Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame






















Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
MarioDZ
Gospodine Petroviću imam jedno pitanje
Isus je govorio kada te neko udari, ti mu pokaži i drugi obraz. Znači li to da sad kada bih netko napao mene ili moju obitelj da jih ja nebi smeo braniti? Mnogo ljudi ne razume taj nauk kao ni ja.
 
piter
Dokumentarac Sinovi Irodovi https://www.youtu...ture=share

Miroljube,kakve su Å¡anse da se u Beogradu izgradi muzej genocida nad Srbima?
 
Miroljub Petrovic
MarioDZ - poruka glasi:

Gospodine Petroviću imam jedno pitanje
Isus je govorio kada te neko udari, ti mu pokaži i drugi obraz. Znači li to da sad kada bih netko napao mene ili moju obitelj da jih ja nebi smeo braniti? Mnogo ljudi ne razume taj nauk kao ni ja.

Govorio sam o tome, ali ti nisi citao dorum od pocetka. U pitanju je tekst, koji se izvrce izvan konteksta, kao i mnogi drugi iz Biblije. Ovde Isus govori Jevrejima koji zele da dizu ustanak protiv Rimljana, a Isus im kaze da treba da se dovode i red i da budu pokorni Rimljanima, dakle da se uce poslusnosti, posto nisu hteli Boga da slusaju stigla je okupacija da se uce poslusnosti.

Naravno da ako te neko napadne treba svim sredstvima da se branis, i sebe i svoju porodicu.
 
Miroljub Petrovic
piter - poruka glasi:

Dokumentarac Sinovi Irodovi https://www.youtu...ture=share

Miroljube,kakve su Å¡anse da se u Beogradu izgradi muzej genocida nad Srbima?

Male su sanse, jer je Srbija okupirana od strane onih koji su pocinili te genocide i nastavljaju da ih cine.
 
Nemanjaa
Miroljube, da li ti mozda znas sta oni stavljaju u sprejeve sa kojima nas prskaju na izborima, da li su stetni i da li si ti na prethodnim izborima pristajao da te prskaju?
 
Miroljub Petrovic
Nemanjaa - poruka glasi:

Miroljube, da li ti mozda znas sta oni stavljaju u sprejeve sa kojima nas prskaju na izborima, da li su stetni i da li si ti na prethodnim izborima pristajao da te prskaju?

Ti sprejevi su mnogo dobri jer poboljsavaju cirkulaciju u prstu, pa mozes brze i efokasnije da cackas nos i usi. Zato, iskoristi izbore da te poprskaju. Mozes da das 100 din onom prskacu da ti poprska i usi, pa ces bolje da cujes.
 
Miroljub Petrovic
Za dva i po meseca otvara se Nojeva barka u prirodnoj velicini, sa pratecim programima:

https://www.youtu...sk5S36AKfI
 
Miroljub Petrovic
Kakav su cirkus ovi demokratski izbori. Republicka izborna komisija uzima potpisane izvestaje sa biracnih mesta i prepravlja, bez ikakvog srama, i falsifikuje izbore. Ha, ha, kakvi lopovi:

http://oslobodjen...ima-video/
 
Miroljub Petrovic
Poglavar islamske zajednice u BiH velica papu i rimsku crkvu, tek da se zna ko mu je gazda:

http://www.vaselj...a-zlocine/
 
SupersiljaKS
Pomaze Bog dobri ljudi.

Veliki pozdrav za Miroljuba a onda i za sve vas, ostale, koji razmisljaju svojom glavom.
Malo sam pratio Miroljubov rad predavanja, emisije naisao na forum, odvojio ga u favorite i tu je ostao.
Nedavno sam trazio po internetu nesto u vezi gradnje kuce kao nekada sto se radilo.
U jednoj od pretraga bio je i link ka ovom forumu, negde oko 1500. stranice.
Dvoumio sam se da li da iscitam samo to i da trazim dalje o gradnji ili da pocnem od pocetka.
Krenuo sam od prve strane i mislim da nisam pogresio.
Presao sam 1000. stranu i morao da se prijavim da postavim neko pitanje od mnostva drugih koje sam ostavio za zavrstetak iscitavanja svih stranica.
Da li je moguce da clanovi svoje korisnicko ime promene, iako su vec registrovani, tako da na kraju imena bude skracenica grada iz koga se javljaju,npr. ja, supersiljaks, Krusevac, kako bi mogli da se lakse nadju i upoznaju oni koji su blizu.
Primer, clan crnitrn, pominjao je Vino Zupu i cini mi se Brus, tako da pretpostavljam da mi je tu, sto bi rekli, na puskomet?
Bilo je govora, nesto slicno u prethodnih 1000 stranica ali ovakav predlog ne vidoh.

