulici i prica im o Isusu. Zanimljivo je to koliko su zapravo Jevreji mnogo blizi Isusu od ovih nazovi hriscana.

https://www.youtu...9GGh_sFLYw

Tako rade sektasi, idu po ulicama i "ubedjuju" ljude u neko verovanje. Religija se promovise moralnim i zdravim zivotom, jakom porodicom, odvojenoscu od sistema itd, pa da drugi kazu: "Veliki je ovo covek (porodica, narod), kakve dobre zakone primenjuju."

 
Miroljub Petrovic
Ako ima neki clan foruma iz Velikog Gradista neka mi se javi na mejl:



ili ovde na privatnu poruku.

 
Miroljub Petrovic
Pre par meseci javio mi se neki tip na mejl koji mi je rekao da gleda moja predavanja i da mu se svidjaju, i jos mi je rekao da "ima moci". Ja mu kazem da ima problem sa demonima, a on pocne da se smeje. Ja mu dam par informacija i on krene da se preispituje, i shvati da sam u pravu. Isprica mi neverovatna iskustava koja je imao sa demonima. Krene covek da se dovodi u red, i onda krece kosmar, krecu demoni da ga napadaju, to je haos, ali on se borio, i vise dana nije imao problem sa demonima. I nije mi se javljao neko vreme, i danas dobijem mejl:

"Moj Miroljube, nisam ti se javljao, jer sam u bolnici - slomljen. Napadnut sam usred noci u svojoj sobi; leteo sam od zidove kao da imam 5 kg, a ne 105, i onda sam bacen s balkona. Borio sam se koliko sam mogao, a doktori su rekli da sam pao s balkona dok sam mesecario. Nisam govorio sta je zapravo bilo, jer bi rekli da sam lud. Slomljena mi je ruka, nos, izbijeno par zuba, neznam zasto bas sad, mislio sam da se to nece moci desiti, ali naljutio sam nesto mocno. Pretio mi je da ce me ubiti ako se ne odreknem Isusa; ne bojim se ja smrti, ali ovaj put sam dobro nadrljao. Skoro sam invalid ostao, ali oporavicu se..."

Dogovorio sam sa njim da krenemo da snimamo serijal emisija u kojima ce da isprica svoja iskustva sa demonima, cim malo prizdravi. Pozivam sve clanove foruma da se mole za njega. Samo se molite za "coveka kojeg je Miroljub spomenuo na forumu, koga demoni napadaju" da ozdravi i da bude spreman da isprica svoja iskustva.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 27.04.2024 22:14
 
Miroljub Petrovic
Ako da Bog, sutra (ponedeljak) snimam prvu emisiju sa onim tipom sto ga je demon bacao po sobi i na kraju bacio kroz balkonska vrata sa visine od 8 metara. Pozivam sve na forumu da se mole Bogu da se ta emisija snimi, jer to ce da bude zemljotres, svi demoni svemira ima da skoce da pokusaju da ometu snimanje te emisije. Ako da Bog da to sutra snimim, odmah isti dan izbacujem da se slusa.

 
Miroljub Petrovic
Samo da javim da sam snimio emisiju, upravo se obradjuje, ovo je nesto najjace sto sam uradio u zivotu, cucete, ako da Bog... molite se Bogu da se ovo objavi, verovatno sutra, jer treba nekoliko sati da se obradi. Ovo otkriva samu sustinu...

 
Mladen00
https://i.postimg...08-634.jpg

,,Lice im je bilo kao lice lava i bili su brzi kao gazele po brdima"
1. Dnevnika 12:8


Banjanin
 
Bura
Da li su doma?i mle?ni proizvodi koji su ra?eni na prirodan na?in bolji od biljnih namirnica iz prodavnice?

I da li je meso od koza koje su puštene i pasu bolje od biljnih namirnica iz prodavnice?

 
Miroljub Petrovic
Bura - poruka glasi:

Da li su doma?i mle?ni proizvodi koji su ra?eni na prirodan na?in bolji od biljnih namirnica iz prodavnice?

