Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame
























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Rambo Amadeus o nacionalizmu:

„Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesecno. Njima se servira ta prica. Kada plata predje 500 evra, onda pocinje razgovor o garderobi i kaficima. Kada predje 1.000, onda je top-tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kada se popne na vise od 3.000 onda prestaje svako palamudjenje. Ljudi onda pricaju o vremenskoj prognozi i ljubavi."
 
Miroljub Petrovic
Da podsetim sve clanove foruma, koji mogu i koji zele da daju mesecni dobrovoljni prilog od 1000 din ili 10 evra za dr Branislava Peranovica, evo instrukcija za uplatu:

https://cps.org.r...nator.html

Takodje bih pozvao sve koji mogu da daju istu pomoc Vukojici Sandicu i njegovoj skoli:

Uplate u dinarima na racun:
340-11007958-94
Skola gusala Sandic
Vodovodska 2. deo 8a
11131 Makiske terase, Beograd

Uplate izvan Srbije na racun broj:
Devizni racun br. 001001859580, Valuta: EUR
IBAN RS35340000001001859580
UDRUZENJE SKOLA GUSALA SANDIC BEOGRAD-CUKARICA
Adresa: VODOVODSKA 2, 11030 BEOGRAD (CUKARICA)
Maticni broj: 28085028
PIB: 107603855

PayPal:
 
Miroljub Petrovic
Ako ima neko da moze da ispegla audio u donjem videu, neka mi posalje ispeglan video na mejl:

https://www.youtu...mp;t=2892s

Naime, tokom pevanja se cuje krcanje, pa ako ima neki filter da to izbrise, ili da smanji, bilo bi dobro.
 
PavleM
Pozdrav Miroljube, da li je mogu?e da osobi koja se bavi reklamama na guglu, fejsbuku i instagramu (i to je glavna usluga koju pruža biznisima) demoni sabotiraju posao zato što su njihove platforme ili lupam gluposti?
 
Miroljub Petrovic
PavleM - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, da li je mogu?e da osobi koja se bavi reklamama na guglu, fejsbuku i instagramu (i to je glavna usluga koju pruža biznisima) demoni sabotiraju posao zato što su njihove platforme ili lupam gluposti?

Naravno da mogu da sabotiraju, kad vide da je u pitanju neki pobozan covek, treba da se covek moli Bogu, jer kako kaze Isus: "Bez mene ne mozete ciniti nista." Bice sve teze da se radi posao jer demoni preko satanista kontrolisu skoro sve finansijske tokove. Ko ne bude znao da prezivi u prirodi, crno mu se pise.
 
Miroljub Petrovic
Izasla je nova sezona serije Choosen, ima prevod na sve jezike, evo linka (potrebno je samo da se uradi besplatna registracija):

https://watch.the...4683596182
 
Miroljub Petrovic
Pokrecemo YouTube kanal "Akademija za roditeljstvo" gde se snimati video o ishrani beba, starije dece, o pripremi za porodjaj, edukaciji dece, vezbanja dece za hodanje i dr. Ako ima neki dobrovoljac da uradi najavnu i odjavnu spicu za video emisije koje cemo snimati, neka mi posalje na mejl:


Dakle, najava da bude oko 15-20 sekundi, moze i kraca, odjava mozda kraca, sa nekom prirodom, decom, porodicom.

Trebalo bi i neki logo da se uradi, pa ako je neko raspolozen, neka uradi i posalje mi.
 
crane
https://mondo.rs/...rbiji.html
 
Miroljub Petrovic
Ispravka u vezi najavne i odjavne spice, ipak bi trebalo da bude kratka najava i odjava, mozda 5 sekundi, jer ljudi ne vole da gledaju duge najave, dakle, samo kratko.
 
Despotovic
https://www.youtu...7lLgWrjV70

"?oje srce je jedini portal ka Bogu".
Veruj.
 