Jos jedan pozdrav,
Nenad
 
Miroljub Petrovic
SupersiljaKS - poruka glasi:

Pomaze Bog dobri ljudi.

Veliki pozdrav za Miroljuba a onda i za sve vas, ostale, koji razmisljaju svojom glavom.
Malo sam pratio Miroljubov rad predavanja, emisije naisao na forum, odvojio ga u favorite i tu je ostao.
Nedavno sam trazio po internetu nesto u vezi gradnje kuce kao nekada sto se radilo.
U jednoj od pretraga bio je i link ka ovom forumu, negde oko 1500. stranice.
Dvoumio sam se da li da iscitam samo to i da trazim dalje o gradnji ili da pocnem od pocetka.
Krenuo sam od prve strane i mislim da nisam pogresio.
Presao sam 1000. stranu i morao da se prijavim da postavim neko pitanje od mnostva drugih koje sam ostavio za zavrstetak iscitavanja svih stranica.
Da li je moguce da clanovi svoje korisnicko ime promene, iako su vec registrovani, tako da na kraju imena bude skracenica grada iz koga se javljaju,npr. ja, supersiljaks, Krusevac, kako bi mogli da se lakse nadju i upoznaju oni koji su blizu.
Primer, clan crnitrn, pominjao je Vino Zupu i cini mi se Brus, tako da pretpostavljam da mi je tu, sto bi rekli, na puskomet?
Bilo je govora, nesto slicno u prethodnih 1000 stranica ali ovakav predlog ne vidoh.

Jos jedan pozdrav,
Nenad

Dobar ti je predlog, videcemo sa programerom koji tehnicki odrzava sajt da li je to moguce, pa ako jeste, ubacicemo.
 
Mzs
Pozdrav, moze komentar na to sto su Dveri i SRS usli u parlament, uz svu medijsku blokadu i druge prevare?
Po meni to moze da bude pocetak oslobadjanja, samo ako vrhovi stranaka, i narod, budu imali malo pameti. Mada se plasim da se Seselj prodao Vucicu...
Izmenio/la Mzs na 26.04.2016 18:41
 
Uros 7
http://srbin.info...li-izbore/
 
nikola87bg
Mzs - poruka glasi:

Pozdrav, moze komentar na to sto su Dveri i SRS usli u parlament, uz svu medijsku blokadu i druge prevare?
Po meni to moze da bude pocetak oslobadjanja, samo ako vrhovi stranaka, i narod, budu imali malo pameti. Mada se plasim da se Seselj prodao Vucicu...


Плашиш се да се Шешељ продао Вучићу?
А не плашиш се што су Двери-ДСС имали билборде по целом граду (пре 2 године Двери нису имале ниједан билборд у Београду), што са Чедом, Пајтићем, Радуловићем и Тадићем (који је покрао Двери 2012те) "чувају" гласове, и није ти чудно да Двери-ДСС већ два дана имају тачно 5,00% и уместо да страхују да не склизну испод или да их режим не спусти, они и пре званичних резултата славе, а сви медији објављују да су сигурно у парламенту? То ништа није чудно?
Демократски избори су највећа савремена фарса, а Двери са осталим играчима представљају, како каже Београдски синдикат, позориште лутака.
 
Miroljub Petrovic
Mzs - poruka glasi:

Pozdrav, moze komentar na to sto su Dveri i SRS usli u parlament, uz svu medijsku blokadu i druge prevare?
Po meni to moze da bude pocetak oslobadjanja, samo ako vrhovi stranaka, i narod, budu imali malo pameti. Mada se plasim da se Seselj prodao Vucicu...

Dveri jos nisu usle u parlament, vode se pregovori da li ce da ih bace ispod cenzusa ili nece. "Nisu prebrojali" jos 2% birackih mesta vec dva dana, tako da se igraju igre da li ce ih puste u parlament ili nece. Seselj nije bio pod nikakvom medijskom blokadom, svaki dan je visio na Pinku i drugim rezimskim medijima. Seselj je potreban rezimu jer je glavni razbijac patriotske opocizije (nipodastava sve patriotske organizacije i ne pada mu na pamet da ih ujedini), a sa druge strane ova druga strana (verovatno masonska) pokusava da preko Seselja i na druge nacine privoli Vucica da se okrene protiv EU i strane na stranu Rusije i tvdog krila masonerije. Tako ja vidim situaciju.
 
Miroljub Petrovic

Moguce je da je Jasmina Vujic izlobirala da ne pokradu Dveri. Ako jeste, onda odlicno, da se iskoriste okupatori za nesto dobro. Ali, jos Dveri nisu usle u skupstinu, jos ima vremena da ih pokradu. Ja smatram da bi bilo odlicno da ih pokradu, pa da dignu ruke od demokratije i okrenu se teokratiji - pravljenju paralelnog sistema u prirodi, kao nase preci za vreme turske okupacije.
 