I da li je meso od koza koje su puštene i pasu bolje od biljnih namirnica iz prodavnice?

Naravno da nisu bolji, najslabije i najvise prskane biljke su manje stetne od namirnica zivotinjskog porekla.

 
Miroljub Petrovic
Evo prve emisije "Moj zivot sa demonom"

https://www.youtu...12AzChUbOI

 
Bananaman
Odslusao sam 8 minuta ovog intervjua i najezio sam se samo tako i kroz glavu mi prolaze misli "nema sanse vise da debelo zgresim" Bog me mnogo puta oslobodio raznih zavisnosti koje su uobicajene za danasnje ljude, ali sada pre nekoliko dana sam se vratio jednoj zavisnosti i to na "kratko" i odmah preko noci je usledila kako zovu ovi strucnjaci paraliza sna...imao sam i pre mozda dve paralize ali tada nisam bio svestan, znao sam sta je lose, a sta je dobro, ali sam zapao tako u neku losu situaciju da sam i zaboravio na Boga i sve to, ali kad se desio napad setio sam se ubrzo i ta dva puta cim sam se pomolio Bogu, pustili me odmah, ali sada zadnjeg puta molio sam se ali nikako da pusti i krenuo sam da vristim i na kraju me pustilo. Ispao sam velika budala kad sam se vratio na tu zavisnost, losu radnju, iako dan pre toga prolaze mi misli kroz glavu "nemoj da pogresis, Bog te oslobodio" ali ja sam pogresio i nagrabusio. To nije bilo ni blizu kao kod ovog coveka, osecao sam kao kada te neko obuhvati rukama za vrat i gusi te, ali bio je previse slab pritisak, ja pokusavam da ustanem, da se uspravim ali nema sanse, opet me vrati nazad, ali zapravo fizicki nisam pravio nikakve pokrete, osecaj je kao da ti neko stavi VR naocare i pusti ti neki film ali opet sve nekako zamuceno, ne vidi se jasno slika.

Ne znam sta cu da cujem u ostatku intervjua ali neka nas Bog zastiti sve nas koji cemo da odslusamo intervju jer ipak ovaj intervju je prst u oku onima sa druge strane i neka se Bog smiluje i pomogne ovom coveku da se duhovno oporavi i ojaca, jer ja licno ne znam kako bih podneo da se meni desi ovakav napad i ne bih zeleo to. Bicu obazriviji i trudicu se da zivim ugodnije Bogu Isusu Hristu. Pozdrav i opet hvala Bogu sto me osposobio da mogu da razumem koliko toliko pozadinu desavanja.

edit: zaboravio sam da napisem, nekoliko dana pre nego da jako zgresim probudio sam se u pola 4 ujutru, ali nisam se osecao uopste pospano nego kao da sam vec bio budan svo vreme i cuo sam svoju majku koja spava u drugo sobi kako place u snu, znao sam sta se desava i to joj se desavalo od kad znam za sebe, ali od straha jednostavno nisam mogao da mrdnem. molio sam se Bogu sve vreme i onda kad je strah prestao otisao sam u sobu da je vidim i sve je bilo okej i sutra dan dotaknemo se te teme i ona kaze da je nesto islo ka njoj i da je htelo da je zadavi, ali to nesto je neko vukao nazad i nije mu dozvoljavao da se priblizi. To "nesto" je demon, a to "neko" je Bog, ali ona to ne razume i zao mi je sto joj se to desava, a ne mogu nikako da pomognem jer ne zeli da se menja i kada joj se prica ne uzima za ozbiljno to...Podseca me na majku onog bivseg jezuite Alberto Rivera valjda bese, ako ne gresim njegovu majku su demoni ugusili, katolkinja, ceo zivot je zivela misleci da cini ispravnu stvar, ali bila je u zabludi i pred sam kraj poceli su "sveci" da joj se prividjaju, demoni koljaci nisu dali ni da umre na miru... Smatram da me Bog probudio namerno da bih video i iskusio koliko je greh strasan i koje su posledice ali i koliko je molitva jaka i da moze da spasi coveka, ali i pored ove lekcije od strane tvorca ja sam pogresio i tek sada sam shvatio zasto se to dogodilo. Pomolite se barem jednom za moju majku.