SreckoVVV
https://youtu.be/...9vPcWEwQx2

Zanimljivi podaci.
SV
 
Illyrian04
Postovani Miroljube, sta mislite je li dualisticko ucenje o Isusovom bozanstvu, namjerno pripisano bogumilima odn patarenima kako sam negdje procita, zato sta vladari slavenskih odn srpskih drzava na balkanu nisu bili poslusni ni Rimu ni Carigradu pa su tom optuzbom tili sotonizirat sve one koji nisu u grcko-rimskoj religiji na prostoru Balkana da tako stvore opravdanje za osvajanje i inkviziciju(saniranje neistomisljenika)nad tim stanovnistvom kao sta su npr optuzivani bosanski i hercegovacki vladari sta ste u gornjoj objavi napisali ili knezovi neretvanske knezevine koja je prozvana "Paganijom", ne jer nije primila krscanstvo, nego su njeni stanovnici bili najtezi za pokatolicavanje na obali i bili su optuzeni za "patarensku herezu".
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 12.06.2024 12:19
 
Miroljub Petrovic
Illyrian04 - poruka glasi:

Postovani Miroljube, sta mislite je li dualisticko ucenje o Isusovom bozanstvu, namjerno pripisano bogumilima odn patarenima kako sam negdje procita, zato sta vladari slavenskih odn srpskih drzava na balkanu nisu bili poslusni ni Rimu ni Carigradu pa su tom optuzbom tili sotonizirat sve one koji nisu u grcko-rimskoj religiji na prostoru Balkana da tako stvore opravdanje za osvajanje i inkviziciju(saniranje neistomisljenika)nad tim stanovnistvom kao sta su npr optuzivani bosanski i hercegovacki vladari sta ste u gornjoj objavi napisali ili knezovi neretvanske knezevine koja je prozvana "Paganijom", ne jer nije primila krscanstvo, nego su njeni stanovnici bili najtezi za pokatolicavanje na obali i bili su optuzeni za "patarensku herezu".

Optuzbe na racun bogumila su besmislene i neargumentovane. Cak i njihovo ime je izmisljeno. Oni su sebe nazivali "hriscanima" ili "kristijanima", a njihovi neprijatelji su ih nazivali "bogumili", "patareni", "katari" i dr. Bogumili nisu verovali u crkvena ucenja, kao sto su "svete tajne", pa posto nisu verovali u "svetu tajnu braka" njihovi neprijatelji su ih optuzivali da su "protiv braka", da nece da se zene i slicne nebuloze. Kroz celu istoriju je postojao "Blic", samo se nije tako zvao, nego "inkvizicija" i dr.
 
Luka99999
Poštovani gospodine Miroljub pozdrav za vas. Ja sam inace sportista. Moram da se ne složim sa vašom pricom da je najzdravija vežba kopanje u bašti. Ljudskom telu da bi ostalo zdravo i dugo trajalo su potrebni snaga i razvijeni mišici. Mi sa motikom ne možemo da dobijemo snagu i mišice jer ona je suviše lagan predmet. Ne znam da li ima uopšte 2 kg u njoj. Kako da muškarac od na primer 180 cm i 80 kg ojaca sa motikom od 2 kg? To je nauxcno nemoguce. Ne treba naravno preterivati ni sa tegovima. Dizati 300 kg nije dobro. Ali recimo raditi neku vežbu sa 100 kg je ekstra. Snažni mišici su odlicna prevencija svim bolestima. Ne mogu da podržim ni vašu tezu o štetnosti jedenja mesa. Meso je bogato proteinima. Snaga i mišici se ne mogu graditi bez proteina. Ugljikohidrati su odlicni ali ne dovoljni. Mora da se mešaju proteini i ugljikohidrati onda to deluje. Covek koji jede dovoljno proteina ce uvek biti jaci od coveka koji ih ne jede nikako ili ih jede veoma malo. Tako da nisu mi jasne vaše tvrdnje da su najjaci ljudi samo kopali baštu i jeli biljke. Na osnovu kojih dokaza to tvrdite? Možete li da navedete neke primere takvih ljudi?
Luka Ivanovi?
 