Miroljub Petrovic
nikola87bg - poruka glasi:

Mzs - poruka glasi:

Pozdrav, moze komentar na to sto su Dveri i SRS usli u parlament, uz svu medijsku blokadu i druge prevare?
Po meni to moze da bude pocetak oslobadjanja, samo ako vrhovi stranaka, i narod, budu imali malo pameti. Mada se plasim da se Seselj prodao Vucicu...


Плашиш се да се Шешељ продао Вучићу?
А не плашиш се што су Двери-ДСС имали билборде по целом граду (пре 2 године Двери нису имале ниједан билборд у Београду),

Pa sta ako imaju bilborde po Beogradu? Imaju ih nekoliko, ni 5% koliko ima SNS. Jedan bilbord kosta 350 evra za mesec dana. Nisu potrebni milioni za skromnu kampanju kakvu su imale Dveri.

Hajde da podjemo od pretpostavke da je Jasmina Vujic izlobirala pare od masona i finansirala kampanju Dveri. Nemamo dokaza za to, ali hajde da i to pretpostavimo. Mozda masonima odgovara da poguraju Sasu Radulovica i Dveri da vrse pritisak na proevropskog Vucica da se okrene Rusiji, a Dverima i srpskim patriotama odgovara da se njihov glas cuje u skupstini i medijima za pametne stvari (iako je veliko pitanje koliko ce Dveri da iskoriste eventualni ulazak u skupstinu jer je njihov program samo skup lepih zelja).

што са Чедом, Пајтићем, Радуловићем и Тадићем (који је покрао Двери 2012те) "чувају" гласове, и није ти чудно да Двери-ДСС већ два дана имају тачно 5,00% и уместо да страхују да не склизну испод или да их режим не спусти, они и пре званичних резултата славе, а сви медији објављују да су сигурно у парламенту? То ништа није чудно?

Sta je problem sto sa njima pokusavaju da se zastite od izborne kradje? Ako tebi naprednjaci zapale kucu i dodje Ceda Jovanovic da gasi pozar, hoces da ga oteras? A u isto vreme i Cedi zapale kucu, hoces ici da mu pomognes da ugasis pozar? Ako nemas para da sam kupis cisternu za gasenje pozara i dodju Ceda i Tadic i kazu: "Niko od nas nema para da kupi cisternu, ali ako se udruzimo da kupimo zajedno, onda mozemo da je kupimo i da ugasimo sve nase kuce koje su ovi zapalili..." Hoces da sa njima zajedno kupis cisternu? Ako si pametan - hoces, ako si glup - neces.

Pa Pajtic je ispao vise fer nego Seselj. On koji je sigurno presao cenzus pomaze ovima koje hoce da pokradu.

Демократски избори су највећа савремена фарса, а Двери са осталим играчима представљају, како каже Београдски синдикат, позориште лутака.

Gde to kaze Beogradski sindikat? Sta lupas? Beogradski sindikat proziva sve redom, ukljucujuci i Seselja, ali jedino ne prozivaju Dveri. Oni cak ucestvuju na skupovima Dveri.

Demokratija jeste farsa, ali postoje oni koji imaju pozitivne elemente i nemoj da sve trpas u isti kos i da se brukas.
 
Mikiz
Okultna pozadina borilackih vestina , yoge ...

Drugi deo
https://www.youtu...V4ixoXjH90
 
nikola87bg
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

nikola87bg - poruka glasi:

Mzs - poruka glasi:

Pozdrav, moze komentar na to sto su Dveri i SRS usli u parlament, uz svu medijsku blokadu i druge prevare?
Po meni to moze da bude pocetak oslobadjanja, samo ako vrhovi stranaka, i narod, budu imali malo pameti. Mada se plasim da se Seselj prodao Vucicu...


Плашиш се да се Шешељ продао Вучићу?
А не плашиш се што су Двери-ДСС имали билборде по целом граду (пре 2 године Двери нису имале ниједан билборд у Београду),

Pa sta ako imaju bilborde po Beogradu? Imaju ih nekoliko, ni 5% koliko ima SNS. Jedan bilbord kosta 350 evra za mesec dana. Nisu potrebni milioni za skromnu kampanju kakvu su imale Dveri.

Hajde da podjemo od pretpostavke da je Jasmina Vujic izlobirala pare od masona i finansirala kampanju Dveri. Nemamo dokaza za to, ali hajde da i to pretpostavimo. Mozda masonima odgovara da poguraju Sasu Radulovica i Dveri da vrse pritisak na proevropskog Vucica da se okrene Rusiji, a Dverima i srpskim patriotama odgovara da se njihov glas cuje u skupstini i medijima za pametne stvari (iako je veliko pitanje koliko ce Dveri da iskoriste eventualni ulazak u skupstinu jer je njihov program samo skup lepih zelja).