Izmenio/la Bananaman na 01.05.2024 05:09
 
Miroljub Petrovic
Bananaman - poruka glasi:

Odslusao sam 8 minuta ovog intervjua i najezio sam se samo tako i kroz glavu mi prolaze misli "nema sanse vise da debelo zgresim"...

Svrha ovog intervjua, i sledecih, jeste da ljudima skrene paznju koliko je stanje strasno i ozbiljno. Ja sam se do ovog intervjua obicno molio Bogu dva puta dnevno, tako sto kleknem i pomolim se, a preko dana jos nekoliko puta se kratko pomolim dok lezim ili sedim, a sada se molim po 15 puta dnevno tako sto kleknem i pozivam Boga u pomoc, jer bez Bozje pomoci bi bukvalno bili zgazeni kao mravi. Nije toliko problem sto bi bili zgazeni, nego sto ne bi mogli da ucestvujemo u velikoj bici koju Bog vodi za spasenje ljudskih zivota.

 
Miroljub Petrovic
Inace, pokusacemo da poboljsamo zvuk na sledecim emisijama sa ovim covekom, radimo na tome.

 
damjan89
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Inace, pokusacemo da poboljsamo zvuk na sledecim emisijama sa ovim covekom, radimo na tome.


Bilo bi izuzetno korisno ako biste mogli dodati titlove za delove gde sagovornik govori, kako bi svi gledaoci mogli u potpunosti pratiti razgovor

 
Miryam
Pozdrav svima, evo i ja bih da kažem vezano za pricu iz emisije "Moj zivot sa demonom". Ja sam imala slicno iskustvo samo što se meni ono što se dogodilo onom coveku u stvarnom životu, meni se dogodilo u snu. Takodje me je nekakav demon bacao po sobi, od zida do zida i rekao mi je da ne smem da izgovaram ime Isusa Hrista jer ce me ubiti, naravno ja sam izgovorila i demon me je pustio pa sam se probudila. Bilo je jezivo strašno.To mi se dešavalo u periodu kada sam se interesovala za okultno, za paganske religije i tzv bogove prirode, vešticarenje(WICCA) i dok nisam poznavala Bibliju i Biblijskog Boga. Naravno, ja nisam bila ni približno duboko u tome, nisam prolazila nikakve inicijacije ili radila neke rituale, više sam se samo interesovala za to pa je i moje iskustvo bilo blaže nego kod tog coveka, a dodatno se pojacalo kada sam poželela da se okrenem od toga ka Bibliji. Paralize sna su bile veoma ceste i košmari ali sam se uz pomoc Biblije i molitvi Bogu spasila od toga i sada mi se to više ne dešava. Moram da kažem da su mi Miroljubova predavanja o opasnosti bavljenja okultizmom pomogla i otvorila mi oci na cemu sam mu mnogo zahvalna, a ovo je upozorenje za sve da se ne upuštaju u slicne stvari.


Izmenio/la Miryam na 02.05.2024 08:42
 
Miroljub Petrovic
damjan89 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Inace, pokusacemo da poboljsamo zvuk na sledecim emisijama sa ovim covekom, radimo na tome.


Bilo bi izuzetno korisno ako biste mogli dodati titlove za delove gde sagovornik govori, kako bi svi gledaoci mogli u potpunosti pratiti razgovor

Pa tebe sam cekao, ti mi trebas da prekucas celu emisiju, i da mi posaljes na mejl, pa cu da stavim u opis videa... Kazes: "Bilo bi izuzetno korisno"... pa kad bih ja mogao da se multiplikujem u 100 Miroljuba i da tebi i slicnima sve donesem na tacni, a da vi ne mrdnete prstom...

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.71 sekundi!