damjan02
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Izasla je nova sezona serije Choosen, ima prevod na sve jezike, evo linka (potrebno je samo da se uradi besplatna registracija):

https://watch.the...4683596182



https://fmovies24...-8xjvo/4-1

Na ovom sajtu nije potrebna registracija, ali nisu jos objavili sve epizode.
 
frolex
Postovanje. Zanima me da li postoji neka knjiga o Isusu i globalno o Hristanstvu koja daje neku hronolosku perspektivu i istoriju Hriscana i samog Isusa. Dakle, njegov zivot, smrt, neki detalji, pocetak Hriscanstva, bitni dogadjaji i sl. Musliman sam, i zelim prosiriti znanje o Hriscanstvu. Svako dobro!
 
Miroljub Petrovic
Luka99999 - poruka glasi:

Poštovani gospodine Miroljub pozdrav za vas. Ja sam inace sportista. Moram da se ne složim sa vašom pricom da je najzdravija vežba kopanje u bašti. Ljudskom telu da bi ostalo zdravo i dugo trajalo su potrebni snaga i razvijeni mišici. Mi sa motikom ne možemo da dobijemo snagu i mišice jer ona je suviše lagan predmet. Ne znam da li ima uopšte 2 kg u njoj. Kako da muškarac od na primer 180 cm i 80 kg ojaca sa motikom od 2 kg? To je nauxcno nemoguce. Ne treba naravno preterivati ni sa tegovima. Dizati 300 kg nije dobro. Ali recimo raditi neku vežbu sa 100 kg je ekstra. Snažni mišici su odlicna prevencija svim bolestima. Ne mogu da podržim ni vašu tezu o štetnosti jedenja mesa. Meso je bogato proteinima. Snaga i mišici se ne mogu graditi bez proteina. Ugljikohidrati su odlicni ali ne dovoljni. Mora da se mešaju proteini i ugljikohidrati onda to deluje. Covek koji jede dovoljno proteina ce uvek biti jaci od coveka koji ih ne jede nikako ili ih jede veoma malo. Tako da nisu mi jasne vaše tvrdnje da su najjaci ljudi samo kopali baštu i jeli biljke. Na osnovu kojih dokaza to tvrdite? Možete li da navedete neke primere takvih ljudi?

Ha ha, ti kao da si pa s Marsa pa si bas neinformisan. Naravno da je rad u basti deo fizickih poslova koje covek radi. Sam rad u basti je vise nego dovoljna za bolji razvoj misica nego bilo koji sport, a zivot na selu podrazumeva i rad u vocnjaku, njivi, sumi, cepanje drva i dr... Sto se tice proteina, najvise ih ima u biljkama. U soji ima duplo vise proteina nego u bio kom mesu, a proteina ima i u drugim biljkama. Coveku je potrebno preko ishrane oko 80% ugljenih hidrata i oko 10% proteina i masnoca, a to je upravo izbalansirano u biljkama. Najjaci i najizdrzljiviji ljudi su oni koji su na biljkama.
 
Miroljub Petrovic
frolex - poruka glasi:

Postovanje. Zanima me da li postoji neka knjiga o Isusu i globalno o Hristanstvu koja daje neku hronolosku perspektivu i istoriju Hriscana i samog Isusa. Dakle, njegov zivot, smrt, neki detalji, pocetak Hriscanstva, bitni dogadjaji i sl. Musliman sam, i zelim prosiriti znanje o Hriscanstvu. Svako dobro!

Imas sve objasnjeno u Bibliji, samo citaj jevandjelja.
 
randomlik
Kako savladati socijalna anksioznost ?
 
Miroljub Petrovic
randomlik - poruka glasi:

Kako savladati socijalna anksioznost ?

https://ipmproizv...zofrenija/
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.10 sekundi!