што са Чедом, Пајтићем, Радуловићем и Тадићем (који је покрао Двери 2012те) "чувају" гласове, и није ти чудно да Двери-ДСС већ два дана имају тачно 5,00% и уместо да страхују да не склизну испод или да их режим не спусти, они и пре званичних резултата славе, а сви медији објављују да су сигурно у парламенту? То ништа није чудно?

Sta je problem sto sa njima pokusavaju da se zastite od izborne kradje? Ako tebi naprednjaci zapale kucu i dodje Ceda Jovanovic da gasi pozar, hoces da ga oteras? A u isto vreme i Cedi zapale kucu, hoces ici da mu pomognes da ugasis pozar? Ako nemas para da sam kupis cisternu za gasenje pozara i dodju Ceda i Tadic i kazu: "Niko od nas nema para da kupi cisternu, ali ako se udruzimo da kupimo zajedno, onda mozemo da je kupimo i da ugasimo sve nase kuce koje su ovi zapalili..." Hoces da sa njima zajedno kupis cisternu? Ako si pametan - hoces, ako si glup - neces.

Pa Pajtic je ispao vise fer nego Seselj. On koji je sigurno presao cenzus pomaze ovima koje hoce da pokradu.

Демократски избори су највећа савремена фарса, а Двери са осталим играчима представљају, како каже Београдски синдикат, позориште лутака.

Gde to kaze Beogradski sindikat? Sta lupas? Beogradski sindikat proziva sve redom, ukljucujuci i Seselja, ali jedino ne prozivaju Dveri. Oni cak ucestvuju na skupovima Dveri.

Demokratija jeste farsa, ali postoje oni koji imaju pozitivne elemente i nemoj da sve trpas u isti kos i da se brukas.


Сада Мирољуб, као члан СРС-а критикује Шешеља и брани Двери, а ја који сам био у Дверима до скоро, нападам те исте Двери Smile
Искрено, мислим да грешиш у вези Двери, Бошко је толико утонуо у политику да га већ дуже време не занимају људи, његови саборци, већ само коалиције и проценти.
Његова сопствена породица је ту прва истрпела, немам намеру да се тиме наслађујем, али мислим да то показује да се занео у свему овоме.
Даље, од основне идеје су одустали, и упркос обећању ипак постали партија, и то класична, као и све друге.
Мислим да код њих више нема ни лепих жеља, јер се боре за "права жена", и за то да женама омогуће да упоредо граде и породицу и каријеру, што је ноторна глупост и ти то најбоље знаш. Даље, кажу да им не сметају вакцине као такве, већ желе "квалитетне вакцине", а опет ти први знаш каква је то будалаштина.
Сигурно су сви видели да су Бошко и Санда искакали на скоро свакој интернет страници, а то није јефтино.
2014те смо потписе за изборе недељама скупљали, цимали се, излазили на улицу, вукли људе за рукав... Сада су скупили потписе у пар дана. И не само Двери, већ и друге патриотске организације. Милан са радија "Снага народа" сведочи да за прошле изборе није могао да живи од тих истих организација које су га молиле да им изрекламира где скупљају потписе, а ове године сви имају готове листе са 10000 потписа. То говори о томе како су сви упали у систем.
Просто је невероватно да 4 листе имају баш око 5% , зато мислим да некоме одговара да одржи у животу све ове играче, и као што је 2012е када су Двери и СРС реално били изнад цензуса било потребно спустити их, тако и сада све ове мале партије добијају "вештачко дисање".
Да не причам о структури Двери, коју су некад чинили религиозни људи, а данас тамо седе класични странчари који на састанцима причају само о изборима и процентима, и некада се причало да не треба свако да буде Дверјанин (Владан Глишић, јануар 2014), док данас Бошко Обрадовић инсистира на масовном чланству. И опет, Мирољуб најбоље зна да елитни покрет (а то су Двери требале да буду, и Мирољуб их је таквим сматрао) не може имати масовно чланство, и то је Мирољуб добро објаснио у једној од књига, где је објаснио да треба 3-5% здравог становништва које може да води цео народ.
Волео би и ја да Двери ураде нешто добро, али након свега што сам се нагледао, и посебно тога како Дверјани мењају поглед на одређене принципе, немам пуно наде у ту причу.
 
naseljenik
Pozdrav za sve clanove foruma.
Da li znate zasto pesma nad pesmama ulazi u sastav biblije? Nije mi jasno kakvu poruku nose te lire, a cini mi se da je gotovo eksplicitna i da ne moze da se tumaci metaforicno. Mozda treba poznavanje hebrejskog, ali kako mozemo da budemo sigurni da je to ispravno tumacenje?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.76 sekundi!